Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) tonyrulez válasza werszomjas (#1850) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nem, csak esetleges 2 Windows felhasználóhoz teszel 2 Dropboxot, és akkor váltogathatod, de egyszerre csak 1 szinkronizál (amihez beléptél).

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#1852) werszomjas válasza tonyrulez (#1851) üzenetére


werszomjas
őstag

:R

üdv

(#1853) Watercolour válasza werszomjas (#1850) üzenetére


Watercolour
aktív tag

Van.

(#1854) tomistarkapi


tomistarkapi
tag

nem tudja valaki hogy vajon a dropbox tud 100 ezer fájlt szinkronban tartani?

(#1855) tonyrulez válasza tomistarkapi (#1854) üzenetére


tonyrulez
őstag

300.000 fájl után már lassulás tapasztalható, de dolgoznak a megoldáson (vagy már meg is oldották, nem tudom). Tehát 100e még simán működik, 300e már lassabban szinkronizálódik, de azért az is megy.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#1856) F34R


F34R
nagyúr

jah persze ;]

Utanna nemregiben pedig egy javascript hiba folytan nem volt vedett az allomany amit siman lehetett torni, es nem fizettek ki az illetonek a penzt hanem befoltoztak a bug-t.

[ Szerkesztve ]

(#1857) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Az aláírásomba szereplő Tresorit linken aki regisztrál 5.5GB lesz a tárhelye a megújúlt Tresoriton.
Elsőre le kell tölteni az új klienst és mehet a regisztráció.

[ Szerkesztve ]

(#1858) alapz@j válasza SG3rg0 (#1857) üzenetére


alapz@j
tag

Zsír! Olyat tud már az új kliens, hogy nem múlik ki csendben, csak hogy melóból hazaérve otthon szembesülj azzal, hogy egész nap nem sync-elte a munkádat? :((

(#1859) SG3rg0 válasza alapz@j (#1858) üzenetére


SG3rg0
őstag

Nekem már nincs gond az összeomlással! Majd ma kipróbálom több GB-val!

[ Szerkesztve ]

(#1860) F34R


F34R
nagyúr

minus.com-ra hogy lehet regisztralni app nelkul ? ( de nekem az is tokeletes lenne ha valamilyen olyan felho lenne amiben kepeket lehet tarolni description-al ugy mint imgurnel, csak ott keves a feltoltheto kepszam.)

(#1861) olivera88


olivera88
veterán

Letöltöttem a Dropbox 2.4.7 et. Amikor feltelepült azt irta ki frissült 2.5.35 verzióra. :U :F Ez meg hogy? De látom nincs ilyen béta verzió.. Akkor most ez milyen verzió? Stabil?

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#1862) Fandango válasza olivera88 (#1861) üzenetére


Fandango
veterán

Az test build, bar ilyen verzio szam nincs fent az oldalon csak 2.5.34 es 37

[ Szerkesztve ]

(#1863) olivera88 válasza Fandango (#1862) üzenetére


olivera88
veterán

De hogy települt test build mikor stabil verziót töltöttem le? :W

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#1864) Fandango válasza olivera88 (#1863) üzenetére


Fandango
veterán

Na azt nem tudom. A fajl neveben is irta, hogy 2.4.7?

(#1865) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Akinek kell Tresorithoz + 500MB és ha regisztrál windowson androidon macen annak + 5GB lesz ajándékba. ( 10.5GB lesz így ) Ha csak regisztrál egy platformon akkor 5.5GB lesz a tárhelye.
Ez új regisztráció esetén van!
Mailokat privátba lehet küldeni.

[ Szerkesztve ]

(#1866) olivera88 válasza Fandango (#1864) üzenetére


olivera88
veterán

Na kiderült h nem is 2.4.7 a telepítő. Azért nem az települt. Innen töltöttem, [link] Persze most se azt töltődik le.

Szerk:

Na most letöltöttem Operával, már 2.4.7 jött le.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#1867) TRob1 válasza olivera88 (#1866) üzenetére


TRob1
veterán

Nálam Chrome-mal és IE11-gyel is a 2.4.7 jön le az adott linkről.

¤ R'n'R ¤

(#1868) Watercolour válasza SG3rg0 (#1865) üzenetére


Watercolour
aktív tag

Sajnos úgy tűnik, hogy a Tresorit 50GB-os accountra nem adj meg ezeket a bónuszokat. :(

(#1869) Fandango válasza Watercolour (#1868) üzenetére


Fandango
veterán

Nekem megadta a mobil app telepites utani 5 gigat az 50 gigas promos tarhelyhez.

(#1870) SG3rg0 válasza Watercolour (#1868) üzenetére


SG3rg0
őstag

Nekem is megadta.
Reklám elég jó: [link]

(#1871) F34R


F34R
nagyúr

Ez a promo ami a tresorithoz van , az meddig el ? es megmarad az a tarhely amit adtak az akcio keretein belul ?

