Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) SG3rg0 válasza akipapi (#1050) üzenetére


SG3rg0
őstag

Tudtommal, a felcsatlakozott számítógépeket lehet megnézni! ( gépneveket )

(#1052) akipapi válasza SG3rg0 (#1051) üzenetére


akipapi
tag

Azt meg tudom nézni, hogy ki változtatott rajta utoljára. De azt nem, hogy ki nézte meg.

(#1053) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Valaki tudja már hogy a dropbox mi alapján szüntette meg a meghívottak utáni bonus helyet? ( akik pl 1 éve nem léptek be azokat törölik, mert ha ez így van akkor az elkövetkezőkben is így lesz )

(#1054) < CyberBob > válasza SG3rg0 (#1053) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Akik egy éve nem léptek be azoknak jó eséllyel nincs szükségük erre a szolgáltatásra.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1055) alapz@j válasza cekkk (#1024) üzenetére


alapz@j
tag

Most még pár napig él a Tresorit 50Gb-s promója.

(#1056) F34R


F34R
nagyúr

copy.com-s webes felhasznaloi feluletet tud valaki nekem mutatni (sehol nem talaltam a google kepkeresovel)
alexa rankon nem valami elokelo helyen van , az ilyen cloud hostoknak mi a valoszinusege hogy egyszercsak megszunik ?

(#1057) Fecogame válasza F34R (#1056) üzenetére


Fecogame
veterán

Még egyről se hallottam, hogy megszűnt volna.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1058) SG3rg0 válasza F34R (#1056) üzenetére


SG3rg0
őstag

Csinálj egy reget, nem sok idő és meglátod. Ötletes a webes felülete!
Az biztos hogy nem nagyon ismert de jó hidd el! Lent van a copys linkem amivel te is kapsz 5gb pluszba :)

[ Szerkesztve ]

(#1059) F34R válasza SG3rg0 (#1058) üzenetére


F34R
nagyúr

szerintem valamelyik nap megnezem es archivalok egy par fajlt. ez a trezorit es erdekes moka lehet, kar hogy csak a kliensel lehet tarhelyet kapni.

(#1060) SG3rg0 válasza F34R (#1059) üzenetére


SG3rg0
őstag

Dropbox vs Copy ( itt láthatod a copy webes felületét )
[link]

(#1061) < CyberBob > válasza F34R (#1056) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Bármi bármikor megszűnhet, viszont második harmadik biztonsági másolatnak jók ezek a tárhelyek. Persze érdemes a régóta üzemelő nagyobb cégeket választani (pl.: Dropbox). A Copy-ról majd pár év múlva derül ki, hogy mennyire stabil, de a sebesség már most is lehetne több. :)

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1062) Fecogame


Fecogame
veterán

Nektek automatikusan frissül a Dropbox windows kliense? Nálam még mindig a 2.0.6-nál tart, és nem jelzi ki, hogy van frissítés.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1063) Hege1234 válasza Fecogame (#1062) üzenetére


Hege1234
addikt

nekem se frissül magátol (1.6.18)
bár én örülök neki mert féltem a tárhelyem
de neked ilyentől nem hinném hogy tartanod kellene

egyébként az allmyapps figyelmeztet ha lenne frissítés
és le is tölti és frissíti is

[ Szerkesztve ]

(#1064) Fecogame válasza Hege1234 (#1063) üzenetére


Fecogame
veterán

A tárhelyed nem fog eltűnni attól, hogy frissíted. Amúgy a 2.0-ás verzió nagyon jó lett :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1065) Hege1234 válasza Fecogame (#1064) üzenetére


Hege1234
addikt

de sajnos az enyém nagy valószínűséggel igen
csak itt erről sztem nem lehet beszélgetni
bár a topik címében nincs kiírva hogy nem lehet csalni ;]

(#1066) SG3rg0 válasza < CyberBob > (#1061) üzenetére


SG3rg0
őstag

Mit értesz az alatt hogy a sebessége lehetne jobb? Nekem a Copy konstans hozza 4-500KB/sec feltöltést, letöltés 1,3mb/sec. Dropboxnál össze vissza ugrál. ( sokszor valami nevetséges sebességgel dolgozik ) Arról nem is beszélve a megosztasz valamit és sokan rácuppanak a Drop küld mailt hogy nem kéne, vagy korlátoz valamilyen formában.

(#1067) < CyberBob > válasza SG3rg0 (#1066) üzenetére


< CyberBob >
őstag

A Dropbox nálam stabilan (nem ugrál) megy le/fel 15/5 Mbit-el. A Copy ennél jóval lassabb volt bár mostanában nem próbáltam.

Hege1234: nem a frissítéstől fog elveszni a tárhelyed.

