Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Felraktam a cubby-t és az itt leírtakkal ellentétben egyáltalán nem vészes a sebessége és legalább lehet külön mappákat kiválasztani.

(#1952) Rimuru válasza Pikkolo^^ (#1950) üzenetére


Rimuru
veterán

Symlink a Copy könyvtárába?

Vigyázat, csalok!

(#1953) Pikkolo^^ válasza Rimuru (#1952) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Már késő :)

(#1954) G@ben


G@ben
addikt

Most ismerkedem a box.com-mal, és lenne egy egyszerű kérdésem. Alapvetően képeket osztok meg, de nem tudom, hogy ha egy kép linkjét adom meg, akkor onnan könnyen el tud navigálni bárki a többi képemre vagy csak azt az egyet látja? A képek egy albumban találhatók.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1955) F34R válasza G@ben (#1954) üzenetére


F34R
nagyúr

nem mert csak single link, elvileg lehet mappat is megosztani es akkor latjak az osszes filet ami benne van.

(#1956) G@ben válasza F34R (#1955) üzenetére


G@ben
addikt

Köszi! :R

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1957) artiny


artiny
őstag

helo

Box-ot hasznalok. Van 10GB tarhelyem es a boxmappaban a idovel gepben 20GB adat osszejott....ekkor vettem eszre hogy nincsenek synchronizalva egyes mappak. Narancssargan maratt a synch ikon.

Most hogy csinaltam helyet...8.95 GB van a box mappaban.meg mindig nem synchronizal. Ha ramegyek hgoy start synch. azt jelzi hogy 10 of 10 GB es 100% kot ir. A synch sáv 0-100 felugrik gyorsan es azt irja hogy kesz a synch. Pedig nincs ....

Miert nem kezd synchronizalni rendessen?

(#1958) F34R válasza artiny (#1957) üzenetére


F34R
nagyúr

10gb-ba a trash-t is beleveszi szerintem , probald onnan is kitorolni a fileokat.

(#1959) artiny válasza F34R (#1958) üzenetére


artiny
őstag

:)) koszi

(#1960) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Valaki használja mostanában a Copy-t? Láttam elég sok hibát javítottak a droidos és pc kliensekben? Szinkronizációs hibák vannak?

(#1961) Mela Kehes válasza SG3rg0 (#1960) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Nem tapasztaltam problémát vele.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1962) Predator2


Predator2
addikt

Dopbox-hoz szoktak "osztogatni" plusz tárhelyet? Jól jönne még kb 5GB.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1963) TRob1 válasza Predator2 (#1962) üzenetére


TRob1
veterán

Havi 10 dolcsiért akár plusz 100 Gb-ot is osztogatnak. :)

Amúgy néha van ilyen vagy olyan telefonokhoz akció.
Egyébként mennyi most a tárhelyed? Mindent megcsináltál? Face, twitter, meghívások, auto képfeltöltés...stb.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1964) Predator2 válasza TRob1 (#1963) üzenetére


Predator2
addikt

Nincs szükségem annyira :) meg ennyiért

5,75Gb tárhelyem van és amit linkeltál elméletben minden megvan [link]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1965) TRob1 válasza Predator2 (#1964) üzenetére


TRob1
veterán

Akkor marad pár meghívás, 500Mega/fő.
Nekem 24,85Gb a tárhely. (Alap 2Gb + 250Mb amit te linkeltél, 16Gb meghívással, 1Gb 2012-es dropquest, 5Gb Camera Uploads, 375Mb twitter, 125 Mb face, 125Mb hogy miért szeretem a db-ot. Sajna nem vkin keresztül regeltem, ezért rövidebb 500 megával - de az meg visszajött még a beta cam upload miatt négyszeresen :) )

Illetve van most még egy olyan lehetőség, ha vki ájfónos, letölti a mailbox appot, abban engedélyezi a dropot, és ez plusz 1 Gb (én asszem ezt se fogom begyűjteni :D )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1966) artiny


artiny
őstag

Mediafire nek is van desktop synch valtozata....valakinek tapasztalata,velemenye rola?

(#1967) olivera88


olivera88
veterán

Valaki tapasztalt olyant h nem kapja meg Dropboxnál az azonosító kódot a mobilra? Eddig működött mindig hibátlanul. Erre ma nem, mobilról se tudtam belépni az alkalmazásba mert nem kaptam kódot. Webes felületen próbáltam kétszer belépni de hiába.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#1968) Rimuru válasza olivera88 (#1967) üzenetére


Rimuru
veterán

Ha androidos telefonod van ajánlom ezt az alkalmazást. (Nem csak google accal működik)

Vigyázat, csalok!

