Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Petroimro


Petroimro
csendes tag

Sziasztok!

Ha Dropbox-al akarok szinkronizálni egy mappát, ami a My Dropbox mappán kívül van (egy másik partíción), akkor a Link Shell Extension vagy a Dropbox Folder Sync nevű programot ajánljátok? Mi a különbség a kettő között?

Köszi!

(#1552) Rimuru válasza Petroimro (#1551) üzenetére


Rimuru
veterán

Nem kell külső program, hozzászólás második része.

Vigyázat, csalok!

(#1553) Fecogame


Fecogame
veterán

Mega most nagyon lassan tölt lefelé ( ~10KB/s ). Nálatok is?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1554) F34R válasza Rimuru (#1549) üzenetére


F34R
nagyúr

Igen am de en ha view image-re vagy csak sima kattintassal a hatterben akarom megnyitni es nem letolteni akkor mi van ?

neked sem olyan amire en gondolok.

*
Esetleg akinek van box.com-s az is megnezhetne mukodik-e ott.

[ Szerkesztve ]

(#1555) Rimuru válasza F34R (#1554) üzenetére


Rimuru
veterán

Így jó?

Vigyázat, csalok!

(#1556) F34R válasza Rimuru (#1555) üzenetére


F34R
nagyúr

igy igy ott van a dl.dropboxusercontet.com ahogy irtam is . Hogy csinalta kend ? :D

(#1557) Rimuru válasza F34R (#1556) üzenetére


Rimuru
veterán

Itt a kód. Ha jól megnézed a kép az letöltésre mutat, míg a link az alap megosztásra (nincs &dl=1)

[L:https://dl.dropboxusercontent.com/s/cv68er6p2bo87nn/2013-09-08--13%3A11%3A28_1366x768_scrot.png?token_hash=AAG4jNT1J7eKpk0oovXJU1QYC_s8AB8AOs-433gSby0Vzw][IMG:https://dl.dropboxusercontent.com/s/cv68er6p2bo87nn/2013-09-08--13%3A11%3A28_1366x768_scrot.png?token_hash=AAG4jNT1J7eKpk0oovXJU1QYC_s8AB8AOs-433gSby0Vzw&dl=1][/IMG][/L]

Vigyázat, csalok!

(#1558) F34R válasza Rimuru (#1557) üzenetére


F34R
nagyúr

kliensbol

megvan az anyja ......

akkor nem ertem minek van ott a share , ha csak annyit kell csinalni hogy a downloadnak copy link location es azt a kep koze img tag koze bevagni...

[ Szerkesztve ]

(#1559) F34R válasza Rimuru (#1557) üzenetére


F34R
nagyúr

--

[ Szerkesztve ]

(#1560) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Az undelete hol van a copy webes felületén?

(#1561) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Feltettem a MyPCBackup-ot teszt céljából, nem jött be nekem, még a teljes szinkronizálás előtt kinyomtam. Másnap jött a levél, hogy miért tettem ezt, és hogy 20% kedvezményt adnak. Rákövetkező nap megint egy email, hogy 35%-ot. Mondom jólvan, rámentem. Látom a linket:
https://secure.mypcbackup.com/?scoup=35off#ic
Mondom mi lenne ha 50-re átírnám a 35-öt? Működött :D Kiírta hogy maradjak az oldalon, adnak egy 50%-os kedvezményt. Aztán átírtam 100-ra, sajna ingyen nem juthatok hozzá, de egy 70%-os kedvezményt így is azonnal kidobott. Így a korlátlan tárhely 1 évre havi 3 dodó, összesen 36, és ez még mindig 64-el kevesebb mint pl. a Bitcasa. Úgyhogy akinek kell olcsó és valóban korlátlan tárhely, az szakítsa meg a szinkronizálást ebben, várjon a levelekre, és írja át a webcímet :K

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#1562) zileut


zileut
tag

A Google Drive-ban, hogyan lehet azt beállítani, hogy az alapértelmezett "Google Drive" mappán kívül lévő fájlokat is szinkronizáljon?