(#1872) SG3rg0 válasza F34R (#1871) üzenetére


SG3rg0
őstag

Az akció November 23-án éjfélig tart (GMT-ben számolva) és megmarad.

(#1873) Watercolour válasza Fandango (#1869) üzenetére


Watercolour
aktív tag

Ez érdekes, 2 androidos eszközön is bejelentkeztem, mégsem adta meg... :(

(#1874) F34R válasza SG3rg0 (#1872) üzenetére


F34R
nagyúr

oszt mi ko' hozza ? :DDD

sajnos nincs linuxos kliense meg igy nem tudom kiprobalni, mobil eszkozom meg nincs.

(#1875) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Dropboxba mobilon keresztül is lehet regisztrálni pc kliens telepítése nélkül?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1876) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Az alábbiak közül melyik tudja azt megcsinálni, hogy egy mappába belerakott képeket egy ismeretlen meg tudjon nézni ha én linket adok neki anélkül, hogy bármilyen engedéllyel kelljen felruháznom?! Akár ha ide a topicba akarok képeket egy albumban megmutatni.

-Box
-Dropbox
-Google Drive
-SkyDrive

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1877) TRob1 válasza Predator2 (#1876) üzenetére


TRob1
veterán

Ööö, szerintem mindegyik. :) (De az első kettő biztosan)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1878) F34R válasza Predator2 (#1876) üzenetére


F34R
nagyúr

azt ugy hivjak simple kephost, a tobbi nem kepes ra egy sima remote linkhez kell valami jogosultsag hogy ne boldog-boldogtalan lassa. ha sima csak be copy-paste-zel egy jogosultsag nelkuli linket akkor nem fog latszondi egy forumon sem a kep.

(#1879) Bélaaaa


Bélaaaa
őstag

Valahogy a Tresorit-nél elő lehet csalogatni az 50Gb-t mostanság? :DDD

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1880) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Camera Upload-nak mit ajánlotok? Feleségem telóján lévő képeket kellen majd feltöltögetni, de a gépen a saját fiókommal vagyok bejelentkezve. Ezért a dropbox, sugarsync, box, copy kilőve. Mondjuk a box és a copy szerintem ezt nem is tudja.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1881) F34R válasza Mela Kehes (#1880) üzenetére


F34R
nagyúr

hat nem :DDD dropbox, yandex disk azt tudom hogy ismeri , masrol meg nem szereztem informaciot

---- amazon cloud is tud iOS appal, hirtelen mast nem is tudok.

(#1882) Mela Kehes válasza F34R (#1881) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Köszi, a yandex jónak tűnik.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1883) vgyuri válasza Bélaaaa (#1879) üzenetére


vgyuri
őstag

Tegnap este kaptam tőlük egy levelet: "Get 25GB storage for free! ... As you signed up to Tresorit for Android, you can now grab 25GB secure storage space for free in the following 8 days."

Sajnos csak úgy jön össze a 25 gb: 5 gb asztali kliens + 5 gb Android + 15 gb meghívós (5 ismerős x 3 gb).

(#1884) F34R válasza Mela Kehes (#1882) üzenetére


F34R
nagyúr

sajnos ez is olyan mint a google, csinalsz egy yandexes profilt akkor ad hozza mail szolgaltast is, siman csak disk-re nem lehet regelni.

(#1883) vgyuri

az ugy marha jo, en egyebkent varom hogy minden platformon legyen kliensuk mert igy ezt nem tudom megvalositani sem :DDD

(#1885) Predator2 válasza F34R (#1878) üzenetére


Predator2
addikt

nézd el a tudatlanságom de ezt nem igazán értem

a lentebb leírt felhőszolgatatásokba vagyok beregelve [link]. És szeretnék képeket feltölteni egy albumba amit ha beillesztek egy fórumba akkor meg tudják nézni. + Illetve ha elküldöm a linket egy ismeretlen embernek akkor meg tudja nézni, anélkül, hogy bármire kattintani kéne (bármit engedélyeznem kéne) stb...

Melyikkel lehet ezt/ezeket megoldani és hogyan?

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1886) F34R válasza Predator2 (#1885) üzenetére


F34R
nagyúr

Ertsd ugy hogy a cloud egy olyan tarhely ami a sajatod ezert privatnak veszi, ha fajlt (kep, pdf, video file ) akarsz beagyazva megjelentetni ahhoz nem ugyan azt a linkelesi eljarast hasznalja a szolgaltato (biztonsagi okokbol) ergo publikus megosztott linket kell csinalnod hogy masok is lassak a file-t, azt meg hogy hogyan kell beilleszteni egy oldalra azt forum es felhoszolgaltatoja valogatja. a valasz dropboxnal itt leledzik
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1887) Bélaaaa válasza vgyuri (#1883) üzenetére


Bélaaaa
őstag

:W

Köszi

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1888) TRob1 válasza F34R (#1886) üzenetére


TRob1
veterán

Túlbonyolítod neki.

