Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) PumpkinSeed válasza doxa (#650) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Megpróbáltam a skydrive-t csatolni a gépemhez mint meghajtót. A végén kérte a felhasználó nevet jelszót. Megadtam, majd gondolkodott és semmi nem lett csak abbahagyta. Mi lehet ennek az oka?

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#652) doxa válasza PumpkinSeed (#651) üzenetére


doxa
tag

? :F nem tudom mi lehet a baj... én tudtam hálózati helyként csatolni :K
webdav címet körülményes csak megszerezni, de ha meg van nem tudom miért nem megy nálad..... biztos vannak szakik itt akik nálam jobban értenek hozzá :)

(#653) PumpkinSeed válasza doxa (#652) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Te a Yandex-et használod így? :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#654) Fecogame válasza doxa (#650) üzenetére


Fecogame
veterán

Fel/letöltési sebesség milyen? Másokkal meg lehet osztani a fájlokat?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#655) doxa válasza PumpkinSeed (#653) üzenetére


doxa
tag

box, gmail, skydrive, 4shared és yandex, ezeket használom így :)

(#656) doxa válasza Fecogame (#654) üzenetére


doxa
tag

az előző postomban szereplők közül a 4shared egyedül ahol sebességkorlátot érzékelek.... igaz nincs sajna csak 8/1 netem...
természetes a megosztás is :K

[ Szerkesztve ]

(#657) Pikkolo^^ válasza Fecogame (#642) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A melóban lévő gépemen nekem is folyamatosan ezt csinálta :-)

(#658) PumpkinSeed válasza doxa (#656) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Yandex-et hogyan kell meghajtóként csatolni? :R

[ Szerkesztve ]

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#659) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Tervezek regisztrációt a Yandex-re és a Min.us-re is, hogy jól járjon valamelyikőtök, meghivhat ha akar. mate.coola@gmail.com

Egyébként mi a legbiztonságosabb szerintetek? Box, Dropbox, SkxDrive? Vagy úgy döntsek, hogy hol van a legnagyobb tárhelyem? (még mindig a fényképeimről akarok biztonsági másolatot a felhőbe)

(#660) Mela Kehes válasza Hurkafej (#659) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Nekem a min.us-al csak kliens problémám volt, de már nem emlékszem pontosan. Én a következőket használom: dropbox, sugarsync, box, google drive.
Ha a box-on megvan az 50 gigád, akkor nem tudom miért nem oda teszed a kepeidet. Nekem is csak a fényképeim és a zenéim vannak fent.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#661) doxa válasza PumpkinSeed (#658) üzenetére


doxa
tag

nem csak a Yandex-et, mindegyiket (nálam win7 van): startmenü, jobb klikk a számítógép-en, hálózati meghajtó csatlakoztatása, csatlakozás egy dokumentumok és képek tárolására alkalmas webhelyhez, innen már varázsló ahol kell a cím és hitelesítő adatok :K
lehet nem volt érthető, de pl. a Yandex help oldalán minden oprendszerhez részletes, képes leírás van :K

(#662) doxa válasza Hurkafej (#659) üzenetére


doxa
tag

Yandex-re ref link az aláírásomban :)

(#663) doxa válasza Mela Kehes (#660) üzenetére


doxa
tag

min.us-t nem ismerem, de ha FTP/SFTP/HTTP/WebDAV protokolok közül ismeri valamelyiket, akkor BitKinex :) kicsi, ügyes, egyszerű, mindent tud :K igaz csak nagy mennyiség feltöltésekor, egyik helyről másikra mozgatáskor és szinkronizálásra használom....

[ Szerkesztve ]

(#664) PumpkinSeed válasza doxa (#661) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Igen érthető volt. :) Skydrive-t akartam múltkor ugyanígy csak fail lett nem tudom miért. :(

De most kipróbálom ezt. Amúgy lehet több géphez csatolni egyszerre? :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#665) PumpkinSeed válasza doxa (#663) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Amúgy, google drive-t is lehet meghajtóként csatolni?:)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#666) doxa válasza PumpkinSeed (#664) üzenetére


doxa
tag

skydrive webdav helye nem egyértelmű...
office közvetlen mentés a tárhelyedre, akkor a címsorban találod meg a címet:

ha ez megvan onnan egyszerű hálózati meghajtóként csatolni... legalábbis nálam műxik :K

igen tudod több géphez is csatolni

[ Szerkesztve ]