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1068) Hege1234 válasza < CyberBob > (#1067) üzenetére


Hege1234
addikt

többen is írták hogy amikor frissítettek akkor nyírta ki a tárhelyüket

(#1069) < CyberBob > válasza Hege1234 (#1068) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Náluk valami más gond is lehetett, mert a képfeltöltés után kapott helyet is elvették.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1070) Hege1234 válasza < CyberBob > (#1069) üzenetére


Hege1234
addikt

[link]

akkor viszont lehet bepróbálom
mert néha a 2gb körüli filmeket rosszul szedi le

(#1071) SG3rg0 válasza Hege1234 (#1070) üzenetére


SG3rg0
őstag

A meghívásokat hogy csináltad?

(#1072) Hege1234 válasza SG3rg0 (#1071) üzenetére


Hege1234
addikt

[link]
mac cím cserélgetéssel :)

[ Szerkesztve ]

(#1073) F34R válasza Hege1234 (#1072) üzenetére


F34R
nagyúr

en is ugy csinaltam, nem is veletlenul vette el a dropbox a tarhelyet. 2.0-s frissitessel jott valami biztonsagi szuro is stb....

(#1074) Hege1234 válasza F34R (#1073) üzenetére


Hege1234
addikt

nem is mertem a frissítés gombra kattintani mert azt hiszem írtad is hogy frissítés miatt ment el....

próbáltad azóta hogy működik e ?

(#1075) F34R válasza Hege1234 (#1074) üzenetére


F34R
nagyúr

nekem elvette a referal-ok utan jaro tarhelyet igy maradt a 2gb + amit a kliens utan kapsz :(.
mindegy most elvagyok a box.com-al allando sync-re most ugy sincs szuksegem.

(#1076) SG3rg0 válasza Hege1234 (#1074) üzenetére


SG3rg0
őstag

Igen én is épp eszt akartam mondani a kamu referalok után meglehet megint elfog veszni.

(#1077) Hege1234 válasza SG3rg0 (#1076) üzenetére


Hege1234
addikt

nem adom őket :D

(#1078) F34R válasza F34R (#1075) üzenetére


F34R
nagyúr

raneztem a copy.com-ra is a webfeltoltes olyan bugos amilyen csak lehet, mappakeszites stb es sajnos reszletszegeny is, a legjobb tenyleg a dropbox volt csak hat elvettek a referallokat igy mar annyira nem tetszenek.

(#1079) SG3rg0 válasza F34R (#1078) üzenetére


SG3rg0
őstag

Mi a bajod a mappakészítéssel? Részletszegény?

(#1080) F34R válasza SG3rg0 (#1079) üzenetére


F34R
nagyúr

Bugos, hiaba nyomom ra a create the dictionary-ra nem csinal ujat, reszletszegeny:nincs move, copy to permission stb.... meg a mai nap probalkozok vele egy poppet.

(#1081) olivera88


olivera88
veterán

Mikor változtak meg a Dropbox linkek? Ha public mappából linkelek akkor linkekbe van egy dropboxusercontent szó a linkbe. Nemrég figyeltem fel rá. De legalább most nem tekerget a Facebook a captcha betűkkel ha chaten Dropbox linket küldök. Előtte meg mindig, kivétel nélkül minden linknél. :W

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#1082) betyarr válasza F34R (#1080) üzenetére


betyarr
veterán

2x kattints a "create folder"-re.

(#1083) betyarr


betyarr
veterán

az androidos skydrive app nem tudja automatikusan feltolni a felhőbe a készített képeket?ez azért elég gáz...vagy ez a funkció csak a winphoneokhoz jár,vagy mi?

(#1084) F34R


F34R
nagyúr

Jolicloud-t probalta valaki ? eleg jo kis felho applikacio egy felulet ala veszi a megannyi mas webes alkalmazast. :)

(#1085) betyarr válasza F34R (#1084) üzenetére


betyarr
veterán

elég érdekes.a képeket megnyújtja ha a jolidrive-on belül nyitom meg.ha a böngészőablak egy kicsit is nagyítva van,akkor nem látszik a két széle.ezen még hegeszteni kell egy kicsit...

(#1086) SG3rg0 válasza F34R (#1080) üzenetére


SG3rg0
őstag

Nekem gond nélkül csinál mappát.

(#1087) Hege1234


Hege1234
addikt

lg cloud-ot is érdemes bepróbálni
és ad 5gb ot

van lg tv-re és androidra is!
a elkészlült fényképeket egyből feltölti ahogy netet kap
de belehet dátumra is állítani egy naptáron hogy mikortól tegye fel a felhőbe a képeket
nincs fájl/sebesség korlát

(#1088) SG3rg0 válasza Hege1234 (#1087) üzenetére


SG3rg0
őstag

Ez az 5gb a max?

