Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Snoop-y válasza twine (#1250) üzenetére


Snoop-y
veterán

[link]Ezt mar probaltam es mukodik.

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1252) Fecogame


Fecogame
veterán

Ezt ismeritek? Backupbox

Bármely két cloud szolgáltatás között szinkronizálja az adatokat ( az én értelmezésem szerint, nem használtam még ).

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1253) Snoop-y válasza Fecogame (#1252) üzenetére


Snoop-y
veterán

Igen de elofizu nelkul csak limitaltan mukodik.
Ha az Api-k elerhetoek szabadon nem ertem hogyhogy nem csinalt meg senki free klienst. Bar lehet hogy ez szolgaltatoi oldalrol tiltva van (mivel eleg nagy forgalmat tud generalni ha valaki fxp-ik folyamatosan )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1254) hhx


hhx
tag

Nem tudom, valakinek eszébe jutott-e, de gondoltam leírom ezt a "lifehack"-et... :)

Édesapámnak a céges telefonja egy Galaxy S3, amivel a Dropbox-om méretét +48gb-al ajándékoztam meg 2 évre. Unokatesómnak ezt elmesélve eszébe jutott, hogy mobilszolgáltatók boltjaiban vannak kirakva ilyen készülékek... :)

Irány a T-Mobile, Galaxy S4 kiállítva, Dropbox-ra belépett, és hoppá, neki is lett +48gb 2 évre, utána meg Unlink.

True story. :D

(#1255) Rimuru válasza hhx (#1254) üzenetére


Rimuru
veterán

Androidos telefon átírni a megfelelő dolgokat és kapsz egy elméleti S3-mat, van is hely (elviekben működhet).

Vigyázat, csalok!

(#1256) hhx válasza Rimuru (#1255) üzenetére


hhx
tag

Azt ugyan nem tudom, Androidhoz ilyen szinten nem értek, régebbről emlékszem a HTC telefonoknál ment az ilyesmi. :)

Mindenesetre jót röhögtem az egész ötleten, mert 2 percünkbe került sétával az egész. :DD

(#1257) FZsolt15 válasza hhx (#1254) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Mit kell csinálni:D? Elég csak belépni a Dropbox appba?

[ Szerkesztve ]

(#1258) bacus válasza hhx (#1254) üzenetére


bacus
őstag

Majd azt is ird meg légyszives, amikor törlik neki... (bár lehet a bemutató S4 sosem lesz eladva és igy nem derül ki)

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#1259) hhx válasza bacus (#1258) üzenetére


hhx
tag

Miért törölnék?

Nem hiszem, hogy valaki ezzel nagyon foglalkozna. T-Mobile-t miért érdekelje, aki meg megveszi a bemutató készüléket, hát nem hinném, hogy ír a Samsungnak, vagy a Dropboxnak, illetve ha ír akkor kétlem, hogy foglalkoznának ilyennel, mert gyakorlatilag normális folyamat történt.

"Bocsi, valaki felhasználta előlem ezt és ezt, töröljétek légyszi!" Ha használtan veszek készüléket, akkor az előző tulaj regisztrációját is töröltetem, nekem meg új lesz, mert írtam egy e-mailt? :)

Elég belépni amúgy aztán kapsz egy e-mailt, valamint a Dropbox listában írja, h Samsung promóban részt vettél.

(#1260) hhx válasza FZsolt15 (#1257) üzenetére


hhx
tag

Csak ne felejtsd el Unlinkelni is utána a készüléket, nehogy garázdálkodjanak aztán a dropboxoddal. :)

(#1261) bacus válasza hhx (#1259) üzenetére


bacus
őstag

Akkor még azt próbáld ki, hogy ha két samsungon is megcsinálod, akkor 2x kapod e meg a tárhelyet?

Mert ez inkább érdekelne :)

Egyébként minden ilyen xda-s hack törölve lett, még az sIII ról leszedett dropbox lett szétküldözgetve, aki feltette és azon belépett mindenki megkapta a 48 gigát, majd egy kis idő múlva mindenkinek törölték is.

[ Szerkesztve ]

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#1262) hhx válasza bacus (#1261) üzenetére


hhx
tag

Itthon az S3-on kipróbáltam azt, hogy beléptem egy másik Dropbox-al, arra nem adta már meg a 48 gigát, tehát 1 készülékkel egyszer játszható el.

T-Mobile-ban is beléptem egy másik készülékre, onnan sem kaptam +48 gigát a mostanira, szóval csak egyszer aktiválható a 48 giga. (Még reménykedtem abban is, hogy a mostani 48 giga 2 évre esetleg még 2 évet rádobna, de nem sok esélyt láttam erre sem.)

