Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Ronyn válasza Deck (#400) üzenetére


Ronyn
senior tag

Offline -->mint/sdcard/Android/data/com.google.android.apps.docs

Ego sum... Ronyn 🧔

(#402) Deck válasza Ronyn (#401) üzenetére


Deck
titán

Köszönet!

PS5

(#403) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

PC-n ha megváltoztatom a dropbox mappa helyét, akkor a program automatikusan áthelyezi a fájlokat vagy manuálisan kell? Image fájlt szertnék a c meghajtóról, és a dropbox mappám pont ott van.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#404) Ronyn válasza Mela Kehes (#403) üzenetére


Ronyn
senior tag

Felkinálja hogy "merge existing földer"....
És akkor elvileg atrakja
De szerintem egyszerűbb ha leallitod a szinkront,athelyezed a mappat, beallitod a dropboxban is , és resume syncing ....

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#405) Mela Kehes válasza Ronyn (#404) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Ok, köszi.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#406) samgar


samgar
őstag

A pc-n a dropbox, jelszavazható valahogy? (pl. telefonon lehet)

Oppo Find X5 PRO

(#407) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Androidos telómra feltelepítettem a dropboxot, azonban eléggé zavaró hogy a telefon kikapcsolása után mindig újra be kell írni a mailt és a jelszót. Nem lehet valahogy automatikusra állítani a bejelentkezést?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#408) Ronyn válasza Dr. Romano (#407) üzenetére


Ronyn
senior tag

Az alapból automatikus, ha neked nem jegyzi meg, akkor valami hiba van

Ego sum... Ronyn 🧔

(#409) Dr. Romano válasza Ronyn (#408) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Már újra is telepítettem az appot, de a helyzet nem változott. A telefon kikapcsolása után megint be kell jelentkezzek :(

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#410) flash-


flash-
veterán

sziasztok

olyan felhőalapú szolgáltatás kell ahnnan egyszerően le lehet tölteni,
tehát ne okozzon gondot a számítástechnikában nem jártas embereknek sem a letöltés onnan.
ez a dropbox maximum hány megáig ingyenes?és mennyi ideig tárolja az adatokat?
olyan ingyenes szolgáltatást keresek ahova kb 150-200 megát ingyen fel lehet tölteni,és nem kell félni hogy törlik.ezek saját pdf-ek amúgy.

úgy lenne jó ha minden pdfet külön lehetne látni hogy csak azt lehessen letölteni amelyiket akarjuk.
mit tudtok ajánlani?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#411) TRob1 válasza flash- (#410) üzenetére


TRob1
veterán

Erre a dropbox tökéletesen megfelel. Alapból 2gb a tárhely, ha vki által reggelsz (pl az aláírásomban lévő linken keresztül :D) és telepíted is a klienst a pc-re, akkor +500mb-ot kapsz. Ezt fel lehet tornázni huszon x gb-ra is akár...

Soha nem törlődik, ez a Te ún. saját tárhelyed. Mindent lehet egyesével is letölteni, csak a linkjét kell megadnod az illetőnek, és már menti is ahová akarja... vagy ha ő is reggel, csinálhattok közös mappát, amibe ha te másolsz, megjelenik nála is és fordítva.
Ha a pcs kliens fel van telepítve, akkor eleve minden megjelenik a gépén is egy Dropbox nevű mappába. Simán lehet bele/belőle másolni win intézővel, total commanderrel vagy bármivel, ki mit használ.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#412) flash- válasza TRob1 (#411) üzenetére


flash-
veterán

köszi

ha dropboxra feltöltök valamit akkor onnan más csak akkor tud letölteni ha a kliensprogram rajta van a gépén?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#413) flash-


flash-
veterán

jolvan előző kérdést tekintsd semmisnek,feltettem a dropboxot és nagyon tetszik.

létrehoztam egy mappát tettem bele két pdf-et.kimásoltam a linkjét,kijelentkeztem,beillesztettem a böngészőbe és bejött az oldal a pdfekkel.
be lehet e valahogy állítani hogy ha beillesztem a linket akkor kérjen valami jelszót és csak azután lehessen megjeleníteni a fájlokat?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#414) flash-


flash-
veterán

na új kérdés erre várnám a választ az előzőekre nem.
a dropbox csak azokat a fájlokat teszi mások elől láthatatlanná amik a sharingban vannak?
vagy a sima links nél levő fájlok sem kereshetők google-val,stb?
oda is tehetek titkos dolgokat?
(és akkor nyilván csak az látja akinek elküldöm alinket)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#415) Ronyn válasza flash- (#414) üzenetére


Ronyn
senior tag

Ez így van,ezért nincs értelme külön jelszavas védelemnek.
Ezek véletlenszerűen generált linkek, a fájlok elvileg titkosítva vannak fent a szerveren, és természetesen nem kereshetőek ,csak az tudja letölteni aki vagy tudja a linket, vagy egy vele megosztott mappában van a fájl.
Vagyis a "sharing"-van levő fájlok azok amik "láthatóak" ,de csak azoknak akikkel megosztottad az adott mappát.
Az összes többi "láthatatlan"....

