Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) Newyorker


Newyorker
addikt

KÉRDÉS!

Most regeltem be a dropboxba egy Iphonéról, hogy képeket töltsek fel oda, majd egyenként, összesen 3-at kilinkeljek ide az oldalra! Meg is tettem, de miért van az, hogy üres hozzászólásom jelenik meg? :F

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1752) Rimuru válasza Newyorker (#1751) üzenetére


Rimuru
veterán

Amit F34R kollégával beszéltem.

Vigyázat, csalok!

(#1753) Newyorker válasza Rimuru (#1752) üzenetére


Newyorker
addikt

És erre csak ez a megoldás? Van másik ilyen mobiltelós progi, amivel ezt nem kell eljátszani?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1754) Rimuru válasza Newyorker (#1753) üzenetére


Rimuru
veterán

Nekem Androidon alapból rövid linket hoz létre (szóval azzal se megy), alternatív megoldást nem tudok mondani.

Vigyázat, csalok!

(#1755) Newyorker válasza Rimuru (#1754) üzenetére


Newyorker
addikt

oh jaj :O

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1756) F34R válasza Newyorker (#1755) üzenetére


F34R
nagyúr

nem csak nala, ahol rovid linkek vannak (es rejtve van bennuk a kiterjesztes a cloud szolgaltatasok 80%-ban)
itt ph-n nem mukodik egyedul csakis a copy-val.

(#1757) Newyorker válasza F34R (#1756) üzenetére


Newyorker
addikt

és más oldalakon?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1758) F34R válasza Newyorker (#1757) üzenetére


F34R
nagyúr

archlinuxon probaltam ott sem mukodik.

(#1759) Newyorker válasza F34R (#1758) üzenetére


Newyorker
addikt

:R

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1760) Fecogame


Fecogame
veterán

Most lett elegem a Google Drive appból... Akárhányszor elindul és elkezd szinkronizálni, meghal a netem hosszú percekre. Semelyik másik programmal nincs ilyen bajom ( dropbox, sugarsync ), csak ezzel az eggyel.

Másnak is van ilyen gondja, vagy csak nekem?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1761) F34R válasza Fecogame (#1760) üzenetére


F34R
nagyúr

ajanlom tavolitsd el az egesz google accountodat :DDD

(#1762) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Trezorit mac-re androidra (hír..)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1763) Syd69 válasza Fecogame (#1760) üzenetére


Syd69
aktív tag

Én ugyanez csak Dropbox-al

Alma

(#1764) artiny


artiny
őstag

Megtelt a dropboxom :F 5.9FB ingyenest tudtam kiszedni eddig belole. Tetszik mivel telefonrol is tudom hasznalni,vagyis letezik hozza android es jol is mukodik....

van valami esely ra hogy tobb ingyen tarhelyet kicsikarni belole,van valmi lehetoseg ...(meghivas nem a legjobb sajna)

(#1765) Rimuru válasza artiny (#1764) üzenetére


Rimuru
veterán

Meghívással feltornázod 16-ra vagy fizetsz.

Vigyázat, csalok!

(#1767) vgyuri válasza artiny (#1764) üzenetére


vgyuri
őstag

Dropbox-ot én Box.com-ra cseréltem, promóba 50 gb-ot ad, 200 mbyte a max file méret. [url=https://support.box.com/entries/22264368-sony-ericsson-50gb-promotion-faq]box.com 50 gb xperia[/url] /system/build.prop szerkesztéssel is megoldható.

[ Szerkesztve ]

(#1768) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Nagyobb fájlokat képes több menetben szinkronizálni?

Azt tervezem, hogy létrehozok egy Truecrypt container-t, telepakolom pár száz megabyte-tal, majd azt feltöltöm.
Jelszó híján más nem tudja olvasni, ellenben lesz egy biztonsági mentésem a dropbox-ban.

Valaki használja így?

.

(#1769) alapz@j válasza Troy. (#1768) üzenetére


alapz@j
tag

Ilyesmire szerintem jobb a Boxcryptor vagy a Cloudfogger mert azok fájlonként titkosítanak.