Azért csodálkoznék, ha törölnék ezt, mert gyakorlatilag "hivatalosan" történt az egész, tehát nem volt semmiféle hack. :)

(#1263) TRob1


TRob1
veterán

Ismeritek a Dropbox ezen funkcióját? Sztem rohadt jó. :)

¤ R'n'R ¤

(#1264) FZsolt15 válasza hhx (#1260) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Csak Galaxy S3-hoz van ez a plusz 48Gb?

(#1265) SG3rg0 válasza FZsolt15 (#1264) üzenetére


SG3rg0
őstag

Tab-hoz is jár.

(#1266) TRob1 válasza FZsolt15 (#1264) üzenetére


TRob1
veterán

Meg S2-höz is (legalábbis öcsém azzal kapott nem olyan rég)

¤ R'n'R ¤

(#1267) Sanyi.mTs válasza TRob1 (#1266) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

én decemberben vettem, feltelepítettem a dropbox-ot, beléptem, mégse kaptam. (bár nem is tudtam erről)

(#1268) hhx válasza FZsolt15 (#1264) üzenetére


hhx
tag

S3, S4 tuti. :)

Szerintem olyan Samsung termékeken jár, ahol gyárilag telepítve van a Dropbox kliens.

(#1269) Sanyi.mTs válasza FZsolt15 (#1264) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ha megkapom a +48GB-t, feltöltöm anyaggal a tárhelyet, majd letelik a 2év, akkor mi alapján dönti el a dropbox, h az eredeti méret feletti +48GB adatból mit töröl? :U

(#1270) desigo válasza Sanyi.mTs (#1269) üzenetére


desigo
senior tag

Gondolom előbb emailt küldenek,hogy letelik az X hónap.
Az nagyon rossz reklám lenne nekik,hogy random törölgetnek elvileg biztonságban lévő tartalmakat.
Gyorsan elpártolnának tőlük sokan.

(#1271) bacus válasza Sanyi.mTs (#1269) üzenetére


bacus
őstag

nem törölnek semmit, csak nem fog semmi működni. Én nejem dropboxát sikeresen túlcsorditottam valahogy (a 2,5Gb-t), onnantól nem ment a képek szinkronja, állandóan hibát észlelt.

Ezt a túltöltést egyébként nem nehéz elérni :), nekem 53Gb van a samu miatt, megosztottam az ő camera uploads könyvtárát, majd raktam bele egy almappát ahova rendezgettem. Azután sikeresen bemásoltam vagy 5 gigányi képet, az én dropbox kliensem meg felszinkronizálta a nejem 2,5-ös fiókjába, ami ettől le is halt amig nem töröltem vissza belőle. Igy ha tárolni kell azért lehet ilyen trükkükkel még 50 gigát szerezni :)))

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#1272) SG3rg0 válasza TRob1 (#1263) üzenetére


SG3rg0
őstag

Ezt hogy kell megcsinálni?

(#1273) TRob1 válasza SG3rg0 (#1272) üzenetére


TRob1
veterán

2.3-as verziótól van benne a betákban. Gondolom előbb-utóbb kijön stabilba is.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1274) olivera88


olivera88
veterán

Ez az újabb Dropbox vagy mi?

Itt a cikk amiben van a kép. [link]

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#1275) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Google Drive 15GB.

(#1276) Sanyi.mTs válasza SG3rg0 (#1275) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

nálam még mindig 5GB

(#1277) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Megváltozott a Gdrive app droidon. Tök fasza lett!

(#1278) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

most már nálam is él a 15GB gdrive-on

(#1279) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Googlé-ék valamit csináltak mert 10gb egy file nem megy fel kliensből. De azon kívül én teljes sávszéllel töltöttem fel 12gb.( képek, doksik, filmek )

(#1280) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

Sziasztok!
Ha a Flickr-re feltöltöm a családi képeket akkor azt mindenki láthatja, vagy eleg ha beteszem azt hogy private képek?

(#1281) Snoop-y válasza FZsolt15 (#1280) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ki kell jelolnod private-kent. ( akkor nem latja rajtad kivul senki mas )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1282) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Ha elindítom a kicsi asztali DropBox alkalmazást, akkor az rögtön leszinkronizál mindent, ami a Dropbox mappámban van, ugye ?

Azt nem lehetne megcsinálni, hogy csak 1-2 adott mappát szinkronizáljon le ?, mert annyi helyem nincs, hogy mindent leszedjen.

köszi

Egyébként miért hívják a Dropboxot és társait felhő alapú tárolásnak ?