(#1969) olivera88 válasza Rimuru (#1968) üzenetére


olivera88
veterán

Igen az van. De mi köze van Dropboxhoz a Google hitelesítőnek :F Dropboxhoz is jó a kód amit ad?

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#1970) Rimuru válasza olivera88 (#1969) üzenetére


Rimuru
veterán

Mondtam hogy nem csak Google acchoz van, Dropbox is megy, ha kell Facebook is, és még sok más.

Vigyázat, csalok!

(#1971) Jarod1


Jarod1
addikt

Tudja valaki surdoc on hogy tudom ftp-t használni?

(#1972) Sanyi.mTs válasza olivera88 (#1967) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

"Valaki tapasztalt olyant h nem kapja meg Dropboxnál az azonosító kódot a mobilra?" :Y

nekem sose jött kód (vagy nem rémlik), egyszerűen csak bejelentkezek mail + passw párossal a droidos kliensbe...

(#1973) Rimuru válasza Sanyi.mTs (#1972) üzenetére


Rimuru
veterán

Mert nem állítottál be kétlépcsős azonosítást. Nekem is be van kapcsolva, az említett Google Hitelesítővel.

Vigyázat, csalok!

(#1974) tonyrulez válasza Rimuru (#1973) üzenetére


tonyrulez
őstag

Egyébként ehhez a Google Hitelesítőhöz kell internetkapcsolat?

4 8 15 16 23 42

(#1975) olivera88


olivera88
veterán

Közben rájöttem miért nem kaptam meg a kódot.

tonyrulez Azt írja flight modeban is működik.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#1976) Rimuru válasza olivera88 (#1975) üzenetére


Rimuru
veterán

A lényeg hogy sikerült.

tonyrulez: Tényleg nem kell.

Vigyázat, csalok!

(#1977) zserrbo


zserrbo
aktív tag

Erről van már valakinek tapasztalata? Yunio Yunio Ha jól értettem 1GB-ot adnak ingyen és napi 1GB-al nő a tárhely.

(#1978) bacus


bacus
őstag

Ma próbálgattam az owncloud-t (a szerverből a 6-os verziót).

Elég jónak tűnik. A droidos klienst is mindjárt megveszem és megnézem.

Akinek kevés az összevadászható háttér, főleg attól kérdezném, hogy miért nem állnak össze és csinálnak egy saját szervert? Azért pár száz forintot csak megérne egy "saját" tárhely? Vagy rosszul gondolkozom?

Nem számoltam ki, hogy mi a havidija egy ilyen szervernek, de gondolom csak töredéke a havi dij egy dropbox 100 gigának ha saját szerveren van.. (nyilván nem egy ember esetén)

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#1979) F34R válasza zserrbo (#1977) üzenetére


F34R
nagyúr

terabyte az a gigabyte. Abbol kiindulva hogy a Tencent is mar a TB-ket dobalja igen elkepzelheto. Kinanak megvan ra a technologiaja csak epp a szutyok malwarekre nem figyelnek oda, igy teljesen hazavagja az egeszet. Egy probat lehet hogy meger.

(#1978) bacus

Nem ok egy olyan szolgaltatast csinaltak ami akarmikor felrakhato mashova is, abba mi volna jo ha dragan adnak a tarhelyet egy US szerveren?

[ Szerkesztve ]

(#1980) zserrbo válasza F34R (#1979) üzenetére


zserrbo
aktív tag

Persze terabyte, én is tudom, csak elírtam. :))

(#1981) vgyuri válasza zserrbo (#1977) üzenetére


vgyuri
őstag

Yunio: Itt akár 1000 GB ingyen tárhelyhez juthat - 5 gb-tal indul, és napi +1 gb-ot ad.

Szerk.: beregisztráltam, 1000 gb-ot adott, ingyenesnél +1 gb / nap, fizetősnek +5 gb / nap.

