Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) SG3rg0 válasza F34R (#1200) üzenetére


SG3rg0
őstag

Mi nem tetszik benne?

(#1202) F34R válasza SG3rg0 (#1201) üzenetére


F34R
nagyúr

Maga a rendszere sem tetszik annyira mint pl a dropboxnal, es valamiert bugos is mert hiaba hagyom jova amit feltoltok legkozelebb mar nincs ott stb. Ugyan igy vagyok a Minus-al is az sem jott be, eddig nalam a top a dropbox csak alapbol keves tarhelyet adnak.

(#1203) sryman


sryman
csendes tag

Sziasztok! Ha valaki dropboxban alám regisztrál kb mennyi idő alatt kapom meg a +500 megámat? Mert már kb fél napja történt a regisztráció és még semmi.... :U

(#1204) TRob1 válasza sryman (#1203) üzenetére


TRob1
veterán

Majd ha installálja is az asztali klienst.

(#1202) F34R:
Nekem is a Dropbox a kedvenc (sztem egyértelműen a legjobb, és a legtámogatottabb), de sztem a Copy is nagyon jó. Illetve anno a Minussal sem volt semmi bajom, de azt már nem használom.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1205) SG3rg0 válasza TRob1 (#1204) üzenetére


SG3rg0
őstag

Úgy tudom a Copy februárban vette kezdetét, és a kezdet elég jó. Ha innen történik a folyamatos fejlesztés akkor sokan átfognak állni. Akik Dropboxosok nagy része biztos hogy nem is hallott a Copyról. Playen is alig töltötték le.

(#1206) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok!

Van esetleg vkinek vmi infója arról, hogy a közeljövőben lesz-e vmi tárhelynövelő akció a Dropboxnál?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#1207) SG3rg0 válasza pvt.peter (#1206) üzenetére


SG3rg0
őstag

Jelenleg, a Samsung HTC termékekkel lehet növelni a tárhelyet egy illetve két évre. Eddig se nagyon osztogatták a GB-okat.

[ Szerkesztve ]

(#1208) Lui04


Lui04
aktív tag

A minust senkinek nem ajánlom. Én azt használtam backupra, de amikor szükségem lett volna a feltöltött cuccokra, nem volt meg egyik sem csak egy nem létező oldalra dobált át mindig.

(#1209) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

Surdoc
Ehhez mit szóltok? 100 GB.

(#1210) Snoop-y válasza FZsolt15 (#1209) üzenetére


Snoop-y
veterán

For 100GB free accounts there is a 5GB (10MB maximum individual file size) limit on storage of “special files.” For unlimited docs accounts there is a 100GB (100MB maximum individual file size) limit on storage of “special files.” “Special files” include files like executable binaries, database dumps, etc. Purchase additional 100GB plans for more ‘special file’ storage.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1211) F34R válasza Snoop-y (#1210) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor ami ajanlanak az kummantas ? :DDD

(#1212) Snoop-y válasza F34R (#1211) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nem feltetlenul de akkor mar fotokat tarolo felho van 1Tb hellyel is ingyen...
Nalam meg mindig a Box az elso szamu tarolohely a fotoknak. (3x50Gb)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1213) 22balu


22balu
aktív tag

hogy tudok más mappákat kiválasztani a skydrivenak szinkronizálásra ?? a skydrive saját mappáján kivül..a FAQ szerint a skydriveban lévö mappán kéne egy jobb gomb tulajdonságok és aztán a "Hely"...de ilyen nincs is...tipp?

(#1214) F34R válasza Snoop-y (#1212) üzenetére


F34R
nagyúr

Sick, nem is tudtam hogy a Flickr bevezetette egy nagyobb update-t.

(#1215) Pikkolo^^ válasza 22balu (#1213) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Sehogy.

(#1217) Fandango válasza FZsolt15 (#1216) üzenetére


Fandango
veterán

Koszi a reget, es a masikat is. :R

(#1218) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Kinél hogy superál a copy?

(#1219) bacus válasza SG3rg0 (#1218) üzenetére


bacus
őstag

alakul, mondjuk egy rendes androidos sync kliens jó lenne, az sem ártana, ha ingyenes lenne, működne tasker pluginként, és támogatná a különböző könyvtárak különböző szinkronizációját, pl 2way, upload, upload + delete, stb..