(#667) doxa válasza PumpkinSeed (#665) üzenetére


doxa
tag

a google drive-t nem használom...
amit használok az a GMail Drive :K itt a levéltárhelyed használod ami több mint 5 GB és folyamatosan növekszik :C

nem azonos a kettő, ez nem a google terméke :)
kiegészítő a GMail Drive -hoz :)

[ Szerkesztve ]

(#668) PumpkinSeed válasza doxa (#666) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Értem. Amúgy tényleg nem egyértelmű. :D

Én amikor csináltam akkor a skydrive címsorából az id-t másoltam be. :D

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#669) doxa válasza PumpkinSeed (#668) üzenetére


doxa
tag

akkor azért nem működött...

(#670) PumpkinSeed válasza doxa (#669) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Profin hülye voltam. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#671) Hege1234


Hege1234
addikt

Sziasztok!

van olyan ami nagy fájlokat is képes tárolni ?(ingyenes legyen)
pl: rá tudok tenni egyszerre 1.5, 2gb-os fájlokat ?

skydrive-ot néztem de az már a 120mb os fájl miatt is sírt hogy ez túl nagy

(#672) Melack válasza Hege1234 (#671) üzenetére


Melack
veterán

Dropbox, gépen mappába belerakod a fájlt, és már szinkronizálja is fel.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#673) Hege1234 válasza Melack (#672) üzenetére


Hege1234
addikt

köszi!
azt hittem a dropbox is csak kis fájlokat tud feltölteni

(#674) Melack válasza Hege1234 (#673) üzenetére


Melack
veterán

Webes felületen igen, de ha a gépen egy mappából szinkronizálsz fel, akkor nem találkoztam még korláttal. Nekem egy 1 Gbos filmet is feltett.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#675) Mela Kehes válasza Melack (#674) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Ezt még én sem próbáltam.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#676) Melack válasza Mela Kehes (#675) üzenetére


Melack
veterán

Sorozatrészeket gond nélkül fel tudtam tenni ezzel a szinkronizálásos verzióval Kollégám viszont nem tudta a saját 250 Mb-os zip fájljait feltenni a webes felületen, csak ha jól emlékszem 150 Mb-os fájlokként.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#677) Hege1234 válasza Melack (#674) üzenetére


Hege1234
addikt

előbb is észrevehettem volna az aláírásod :)

[ Szerkesztve ]

(#678) Melack válasza Hege1234 (#677) üzenetére


Melack
veterán

A könyvkedvezmény még mindig él :D Lehet sok benne az infó, majd megszerkesztem egy kicsit.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#679) TRob1 válasza Melack (#676) üzenetére


TRob1
veterán

4,5GB-os iso-kat is tettem már fel.

¤ R'n'R ¤

(#680) SG3rg0 válasza Melack (#676) üzenetére


SG3rg0
őstag

15GB titkosított állományom van benne!

(#681) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Meghajtóként hogyan tudom csatlakoztatni a Google Drive, Box, SkyDrive, Dropbox-ot? Azt tudom, hogyan kell elindulni, de mit kell beirni hálózati cimként?

(#682) atillaahun


atillaahun
veterán

Helló, nálatok megy a Dropbox rendesen? A szinkront még csak megcsinálja de a webes felületet már nem tölti be, és linket se tudok szedni a fájljaimhoz. :(((

(#683) TRob1 válasza atillaahun (#682) üzenetére


TRob1
veterán

Jah, megy a web és a link is. :K (Chrome + win8, de nem hiszem hogy van jelentősége)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#684) Mela Kehes válasza atillaahun (#682) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Nálam sincs gond. (safari, win7)

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#685) adam3


adam3
aktív tag

Sugarsyn 2.0 beta

Elég jó lett, megér egy pillantást:

https://www.sugarsync.com/beta/

(#686) SG3rg0 válasza adam3 (#685) üzenetére


SG3rg0
őstag

Én is most próbáltam ki, tényleg elég jó lett.
Azt észrevetted hogy a web archiver eltűnt?

