Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Sziasztok!

BoxCryptor eltörölte a 2GB titkosítási korlátját a free verzióba, így a teljes online cloud területet lehet titkosítani freebe.
[link]
Biztonság szempontjából fontos ez az alkalmazás.

(#452) ayden


ayden
tag

Valaki tudna arra nekem megoldást mondani hogy akár Google Driveban vagy Dropboxban hogy lehet azt elérni hogy az androidos appban egy mappát offline elérhetővé tegyek. Mind a kettőben csak fileonként sikerülne, de az eszméletlen sok idő lenne meg kényelmetlen is. Van egyáltalán erre egyszerű gyors kényelmes megoldás?

Love is like wind, even though you can't see it, you feel it.

(#453) olivera88


olivera88
veterán

Csináltam Dropboxon egy megosztott mappát, el is fogadta a kollega, de nem jelenik meg nála a mappa a gépjén :DDD De ha bejelentkezik Dropboxra akkor ott van. Mi lehet a baj?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#454) alba-regia válasza olivera88 (#453) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Lehet, hogy a gépe csak bizonyos könyvtárakat szinkronizál. Meg kell nézni a gépén a Dropbox beállításait.

(#455) olivera88 válasza alba-regia (#454) üzenetére


olivera88
veterán

Nem tudom. Már egyszer probáltam másik ismerőssel avval enem volt ilyen gond.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#456) Goatman


Goatman
aktív tag

Hello!

Családi képek és zenegyűjtemény (kb. 50Gb) többedleges tárolására keresek felhőszolgáltatást. Fontos lenne a tűrhető le és feltöltési sebesség, illetve a fájlok azonnali megnyithatósága és lejátszása PC-n és Androidon (tehát korrekt kliensprogival is rendelkezzen a service). Ha valaki használ így ingyenes, vagy normális éves díjú fizetős szolgáltatást, kérem ossza meg a tapasztalatait.

:R

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#457) SG3rg0 válasza Goatman (#456) üzenetére


SG3rg0
őstag

Dropbox kell neked. De a többihez képest kicsit drága.

(#458) Goatman válasza SG3rg0 (#457) üzenetére


Goatman
aktív tag

Nekem is úgy tűnt hogy az lesz a nyerő, de mióta elég sok ilyen szolgáltatás lett, nehézkes lett kiigazodni. Skydrive elég olcsónak tűnik (25 dollár évente a 7+50Gb), az csak az értelmes Android kliens hiánya miatt kevésbé ajánlott?

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#459) SG3rg0 válasza Goatman (#458) üzenetére


SG3rg0
őstag

Van rá már kliens. Csak 2gb max file korlát van. De sebességbe az nem rossz. Végülés amit írtál arra neked az is jó.
A legjobb droidos kliense szerintem a SugarSync-nek van.

(#460) Mela Kehes válasza Goatman (#456) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Én a box-t használom, bár nem fizettem elő. A fizetősben állítólag egyszerű a le és feltöltés.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#461) BossBoss válasza Mela Kehes (#460) üzenetére


BossBoss
őstag

A boxot én nem ajánlom. Akkor már a skydrive, dropbox, googledrive. A box tényleg csak fizetés ellenében válik használhatóvá.

(#462) Mela Kehes válasza BossBoss (#461) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Csak biztonsági mentésnek használom. GoodReaderrel le lehet bármilyen mappát tölteni, de az biztos hogy macerás.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#463) BossBoss válasza Mela Kehes (#462) üzenetére


BossBoss
őstag

Persze, szíved joga azt használni.

Más:

Múltkor már valaki kérdezte, de most én is felteszem. Lehetséges , hogy egy mappát adok meg mondjuk a dropbox és skydrivenak?

(#464) SG3rg0 válasza Mela Kehes (#460) üzenetére


SG3rg0
őstag

A BOX semmire nem való, ha nem fizetsz elő.

(#465) TRob1 válasza SG3rg0 (#464) üzenetére


TRob1
veterán

Én épp oda szenvedem felfelé a 40 gigányi fotók mappámat. :DDD

A min.us jobb lenne (az is 50gb-ra van már "húzva"), de oda nem lehet (vagy én nem tudok) mappástól-almappástól feltölteni. :(

Amúgy minden másra dropboxot használom, sztem a legjobb.

