Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) atillaahun válasza F34R (#1346) üzenetére


atillaahun
veterán

Mit húzzak ki új fülre, és hogyan?

Itt ez a .doc, hogy lesz ebből böngészőben olvasható verzió mint eddig?

(#1352) Fandango válasza atillaahun (#1351) üzenetére


Fandango
veterán

Nekem a pdf viewer (nem kulso progi, hanem addonos) nyitja meg a bongeszoben, pedig ez doc, erdekes.

(#1353) adam3 válasza atillaahun (#1351) üzenetére


adam3
aktív tag

Nekem simán megnyitja, addon nélkül is.

(#1354) Sanyi.mTs válasza adam3 (#1353) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

nekem meg nem nyitja meg, és ez fogad

(#1355) adam3 válasza Sanyi.mTs (#1354) üzenetére


adam3
aktív tag

Nekem az Adobe Reader nyitja meg a böngészőben. Azt még esetleg megnézhetnéd, hogy egy random pdf-et meg tudsz-e nyitni a böngészőn belül, vagy azt is le akarja veled töltetni. Itt böngésző probléma lesz, sztem nincs beépített pdf olvasód.

[ Szerkesztve ]

(#1356) dragon1993 válasza baandii (#1350) üzenetére


dragon1993
őstag

Nem működik már.
Nem ad hozzá plusz tárhelyet.

(#1357) atillaahun válasza Sanyi.mTs (#1354) üzenetére


atillaahun
veterán

Köszi szépen a screenshot-ot, erre voltam kíváncsi, akkor Dropbox-ot kivonom a forgalomból, felpattintom helyette a GDrive-ot. Pedig jó szolgáltatás volt, fura hogy ilyen hülyeséggel cseszik el.

[ Szerkesztve ]

(#1358) Rimuru válasza atillaahun (#1357) üzenetére


Rimuru
veterán

Mint ahogy mások is írták már.

Vigyázat, csalok!

(#1359) atillaahun válasza Rimuru (#1358) üzenetére


atillaahun
veterán

És akkor ez most mitől függ? :F
Nálam 4 böngészőből 0 hozza. :(

[ Szerkesztve ]

(#1360) Hege1234 válasza atillaahun (#1359) üzenetére


Hege1234
addikt

nálam is mind a 7 böngésző behozza

sztem elállítottad(vagy valamelyik program) hogy mivel jelenítse meg a .doc .pdf ilyesmi fájlokat
és ezért nem nyitja meg

(#1361) TRob1 válasza atillaahun (#1357) üzenetére


TRob1
veterán

Nekem így jelenik meg - tehát tökéletesen müxik, ahogy elvárom. :) (Chrome böngető) :

ui: IE10-ben is teljesen OK.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1362) atillaahun válasza Hege1234 (#1360) üzenetére


atillaahun
veterán

Eddig sem külön program nyitotta meg, és nem is böngésző addon, hanem a Dropbox beépített megjelenítője, mint azoknál, akiknél most is bejön rendesen. :F

[ Szerkesztve ]

(#1363) atillaahun


atillaahun
veterán

Nah kipróbáltam irodában, 4 gépből 2 megnyitja, 2 nem. Böngészőtől függetlenül. Mi a halál lehet ez? A dropbox szűrne valamire?

[ Szerkesztve ]

(#1364) TommyX_


TommyX_
őstag

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy ha adott egy ilyen link:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/szamok/fajlnev

Ugye ha erre rákattintok, akkor egyből meg akarná nyitni a fájlt, de én azt szeretném elérni, hogy le tudjam menteni tetszőleges helyre, mert 4.68Gb-ot mire megnyitná, sokáig tartana. :U
Próbáltam letölteni:
-Free Download Manager
-Internet Download Manager
de mind2-nél egy idő után meg áll a letöltés és ez lesz belőle:
Error (509)
This account's public links are generating too much traffic and have been temporarily disabled!

Közben meg találtam a megoldást:
Csak a link után kell írni a: ?dl=1-et és kész :)

[ Szerkesztve ]

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#1365) randras


randras
veterán

Helló!

Evernote-tal kapcsolatban lenne egy kérdésem... Felraktam az Evernote Sticky Notes nevű programot mellé, amivel korábban probléma nélkül használtam, most azonban crashel az Evernote minden alkalommal, mikor szinkronizálni próbál.