(#1283) akipapi válasza Orionk (#1282) üzenetére


akipapi
tag

Szia!

A beállításoknál az advanced fülön be tudod állítani, hogy melyik mappát szinkronizálja (Selective Sync).

[ Szerkesztve ]

(#1284) NickNév válasza Orionk (#1282) üzenetére


NickNév
csendes tag

felhő: lényege h olyan adatokkal dolgozol, amik nem a saját gépeden vannak, hanem vhol a neten. a kulcsszó "vhol" - neve is innen jön: adatok tárolásának pontos helye ismeretlen, ezért az ezek működését bemutató ábrákon felhővel szokták ábrázolni.
Alkalmazásokat is felhősítettek pl Panda Cloud Antivir, vagy hosszting szolgáltatások, vagy épp OP rendszer pl: Google Chrome OS

Zavarodott, mint egy svájci anarchista

(#1285) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Hali!

Androidos dropbox kliensen hogyan tudok egy adott mappát a kedvencek közé felvenni?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#1286) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

van valamilyen veszélye h ha flickr-en tartom a képeimet? (nincs kedvem elolvasni a szerződési feltételeket)
illetve miért jó a cégnek, h 1TB tárhelyet ad képeknek? hol a csapda?

(#1287) FZsolt15 válasza Sanyi.mTs (#1286) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Szerintem biztonságos, itt egy cikk: [link]

(#1288) Sanyi.mTs válasza FZsolt15 (#1287) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

köszi.

regisztráltam volna, de yahoo-s mail kell hozzá?
illetve gmail-es regisztrációnál mi az h jelentkezzek be a gmail-be?

(lehet, h h*lye kérdések, de nekem ez egy kicsit meglepő)

(#1289) FZsolt15 válasza Sanyi.mTs (#1288) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Nekem yahoo-s emailem van, azzal lépek be plusz a yahoo jelszóval, gondolom a gmailnál is így van.

(#1290) kispx válasza Sanyi.mTs (#1288) üzenetére


kispx
addikt

Nem kell hozzá yahoo-s mail. A facebookos és a gmailes felhasználóneveddel is beléphetsz.

> "illetve gmail-es regisztrációnál mi az h jelentkezzek be a gmail-be?"
Az, hogy jelentkezz be a gmailbe :)
Ekkor megfogja kérdezni, hogy az alapadatokat (név, születési dátum ... ki fogja írni a többit is) biztosan megszeretnéd-e osztani a Yahoo szervereivel. Így lényegében a gmail-es felhasználóneveddel és jelszavaddal jelentkezel be a flickr-be.

[ Szerkesztve ]

(#1291) utgyuru


utgyuru
aktív tag

Sziasztok!

Ilyen tárhelyek közül valamelyik tud olyat, hogy ha feltöltök egy videót, és megosztom a linket valakivel, lejátssza online ? Box.com-ot használok, de ott csak akkor megy, ha az illetőnek is van regisztált profilja.

(#1292) Bélaaaa válasza utgyuru (#1291) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Van: youtube

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1293) utgyuru válasza Bélaaaa (#1292) üzenetére


utgyuru
aktív tag

Nyilván oka van, hogy ilyet keresek, és nem youtube-ra rakom.

(#1294) Rimuru válasza utgyuru (#1293) üzenetére


Rimuru
veterán

Dropbox?

Vigyázat, csalok!

(#1295) Hege1234 válasza Rimuru (#1294) üzenetére


Hege1234
addikt

dropbox-nál tényleg van ilyen de ha videót raksz fel
akkor nem tudja online lejátszani az egészet

(#1296) Rimuru válasza Hege1234 (#1295) üzenetére


Rimuru
veterán

Na ezt nem tudtam, megnéztem 15 perc a maximum.

Vigyázat, csalok!

(#1297) olivera88 válasza Hege1234 (#1295) üzenetére


olivera88
veterán

De lejátsza. Miért ne játszaná?

Szerk: Jah látom, korlátozva van h hány perces lehet..

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#1298) Sanyi.mTs válasza kispx (#1290) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

+ (#1289) FZsolt15

thx.

pc-ről képeket csak a weben keresztül tudok feltölteni? vagy van valamilyen kliens?

(#1299) utgyuru válasza olivera88 (#1297) üzenetére


utgyuru
aktív tag

Köszi, jó lett. Csak egy pár perces videó, szóval elég.

(#1300) FZsolt15 válasza Sanyi.mTs (#1298) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Nincs pc kliens, de androidra van. A webes felület elég jól használható.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.