Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) betyarr


betyarr
veterán

én explorerrel használom,meg természetesen chrommal,amikor mappát akarok feltölteni.még nem vettem észre hogy gebasz lenne.

(#1602) F34R válasza betyarr (#1601) üzenetére


F34R
nagyúr

tolts fel egy 150 MB-s valamit es utanna toltsd le a linkrol.

(#1603) betyarr válasza F34R (#1602) üzenetére


betyarr
veterán

egy 66 megás videót tettem fel és húztam le.néha belassult lefelé jövet,de nem volt egyéb gond.

(#1604) F34R válasza betyarr (#1603) üzenetére


F34R
nagyúr

account nelkul probald. nekem csak az a bajom vele mint anno a megaupload-al ott is volt tobb GB adatom majd egyszercsak lekapcsoltak oket. most is tiszta warez fellegvar es attol felek par ev es lehuzzak a rolot.
nem hiaba van aes-2048-as titkositas sem igy ha valamit rajuk akarnak bizonyitani mar nehezebben megy.
Eleg beta alapotban van , amit meg hianyolok hogy kepet nem tudok ugy megosztani hogy az akarhol megjelenjen. Maga tobbi hianyossaga nem is erdekelne.

550KB alatt meg nem is lehet felolteni ra es copy.com-n sem jeleniti meg a fajlt.

pl ezt a kepet ha lemented meg is nezheted.

[ Szerkesztve ]

(#1605) SG3rg0


SG3rg0
őstag

CamScanner Pro (usually £2.99) - Free Limited time Promo!

As part of their 60 million users celebration Camscanner Pro which usually costs £2.99 ($4.99) is being offered FREE!

Nice app to scan docs with good features

You will get activation link in mail which once activated you can login in your mobile app using your mail id and password set at the time of signing up for PRO

Once you click the activate URL you will be taken to the next screen to share on FB, Twitter etc, but yo do NOT need to do that. Just go in your app and login, and you get PRO version free for lifetime!!! Wink

Grab it as limited time promo!

Android app url:
https://play.google.com/store/apps/detai...nner&hl=en

iOS app url:
https://itunes.apple.com/en/app/camscann...27783?mt=8

Promo url:
https://www.camscanner.net/user/home

(#1606) betyarr válasza F34R (#1604) üzenetére


betyarr
veterán

[link]

nekem sikerült.

(#1607) F34R válasza betyarr (#1606) üzenetére


F34R
nagyúr

es ugy belineklni kepet mint ahogy tettem ? azt nem hiszem.ezt mivel toltotted fel ?

(#1608) betyarr válasza F34R (#1607) üzenetére


betyarr
veterán

ja azt biztosan nem lehet.
ezt simán webes felületről.

(#1609) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Az hogy van hogy egy HTC One V telefonon bejelentkeztem Dropboxba és nem kaptam meg a 25GB helyet? Biztosan nem volt a telefonról bejelentkezve! 2 éves a telefon most!

(#1610) vgyuri válasza SG3rg0 (#1605) üzenetére


vgyuri
őstag

Kipróbáltam, nekem Basic Account-ot ír (400 mbyte tárhely), pedig regisztráltam, megjött az email, bejelentkeztem a programba. Valamit kihagytam volna?

(#1611) SG3rg0 válasza vgyuri (#1610) üzenetére


SG3rg0
őstag

Nekem is azt írja. :U

(#1612) tonyrulez válasza vgyuri (#1610) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nagy dolgot ne várj, annyi az egész hogy nagyobb tárhelyet kapsz, és nem lesz vízjelzés a scannelt dokumentumokon. Nekem csak ennyit írt mint Pro előnyeként.
Pontosabban csak ennyit írtak: http://kepkezelo.com/images/jy9fn3d52kfo5cet6j4a.png

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#1613) SG3rg0 válasza tonyrulez (#1612) üzenetére


SG3rg0
őstag

Miben lehetne még többet kapni? Az elkészített pdf-et lehet más cloud szolgáltatással szinkronizáltatni. Így nincs értelme a szolgáltatónál az a pár 100mb.

(#1614) Sonja válasza SG3rg0 (#1609) üzenetére


Sonja
veterán

A most megvett HTC Desire 500 telefonomnál írva volt, hogy +23GB helyet kapok Dropbox-ban, ha telefonról jelentkezek be. Be is jelentkeztem (illetve regisztráltam), de nem volt meg. Böngészőből belépve láttam, hogy még el kell végeznem pár dolgot. Utána meg is kaptam. :K Most már 25GB helyem van. :C

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1615) dauphin


dauphin
aktív tag

Sziasztok! Az első kérdésem a Dropbox-hoz kapcsolódik: ma vettem észre, hogy egy bizonyos akkumulátortöltöttség alatt (nálam 25%-nál állt a jelzés) nem hajlandó szinkronizálni a képeimet a "felhővel". Arra hivatkozva, hogy alacsony a töltöttség! Mily meglepő. :D Ezt az opciót van lehetőség módosítani vagy kiiktatni? Én a beállításoknál nem találtam erre megoldást (vagy nem találtam rá). :((( Egy másik fórumban erre azt a választ kaptam, hogy ez alap a Dropbox-nál, nem változtatható meg, és hogy itt vagytok ti is, akik ebben és másban tudnak segíteni nekem. A biztonság kedvéért azért itt is megkérdezem: valóban így van?