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#416) Ronyn válasza flash- (#414) üzenetére


Ronyn
senior tag

Ez a te saját "különbejáratú" internetes tárhelyed, ugyanúgy privát mintha a saját otthoni gépeden lenne ,csak bárhonnan elérhető.

Ego sum... Ronyn 🧔

(#417) Kelta


Kelta
tag

Helló!

Symbianra,pontosabban s60v3FP1-re nincs valami dropbox kliens? Mondjuk a Dropiannak nincs ilyen verziója,ami működik is?
A Droper-t már próbáltam és nem az igazi...

(#418) Apaxp


Apaxp
senior tag

Hozzáértőket kérdezném dropbox ügyben.
win7 64 bites op rendszerem van és telepítettem a dropbox klienst (több telepítőt is).
A gondom hogy nem tudok a kliensel kapcsolódni a dropboxhoz. connection error problémát ír, de még olyan lehetőség sincs hogy beírjam valahova a bejelentkezési adatokat. Valaki tapasztalt már hasonlót?

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#419) atillaahun válasza Apaxp (#418) üzenetére


atillaahun
veterán

Nem.
Tűzfal vagy vírusirtó nem fogja meg?
Már a telepítése sem megy? Csak mert a bejelentkezési adatokat még ott kellett megadni.

(#420) Apaxp válasza atillaahun (#419) üzenetére


Apaxp
senior tag

A dropbox oldalon firefoxban létrehoztam az accountot utána letöltöttem a klienst és telepítettem. Simán feltelepült és el is indul de nem kapcsolódik, és nem ugrik fel ablak sem ahova a bejelentkezési adatokat be lehetne írni.
Android alól viszont tökéletesen megy. A win kliens beállítási ablakban az account fülnél azt írja hogy "this computer is not linked to an account" és lehetőség hogy vmit is beírjak nincs
Már a tűzfalat és a vírus írtót is kikapcsoltam.
Webes felületen a beállításokban a my computer fülnél az android megjelenik de a wines gép nem.

[ Szerkesztve ]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#421) atillaahun válasza Apaxp (#420) üzenetére


atillaahun
veterán

Nem lehet valami nagyon rendszergazdaként futtatni a telepítőt? Hátha engedélyekkel van valami baja.
Bár nem én leszek, aki ezt megválaszolja, sose láttam Win7-et. :U
Ha nagyon fontos esetleg még megpróbálhatod a telepítést csökkentett módban is.

[ Szerkesztve ]

(#422) Apaxp válasza atillaahun (#421) üzenetére


Apaxp
senior tag

Kliens uninstall, gép újraindítva, rendszergazdaként újratelepítve a kliens, változás nincs. :W

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#423) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Dropboxnál most 4.38 GB helyem van referrallok kiküldésével (így 6,38 össz). Mivel lehetne ezt még feltornázni ? :)
Volt itt szó valami +3GB helyről. Azt hogy érem el?

Köszönöm a válaszokat! :)

Üdv. core2

(#424) Neil Watts válasza Neil Watts (#423) üzenetére


Neil Watts
veterán

Á, már meg is van

(#425) Apaxp válasza Apaxp (#422) üzenetére


Apaxp
senior tag

Na most lett tele a tudatom, Csökkentett módban sincs változás.
Kliens helyett használom a webes felületet aztán majd lesz valami.
atillaahun köszi a segítséget.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#426) Deck válasza Neil Watts (#423) üzenetére


Deck
titán

Nekem 21,88 GB :)

PS5

(#427) Neil Watts válasza Deck (#426) üzenetére


Neil Watts
veterán

Azt hogy csináltad? :)

(#428) Deck válasza Neil Watts (#427) üzenetére


Deck
titán

Hát képfeltöltés 3GB + 500MB mert, bekapcsoltam, link megosztás, hogy kiraktam twitterre, facebookra, telefonomra feltelepítettem. stb. Meg ugye 16GB a meghívásokból. Virtualboxal csináltam :)

Feltelepítesz egy xp-t virtualboxba, majd kirakod a saját linked ami alá be kell regisztálni és letöltöd a dropbox telepítőjét. Ezután rámész a teljes klónozásra, majd a klónozottnál: Hálózat -> Haladó -> MAC cím frissítése (és akkor újat kapsz a dropbox ezt nézi) Ezután minden klónozásnál új MAC címet kérsz és nyugodtan beregisztrálsz magad alá. ANnyi az egész csak, hogy mindegyikhez új email cím kell, és a legtöbb szolgáltatónál limitálva van, de a yahoo-nál nincs. Összesen 32 email cím kell úgy lesz meg a 16 GB :) De ha megvannak az email címek fél utána klónázás regisztrálás mindössze 5perc volt nálam. Email címek regisztrálása is mindössze fél óra volt összesen.

Na így lett ennyi. :))

PS5

(#429) Neil Watts válasza Deck (#428) üzenetére


Neil Watts
veterán

:R

(#430) Deck válasza Neil Watts (#429) üzenetére


Deck
titán

Ha elakadnál vagy segítség kellene benne, írj nyugodtan segítek :)

PS5

(#431) Kelta


Kelta
tag

Helló!