¤ R'n'R ¤

(#466) BossBoss válasza TRob1 (#465) üzenetére


BossBoss
őstag

Akkor jól jártál. Csak győzd egyszer leszedni. Így jártam én is. Inkább előfizettem, mintsem darabonként szedjem le a képeket( kb.2000 db), Vagy ezt már orvosolták free verzióban?

(#467) TRob1 válasza BossBoss (#466) üzenetére


TRob1
veterán

Remélem leszednem sosem kell. :D Csak biztonsági mentés céljával teszem felfelé.

¤ R'n'R ¤

(#468) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Ezt találtam box kliensnek. Most telepítem, kíváncsi vagyok mi lesz.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#469) TRob1 válasza Mela Kehes (#468) üzenetére


TRob1
veterán

Nah! Majd mesélj!

¤ R'n'R ¤

(#470) BossBoss válasza TRob1 (#467) üzenetére


BossBoss
őstag

Úgy legyen! :R

(#471) Mela Kehes válasza TRob1 (#469) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Ez egy nagy nulla. Csak megnézni tudom az ott lévő fájlokat és törölni. Le- és feltölteni egyaránt nem lehet.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#472) SG3rg0 válasza Mela Kehes (#471) üzenetére


SG3rg0
őstag

Ne foglalkozz többet vele.

(#473) TRob1 válasza Mela Kehes (#471) üzenetére


TRob1
veterán

Akkor az kuka.

¤ R'n'R ¤

(#474) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Another layer of security for your Dropbox account.
[link]

(#475) Melack válasza SG3rg0 (#474) üzenetére


Melack
veterán

Kíváncsi leszek, ez mennyire lesz így biztonságos.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#476) olivera88 válasza alba-regia (#454) üzenetére


olivera88
veterán

Megnéztem a kolléga gépén a beállításokat, és nincs is ott az megosztott mappa. :( Mi lehet a baj?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#477) adam3


adam3
aktív tag

Van 5 meghívóm a magyar fejelsztésű cubby-ra. Ha valaki szeretné kipróbálni dobja el mail címét privátban...

Kis ismertető:
http://index.hu/tech/2012/04/18/online_tarhellyel_bovit_a_magyar_logmein/

(#478) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

A box.com-ot nézegettem és találtam benne olyat, hogy Box Sync. Készít egy mappát a desktopra és azzal szinkronizál. Hasonlónak tűnik, mint a dropboxnál. Megjött végre a várva várt kliens hozzá? Valaki megerősítene ebben, mielőtt elkezdem a 35 gb anyagomat szinkronizálni?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#479) SG3rg0 válasza Mela Kehes (#478) üzenetére


SG3rg0
őstag

Próbáltál vele szinkronizáltatni oda vissza nagyobb állományt?

(#480) Mela Kehes válasza SG3rg0 (#479) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Még nem töltöttem le, mert nem akarom az összes cuccom letölteni feleslegesen. Azért várom, hogy valaki akinek kevesebb fájl van fent kipróbálja.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#481) atillaahun válasza Mela Kehes (#480) üzenetére


atillaahun
veterán

Miért nem lehet benne állítani, hogy mely mappákat szinkronizálja?
Anélkül nem lenne sok értelme.

(#482) Mela Kehes válasza atillaahun (#481) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Ez mondjuk igaz. Este fel is rakom lesz ami lesz.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#483) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Üdv!
Melyik solgáltatást ajánlanátok kb 20 giga anyag megnyugtató tárolására? (Képek, és pár videó...)
(hdd topikból a pendrive-ba, onnan ide irányítottak... :DD )

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#484) Melack válasza ledgeri (#483) üzenetére


Melack
veterán

Helló!

Ha sikerül elég helyet szerezned, akkor szerintem Dropbox a videóknak - a fényképeket meg Google Picasa (amennyiben van mondjuk GMailed). Én ezeket használom, de van mellette SkyDrive is, de az nekem kevésbé vált be - egyéni vélemény.

M

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#485) ledgeri válasza Melack (#484) üzenetére


ledgeri
nagyúr

sikerül elég helyet szerezned az ismerős hívogatós dologra gondolsz?
Mi problémád volt a SkyDrive-val?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#486) Melack válasza ledgeri (#485) üzenetére


Melack
veterán

Igen, arra. Bár ha elég fotót töltesz fel oda, akkor minden gond nélkül összejön 10 Gb - meg ha vmelyikünk linkjéről regelsz, akkor eleve 2,5Gbról indulsz.