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#1220) Fecogame


Fecogame
veterán

Ismét leteszteltem azonos körülmények között a memóriahasználatot.

Dropbox: 53,7MB
Copy: 27,6MB
Box.com: jelenleg 52MB - Végül fixálódott stabil 43,9MB-ra

A Box-os klienssel valami gond van, mert másodpencenként emelkedik a memóriahasználata. 8GB ramom van, kivárom a végét :D

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1221) TRob1 válasza Fecogame (#1220) üzenetére


TRob1
veterán

És van ennek a tesztnek vmi értelme 8Gb mellett? Még ha 512Megád lenne... :U :))

¤ R'n'R ¤

(#1222) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Frissült a copy pc és droidos kliense.

(#1223) TRob1 válasza SG3rg0 (#1222) üzenetére


TRob1
veterán

1.30.0310 a PC-s verzió? Mert tegnap erre frissült nekem... most meg épp szinkronizációs hibát ír.

szerk: Már elmúlt. :)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1224) FZsolt15 válasza SG3rg0 (#1222) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Magától frissül?

(#1225) Snoop-y válasza TRob1 (#1221) üzenetére


Snoop-y
veterán

Meg ugy altalaban a mai pc-vilagban ahol minimum 2gb ram van mindenben...
Inkabb merjel gyorsasagot melyik kliens hogy viselkedik bizonyos fileokkal tarhely milyen gyors stb.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1226) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Valaki esetleg ismer mukodo fxp hez hasonlo elven mukodo klienst?

Magyarul egy adott tartalmat webrol at lehet kuldeni a tarhelyre a nelkul, hogy le kelljen toltenem?
Eddig nem talaltam olyat ami mukodott is volna :(
Olyan kliens is erdekelne amivel a kulonbozo tarhelyeket egyszerre lehetne kezelni illetve tobb acount kezelese egyszerre is erdekes lehet.

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1227) Snoop-y válasza SG3rg0 (#1218) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nalam a weboldala jelenleg nem is elerheto :(

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1228) SG3rg0 válasza FZsolt15 (#1224) üzenetére


SG3rg0
őstag

Igen magától. Nekem semmi gondom nincs frissítés óta.

(#1229) F34R válasza Snoop-y (#1227) üzenetére


F34R
nagyúr

delutan nekem is dobalta az 502-t

esetleg ezt probaltad mar ? [link]

[ Szerkesztve ]

(#1230) Fecogame válasza TRob1 (#1221) üzenetére


Fecogame
veterán

Mert készülök összerakni egy kisebb itthoni szerver gépet, amiben csak 1GB ram lesz, és abban már számít :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1231) Fecogame


Fecogame
veterán

Copy-nál meg lehet oldani, hogy közvetlen http-ről töltsön le egy fájlt a felhőbe?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1232) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Copy mai frissítése hozott egy két újdonságot. Most már a videokat is automatikusan feltölti és magát az appot passal lehet védeni. Meg volt egy kevés bug fix.

(#1233) Snoop-y válasza F34R (#1229) üzenetére


Snoop-y
veterán

Na ez nem rossz de nagyobb adatot nem lehet vele attolni ( 10gb a max free verzioban )
Gondoltam atkoltoztetem a kepeim backupjat a flickr-re ( ha mar 1Tb-ot adnak ) :d

Na de majd lerantom szerverre aztan onnan felszinkronizalom flickr-re ( mondjuk kliens reszen az egy foshalmaz mert nem akarom megosztani a kepeim senkivel csak tarolni naluk es nem talaltam olyan opciot hogy a nem osztom meg senkivel legyen a default :D )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1234) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Dropbox milyen feltöltési és letöltési sebességeket produkál jelenleg? Tehát mennyivel kezdi a le és feltöltést és mennyire áll be?