Ezzel kapcsolatban valaki valamit?

(#1366) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Titkosítással védené a Google a felhasználók adatait a kormányzati lehallgatástól?
[link]

(#1367) < CyberBob > válasza SG3rg0 (#1366) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Ártani biztos nem árt, de én eddig is csak titkosítva tettem fel bármit is a felhőbe.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1368) Fandango


Fandango
veterán

(#1369) ledgeri válasza Fandango (#1368) üzenetére


ledgeri
nagyúr

úgy csináltam, ahogy írta, és még 5-öt ír../

Utánaolvastam a linkelt hsz-nek, és OK, megvan az 50!!

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1370) FZsolt15 válasza Fandango (#1368) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Ez milyen oldal; sebesség, fájlkorlát? Megéri regisztrálni?

(#1371) Hege1234 válasza Fandango (#1368) üzenetére


Hege1234
addikt

ide mit kell írni ?

My Wireless Number

vagyis az oké hogy a telszámom de hogy ?
mert nemfogadja el
+ most még csak 5gb-ot adott

[ Szerkesztve ]

(#1372) Hege1234 válasza Hege1234 (#1371) üzenetére


Hege1234
addikt

megvan
nemkell hozzá a wireless-es valami

csak az account settings-ben kell a my plan-re kattintani
ott kék gomb

600-al tölt fel (nálam ez a max)

(#1373) Fandango válasza FZsolt15 (#1370) üzenetére


Fandango
veterán

En csak megosztottam az infot itt, nem tudok rola semmit. Az AT&T egyebkent egy nagy amerikai telekommunikacios ceg es elegge ismert.
Miert ne erne meg regisztralni, ha nem is hasznalod mi bajod lesz belole?

(#1374) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

Miért van az hogy bemásolom a dropbox mappába amit felakarok tölteni és olyan mintha szinkronizálás upload után nem tűnne el és mintha kétszer lenne meg a winyón a tárhely fogalás miatt... tehát hiába tölti fel csak fogy a c meghajtómról a hely....

Life is Short... Ride Hard!!!

(#1375) randras válasza Jodanovich (#1374) üzenetére


randras
veterán

Megvan a gépeden, és a felhőben is. :F

(#1376) Jodanovich válasza randras (#1375) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

D ről elindítom a másolást dropbox mappába és ilyeneket pofázik, hogy nincs elég hely mert a nyomorék C re másolja fel elsőnek aztán csinálok helyet hogy rátudja másolni a C re erre mikor feltötte nem jön vissza a foglalt hely...

Life is Short... Ride Hard!!!

(#1377) Rimuru válasza Jodanovich (#1374) üzenetére


Rimuru
veterán

Nem is fog eltűnni, ilyen esetben a legegyszerűbb megoldás a symlink. Teszteltem tökéletesen működik. Vagy nem desktop klienssel hanem weben töltöd fel.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#1378) randras válasza Jodanovich (#1376) üzenetére


randras
veterán

A Dropbox alapértelmezett mappája a C:\Users\Te\Dropbox mappa, tehát ha Dropbox-ba másolsz, valamit, a C-re másolsz. A hely pedig nem is fog visszajönni, mert a gépeden ott maradnak a fájlok, csak feltölti a fiókodba.

Megoldás: olvass utána, mi is a Dropbox, a mappáját pedig mozgasd a C-re.

(#1379) Jodanovich válasza Rimuru (#1377) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

mi ez a symlink? és amúgy miért nem tűnik el?

Life is Short... Ride Hard!!!

(#1380) Jodanovich válasza Rimuru (#1377) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

Ha weben töltöm fel akkor is zabálja a C meghajtóm... nem értem akkor mire való a dropbox...

Life is Short... Ride Hard!!!

(#1381) llaszlo válasza Jodanovich (#1380) üzenetére


llaszlo
veterán

Mondjuk, mert te nem tudod használni. De ez nem a db hibája. Ne szinkronizáld csak töltsd fel egy külön mappába amit nem szinkronizálsz.

(#1382) Jodanovich válasza llaszlo (#1381) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

Ne haragudj már, hogy annyira dilettáns vagyok, hogy egy felhő alapú szolgáltatásból nem arra asszociálok, hogy feltöltöm a fájlokat rá és nem mínusz tárhelyet eredményez a meghajtómon. Én arra gondolnék, hogy a meglévő helyéről tölti fel és kész...

