Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) Sickboy25


Sickboy25
addikt

sziasztok

Havernak átküldtem az 50 gigás ajándék linkjét a BOX-nak, de azt mondja, hogy csak 10 gigát kapott... Mi volt a probléma? Nincs már ez az akció?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1902) vgyuri válasza Sickboy25 (#1901) üzenetére


vgyuri
őstag

Korábban nálad megvolt az 50 gb hely? Miért kaptad? Két akcióról tudok: Dell-hez és Xpreia vagy LG készülékhez járt, de ezeknek az akcióknak már vége, viszont lifetime (örökre) adták az 50 gb-ot. Jelenleg Doximity’s account-hoz adják, nem tudom, hogy ezt bárki kérheti-e.

(#1903) Sickboy25 válasza vgyuri (#1902) üzenetére


Sickboy25
addikt

Meg mert Te adtad nekem :)

Viszont itt nem ír feltételt az ajándék 50 gigához! vagyis én nem találtam meg... A piros nyílnál volt egy lehetőség még, tehát 2x küldhetném ki.

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1904) vgyuri válasza Sickboy25 (#1903) üzenetére


vgyuri
őstag

Pedig ott meg kellett volna maradnia az 50 gb tárhelynek :( , egy bejelentkezést meghagytam magamnak és megvan az 50gb. Lehet, hogy sokáig nem jelentkeztetek be? Ja akkor ok, lehet hogy a meghívottadnak nem jár az 50 gb.

Dell akció már sajnos lejárt, itt lehetett rá jelentkezni: [link]

Ezt a meghívást milyen linken éred el? Megnézném, hátha nálam működne.

[ Szerkesztve ]

(#1905) Sickboy25 válasza vgyuri (#1904) üzenetére


Sickboy25
addikt

Az enyém megvan, amit tőled kaptam!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1907) Mela Kehes válasza vgyuri (#1906) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Gondoltam elég ami eddig van, de az 50 giga elbolondított. :C Köszi, már töltődik a mobil kliens. :R

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1908) Fecogame válasza vgyuri (#1906) üzenetére


Fecogame
veterán

Fájlméret korlátozás van?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1909) vgyuri válasza Fecogame (#1908) üzenetére


vgyuri
őstag

Sajnos van, 200 mbyte az ingyenes tárhelyen: [link], viszont nincs havi forgalom korlát (pl. Box.com-on 10 GB / hó lehet csak). Letöltöm én is, mert a többi ingyenesnél is 200-250 mbyte a határ, eleve így vannak a nagyobb mentéseim darabolva.

Most látom, hogy régebben én regisztráltam ide, és ahhoz is megadta most az 50 GB-ot. Jó volna tudni, hogy meddig tart ez az akció, mert akkor most regisztrálnék több account-ot, hogy később ha valakinek kellene akkor oda tudjam adni.

[ Szerkesztve ]

(#1910) DeathAdder válasza Mela Kehes (#1907) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem tudom akkor én miért kaptam csak 12 gigát.. :F

(#1911) Kronk


Kronk
őstag

Sziasztok,

Segítsetek választani nekem.
Biztonsági backupként szeretném használni valamelyik felhős rendszert cég számára. Az egyik problémám, hogy akár fizetnének is érte, de nincsen bankkártya, szóval itt van az egyik bibi.
Kb 10-15 giga adatot kéne tárolni a felhőben, szóval akár ingyenes verzió is szóba jöhetne, természetesen fileméret korlát nélkül, de a fizetős sem gond, csak a fent leírt miatt.

Van dropboxom, jövő tavaszig 25 giga tárhellyel, de ugye ez akkor visszacsökken.
Próbáltam a cubby-t de borzasztóan lassú a feltöltés
A hubiC és a bitcasa is szóbajöhet

Fontos a kliens program, jó testreszabhatóság könyvtár szinten.

Esetleg mit ajánlotok?