(#1235) Snoop-y válasza SG3rg0 (#1234) üzenetére


Snoop-y
veterán

Kb 500K-val tolt felfele ( Angliabol 100Mbit -rol )
Egyszoval lassu :O

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1236) bacus


bacus
őstag

használja vki a copy kliensét win xp alatt? Most próbáltam feltenni egy kis cég "fájlszerverére", de indulás után a kliens hibával leáll. Keresgettem és azt irták .NET kell neki, de melyik? A 4-est feltettem, de a hiba maradt.

Köszi előre is.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#1237) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Talaltam egy egesz jo kis cuccot ( webdav alapon mukodo kliens ami kezeli a nepszerubb felho tarhelyeket )

CarotDav a neve es letezik portable verzioban is. ( nalunk pl semmit nem lehet installalni a gepre de igy nem kell a webes felulettel szenvedni hanem mindent lehet egy kliensbol kezelni )

Sebessegben ugyanazt hozza mint a webes kliens. :K

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1238) F34R válasza Snoop-y (#1237) üzenetére


F34R
nagyúr

rola tudtam , csak sosem probaltam mert nem windowsom van.

(#1239) Fecogame


Fecogame
veterán

Copy sebességkorlátozó opciója csak nekem nem működik? Beállítottam 30Kb/s-os feltöltésre, de ugyanúgy maxon tölti fel az anyagot.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1240) Melack válasza Snoop-y (#1237) üzenetére


Melack
veterán

Ezt azt hiszem valamelyik nap kipróbálom. Úgyis kell egy normális asztali kliens, amiben minden benne van. A box.com-ot csatlakoztattam, mint shared drive, de nem vagyok túl elégedett vele :S

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1241) TRob1 válasza Snoop-y (#1235) üzenetére


TRob1
veterán

Tegnapi beta (2.3.12 ) újdonságokban van egy ilyen sor: "Much faster upload/download speeds for large files" Ki tudja, hátha. :)

¤ R'n'R ¤

(#1242) Snoop-y válasza TRob1 (#1241) üzenetére


Snoop-y
veterán

Gyari klienst nem hasznalom ( otthonrol nem toltok fel ra ) lehet hogy gyorsabb lenne de WebDav-on ennyit tud csak sajnos :(

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1243) Bélaaaa válasza Snoop-y (#1237) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Ez nagyon jó, köszi!

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1244) twine


twine
addikt

Sziasztok

Sajnos a keresésem nem járt sikerrel,így hozzátok fordulok...
Hogy lehet azt megoldani, hogy ugyanazon asztali gépen két dropbox fiók(feleségemé, és a sajátom) legyen szinkronizálva?
Két telefon fotó feltöltéséről van szó,,,az enyémet nagyon régóta elégedetten használom,de most asszony telefonjára is feldobtam a dropboxot, hogy töltse a fotókat a felhőbe,,,de a pc-s kliensnél elakadtam(mert ott ugye a saját fiókom van beállítva) :B
Köszönettel a segítségért :R
Üdv

(#1245) FZsolt15 válasza twine (#1244) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Itt feljebb írt egy programról Snoop-y: CarotDAV. Dropbox kliens+ez.

(#1246) twine válasza FZsolt15 (#1245) üzenetére


twine
addikt

Nagyon köszönöm a gyors választ,,, :R
Nem gondoltam, hogy ilyen megoldásokhoz kell folyamodni...Reméltem hogy van a Dropboxnak erre "kulturált" megoldása...hiszen teljesen életszerű a "problémám".... :U
Ennek tükrében, marad asszonynak a web alapú fiókkezelés :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1247) FZsolt15 válasza twine (#1246) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Lehet van ettől jobb megoldás, majd valaki megmondja. Még nem próbáltam két fiókot használni egy gépen.

(#1248) twine válasza FZsolt15 (#1247) üzenetére


twine
addikt

:R

(#1249) Rimuru válasza twine (#1248) üzenetére


Rimuru
veterán

Macerás, de Google ezt adta Windowsra. [link]

Vigyázat, csalok!

(#1250) twine válasza Rimuru (#1249) üzenetére


twine
addikt

:R :R
"That’s it."? :DDD

Köszönöm,,,bár p*csölős,de ezzel már szívesebben "összezavarom" a windowsomat...
Ha nagyon kipihentnek érzem magam nekiállok...
THX még egyszer :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.