(#1563) Kal-El válasza tonyrulez (#1561) üzenetére


Kal-El
senior tag

Ezt én is eljátszottam, minden kilépés előtt kiírta, hogy ha maradok, akkor kedvezményes áron megkapom, majd ezt megcsináltam 4x és a végén már 70%-os kedvezmény volt. De ez nem olyan nagy dolog, mert ennyiért adja más konkurens cég is. Csak bepróbálkoznak először sokkal magasabb áron rásózni a népre. A CrashPlan is 4$-os áron adja havonta az meg ugyanannyi, mint 3€. Csak azt lenne jó tudni, melyik cég mennyire megbízható a sok közül, amiket fel lehet lelni neten.

Egyébként érdekesség: MyPCBackup is owned by Just Develop It (JDI), which also owns ZipCloud, JustCloud, Backup Genie, and StudyBackup, four additional online backup services with similar feature sets and pricing.

(#1564) F34R


F34R
nagyúr

Nah megszakitottam a mega accountot is.

NAgy nehezen megertettek hogy nincs szuksegem a szolgaltatasukra csak teszt gyanant regisztraltam, ugy a 4-edik level utan sikerult is. En meg mindig azt mondom hogy ujabb rokabor lehuzasa a megaupload-rol.
Nem tobb ez mint egy filehoster (kb mint a mediafire blikkre) leirtam milyen funkciok hianyoznak szamomra es koszontek meg azt is hogy ilyen sokaig hasznaltam a felholyuket ;] . Lesz egy levelezojuk , ugyanis a lavabit (ahmit en is hasznaltam) lehuzta a rolot. Nem alltak mogottuk igy nem tudtak talpra allni egy hacker tamadas utan, kis szerveruk volt nagyon. Kim Dotcom pedig lecsapott rajuk igy lesz egy beepitett levelezojuk.
Accountem sem ugy toroltek ahogy szokas : megkertek toroljek minden adatot es kuldjek egy valasz mailt ha elkeszultem vele , az email cimet eltavolitottak, ergo csak hozza vannak fuzne es akinek vab igeny toroltetni magat annak a tarhelyet masnak ujbol kiosztjak ;]

(#1563) NxAlex

meg lehet nezni miota vannak letrehozva mennyi bevetel-t hiznak rank szerint hol allnak milyen a szerveruk az eleres akar mobilrol is stb.. ez azert nagyban segit. Mondjuk olyan mint a google cloud storage egyik naprol a masikra nem fog megszunni ez 100% viszont meg is latszik az arazasukon. Akik ilyen "olcson" adnak hatarozatlan tarhelyett kicsit gyanusnak tunjetnek de kiszurhetoek.

[ Szerkesztve ]

(#1565) alapz@j válasza F34R (#1564) üzenetére


alapz@j
tag

A Lavabit nem hackertámadás után állt le, hanem a tulaj önként bezárta, amikor az NSA rászállt Snowden miatt és Kim Dotcom sem csapott le rá, hanem egy hasonló szolgáltatást ígért későbbre...

(#1566) pakriksz


pakriksz
őstag

Ismer valaki a dropbox-on kívül olyan ingyenes felhő adattár, ahol lehet publikus fájl linket megosztani úgy, hogy a link akkor sem változik, ha linkelt fájl tartalma megváltozik?

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#1567) Fecogame válasza pakriksz (#1566) üzenetére


Fecogame
veterán

Dropbox-al mi a baj? :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1568) pakriksz válasza Fecogame (#1567) üzenetére


pakriksz
őstag

nem hajlandóak lefordítani ARM architektúrára sok hónapja... végül is lenne egy-két órás munka aminek nagyrésze abból áll hogy várják a gépet hogy lefordítsa :)

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#1569) alapz@j válasza pakriksz (#1568) üzenetére


alapz@j
tag

Ha neked egy egzotikus platformra kell felhő-kliens, de azt csak publikus linkelésre használnád, akkor lehet hogy jobban járnál egy sima tárhely/webdav szolgáltatóval - a mydisk.se -n vagy a hidrive.com -on van lehetőség direkt linkelésre, ha jól emlékszem.