A második kérdésem pedig ez: a Google Drive-nál van olyan lehetőség, hogy egy már meglévő mappát (konkrétan az SD kártyán lévő Képek mappát - ahová automatikusan menti a fotókat a telefon - szeretném így összekötni a Drive-val) kapcsoljak össze vele, hogy azt automatikusan szinkronizálja, ha wifi kapcsolatot talál? Köszönöm szépen a segítséget. :R

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#1616) vgyuri válasza dauphin (#1615) üzenetére


vgyuri
őstag

FolderSync Lite-ot próbáld ki, rengeteg dolgot be lehet benne állítani, és ismeri a nagyobb tárhely szolgáltatókat.

(#1617) dauphin válasza vgyuri (#1616) üzenetére


dauphin
aktív tag

Köszönöm. :) Ez a program pontosan mire szolgál? Tudnál mondani néhány szót róla?

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#1618) vgyuri válasza dauphin (#1617) üzenetére


vgyuri
őstag

A Lite 2 szolgáltatót kezel maximum. Bejelentkezel a tárhelyre, megadod melyik távoli könyvtárat szinkronizálja melyik helyi könyvtárral (távoli, helyi, 2 irányú szinkron). Beállításokban pl. wifi ssid-ik alapján is lehet engedni a szinkront, a törölt elemeket is szinkronizálja-e, csak töltőn működjön, rejtett fájlokkal mi legyen, stb... Kezeli többek között a dropbox-ot, skydrive-ot, box.com-ot, google drive-ot, meg még pár kisebbet.

Először add hozzá a tárhelyet, utána s mappapárokat.

[ Szerkesztve ]

(#1619) dauphin válasza vgyuri (#1618) üzenetére


dauphin
aktív tag

Köszönöm szépen a válaszodat! Kifogom próbálni az útmutatásodat követve. :)
:R

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#1621) SG3rg0 válasza F34R (#1620) üzenetére


SG3rg0
őstag

Melyiket próbáltad ki?

(#1622) F34R válasza SG3rg0 (#1621) üzenetére


F34R
nagyúr

meg egyiket sem :DDD

de a shared.com szimpatikus es eleg jo a szerverparkja is. ha vegig nezed a tour videot akkor az talan segithet.

(#1623) Hege1234 válasza F34R (#1620) üzenetére


Hege1234
addikt

azért a kínaiak odatettek rendesen :)

10TB :Y

(#1624) F34R


F34R
nagyúr

Flick-rehez is van egy okossag, csak megmaradt a regi 300MB limit akkor nem sok ertelmet latom.

(#1625) Hege1234


Hege1234
addikt

de nem írtak fájlkorlátot
vagy ?

(#1626) F34R válasza Hege1234 (#1625) üzenetére


F34R
nagyúr

en szivesen regisztralok ra de karcsu feltoltesem van igy nem probalnek feltolten egyszerre tobb GB-t.
Aki vallalkozo kedvu az ugy is kiprobalja.

Kell hozza a mobil app is mert mas kulonben nem 10TB , legtobb kinai cloud 1TB-t ad azert ez meg mindig overkill az USA vagy Europai felho szolgaltatokhoz kepest.

[ Szerkesztve ]

(#1627) Hege1234 válasza F34R (#1626) üzenetére


Hege1234
addikt

én majd bepróbálom
mondjuk személyes cuccokat nem tárolnék rajta...

de filmekkel majd kipróbálom

mondjuk mostanában egyre jobban terjed a cloud így mostmár azt szoktam inkább nézni hogy több
kütyümmel is össze lehessen kapcsolni

(#1628) F34R válasza Hege1234 (#1627) üzenetére


F34R
nagyúr

Oke tapasztalatokat meg nem elfeledni ide bevesni :DDD

(#1629) F34R válasza F34R (#1620) üzenetére


F34R
nagyúr

Evault Backupra valo, Encrypted a tarhely valojaban biztonsagi mentesnek hasznalnam csak , megosztani nem lehet.

Weiyun-ra mobil app nelkul vajon mennyit ad :P

(#1630) F34R


F34R
nagyúr

Csalogatjak az embereket csak hogy regeljenek es a hajukra kenhetik a 100GB-t.

[ Szerkesztve ]

(#1631) SG3rg0 válasza F34R (#1630) üzenetére


SG3rg0
őstag

Na ezt meglesem! Ennek van kliense?

[ Szerkesztve ]

(#1632) betyarr válasza F34R (#1630) üzenetére


betyarr
veterán

elég gyengécske eresztés.kipróbáltam.2 dolog jó benne: tényleg gyorsan tölt le/fel,illetve a 100gb tár.a többi hanyagolható.

