Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) aram01 válasza bAtt001 (#2850) üzenetére


aram01
nagyúr

hogyan lehet visszaállítani a régi adatlapom?? :F ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2852) Sigismund válasza bAtt001 (#2850) üzenetére


Sigismund
tag

(#2850) bAtt001 Az oké hogy egyesével amire számítottam is, de hogyan tudom elkeresni az összes bejegyzésemet? Mert jelenleg csak a 1 évvel ezelőtig tudok vissza menni az üzenőfalamon.
Lehet rosszul fogalmaztam meg a kérdést, mert valójában a kérdés az hogy hol tudom az összes bejegyzésemet megtekinteni, mert ha ez meg van onnantól egyértelmű amit szeretnék csinálni.

(#2853) aram01 válasza Sigismund (#2852) üzenetére


aram01
nagyúr

én csak olyanról hallottam hogy a teljes üzenőfalad tudod törölni

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2854) bAtt001 válasza Sigismund (#2852) üzenetére


bAtt001
addikt

most új timeline adatlappal mindet megnézheted [link], tegnap nézegettem saját lapomat és minden postot kirakott egészen a regisztrációig visszamenőleg.

(#2855) Sigismund válasza aram01 (#2853) üzenetére


Sigismund
tag

(#2853) aram01
Lehet azzal is közelebb kerülnék már amit szeretnék. Ezt hogyan lehet megtenni?

(#2856) Sigismund válasza bAtt001 (#2854) üzenetére


Sigismund
tag

Ha aktiválom ezt a timeline-t akkor majd le is tudom mondani, vagyis vissza tudom állítani a jelenlegi beállításokra az adatlapomat?

(#2857) Lauda válasza Sigismund (#2856) üzenetére


Lauda
félisten

Nem.

(#2858) Воланд válasza ChuckyOsb (#2841) üzenetére


Воланд
titán

dec. 22 nem?

amugy nem rossz ez, kicsit takaritottam a regebbi bejegyzesek kozott, meg meg a privacy beallitasokat kell meg egyszer atnyalaznom, mert tegnap keso este nem volt hozza erom, es kesz is.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2859) Sigismund válasza Lauda (#2857) üzenetére


Sigismund
tag

Szomorú vagyok :(.
Nagyon szépen köszönöm. Az volna még a kérdésem hogy most találtam egy olyat hogy letölthetem az adataimat és úgy olvastam hogy benne vannak a bejegyzéseim, hogyha letölteném ezen adatokat akkor abban találhatók olyan linkeket melyekkel elérhetem az egyes bejegyzéseket szerintetek?
(folyamatban van ez a letöltés, de még nem küldtek üzenetet hogy elkészítették volna ezt az archivált fájt, ezért kérdezem)

(#2860) Воланд válasza Sigismund (#2859) üzenetére


Воланд
titán

nincs benne. legalabbis nekem nem remlik ilyen, igaz nem mostanaban kertem le az enyemet.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2861) Lauda válasza Sigismund (#2859) üzenetére


Lauda
félisten

Nem tudom. Most lekertem en is, kivancsi leszek miket tartalmaz.

(#2862) Sigismund válasza Воланд (#2860) üzenetére


Sigismund
tag

Mennyi idő kb mire elkészítik, illetve le tudom tölteni ezen adatokat, fájlt?

(#2863) Воланд válasza Sigismund (#2862) üzenetére


Воланд
titán

emlekeim szerint nalam egy napig tartott. bar ismetlem, regen volt mar.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2864) Sigismund válasza Воланд (#2863) üzenetére


Sigismund
tag

Aham, értem. Köszönöm még egyszer mindenkinek a segítségeteket, remélem sikerül elkerülnöm a timeline kinézetett.

(#2865) Воланд válasza Sigismund (#2864) üzenetére


Воланд
titán

"remélem sikerül elkerülnöm a timeline kinézetett."

:N

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2866) Sigismund válasza Воланд (#2865) üzenetére


Sigismund
tag

Igen, látom már hogy nem igazán lehet :(.
Annyira szeretem az ilyet, valaki nem tudja hogy miként osztja a facebook a postok id-jét? XD. Lehet úgy még el tudnám kerülni :D

(#2867) aram01 válasza Sigismund (#2855) üzenetére


aram01
nagyúr

hát ezt nemtudom :D
fentebb linkelték valahol

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2868) ChuckyOsb válasza Воланд (#2858) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Igen. Bocs, tévedtem. :R

Még egy indiános utolsónak ;]

[ Szerkesztve ]

(#2869) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

ez már beteges :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2870) Lauda válasza Lauda (#2861) üzenetére


Lauda
félisten

Na mar meg is jott az archivum, 43 mb, most toltodik. ;]

woland_y2k az enyemet ugyan nem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2871) Воланд válasza Lauda (#2870) üzenetére