(#1570) pakriksz válasza alapz@j (#1569) üzenetére


pakriksz
őstag

Az ARM nem igazán egzotikus, sem a rajta futó normál desktop linux. De már megoldódott, egyszerűen az a program(javas) ami a dropbox tárhelyre dolgozott, bővítettem úgy hogy önmaga töltse fel dropboxra a cuccot, így már nincs szükség kliensre, és platformfüggetlen.

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#1571) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Linkeltetek itt régen egy programot ami a cloud tárhelyet meghatóként jelenti meg, vagy hálózati meghatóként. Csak nem emlékszem mi volt a neve.

(#1572) F34R válasza SG3rg0 (#1571) üzenetére


F34R
nagyúr

Gladinet-re gondolsz ?

(#1573) Melack válasza F34R (#1572) üzenetére


Melack
veterán

Nem rossz az, csak korlátos :(

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1574) SG3rg0 válasza Melack (#1573) üzenetére


SG3rg0
őstag

Köszi, F34R! Igen arra!
Miért korlátos? ( mi a korlát ? )

(#1575) Melack válasza SG3rg0 (#1574) üzenetére


Melack
veterán

Nekem 10xxx ezer fájl után kiírta, hogy vegyem meg - kicsit sok volt a fotó, amit box.com-ra fel akartam tolni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1576) F34R válasza SG3rg0 (#1574) üzenetére


F34R
nagyúr

Convert Cloud Storage as Local Disk
Aggregate Various Cloud Storage as Personal Cloud
Attach your local folders to the cloud and access anywhere
100GB free Gladinet Cloud Storage Space
Simple license and user management (What is This?)

14 napos free trial idoszak amikor meg az 1TB-t is hasznalhatod [link]

Vagy EpxanDrive bar ez inkabb CarotDav-ra hasonlit. Cyberduck bar ahogy latom ez is csak multiple cloud drive merger. Lenyeg a webdav-on van amelyikhez nincs azt nem tudod csatolni halozati meghajtokent sem.

[ Szerkesztve ]

(#1577) SG3rg0 válasza F34R (#1576) üzenetére


SG3rg0
őstag

A Sugarsync lehetne így használni, de az nem olyan nagy szám.
EpxanDrive ezt lehet google drival használni?

[ Szerkesztve ]

(#1578) F34R válasza SG3rg0 (#1577) üzenetére


F34R
nagyúr

Google Drive & SkyDrive coming soon

de ez is fizetos.... az a cyberduck nem tudom milyen mert linuxra nincs kliens igy nem birtam megnezni.

ugy remlik mint ha owncloud-al is lehetne ilyet csinaltatni

(#1579) alapz@j válasza SG3rg0 (#1571) üzenetére


alapz@j
tag

Egy subst x: c:\users\zerge861\dropbox nem elég? :)

(#1580) SG3rg0 válasza alapz@j (#1579) üzenetére


SG3rg0
őstag

Hogy használjam? Gondolom virtuális meghajtó.

(#1581) SG3rg0 válasza alapz@j (#1579) üzenetére


SG3rg0
őstag

Aha megvan köszi! :R

(#1582) F34R


F34R
nagyúr

100gb free cloud drive with ozibox

most talaltam jobban utanna kellene nezni ;]

(#1583) SG3rg0 válasza F34R (#1582) üzenetére


SG3rg0
őstag

Első ránézésre a web felület nagyon jó. Kérdés milyen a feltöltés a kliens, és milyen korlátozások vannak?

(#1584) < CyberBob > válasza SG3rg0 (#1583) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Na igen vicces lenne 100GB tárhely mellett a fájlméretkorlát. :)

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1585) F34R válasza < CyberBob > (#1584) üzenetére


F34R
nagyúr

nem tudom eleg friss dolog , lehet egy ideig lesz csak 100gb elerheto, ha hazamentem akkor megnezem kozelebbrol.

(#1586) SG3rg0 válasza F34R (#1585) üzenetére


SG3rg0
őstag

Ha nem rég óta vannak jelen, ez tipikus példa, hogy ha nem megy a dolog akkor vége. Így adatot feltölteni necces.

(#1587) Rimuru válasza F34R (#1585) üzenetére


Rimuru
veterán

És hol a Linux kliens? :P

Vigyázat, csalok!