Erre valaki nem tud megoldást esetleg?

(#432) Melack válasza Kelta (#431) üzenetére


Melack
veterán

Ezt a progit találtam neked. Symbiant én már nem használok, így nem tudok nyilatkozni róla.

Milyen telefonra kellene?

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#433) Kelta válasza Melack (#432) üzenetére


Kelta
tag

Áhhhh! Köszi!!!

Itt már már műxik a kijelölés,nem úgy mint a Droper-ben. És mivel az OS menüjét használja nagyon könnyű a kezelése.
Még1X 1000 köszönet!

T.:

Kelta

(#434) pethYeti válasza Deck (#428) üzenetére


pethYeti
addikt

Annyit még hozzátennék, hogy kamu email címekkel is működik :D Nem jön semmi megerősítő mail, csupán csak egyszer be kell jelentkezni.

(#435) atillaahun válasza Apaxp (#425) üzenetére


atillaahun
veterán

Akkor már csak az van hátra, hogy írsz a Dropbox-nak mail-t, vagy a Customer Support-ra.
...hogy befizetnéd te az éves díjat dehát nem műxik a kliens... ;)

[ Szerkesztve ]

(#436) kispx


kispx
addikt

Sziasztok,
Használtam a dropbox-ot csoportársakkal közös munkára, de egy ideje újratelepítettem a gépet és nem raktam fel. Mivel meghívó alapján regisztráltam ezért plusz tárhelyet is kaptam (kaptunk). Ma jött egy levél, hogy magányosnak érzi magát a dropboxom, mivel nem léptem be egy ideje.
A plusz tárhelyet elveszik ha nem lépek be x idő alatt?

(#437) Melack válasza kispx (#436) üzenetére


Melack
veterán

Az megmarad addig, amíg használod.

Lépj be, cirógasd meg, aztán boldog lesz ismét :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#438) kispx válasza Melack (#437) üzenetére


kispx
addikt

Elég a webes felület vagy telepítsem a klienst is?

(#439) Melack válasza kispx (#438) üzenetére


Melack
veterán

Szerintem elég a webes is. Csak vmit tegyél fel a felhőbe, és annyi.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#440) atillaahun


atillaahun
veterán

Valakinek bármi ötlete, hogy a Dropbox-al (végső esetben más programmal) hogyan tudnék nem automatikusan, hanem időzítve szinkronzálni PC-n?

Konkrétan az Outlook-os x00 MB-os .pst fájlt (tehát a céges levelezést) szeretném biztonságban tudni, viszont a folyton beérkező levelek miatt ez a fájl ugye állandóan változik, a Dropbox meg emiatt egész nap nonstop szinkronizálná, de sose sikerül neki.
Így az lenne az ideális ha rá tudnám valahogy venni, hogy minden nap zárás előtt fél órával szinkronizálja csak fel az előző biztonsági mentés helyére.

(#441) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Az miért van, hogy a camera upload-nál az első feltöltésre megadta a +500MB-ot, a többire meg nem? Konkrétan azt írta ugye, hogy nyugodtan használjam az alkalmazást, mert minden képre ad majd 500 MB-ot, de eddig egyre sem adott :/ A Dropbox a legfrissebb androidos.

Mit lehet ilyenkor tenni?

Üdv. core2

(#442) adnoctum18 válasza Neil Watts (#441) üzenetére


adnoctum18
senior tag

500mb feltöltésenként adott nekem bónuszt.

Tehát feltöltesz 500 megát és az 501-nél szól, hogy kaptál plusz 500-at, hogy tudj még feltölteni, egészen a 3. gigáig.

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#443) Neil Watts válasza adnoctum18 (#442) üzenetére


Neil Watts
veterán

ja, lol :D azt hittem, hogy képenként ad 500 MB-t :DDD fail

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#444) Mela Kehes válasza Neil Watts (#443) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Az elég durva lett volna.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#445) Neil Watts válasza Mela Kehes (#444) üzenetére


Neil Watts
veterán

igen, azért mondom, hogy kissé félreolvastam :DDD

(#446) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Ide nem tudtok meghívó kódot?
[link]

(#447) DuDieHUN


DuDieHUN
aktív tag

sziasztok

arra van lehetőség, hogy egy mappába szinkronizáljam a google drive, skydrive, dropboxomat?

(#448) SG3rg0 válasza DuDieHUN (#447) üzenetére


SG3rg0
őstag

Persze, mindegyiknél ugyan azt a mappát ad meg.

(#449) DuDieHUN válasza SG3rg0 (#448) üzenetére


DuDieHUN
aktív tag

igen ezzel próbálkozom, de mindegyik csinál saját mappát, hiába csinálok egy olyan mappát, hogy, Sync, ha kiválasztom azt a google drive-ba akkor Sync/Google Drive lesz, Skydrive-al is ez a helyzet

(#450) SG3rg0


SG3rg0
őstag

25GB Box Promo tárhely!
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.