Life is Short... Ride Hard!!!

(#1383) randras válasza Jodanovich (#1380) üzenetére


randras
veterán

Akkor nem Neked való, ha ennyire bonyolult... :U

(#1384) Hege1234 válasza Jodanovich (#1382) üzenetére


Hege1234
addikt

neten keresztül feltöltöd amit akarsz és
preferences > advanced > selective sync
és amit nem akarsz hogy meglegyen a vinyón szedd ki a pipát
(ha esetleg mégis leszedett belőle valamit azt töröld a gépről
többet nemfogja szonkronizálni)

+ ha nincs helyed a C: -n akkor minek oda rakod a dropbox mappát ??

(#1385) mntn


mntn
tag

Google drive felhasznaloktol kerdeznem, hogy az alkalmazasban (tablagepen) nem lehet jogosultsagot allitani, hogy ki lathatja (mindenki vagy csak akinek a link megvan ...) az adott fajlt? Vagy csak en nem talalom?

(#1386) Jodanovich válasza Hege1234 (#1384) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

köszi eddig ez volt a legértelmesebb hsz!

Life is Short... Ride Hard!!!

(#1387) twine


twine
addikt

Sziasztok,,,
Érdeklődnék van e "már" arról gyakorlati tapasztalat, ha valaki "promóban" kap "X" Gb tárhelyet,,, mondjuk 2 évre,és az lejár?
Konkrétan, volt ugye egy alap 2 gigám amit regisztráltam, de tavaly vettem egy One X telót, amihez adtak (mondjuk) 15 Gb tárhelyet,,,ezt annak rendje és módja szerint "beállítottam",,,
De kezdek darázni, mert telik múlik az idő, az alap 2 gigámat már kinőttem, sok családi fotó van a "felhőben",(igaz ugyan szinkronizálva a pc-vel) és nem szeretném ha lejár a dátum akkor "egyszer csak" lekapcsolnának 15 gigát, anyagokkal együtt....
Az ilyen kimaxolásoktól "félek" mert "próbálkozni" nem szeretnék családi emlékekkel,,,,,(ahogy itt is olvastam az utolsó két oldalt. volt akinek törölték a rafkóskodós tárhelyét)
Havi 2-2500 forintot, meg sajnálok kiadni a Pro verzióért,,,,Bár szeretem a szolgáltatást,, ez nekem sok,,,
SZóval röviden,,,
-MI a gyakorlati menete (bevett szokása) a promo lejárta után a Dropboxnak,,,,?
-MIlyen biztos módszer van a promóban megszerzett tárhely megtartásának?
Köszönettel
üdv
:R

[ Szerkesztve ]

(#1388) Melack válasza twine (#1387) üzenetére


Melack
veterán

Mennyivel lépted túl a 2 Gb-ot?
Alapvetően csináld meg,amit felajánl - összekapcsoldo különböző fiókokkal, autómatikusan feltöltesz képeket, és ha a családban még senkinek sincs, akkor nekik kiküldöd, telepíted, és megkapod az 500Mb-ot. Így azért összejöhet könnyen 5 Gb.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1389) twine válasza Melack (#1388) üzenetére


twine
addikt

Most megnézve a telefonon 62.4% of 28.25 GB-ot ír :B :DDD
Persze ebből biztos tudok faragni, mert van jópár több száz megás videó amit meló miatt raktam fel megosztani,,,és elvileg már nincs rá szükség,,,de sajnos ismervén az embereket, azért tartom ott meg, mert lehet hogy egy év múlva "megtalálnak", hogy pfúúú nincs több másolat,,és nagyon kellene nincs meg neked valahol?"
Na ezért szeretem az ilyesmit a felhőben megtartani,,,a gépemen nem "piszkol" mappát, csak a dropboxban,,,,
Lehet, hogy logikátlannak hangzik hiszen ugyanúgy adatmennyiségként jelentkezik,,de "az a Dropbox" :B :DDD

Szóval használom rendesen :B :U
Takarítani nem szeretek, mert annak mindig rossz vége van,,,,a "mindent kidobok" típus vagyok :B :U
A fotós mappáim méretét mobilon nem tudom megnézni,,,pillanatnyilag meg olyan gép előtt ülök ahol nem szeretnék bejelentkezni szinte "sehova",,, :B

