Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33501) fatal` válasza McCartman (#33496) üzenetére


fatal`
titán

Majd jöhet a Mezei Dániel kommentálni, sokkal jobb lesz... :D

Bár legalább HD lesz, az igaz.

Mondjuk Paliknál rosszabb úgy sem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#33502) whitezo88


whitezo88
nagyúr

hatalmas futam volt :) Hamilton meg kicsit elszabta ezt az Interes sakkozást, Webberrel egyetemben...

(#33504) Neoteric válasza Oliverda (#33473) üzenetére


Neoteric
addikt

Hol nézed te natív 1080p-ben? :Y
A legjobb amit tudok az is csak 1080i.

PSN: ne0teric_sAN

(#33505) FF23 válasza Male (#33495) üzenetére


FF23
senior tag

Neked is -> [link]

Intermediate means "occurring between two extremes, or in the middle of a range". It comes from the Latin word 'intermedia' which literally means 'among the middle' ('Inter' means among; 'media' means middle)

Szóval az intermédia helyes. Ha az nézzük ez az eredeti, az intermediate "csak" angolosított.

[ Szerkesztve ]

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#33506) Gubro válasza Flashcash (#33503) üzenetére


Gubro
senior tag

A BBC-nek 2013 vegeig van ervenyes szerzodese. £40 millat fizettek erte, a sky meg most £60-at. Remelem megtorpedozzak.

(#33507) válasza FF23 (#33505) üzenetére



addikt

Helyes, vagy nem helyes, mindig kedvem támad tarkón verni egy péklápáttal, ahányszor ezt a szót használja. :))

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#33508) rocket válasza McCartman (#33496) üzenetére


rocket
nagyúr

Augusztus 29-tol az RTL Klub 16:9 lesz es HD felbontasban is lesznek musorok, bar gondolom nem az F1, hanem a sokkal "fontosabb" VV meg hasonlo baromsagok.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#33509) Flashcash válasza Gubro (#33506) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

However when presented with the figures they may change their minds as the revenues from F1 on Sky are likely to be large. If just 1 million people pay £600 a year to watch F1 on SKY that’s £600 million of gross income. The BBC currently pays around £45 million a year in rights. One would imagine that the deal is likely to be based on the actual take up numbers, so there should be a back end for F1 and the teams get 50% of all revenues.

Ahogy látom Bernie sokkal több pénzt szeretne kipréselni az angol nézőkből az F1 futamokért. :))

[ Szerkesztve ]

(#33510) Stafni válasza whitezo88 (#33502) üzenetére


Stafni
aktív tag

Inkább a Gundika, olyan tehetséges! :Y

(#33511) Gubro válasza Flashcash (#33509) üzenetére


Gubro
senior tag

Hat igen, ez havi £31 lenne nekunk.
A Mirror azt irja, hogy Martin Whitmarsh szerint akkor mennek bele, ha ezaltal tobben latjak majd a futamokat. Hat en kotve hiszem, meg akkor sem, ha igaz az, hogy Martin Brundle-t is meg akarja venni a sky.

(#33512) Male válasza FF23 (#33505) üzenetére


Male
nagyúr

Attól, hogy van egy olyan latin szó, hogy 'intermedia' attól még az intermédia az nem a köztes esőgumi... Az F1 nyelve nem a latin, van rá angol és magyar szó is, lehet választani.

(#33513) Flashcash válasza Gubro (#33511) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Ha nagyjából bearányosítom az angol meg a magyar minimálbérrel, akkor ez olyan mintha Magyarországon 2000FT/hó lenne az F1-re az előfizetési díj. Szerintem itthon megcsappanna a nézőszám, bár ki tudja....

(#33514) Oliverda válasza (#33507) üzenetére


Oliverda
félisten

Nekem is pont ilyen érzésem volt amikor őket hallgattam.:))

Én örülnék, ha a Sky UK beszállna, de csak azért mert idehaza a BBC nem (pontosabban csak baromi nehezen) fogható a Sky UK-val ellentétben.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33515) sh4d0w válasza proof88 (#33498) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ha csak egy is necces, az pont 1-gyel több, mint kellene. Meg kellett volna várnia, míg mindenki elhúz ott és akkor visszaforgatni az autót. Érdekes, amikor Schumacher pördült meg, ő képes volt kivárni a megfelelő pillanatot (nem most, pályafutása korábbi szakaszában).

https://www.coreinfinity.tech

(#33516) proof88 válasza sh4d0w (#33515) üzenetére


proof88
addikt

1-gyel több, én viszont azt nem tudom megítélni, hogy tényle necces volt-e. :D

(#33517) zolynet válasza McCartman (#33476) üzenetére


zolynet
addikt

aztnemtudom, nem a szolgáltatóra értettem :U

Life is too short to stay stock!