(#1770) < CyberBob > válasza Troy. (#1768) üzenetére


< CyberBob >
őstag

A Dropbox-al menni fog.

alapz@j: csak abban bízok amit én titkosítottam ingyenes és nyílt forrású programmal.

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1771) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Mintha azt olvastam volna valahol hogy a Google Drive Android alkalmazás is tud képeket magától feltölteni, mint a Dropbox, de nem találom ezt a beállítást sehol. Lehetséges ez vagy csak álmodtam?

4 8 15 16 23 42

(#1772) Rimuru válasza tonyrulez (#1771) üzenetére


Rimuru
veterán

Nem a google+-ra gondolsz? Az tud.

Vigyázat, csalok!

(#1773) tonyrulez válasza Rimuru (#1772) üzenetére


tonyrulez
őstag

Hopszi, valószínű az lesz az. Bár a Google+-t egyáltalán nem használom, de ha ez kell hozzá, hát legyen.

4 8 15 16 23 42

(#1774) alapz@j válasza < CyberBob > (#1770) üzenetére


alapz@j
tag

Ha a nyílt forrású szoftverhez ragaszkodsz, az érthető, de az általam citált, egyébként ingyenes programokkal is te titkosítod a fájlokat.

(#1775) < CyberBob > válasza alapz@j (#1774) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Az ingyenes programokkal nincs gond (bár a BoxCryptor fizetős) csak a fizetősöket kötelezhetik hátsókapu beépítésére "bizonyos helyeken". Azért az ilyen célra készült programoknál nyugodtabb vagyok ha nyílt forráskódú.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1776) Troy. válasza alapz@j (#1769) üzenetére


Troy.
addikt

Mi biztosít arról, hogy az üzemeltető sem látja?

.

(#1777) Troy. válasza Troy. (#1776) üzenetére


Troy.
addikt

Figyelmetlen voltam, na majd utána járok.

.

(#1778) alapz@j válasza < CyberBob > (#1775) üzenetére


alapz@j
tag

> BoxCryptor fizetős
Van fizetős változata is :)

(#1779) < CyberBob > válasza alapz@j (#1778) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Ha jól láttam az ingyenes Boxcryptor-nál nincs fájlnév titkosítás.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1780) Troy. válasza alapz@j (#1778) üzenetére


Troy.
addikt

Te melyiket ajánlod?

.

(#1781) SG3rg0 válasza Troy. (#1780) üzenetére


SG3rg0
őstag

(#1782) vgyuri


vgyuri
őstag

hubiC 25 GB ingyen tárhelyet ad, ami miatt érdemes kipróbálni: "No maximum file size".

[ Szerkesztve ]

(#1783) Troy. válasza SG3rg0 (#1781) üzenetére


Troy.
addikt

Ez is konténerben tárol, mint a truecrypt? Miért ezt ajánlod?

.

(#1784) alapz@j válasza Troy. (#1780) üzenetére


alapz@j
tag

Én a BoxCryptor (v1) portable változatát használom, amiben van fájlnévtitkosítás is, viszont portable lévén nem tudja azt, hogy transzparens drive-ként mountolja fel a titkosított könyvtárat. Nekem főleg azért jött be, mert nem egy nagy volume-t hoz létre, mint pl. a TrueCrypt, hanem minden egyes fájl külön kerül titkosításra és eltárolásra, ami jelentősen meggyorsítja a felhős szinkronizációt/fájlkezelést.

(#1785) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Van olyan netes app GDrive-hoz mint a dbinbox? Vagyis hogy egy adott mappámba bárki bármit feltölthet webes felületen?

4 8 15 16 23 42

(#1786) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Tesztelte már valaki a hubiC-ot?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1787) vgyuri válasza Mela Kehes (#1786) üzenetére


vgyuri
őstag

Box.com-os dolgaimat most töltöm fel hubiC-ra is, a windows-on kliens-ben bármilyen könyvtárat meg lehet adni (sok kliens saját könyvtárat használ). 3 szálon tölt fel egyszerre.

Leírás szerint nincs fájl méret korlát, Franciaországban vannak a szerverek, titkosítva mennek az adatok (mintha mostanában ez sokat jelentene).