(#687) atillaahun


atillaahun
veterán

Köszi a tegnapi Dropbox-os segítséget, tényleg nem volt vele gond, csak az Opera fosta össze magát mint rendszerint.

(#688) adam3 válasza SG3rg0 (#686) üzenetére


adam3
aktív tag

Nekem megvan... Egyedül driveként nem sikerült még csatolni

szerk1.: csak egy újraindítás kellett neki, és megjelent a meghajtók között...

[ Szerkesztve ]

(#689) SG3rg0 válasza adam3 (#688) üzenetére


SG3rg0
őstag

Kipróbátam ezt az új kliens de 2 gép között nem nagyon akart szinkronizálni. A web archive meg szar mert, amit belerakok az feltölti csak megmarad a gépemen is az adott állomány.

(#690) kispx


kispx
addikt

Sziasztok,
A Comodo Cloud-ot használja valaki?
Jelenleg csak én nem tudok feltölteni? Server (IO) Error-t ír ki hibaüzenetként.

(#691) Shade45


Shade45
senior tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem a Google Drive/Dropbox szolgáltatásoknál!
Van-e lehetőség úgy beállítani ezeket a felhő tárhelyeket, hogy egyetlen link beírásával a böngészőbe az általam bárki számára láthatóvá tett fájlokat elérhesse?
Például: Ülök egy internet kávézóban, ahol megszeretnék mutatni egy-két dokumentumot egy ismerősnek, de nem akarok bejelentkezni a tárhelyemre, hanem csak beírok mondjuk annyit a böngészőbe, hogy : shade.googledrive.com vagy shade.dropbox.com és az általam beállított mappa az összes tartalmával elérhetővé válik!
Egyszer egy srácnál láttam ilyet (bár ő skydrive-ot használt), szóval tuti, hogy valamilyen módon megoldható!
Van valami ötletetek, hogy hogyan lehetne ezt kivitelezni, hogy bárhol, bejelentkezés nélkül elérhessem a nyilvános fájljaimat egy egyszerű url megjegyzésével???

Előre is köszönöm a segítséget!

(#692) Szabie85


Szabie85
tag

Hogy működik ez a Dropbox pontosan? A Dropbox-ba fellehet tölteni mondjuk egy kb 700 Mb-os filmet és azt internet kapcsolattal megtudom nézni akár telómon is?

Samsung Galaxy S5

(#693) Melack válasza Szabie85 (#692) üzenetére


Melack
veterán

Gyakorlatilag bármekkora fájlt fel tudsz tölteni - tárhely szab persze határt. Képeket tuti, én is így szoktam. Videókkal már nem mondom biztosra, hogy engedi a streamet.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#694) Szabie85 válasza Melack (#693) üzenetére


Szabie85
tag

Értem és köszönöm! :R Valaki megtudja mondani, hogy ez a film dolog illetve, 150-200 Mb-nyi zene megvalósítható-e? :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S5

(#695) atillaahun válasza Shade45 (#691) üzenetére


atillaahun
veterán

Nem tudok róla, hogy lenne ilyen lehetőség.

(#696) randras


randras
veterán

Egyik pillanatról a másikra elérhetetlenné váltak a public mappában, linken keresztül megosztható képek, adatok Dropboxon. :(

(#697) doxa


doxa
tag

sugarsync tapasztalat van valakinek tárhelynövelésre?

próbáltam felturbózni a tárhelyem a dropboxnál bevált módszerrel: virtuális gépen regeltem, aktiváltam, telepítettem. ennek ellenére továbbra is azt látom: nincs aktíválva a meghívott (pedig aktíválva van) :F

[ Szerkesztve ]

(#698) Pikkolo^^ válasza doxa (#697) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ilyen csalásos módszerrel nincsen tapasztalatom :-)

(#699) doxa válasza doxa (#697) üzenetére


doxa
tag

úgy megy mint a dropboxon, jár a plussz tárhely :K csak nem olyan gyorsak..... :D

(#700) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Telepítettem a telefonomra is és a laptopomra is a dropboxot. Bekapcsoltam a szinkronizálást. Mikor tudom meg hogy mindent feltöltött-e a telefonomról, hogy lapin lementsem vinyóra? Kiír valamit a telefon, vagy valami menübe keresve kiírja, hogy szinkronizálás kész?

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.