Üdv: Kronk

http://totesz.myminicity.com/

(#1912) Fecogame válasza Kronk (#1911) üzenetére


Fecogame
veterán

Ha jó a fizetős, a Dropbox miért nem megfelelő?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1913) Kronk válasza Fecogame (#1912) üzenetére


Kronk
őstag

Igazából ha meg tudom oldani, hogy beleférjek 10-15 gigába mivel bonyodalmas a fizetés, megmaradnék az ingyenes verziónál. Plusz a dropbox-ba külön mappába kell rakni amit szinkronban akarok tartani

http://totesz.myminicity.com/

(#1914) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Most kaptam 100GB Cubby térhelyet 1 évre, gyorsan ki is próbáltam, hát mit ne mondjak, nagyon lassú a feltöltés, kb. 800kb/s, úgyhogy ez is kuka :( Akinek kell a promóciós kód, az szóljon könyörögjön.

4 8 15 16 23 42

(#1915) Hege1234 válasza tonyrulez (#1914) üzenetére


Hege1234
addikt

sztem 800 feltöltés az korrekt

(#1916) tonyrulez válasza Hege1234 (#1915) üzenetére


tonyrulez
őstag

100 gigánál nem szerencsés. Dropbox, GDrive 2-3 megával tölt fel.

4 8 15 16 23 42

(#1917) Hege1234 válasza tonyrulez (#1916) üzenetére


Hege1234
addikt

nekem csak 500 a feltöltésem és a legtöbb felhő ezt sem adja folyamatosan

(#1918) tonyrulez válasza tonyrulez (#1914) üzenetére


tonyrulez
őstag

Promo kód elkelt

4 8 15 16 23 42

(#1919) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Ebben a megújult Mega-ban mennyire lehet megbízni?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1920) vgyuri válasza Sickboy25 (#1901) üzenetére


vgyuri
őstag

LG blog: 50 gigabájtos felhő minden LG mobilhoz - Box.com, 2014.09.30-ig lesz az akció, ha gondolod előveszem az "LG" telefonom.

(#1921) zserrbo válasza vgyuri (#1906) üzenetére


zserrbo
aktív tag

A cikk úgy látom nem említi, de csak a mobilos alkalmazás használata után adja meg az 50GB-ot...Ráadásul itt azt látom napi szinten futtatni kell az appot: [link]

(#1922) culas25


culas25
tag

De jó, hogy ide keveredtem, most LG-nek és nektek hála megvan a második 50 ingyen Gb-om :D:D

Egy kérdésem lenne azonban, valaki használ bitcasa-t? Én csak az azért raktam fel gépemre (100 Gb box mellett), mert olyan a kliens szoftver hozzá, hogy egy virtuális meghajtót hoz létre a gépen, nagyon egyszerű másolni rá, szerintem jobb mint a szinkronizálós móka. Viszont ha sok mappát akarok feltölteni, van hogy néhány file kimarad. Kiírja, hogy a feltöltés elkészült, aztán mégis kimaradnak dolgok. Esetleg más is találkozott ilyen hibával, vagy tudjátok mi lehet gond?
Vagy tudtok ilyen kliens szoftvert box-hoz? Az lenne a legjobb. Köszi :)

(#1923) Sickboy25 válasza vgyuri (#1920) üzenetére


Sickboy25
addikt

Köszi, de ahogy utána olvasom kell azért hozzá LG telefon, pedig jó lett volna...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1924) vgyuri válasza Sickboy25 (#1923) üzenetére


vgyuri
őstag

Egyszer kell LG mobilról belépni, utána soha.

(#1925) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni a BOX beállításához. Azt szeretném beállítani, hogy androidos telefonon a fényképezővel készített képek automatikusan töltődjenek fel, ha be van kapcsolva a wifi. De csak wifivel, szóval a mobilnetet ne használja erre. Biztosan én vagyok vak, de nem találom ezt a lehetőséget. Köszönöm, előre is!

(#1926) DeathAdder válasza Lomha 8V (#1925) üzenetére


DeathAdder
veterán

Dbox megnyit -> settings -> turn on camera upload -> Upload using Wifi Only

(#1927) Mela Kehes válasza DeathAdder (#1926) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Szerintem ő a box-ra gondolt, amiben tudtommal nincs camera upload funkció.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1928) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Jól látom, hogy már nem lehet eljátszani, mint régebben, hogy egyazon laptopon, de másik netre csatlakozva regisztrációt csinálva megkapom +500megát?