(#33518) McCartman válasza zolynet (#33517) üzenetére


McCartman
senior tag

ez úgy tünik nem az RTL hibája volt , digiseknél szállt el a kép.:)

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#33519) marsu válasza McCartman (#33518) üzenetére


marsu
addikt

Túl sokan és túl erősen nézték a tévében az utolsó kört ...

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#33520) hossszú válasza McCartman (#33518) üzenetére


hossszú
őstag

Néhány éve pont a Hungaroringi verseny rajtjánál is volt DIGI-s fagyás, igaz akkor csak néhány másodperces de nekem ez is elég volt ahhoz, hogy kirugjam őket és szolgáltatót váltsak.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#33521) Sdi válasza hossszú (#33520) üzenetére


Sdi
addikt

Nekem semmivel sincs több problémám a Digi-vel. mint anno a T-vel volt :) és mindezt a T-s ár töredékéért.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#33522) hossszú válasza Sdi (#33521) üzenetére


hossszú
őstag

És milyen TV-n a műsort?

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#33523) sh4d0w válasza proof88 (#33516) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Miután a Force Indiának le kellett mennie a fűre, gondolom az lehetett.

https://www.coreinfinity.tech

(#33524) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

Nah sikeresen hazaértünk a futamról. Nagyon tetszett az egész hétvége, főleg a mai futam. Hamilton nagyon jól ment megérdemelte volna a győzelmet csak a csapat elcseszte neki.. Button viszont szintén megérdemelten nyert! Nagyon jó hangulat volt kint a pályán :) Ami a legjobb s8as jeggyel s1es helyen ültünk :D

Már töltöm is a futamot kiv vok milyen volt a tv-be :)

[ Szerkesztve ]

(#33525) C0d3r válasza Motion_Blur (#33440) üzenetére


C0d3r
addikt

De jó is volna, mind az öten közel azonos ponttal rendelkeznének, lenne nagy harc a VB címért.

(#33526) Sdi válasza hossszú (#33522) üzenetére


Sdi
addikt

Mivel nincs full HD-s / szipi-szupi / tv-m, nekem tökéletesen megfelel, semmivel több probléma nincs vele / vételi, minőségbeli /, mint a T-vel volt.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#33527) Cobb


Cobb
tag

Hamilton nagyot ment az első etapban!Kíváncsi lennék miért raktak neki aztán köztes gumit...!A Tribünön nem volt gáz az eső,lehet a pálya másik felében már úgy érezték,hogy meg kell lépni...!De akkor is ott volt Button aki konstans volt a száraz pályára alkalmas soft gumin...!Ferrari nem volt jó ezen a pályán Lonzi végig küzdött az autóval...! :( :(

Hamarosan felrakom Heidfeld kalandját saját felvételemből, és linkelem,ha még nem láttátok eleget...! :D

[ Szerkesztve ]

performance, cool and quiet

(#33528) hossszú válasza Sdi (#33526) üzenetére


hossszú
őstag

Így már értem, ha egyszer veszel egy nagyobb LCD-t vagy plazmát akkor kijön a különbség.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#33529) Qru válasza Cobb (#33527) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

"Button aki konstans volt a száraz pályára alkalmas soft gumin...!"

Ráadásul úgy, hogy Gomb finomkodó stílusa pont nem fekszik a hideg asztfalthoz, míg Hami durvább stílusával könnyebben tartja melegebben (rgo optimálisabb tapadási tartományban) a gumijait.

26-ik körben betippeltem egy Button győzelmet. Nyertem is egy sört. :C

#nincsbennetarcsi

(#33530) ToBeY válasza hossszú (#33528) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én LCD-n digitálisan nézem digi-t teljesen jó.Igaz csak pár HD csatorna van...