[ Szerkesztve ]

(#1390) twine válasza Melack (#1388) üzenetére


twine
addikt

Egy fontos dolog lemaradt:

Köszönöm ;) :R

(#1391) Melack válasza twine (#1389) üzenetére


Melack
veterán

Ami még megoldás lehet, hogy egy másik felhőbe is regelsz. Nekem van a DB meg box.com, boxon van 25 Gbnyi fotó, DBn meg minden más.
Szívesen!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1392) dragon1993 válasza twine (#1389) üzenetére


dragon1993
őstag

Én a helyedben csinálnék még egy mentést a megára.
Úgy hallottam ,hogy DB-n nem törlik a cuccokat csak új anyagot nem tudsz feltenni amíg vissza nem mész 2 gb alá.

Személy szerint így tárolom a családi videókat/képeket:
250mb-os darabokra jelszavazva RAR-ban ezek feltöltve a
skydrivera,boxra,megára ha megsérül az egyik fájl vagy az egész szolgáltatás megszűnik nem gond
ott van még 2 másik szolgáltató.

Skydrive 25gb (régi reges vagyok)
Box 50 gb (Android teló promó)
Mega 50 gb (sima reg)

(#1393) randras válasza randras (#1365) üzenetére


randras
veterán

Egy régebbi verzió visszatelepítése megoldotta.

(#1394) desigo


desigo
senior tag

Üdv!

Újonnan vett Samu fényképezőmben van wifi és van lehetőség SkyDriveban menteni.
Van lehetőség olyan backupra mint a dropboxnál?
Ott ha wifivel syncelem a telefonom akkor az eredeti méretben a képek a pcmre kerülnek.

SkyDriveban eddig csak https://skydrive.live.com-on tudom megnézni a mentett képeket de azt is átkonvertálta kisebbre.

(#1395) Sanyi.mTs válasza twine (#1389) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

én ide töltöttem fel a fotóimat: Flickr ;)

(#1396) TRob1 válasza Sanyi.mTs (#1395) üzenetére


TRob1
veterán

Már akartam kérdezni. Ide lehet mappákat is feltölteni?

¤ R'n'R ¤

(#1397) Fandango válasza TRob1 (#1396) üzenetére


Fandango
veterán

Legjobb tudomasom szerint nem, de szetteket, kollekciokat, galleriat lehet letrehozni

[ Szerkesztve ]

(#1398) TRob1 válasza Fandango (#1397) üzenetére


TRob1
veterán

Azt nem tudom mik azok a "szettek", de akkor nekem a Flickr kimarad. :) Sok ezer kép mappákba és almappákba van rendezve, biztos hogy nem fogom képenként feltölteni. :N

¤ R'n'R ¤

(#1399) Fecogame válasza TRob1 (#1398) üzenetére


Fecogame
veterán

Használj box.com-ot, ad 50GB-ot :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1400) atillaahun válasza twine (#1387) üzenetére


atillaahun
veterán

Igen, velem nemrég történt, hogy elbuktam vagy 15 GB "okosan szerzett" tárhelyet a DB-n, aztán egyik napról a másikra csak annyit láttam, hogy 100%-ra mászott fel az amúgy kb. 60%-os fiókom.
Fent lévő adatokat természetesen nem bántottak, csak ugye feltölteni nem lehet míg le nem mész az új korlát alá. Bár gyanítom egyébként hogy a végtelenségig ők se tárolják "hitelbe" a cuccaid, de szerintem egy pár hónap vagy fél év türelmi idő biztos van, mígnem kitakarítanak helyetted. :D

Egyébként gyanítom azért buktam el a meghívottjaim utáni 500 MB-okat, mert elérhettem talán a fél évet, vagy 1 évet, mióta egyik reg se jelentkezett be. Szóval nem örök a meghívottak után járó 500 mega ...

Jah igen, kérdésem többiekhez: régen sikerült, - de most már nem engedi és kurva idegesítő - hogy merevlemezen egy mappa szinkronizálást simán kikapcsoljam, hogy ne rakja fel a felhőba, csak hagyja békén ott a helyén. Ahányszor kipipálok valamit a Selective Snyc-ben, egyből letörli a merevlemezről. Di mi a picsáért, mikor én csak a szinkront akarom kikapcsolni? :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.