Ezeket látod vagy sem? :F

¤ R'n'R ¤

(#1889) F34R válasza TRob1 (#1888) üzenetére


F34R
nagyúr

latom, de te is tudod hogy sh mint shared tehat a megosztott mappaban van, nah probald berakni minden fele mokolas nelkul ugy hogy megjelenjen itt [img] -be szurva.

[ Szerkesztve ]

(#1890) TRob1 válasza F34R (#1889) üzenetére


TRob1
veterán

Értettem hogy Te mit akarsz mondani, de Ő csak másokkal megosztani (sh) szeretne képeket mappában (galériákat). Az meg simán megy mindenféle engedélyek meg egyéb extrák nélkül mind a boxon, mind a dropboxon. Adja a linket, és kész. :K

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1891) Predator2 válasza TRob1 (#1890) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm a segítséget.

Ha nem túl nagy kérés. Leírnátok légyszíves lépésről lépésre hogyan kell? (Box és Dropbox esetében is) Egészen a képfeltöltéstől kezdve. (feltudok tölteni képeket csak utána mit/hogyan)

Nem beszélek angolul sajnos.

THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1892) TRob1 válasza Predator2 (#1891) üzenetére


TRob1
veterán

Dropbox:
-Intézőbe vagy vmi más fájlkezelőbe (pl. Total Commander): A megosztani kívánt mappán jobb klikk és Share Dropbox Link --> Ez után a vágólapra mentett linket illeszted/másolod be pl. ide a fórumba, vagy küldöd mélben, chat-en stb.
-Dropbox.com-on: Szintén jobb klikk a mappán, és már jön is a megosztani kívánt mappa egy kis ablakkal, ahová be is írhatod rögtön a mélcímét annak akivel meg akarod osztani a Send gombbal, vagy a jobb alsó sarokban lévő Get Link-re kattintva szintén bemásolja a vágólapra a linket, amit beillesztesz ahová szeretnél.

Box:
-A box.com-on meg minden mappa mellett ott a Share gomb, amire kattintva látod is a linket (kimásolod majd beilleszted ahová kell), vagy a megjelenő Send fülre kattolva beírod a mélcímet (esetleg az alatta lévő ablakba vmi kis üzit is) és Send.

¤ R'n'R ¤

(#1893) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hali!

Két kérdésem volna :)

1- Ha vennék egy Note3-at akkor hogyan működne az a +50GB tárhely 2 éven keresztül?
Biztosan megkapnám?

48 GB-t kaptam már, nem értem miért pont akkor, mert már régóta Galaxy Nexus-om van amin mindig is aktívan használtam a dropboxot.

2- hat hete a kamerafeltöltés használatáért kaptam +3 Gb tárhelyet, ez állandó marad, vagy ez is ideiglenes?

Köszi előre is :R

(#1894) donmackó


donmackó
őstag

A samu galaxy tab 3-nál kiírja hogy ha regisztrálok, akkor kapok 50 Gb tárhelyet a dropboxon. Igaz ez?

Release the cable hounds!

(#1895) F34R válasza DeathAdder (#1893) üzenetére


F34R
nagyúr

Igen megkapod.
A kamera feltoltes allando azt nem fogjak elvenni.

(#1894) donmackó

ha kiirja akkor igaz, mondjuk en speciel a galaxy tab-nal nem lattam ezt a promozast.

(#1896) DeathAdder válasza F34R (#1895) üzenetére


DeathAdder
veterán

Köszi :)
De mit kell tennem? Tehát adott a készülék, fogom magam és belépek a Dropbox fiókomba és megkapom azonnal, ennyi?

(#1897) Fecogame


Fecogame
veterán

Az nem gond, ha egy IP-ről 2 különböző Dropbox fiók van használatban? Nincsenek egymás alá regelve.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1898) kispx válasza Fecogame (#1897) üzenetére


kispx
addikt

Nekem nem volt gond.

(#1899) Predator2 válasza TRob1 (#1892) üzenetére


Predator2
addikt

Értem és köszönöm

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1900) donmackó válasza F34R (#1895) üzenetére


donmackó
őstag

Pedig most regeltem a tab 3-at és megkaptam.
Email:

Hi X,

Congrats on becoming a Dropbox Guru! We've awarded you 48 GB of bonus space for the next 24 months. You now have 50.25 GB on Dropbox. To get even more space, check out our upgrade options.

Thanks again for supercharging your Samsung device with Dropbox!

Enjoy,
- The Dropbox Team
Ez így már zsír! :C

Release the cable hounds!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.