(#33531) Sdi válasza hossszú (#33528) üzenetére


Sdi
addikt

Mivel ez az elkövetkező jó pár évben nem várható :) , valószínűleg el leszek velük egy darabig ;) , arról nem is beszélve, hogy tv / kb. 60 csatorna /, net / 20/10 / + vonalas telefon, havi 5,4K-ért kapom :), szerintem ez nagyon jó ajánlat. Arról nem is beszélve, hogy a net-es részével / ami nekem a legfontosabb ezek közül /, töredéke áron, töredéke bajom van, mint a T-vel volt.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#33532) Male válasza Cobb (#33527) üzenetére


Male
nagyúr

Állítólag rossz volt a rádió... csak Hamilton hallotta a csapatot, ők viszont nem hallották Hamiltont, és így sikerült.

Jöhet :)

(#33533) kpal válasza ToBeY (#33530) üzenetére


kpal
veterán

ÉN analóg UPC használok de a Tv-n látszik is 50"-os plazma, lehet ideje lenne már váltanom is csomagot.

Elég nagyot pukkant !

[ Szerkesztve ]

(#33534) C0d3r válasza kpal (#33533) üzenetére


C0d3r
addikt

Fú, hát az bizony szépet pukkant az emberke mellett.

(#33535) Qru válasza kpal (#33533) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Szegény, sántikált is utána...

#nincsbennetarcsi

(#33536) proof88 válasza kpal (#33533) üzenetére


proof88
addikt

igazából nem tom mé nem hívták be az SC-t, mégiscsak boxkijárati sávra is rászóródtak a darabok, bármi más is történhetett volna még ...

(#33537) Sdi válasza kpal (#33533) üzenetére


Sdi
addikt

Egyáltalán, mi a fene pukkant ott el ? Szegényt jól lábon vágta, de benzintanknak kicsit kevésnek tűnt.

darál0w

Az aksi, tényleg valószínűbbnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#33538) darál0w válasza Sdi (#33537) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ez biztos...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#33539) kpal válasza Qru (#33535) üzenetére


kpal
veterán

Még szerencséje hogy nem szolt nagyobbat mert nem tudod volna elsántikálni :(

#33536) proof88 : Ez nekem is feltűnt akkor ..

[ Szerkesztve ]

(#33540) Cobb


Cobb
tag

Heidfeld autója kigyullad!

[ Szerkesztve ]

performance, cool and quiet

(#33541) rocket válasza Cobb (#33540) üzenetére


rocket
nagyúr

Pont az eleje hianyzik, amikor bakugrassal menekult az autobol :DDD

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#33542) Cobb válasza rocket (#33541) üzenetére


Cobb
tag

Igen!Későn kapcsoltam!Sajnáltam,túlságosan beleélte magát,aztán a kerítésnek dőlve mérlegelt...! :N

performance, cool and quiet

(#33543) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Esetleg ha valaki csinált videót a rajtról a Gold 4-ből az belinkelhetné! Szeretem az ilyen szurkolói videókat...mondjuk mikor ott vagyok akkor mindenkivel együtt ugatom, hogy fel ne állj te kamerás k*csög! :D

(#33544) Cobb válasza Sandormaster (#33543) üzenetére


Cobb
tag

Nekem sikerült! :D Holnap feltöltöm! :R

performance, cool and quiet

(#33545) Cobb


Cobb
tag

Start@Short...!

performance, cool and quiet

(#33546) kpal válasza Cobb (#33545) üzenetére


kpal
veterán

Szép :K

(#33547) McCartman válasza hossszú (#33520) üzenetére


McCartman
senior tag

megértem , engem nem is fenyeget ez a veszély , mert bár elég nagy városban lakom (Szeged) a lakótelepeket leszámítva nincs lefedettsége. Nem üzlet panelen kívül terjeszkedni úgy tünik.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#33548) AMD Power válasza C0d3r (#33534) üzenetére


AMD Power
titán

Nem kicsit. Még szerencse ,hogy nem lett nagyobb baj belőle. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#33549) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ez nagyon jó :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#33550) IreN!CuS válasza hoffman_ (#33549) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Az a 6.8 annyira nem is rossz:) Ferrari-t lehet vernék vele ;]

Hopp ranglépés :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.