(#1588) F34R válasza Rimuru (#1587) üzenetére


F34R
nagyúr

sehun :DDD

(#1589) F34R válasza SG3rg0 (#1586) üzenetére


F34R
nagyúr

Sima filehoster, olyan mint a mega.co.nz. megosztani is csak mailban lehet... semmi features nincs ami igazi felho szolgaltataskent tunteti fel. Filehostert meg talalok jobbat is.

(#1590) ati888


ati888
senior tag

Hello!

Kezdő vagyok nagyon a témában, most veszek egy Nexus 4 telefont (LG) és ahhoz jár egy ilyen promóció a box-tól: [link], kérdésem, hogy jó-e a box átlagos használatra és, hogy mennyi időre kapok ennyi tárhelyet?

köszi

ati

(#1591) F34R válasza ati888 (#1590) üzenetére


F34R
nagyúr

teljesen tokeletes, az a tarhely orokos azert mert LG telefonod van nem az 5GB-s free accountot kapod meg hanem a promotalt 50-t. Ugyan ugy megmaradnak a korlatok mint a sima free verzioban csak nagyobb a tarhelyed. Itt vannak a kulombsegek [link]

(#1592) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Érvényes még az ingyen 1GB tárhely a Mailbox letöltésekor?
Ha igen, csak ios-en lehet elérni? droidon esélytelen?

[ Szerkesztve ]

(#1593) F34R válasza DeathAdder (#1592) üzenetére


F34R
nagyúr

dropboxhoz ad 1gb free space-t es csak iOS-n van.

[ Szerkesztve ]

(#1594) DeathAdder válasza F34R (#1593) üzenetére


DeathAdder
veterán

Akkor kénytelen leszek a haverom szifonján megcsinálni :DDD
Köszi!

(#1595) betyarr válasza F34R (#1582) üzenetére


betyarr
veterán

hát ez fail.feltölteni se lehet semmit.

(#1596) F34R válasza betyarr (#1595) üzenetére


F34R
nagyúr

Elegge az :DDD

adrive-nal ez mit takar : Public File Expiration ? azt tudom hogy a nyilvanos linkek lejaratarol/ervenyessegerol van szo , de osszevetve a tobbivel itt nincs pipa a fizetoseknel pedig van. van aki hasznalja ?

(#1597) betyarr válasza F34R (#1596) üzenetére


betyarr
veterán

gondolom a pro-ban ennél a funkciónál nem fog lejárni a link,amit elküldtél.én használom,de elég nyögvenyelős az a felület.ott tárolom a fényképeket,de egyszer majd ráveszem magam,hogy átköltözzek a megára.az adrive meglehetősen gyenge feltöltés szempontjából.régebben sokkal gyorsabb volt.tegnap este kipróbáltam a mega androidos appját is,kb 10-15 perc alatt leszinkronizált 500mb fényképet a telómról :Y ha lenne online képnézegetője,akkor a mega lenne a best!nem értem őket.kétlem,hogy akkora feladat lenne megcsinálni...

(#1598) F34R válasza betyarr (#1597) üzenetére


F34R
nagyúr

en multkor kifejtettem a megarol a gondolataim, supportnak irtam amik nekem hianyoznak : file preview, symbolic link . irtam a bongeszot is es kozoltek hogy a legujabb bongeszok tamogtnak csak minden features-t es ezert komaljak a firefoxot is most (regebben meg a chrome-t ) en ugy ahogy van hagytam oket a francba. Adrive lejati cucc nem tul jo dolog , regen egyebkent probaltam a personal basic- accountot de a felulet tenyleg lassu meg a feltoltes sem a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#1599) betyarr válasza F34R (#1598) üzenetére


betyarr
veterán

a legujabb bongeszok tamogtnak csak minden features-t es ezert komaljak a firefoxot

ezt nem értem.van valami bővítmény a ffoxhoz,vagy mi?

(#1600) F34R válasza betyarr (#1599) üzenetére


F34R
nagyúr

igen van mert a nagyobb fajlokat le sem tudod anelkul totleni. (vagyis inkabb egy access ami megengedi hogy tobbet tolts. privacy szempontbol mar nekem itt nem stimmel valami. 10%-nal megall a letoltes.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.