(#1929) Fecogame válasza DeathAdder (#1928) üzenetére


Fecogame
veterán

Dropbox-nál? Nem, már nem. Egyébként virtuális gépekkel lehetett ezt eljátszani.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1930) DeathAdder válasza Fecogame (#1929) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen, dropboxnál.
Kár, hiányzik még pár giga :)

(#1931) Fecogame válasza DeathAdder (#1930) üzenetére


Fecogame
veterán

Oszd meg aláírásban a ref linket, hátha :)

Ezt végigjátszottad már? :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1932) DeathAdder válasza Fecogame (#1931) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igaz is, miért ne? :)

Igen végigjátszottam, csak a Mailbox hiányzik még, de a haverommal elintézzük, ha találkozok végre vele, mert csak neki van szifonja az ismerősök közül :K

(#1933) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Ez a dropbox-os játék mikor szokott lenni? Ami plusz tárhelyet ad.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1934) Fecogame válasza Mela Kehes (#1933) üzenetére


Fecogame
veterán

Mire gondolsz? Amit linkeltem, az csak egyszeri lehetőség és állandó.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1935) Mela Kehes válasza Fecogame (#1934) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Valamilyen játék, amiben vagy 50 feladatot kell megoldani és kb. 1 giga plusz tárhelyet kapunk. Évente szokott lenni. De egyik adatban sem vagyok biztos. Egyszer már végigcsináltam, ha lesz nem szeretnék lemaradni.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1936) Fecogame válasza Mela Kehes (#1935) üzenetére


Fecogame
veterán

Szerintem valaki úgyis kiposztolja majd ide, ha lesz :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1937) TRob1 válasza Mela Kehes (#1935) üzenetére


TRob1
veterán

Idén sztem nem volt. Legalábbis nem tudok róla. :( Amúgy Dropquest a neve.

¤ R'n'R ¤

(#1938) DeathAdder válasza Fecogame (#1929) üzenetére


DeathAdder
veterán

Még annyi, ha ilyen usb adaptereken keresztül csatlakoznék a netre olyan laptoppal aminek a saját wifijével már regisztráltam, annak lenne értelme, vagy azt sem veszi be a dropbox? :)

(#1939) Fecogame válasza DeathAdder (#1938) üzenetére


Fecogame
veterán

Ha van rá lehetőséged, próbáld ki :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1940) DeathAdder válasza Fecogame (#1939) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kipróbáltam, jelentem nem vette be ezt sem :N :D

(#1941) adnoctum18


adnoctum18
senior tag

Szerintetek az mitől lehet, hogy a Copy kétszer annyi adatot akar feltölteni, mint amennyi valójában a mappájában van?

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#1942) alapz@j válasza adnoctum18 (#1941) üzenetére


alapz@j
tag

Az egyik példányt az NSA-hoz tölti fel :)

(#1943) F34R válasza alapz@j (#1942) üzenetére


F34R
nagyúr

sosem lehet tudni , egyebkent nalam kevesebb foglalt helyet jelez a webes feluleten mint az asztalin , nekem mar ez is gyanus. :DDD

(#1944) vgyuri válasza F34R (#1943) üzenetére


vgyuri
őstag

Fájlméret korlátot nem lépted át valamelyik fájllal?

(#1945) F34R válasza vgyuri (#1944) üzenetére


F34R
nagyúr

nem hinnem , meg a 250-t sem leptem at.

(#1946) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

(#1926) DeathAdder:(#1927) Mela Kehes: Köszönöm, valóban a BOX-ra gondoltam és meg is kaptam a választ! :R Kár, hogy nem lehet, de nem baj, akkor marad erre a Dropbox.

(#1947) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

A Sugarsync küldött egy email-t, hogy februártól csengetnem kell a szolgáltatásokért. Tudtok ajánlani olyan felhős szolgáltatót amelyiknél én tudom kiválasztani, hogy melyik mappát válasszam ki? A Tresorit nem jó, lassú és nem szinkronizál megfelelőem.

(#1948) F34R válasza Pikkolo^^ (#1947) üzenetére


F34R
nagyúr

copy ?

(#1949) Snoop-y válasza vgyuri (#1902) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hol lehet megnezni, hogy orok e az 50gb?
Nekem anno telefonhoz adtak es tudok is osztani meghivokat 50-est de csak a sajat domainemen belul.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1950) Pikkolo^^ válasza F34R (#1948) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nem jó, mert nem lehet külön könyvtárakat szinkronizálni, csak a Copy alatt lévőket.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.