(#1633) F34R válasza SG3rg0 (#1631) üzenetére


F34R
nagyúr

ne tedd. nem lehet direkt linkelni sem. meg ugy vettem eszre amit feloltottem txt sem vette eszre hogy fent van :( .

legalabb a copy nem hazudik es azt adja amit iger (egyre szimpatikusabb)

[ Szerkesztve ]

(#1634) SG3rg0 válasza F34R (#1633) üzenetére


SG3rg0
őstag

A Copy nagyon jó, csak pont az a plusz nincs benne ami a Dropboxba benne van. Pl: Gmail névjegyek be importálása.

(#1635) F34R válasza F34R (#1620) üzenetére


F34R
nagyúr

Weiyun csak akkor ad 10TB-t az o allitasuk szerint ha mobil appal lepsz be , most komolyan 10TB -t ki hasznal telefonon ? asztali kliensen promocion kivul (mert hogy ez az) 2gb + 3gb-t ad igy osszesen 5gb amit hasznalhatsz ossz-vissz.

(#1636) F34R


F34R
nagyúr

Oke most ebbol eleg is volt ennyi reszemrol ezek a kinaik mind hazudnak.
Baidu-ra csak popularis eamail cimmel enged ( az o regionalis mail szolgaltatoival illetve , hotmail, gmail stb)
akinek nem ilyen eamilje van mint ahogy nekem sem az nem bir regisztralni sem.
van a 360 cn ok is 1tb-t adnanak , de itt a bizonyitek hogy nem (es olyan mitn egy mmo , experience -t ad a kriteriumok teljesitesekor, meg van lvl. xD)

[link] igy adja meg az 1tb -t sok, en nem fogom spyware.kkel teleokadani a gepet csak ezert.

(#1637) alapz@j válasza F34R (#1620) üzenetére


alapz@j
tag

Hehe, ez azért valahol mókás (EVault):

"This free offer of 100 GB of cloud storage will be created in a USA data center. If you would like your cloud storage in a different location, check out our premium services here."

(#1638) F34R válasza alapz@j (#1637) üzenetére


F34R
nagyúr

Igen ha nem bizos USA-ban akkor meg kell fizetned a tanulopenzt ;]

(#1639) olivera88


olivera88
veterán

Valaki próbálta már összekapcsolni Imageshackot Dropbox fiokjával??

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#1640) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Jelenleg melyik a legolcsóbb korlátlan felhőszolgáltatás? Én csak kettőt ismerek, a Bitcasa ami évi $100 és a MyPCBackup ami évi $36.

4 8 15 16 23 42

(#1641) F34R válasza tonyrulez (#1640) üzenetére


F34R
nagyúr

Justcloud van meg bar nem irnak valami jokat rola, en elgondolkoznek mennyi adatom van es nem felhobe tartanam hanem NAS-n ami akar ha ugy van tableten , okostelefonon keresztul is elersz.

ha par szaz giga kell akkor azt ossze lehet tobb szolgaltatonal szedni es encryptelve feltolteni az anyagaidat (ha csak backupra kell)

(#1642) tonyrulez válasza F34R (#1641) üzenetére


tonyrulez
őstag

Justcloud-on árazást nem találtam, csak üzleti csomagokat. Próbáltam beregisztrálni, azt mondta már használatban van az email címem, úgyhogy beléptem és átirányított a MyPCBackup-ra.
Közben jött email hogy a MyPCBackup és a Justcloud egy és ugyanaz, ugyanolyan árakkal ész szolgáltatásokkal, csak más felülettel :N

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#1643) F34R válasza tonyrulez (#1642) üzenetére


F34R
nagyúr

Az fasza :DDD az uzenet tobbi reszere mi a valaszod ?

(#1644) tonyrulez válasza F34R (#1643) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nem párszáz gigáról van szó, most telt be egy másfél terás külső merevlemez. NAS nekem felesleges, meg ha bármi baj van akkor annak is annyi (tűz/betörés/stb, hiába mondom hogy biztonsági mentés ha ott van a gépem mellett). Úgyhogy marad nekem a külső HDD+online backup.

4 8 15 16 23 42

(#1645) Sonja


Sonja
veterán

Kijött ingyenesen Androidra a Quickoffice, aminek hatására 15GB lett a Google Drive. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1646) tonyrulez válasza Sonja (#1645) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nekem eddig is 15 gigám volt. Sőt, szerintem mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#1647) SG3rg0 válasza tonyrulez (#1646) üzenetére


SG3rg0
őstag

De valóban jól jönne egy kis emelés! :)

(#1648) Sonja válasza tonyrulez (#1646) üzenetére


Sonja
veterán

Igen, már felvilágosítottak. :B Ezzel +10 GB jár majd a mostani 15 GB-on felül. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1649) SG3rg0 válasza Sonja (#1648) üzenetére


SG3rg0
őstag

Mikorra várható?

(#1650) F34R


F34R
nagyúr

ki lehet probalni az uj copy feluletet , meg beta fazisban van remelem uj feature-st is tesznek bele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.