- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség! 2 Ahogy én csinálom.......
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- MasterDeeJay: RAM gondolatok: Mennyi a minimum? DDR3 is jó?
- aquark: KGST processzorok 1984-ig
- pointer4: Force Feedback az ülésben is - Házi Készítésű Övfeszítő
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- lkristóf: Prohardver fórum userscript – hogy lásd, mikor neked válaszoltak
- sziku69: Szólánc.
Aktív témák
-
válasz
FireKeeper
#30680
üzenetére
Mindkét SSD jó választás lehet, a Corsair-nél annyi megjegyzés, hogy ne marvell vezérlőre kerüljön, FW gondról nem tudok. A Samsung-hoz épp pár napja adtak ki FW frissítést és ahogy olvashatod, amolyan orosz-rulett hogy sikerül-e frissíteni, viszont az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy az új FW-ben javított hibákkal nem találkoztam (meg szerintem itt a topikban sem írtak róla a 830-as tulajok), szóval személy szerint nem tartom szükségesnek/kötelező jellegűnek az új FW felrakását.
malisonX #30686
Kedvelem az olyan versenyzőket, akik nem hagyják magukat...
Viszont az lehangoló, hogy ilyen tortúra árán lehetett csak kivitelezni, főleg, ha ehhez még hozzávesszük jNk #30689 hsz-át is... Elég szomorú, hogy pont az a Samsung allergiás FW frissítéskor a chipsetekre/vezérlőkre, aminek amúgy meg szinte mindegy milyen vezérlőre van kötve OS alatt... (Bocs, hogy csak most írok, csak közben régebben ígértem pár emberkének egy logout bejegyzést, W7 x86 és x64 az egyben telepítő készítéséről, aztán most gyorsan megcsináltam, ha már megigértem...)(B)jNk #30689(/B)
Tehát az SSD-n van az OS, erről indítottad a gépet, és a futó OS alól frissítetted a FW úgy, hogy nem is takarította le az adatokat? Ha igen, akkor nem értem miért nem tudják ezt kiírni a Samsung honlapján, mint anno a 470-esnél...(ott is volt olyan FW frissítés, hogy ha bizonyos FW-ről, bizonyos FW-re frissítettél, akkor nem vesztek el az adatok, de ezt le-/ki is írták...)
Aktív témák
- Apple iPhone 11 Pro Max 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 2x32GB TESZTELT, hibátlan, GARANCIÁLIS notebook RAM 2666, 3200
- Xiaomi Redmi Note 13 5G (2024) / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12 Hó Garancia
- Apple MacBook Pro 14 (2023) M3 Pro 18GB/500GB használt, újszerű 100% akku (9 ciklus)
- Huawei P20 Lite 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Viszont az lehangoló, hogy ilyen tortúra árán lehetett csak kivitelezni, főleg, ha ehhez még hozzávesszük jNk #30689 hsz-át is... Elég szomorú, hogy pont az a Samsung allergiás FW frissítéskor a chipsetekre/vezérlőkre, aminek amúgy meg szinte mindegy milyen vezérlőre van kötve OS alatt... (Bocs, hogy csak most írok, csak közben régebben ígértem pár emberkének egy logout bejegyzést, W7 x86 és x64 az egyben telepítő készítéséről, aztán most gyorsan megcsináltam, ha már megigértem...)