[ Szerkesztve ]

(#1982) stvnppp válasza vgyuri (#1981) üzenetére


stvnppp
senior tag

Sziasztok!
Mi történt a Dropbox-szal? Webes (böngészőn keresztül) felületen elérem a fiókomat, viszont, se Androidról (ES file explorer), se laptopomon lévő windows alkalmazás nem tud belépni, hitelesítési hibát dob?
Más is tapasztalja ezt? Tud valaki erről valamit?
Üdv
István

(#1983) stvnppp válasza stvnppp (#1982) üzenetére


stvnppp
senior tag

Valamit heggesztenek!

Érdekes, hogy hamarabb írok prohardverre, minthogy utánanéznék/rákeresnék! :R

[ Szerkesztve ]

(#1984) Dr Smoke válasza stvnppp (#1983) üzenetére


Dr Smoke
aktív tag

Kösz az infot! Már háromszor telepítettem újra a kliensprogramot. Akkor nem nálam van a hiba szerencsére. Hegeszthetnék gyorsabban, mert két napja a webes felülettel bohóckodom.

(#1985) stvnppp válasza Dr Smoke (#1984) üzenetére


stvnppp
senior tag

Tegnap nekem a webes felület sem jött be, már kezdtem aggódni, hogy oda az 50 GB-ás accountom, és szó/mail nélkül törlik az adataimmal együtt.

(#1986) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

Lassan egy napja le van rohadva a Dropbox, éljen a mindenható felhős adattárolás.

(#1987) SG3rg0 válasza arnyekxxx (#1986) üzenetére


SG3rg0
őstag

Éppen építik a közvetlen kapcsolatot az NSA központjába. :C mentik átfele az adatokat

[ Szerkesztve ]

(#1988) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Tegnap kipróbáltam a tresorit-ot, de aztán töröltem is az account-om, mert nem találtam directlink lehetőséget (pl ide PH!-ra belinkelni valamit tresorit-ból stb).

Csak Én néztem a fogammal vagy erre tényleg alkalmatlan? :U

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1989) F34R válasza Fire/SOUL/CD (#1988) üzenetére


F34R
nagyúr

nem. benne van a neveben is tresor. Tarolni tudsz meg szinkronizalni az keszulekeid kozt linkelni megosztani nem.

szerintem probald meg a copy-t.

[ Szerkesztve ]

(#1990) Fire/SOUL/CD válasza F34R (#1989) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

OK. (Van tárhelyem bőven (csak mediafire-n 50GB), csak érdekelt). Thx!

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1991) Troy.


Troy.
addikt

Hello!

Ki lehet kapcsolni, hogy a gyökérkönyvtárat ne szinkronizálja?

.

(#1992) tonyrulez válasza Troy. (#1991) üzenetére


tonyrulez
őstag

Melyik felhőszolgáltatónál? Egyébként lehet, van selective sync a legtöbb helyen.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#1993) Troy. válasza tonyrulez (#1992) üzenetére


Troy.
addikt

Ja bocs, dropbox. Azt hittem az a program topicja. :D

.

(#1994) atillaahun


atillaahun
veterán

Ha egy több GB-os fájl szinkronizálását nem tudja befejezni a Dropbox, mert kurva lassú, és kikapcsolom a gépet, akkor következő indításnál elölről kezdi? :F
Egy 4 GB-os .pst-vel már napok óta szenved ez a vacak, tölti vagy 60 kB-al. :(((

[ Szerkesztve ]

(#1995) matyi19


matyi19
őstag

Sziasztok!
Itt mennyire vannak biztonságban az adataim?

(#1996) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Használt már valaki ilyet ( indabox)?

Aki sok mást használ, és van "cloud-tesztelő metódusa", nézze már meg :B

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1997) tonyrulez válasza ledgeri (#1996) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ezt nem nevezném felhő-tárhelynek, mert 30 nap után törlik amit feltöltöttél.

4 8 15 16 23 42

(#1998) ledgeri válasza tonyrulez (#1997) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Akkor mi a neve? (Addig nem felhő?)
[csak mint nálam szakibbat kérdezem, nem támadok, csak már frusztráló, hogy ha nem tudok konkrétabban kérdezni, akkor csak az írás félreérthető, és ha ilyet nem írok mellé, akkor van esély rá, hogy meg is történik]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1999) F34R válasza ledgeri (#1998) üzenetére


F34R
nagyúr

filesharing site. abbol meg van huszezer, talan annyiban jo hogy viszonylag nagy sebessegel elerhetok a fajlok es nincs sebessegkorlat se mas ami erre vonatkozna.

(#2000) ledgeri válasza F34R (#1999) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Copy that! (akkor bocs!)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.