[ Szerkesztve ]

(#1788) artiny


artiny
őstag

Dropboxrol atvaltottam Copy -ra ,

A PC-en feltelepitettem majd synchronizaltam 6gb adatot. Notebookon is feltelepitettem bejelentkeztem ugyan azzal a nevvel stb, synchronizalt 6gb-ot. De amikor notebookrol akartam a megosztott mappaba tenni valamit az a pc-n nem synchronizálodott :)) ez akkor most nem ugy mukodik mint a Dropbox hogy amit berakok a mappaba akkor a masik helyen is megjelenik? :U

A box.com-ban is regisztraltam de ott nem talaltam programot hozza az csak netes fajl mento? mint pl a mediafire

(#1789) Sanyi.mTs válasza artiny (#1788) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Ott is van kliens pc-re

(#1790) artiny


artiny
őstag

meg van a box program de jol latom hogy csak max 250mb lehet egy fajl ?

(#1791) Sanyi.mTs válasza artiny (#1790) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

jol

[ Szerkesztve ]

(#1792) F34R


F34R
nagyúr

copy-nal ha a kep 5 meganal nagyobb akkor azt miert nem jeleniti meg ? (csak letolteni lehet.)

(#1793) Fecogame


Fecogame
veterán

Bittorrent Sync

Leteszteltem, nagyszerű app :) Nekem két, azonos helyi hálózatra kötött gép között kellett beállítanom, hogy X mappát mindkét gépen szinkronba tartsa. Kb. 5 perc alatt beállítottam, és innen minden automatikus. Regisztrálni sem kell, nagyon egyszerű és nagyszerű program. LAN-on másolta az adatokat az esetemben, így még a netet sem lassította. :N

Ajánlott :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1794) tonyrulez válasza Fecogame (#1793) üzenetére


tonyrulez
őstag

Bár ez ahogy nézem nem igazán felhő alapú adattárolás, csak a gépek között szinkronizál de online semmit sem tudsz megnézni,

4 8 15 16 23 42

(#1795) Fecogame válasza tonyrulez (#1794) üzenetére


Fecogame
veterán

Igaz, viszont a tresoritot sem ;)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1796) < CyberBob > válasza Fecogame (#1793) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Úgy tudom van egy kis szépséghibája a programnak. Ha neten keresztül megy a megosztás akkor mellékesen a gyártó céghez is küld "adatot".

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1797) alapz@j válasza Fecogame (#1795) üzenetére


alapz@j
tag

Én felhagytam a Tresorittal, annak ellenére is, hogy a Chip előfizetéshez kaptam egy éves 100Gb-s "ajándékot". A nagyon csicsás új kliensük három különböző gépen is el-elhagyta magát, persze mindenféle jelzés nélkül, és összekavarodtak a fájlok verziói. Örültem volna, ha a redesign és a mobil kliensek helyett a nagygépes kliens stabilitása és funkciógazdagsága (khm, jelszóváltoztatás, backup trezorok, web share, stb.) lett volna inkább a prioritás.

[ Szerkesztve ]

(#1798) TRob1 válasza alapz@j (#1797) üzenetére


TRob1
veterán

Én meg alapból ki sem próbálok egy olyan programot ami "magyar fejlesztésű", és ennek ellenére nem a magyar nyelv az elsődleges benne... :U (És ezáltal valszeg soha nem is fogom kipróbálni - amúgy meg bőven elvagyok a Dropbox/Copy párossal, mellé kis GDrive és SkyDrive)

¤ R'n'R ¤

(#1799) SG3rg0 válasza TRob1 (#1798) üzenetére


SG3rg0
őstag

Van abban igazság amit mondasz, de titkosítást tekintve a Tresorit a nyerő. Copynak az első verziói is csináltak érdekes dolgokat. Az biztos hogy a Magyar nyelvnek benne kell lennie.

(#1800) TRob1 válasza SG3rg0 (#1799) üzenetére


TRob1
veterán

Nem titkolok semmit. :DD

¤ R'n'R ¤

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.