Nekem a bajom az vele, hogy nagyon be akar épülni a Windowsba - ez mondjuk alapvető, de engem zavar, meg a DropBox automatikus fotó feltöltése is nagyon hiányozna a mobilról. Leginkább ennyi - mindenkinek más jön be.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#487) ledgeri válasza Melack (#486) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Bár ha elég fotót töltesz fel oda, akkor minden gond nélkül összejön 10 Gb ezt úgy érted, hogy a fotóért kapok tárhelyet, vagy hogy hamar betelik a 10GB ....

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#488) Melack válasza ledgeri (#487) üzenetére


Melack
veterán

Ha bekapcsolod az automatikus feltöltést, akkor a feltöltött adatok után kapsz plusz tárhelyet. Azaz 500 Mb fotó után 500 Mb plusz. A fotókat nem kell fent hagyni, azt törölheted. Ez csak automatikus feltöltéssel megy. Magyarán 4 Gbnyi DVDs adat feltöltése után 4 Gb plusz tárhelyet kapsz. Meg vannak különböző feladatok, dolgok, amikért plusz tárhelyet kapsz - kb 2-3 Gb, az is jól jön. Így gyorsan megvan a 10 GB :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#489) ledgeri válasza Melack (#488) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ühhh! így csak 10-ig mehetek? (és ez is csak úgy, hogy akár részletekben felment 5, és egyenlő részletekben kapok még 5-öt?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#490) TRob1 válasza Melack (#488) üzenetére


TRob1
veterán

"Magyarán 4 Gbnyi DVDs adat feltöltése után 4 Gb plusz tárhelyet kapsz." - 3GB a max. ;) (Anno még aki tesztelte a betát, annak meg 5GB volt)

¤ R'n'R ¤

(#491) SG3rg0 válasza ledgeri (#483) üzenetére


SG3rg0
őstag

Skydrive!

(#492) ledgeri válasza SG3rg0 (#491) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nálad miért egyértelmű?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#493) Melack válasza TRob1 (#490) üzenetére


Melack
veterán

Én ha jól néztem, 4 Gb-nyit kaptam :S Akkor vmit elnéztem. A lényeg, hogy elég könnyen összejött a 10 Gb.

(#489) ledgeri: nem annyi a max, csak én ennyit szedtem össze. Van akinek 20-25 Gbnyi van. De ha megveszed, akkor lehet több is.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#494) SG3rg0 válasza ledgeri (#492) üzenetére


SG3rg0
őstag

Mert, gyors egyszerű és amire neked kell arra tökéletes.

(#495) ledgeri válasza Melack (#484) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ahogy nézem a picassa limites (felbontás, és videó-hossz maximalizált az 1 giga free tárhely)...

Idáig mindenkinek Köszönöm!

Csak a dropbox tudja növelni az ingyenes tárhelyemet?

(a csak-box lehet, hogy kiesik, mert van 100megánál nagyobb videóm is. bár lehet, hogy szerzek egy Xperia mobilt, kölcsönnel működhetne?)

Dropbox:
Van mód hogy növeljem a tárhelyem Mennyi lehet a max tárhelyem részeken kívüli módok/infók (tárhelynövelésre, vagy maximum kitolására) vannak?
Jól látom, hogy 2 féle feltöltési mód van?(sky drive-nál is láttam valami ilyesmit...,és ott elolvastam, ugyanolyan?

És még pár: milyen azonosítóket kérnek a progik/acc-ok? nem szeretnék úgy járni mint a firefoxal (mostanában, topik)
Milyen lehetőségekkel kell számítani egy esetleges w-reinstallkor?
Köszönöm szépen a válaszokat!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#496) SG3rg0


SG3rg0
őstag

SkyDrive és Dropbox és BOX integráció Gmail alatt, hála az új bővítménynek

[link]

Ez tök jó!

(#497) atillaahun válasza SG3rg0 (#496) üzenetére


atillaahun
veterán

Hol említik itt a Dropbox-ot?

(#498) SG3rg0 válasza atillaahun (#497) üzenetére


SG3rg0
őstag

Rakd fel és meglátod!

(#499) atillaahun válasza SG3rg0 (#498) üzenetére


atillaahun
veterán

Én sajna Opera-val tolom, azt írják, csak másik böngészőkön megyen. :(

(#500) SG3rg0 válasza atillaahun (#499) üzenetére


SG3rg0
őstag

Chromon tökéletes

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.