(#1089) Hege1234 válasza SG3rg0 (#1088) üzenetére


Hege1234
addikt

passz

(#1090) Mela Kehes válasza SG3rg0 (#1088) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Igen. Bocs, másikra gondoltam.

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1091) Fecogame


Fecogame
veterán

Van olyan cloud szolgáltatás, ami egy FTP szerverről le tudja húzni a fájlokat?

Van egy 4GB-os backup fájlom, ami egy FTP szerveren van fent, és felhőben szeretném tárolni, de nincs túl sok kedvem 20 órán keresztül feltölteni.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1092) Watercolour válasza Fecogame (#1091) üzenetére


Watercolour
aktív tag

Hello,

szerintem erre kész megoldás egyelőre nincsen.
Egy külső gépen meg tudod ezt csinálni, hogy "átjátszóként viselkedve" ütemezve letöltse a mentést FTP-ről, majd feltöltse a felhőbe. (Esetleg, ha van saját szervered, felrakhatsz rá egy BitTorrent Sync-et, OwnCloudot vagy hasonlót, és lehet saját "felhőd".)

A BitTorrent Sync egyébként egy meglepően okos és jól kitalált dolog, akit érdekel, nézzen utána.

[ Szerkesztve ]

(#1093) Fecogame válasza Watercolour (#1092) üzenetére


Fecogame
veterán

Sajnos nincs ilyesmire lehetőségem.

Melyik cloud szolgáltatás felel meg az alábbi kritériumoknak?

- min. 5GB ingyenes tárhely
- windows kliens ( a folytatható feltöltés miatt )
- nincs fájl méret korlát ( vagy ha van, akkor az 5GB vagy felette legyen )

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1094) TRob1 válasza Fecogame (#1093) üzenetére


TRob1
veterán

Sztem Dropbox-szal jársz a legjobban. Pillanat alatt tudsz 5,7Gb-ot összehozni (később még jóval többet. Én 24,8Gb-nál járok vele)
Nincs fájlméretkorlát, az egyik legelterjedtebb Cloud, mindenre van kliens, rengeteg program támogatja, évek óta létezik...

Alapból 2Gb-ot ad. Ha vkin keresztül reggelsz (pl. az aláírásomban klévő linken - asszonyé) Akkor 2,5-tel indulsz. Utána pár perc alatt végigcsinálod az induló "tour"-t, kapsz 250 mega pluszt, majd pl. fogsz egy sd kártyát/fényképezőt/vidkamerát...stb amin képek és/vagy videók vannak, engedélyezed hogy automatán feltöltse (2,5gigányit) és kapsz újabb 3Giga ingyen tárhelyet (utána akár törölhewted is ezeket a képeket/videókat)
Aztán szép lassan bővítgetheted 500megánként meghívásokkal, vagy pár száz mega plusz nyerhető face/twitter engedélyekkel is...

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1095) Fecogame válasza TRob1 (#1094) üzenetére


Fecogame
veterán

Most van 3,9GB-on Dropbox-on. Akkor még gyűjtök hozzá, és ide töltöm fel azt a backupot :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1096) F34R válasza Fecogame (#1093) üzenetére


F34R
nagyúr

box.com-nak a fizetos reszenek van ftp server resze, adrive fizetos resze is tudja, mast egyelore nem tudok.

(#1097) Fecogame válasza TRob1 (#1094) üzenetére


Fecogame
veterán

Facebook + Twitter-es dolgokat megcsináltam, plusz a memóriakártyás dolgot is, de így is még csak 4,9GB-om van. Csalni nem akarok. Több ilyen tárhelynövelős dolog van még?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1098) TRob1 válasza Fecogame (#1097) üzenetére


TRob1
veterán

A memkaris alapból 3Gb. Először 1 kép után 500 mega, aztán még 5ször 500 mega 500 mega feltöltésenként. Tehát ez alapból 5Gb a kezdeti 2vel együtt.

(#1099) Fecogame:
Ne várj éjjelig, addig is töltheti felfelé szép lassan. :D Feldobsz mondjuk 2,6 Giga képet a karira, hagyod hogy automatán átdobja magának a Camera Uploads mappába, aztán utána "ő" már ráér feltöltögetni a lassú nettel. Ha felér, akkor meg megkapod a jutalmad.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1099) Fecogame válasza TRob1 (#1098) üzenetére


Fecogame
veterán

Oké, akkor ezt éjjel kipróbálom ( lassú a netem... ) :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1100) TRob1 válasza Fecogame (#1099) üzenetére


TRob1
veterán

Jah, és a dropbox.com-on meg tudod nézni mikre is kaptad a pluszokat.

pl:

¤ R'n'R ¤

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.