Воланд
titán

na, ez gyors volt. leszedem en is.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2872) Lauda válasza Lauda (#2870) üzenetére


Lauda
félisten

10 mega lejon es megall. Lehet olyan kompromitalo adatok, hogy beakad a chrome. :W :DDD :DDD

(#2873) ChuckyOsb válasza Lauda (#2872) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

:DD

(#2874) Fecogame


Fecogame
veterán

Ha majd aktiválva lesz a timeline, akkor csak az adatlapok kinézete lesz más, vagy a főoldalé is?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2875) Воланд válasza Fecogame (#2874) üzenetére


Воланд
titán

csak az adatlapoke, a fooldal nemreg valtozott.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2876) Воланд válasza Воланд (#2871) üzenetére


Воланд
titán

kesz is van, kemeny 1 mega. :DDD

semmi extra nincs benne.

(#2870) Lauda: :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2877) Lauda


Lauda
félisten

Nem nagy cucc ez az adatmicsoda. Bent vannak a kepek, a privatok, de a chat pl nincs, pedig az irja, hogy bent van. :F Ja es az uzenofal.

woland_y2k atnezem jobban akkor. :R

[ Szerkesztve ]

(#2878) Воланд válasza Lauda (#2877) üzenetére


Воланд
titán

de, benne van a chat. nalam legalabbis, igaz nem az osszes, es ami benne van az is ossze-vissza.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2879) Lauda válasza Воланд (#2878) üzenetére


Lauda
félisten

Bent van, illetve ugy pontosabb, hogy az is van bent, de toredeke az osszes chatemnek. ;)

(#2880) Воланд válasza Lauda (#2879) üzenetére


Воланд
titán

meg az uzeneteknek is csak a toredeke. ez igy keves backupnak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2881) Lauda válasza Воланд (#2880) üzenetére


Lauda
félisten

Igen, igazad van, az sem teljes. De ezt nem ertem akkor, valszeg nem adjak ki az osszes adatot.

(#2882) Воланд válasza Lauda (#2881) üzenetére


Воланд
titán

mondjuk ez vicces, hiszen azok az en uzeneteim. bezzeg ha irok az fb-nek, hogy kerem ezeket akkor meg majd kapok egy tobb szaz megas pdf-et (esetemben nem lenne annyi, de ebbol kiindulva meg ez is elofordulhat). :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2883) Lauda válasza Воланд (#2882) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem nincsnek is olyanok, mint a sracnak es ahova a link vezet. [link] Ez valami csonkitott cucc, de biztos le lehet kerni valahogy az egeszet, ha a gyereknek is kiadtak. :D

[ Szerkesztve ]

(#2884) aram01 válasza Eliot Anders (#2869) üzenetére


aram01
nagyúr

nagyon morés :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2885) Воланд válasza Lauda (#2883) üzenetére


Воланд
titán

itt van, hogy mit kell nekik elkuldeni.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2886) Lauda válasza Воланд (#2885) üzenetére


Lauda
félisten

Aha, lajkoltam :DDD , koszi! Egyszer erdemes lenne lekerni, habar semmi olyat nem tartalmazhat, ami meglepne. Esszel kell hasznalni ezeket az oldalakat es akkor nincs mitol felni. ;)

(#2887) Sigismund


Sigismund
tag

Igazából abból, hogy elküldik sajnálatos módon a helyzet nem változik, mert ezen adatokat továbbra is tárolják a szerverükön. Esetleg annyiban változik a helyzet hogy jobban át lehet látni hogy pontosan mit is csináltál az elmúlt években és ezzel milyen adatokat tudtak meg rólad.
Habár ez valóban megdöbbentő hogy semmit sem törölnek a szerverükről. Lesz majd nagy botrány ha valamelyik ilyen nagy cég adatait ellopják. (Face, google, twitter etc...).

edit: minden bizonnyal kiadnák bárkinek, hogyha az adatait helyesek és saját magáról van szó. Sőt kötelesek kiadni, mert személyiségi jogokra lehet hivatkozni. S mint tudjuk nem törölnek semmit sem, így nyugodtan lehet őket kötelezni a kiadásra és még lehet másra is.

[ Szerkesztve ]

(#2888) aram01 válasza Lauda (#2886) üzenetére


aram01
nagyúr

ez most tényleg müködik? elküldenek mindent? a régi üzeneteimet is?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2889) Lauda válasza aram01 (#2888) üzenetére


Lauda
félisten

Igen, mindent, olvasd el a 2882-ben linkelt cikket. :)

(#2890) aram01 válasza Lauda (#2889) üzenetére


aram01
nagyúr

holnap kérni fogom,ti is kéritek?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2891) Воланд válasza aram01 (#2890) üzenetére


Воланд
titán

igen. egy e-mailt meger a dolog.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2892) Lauda válasza aram01 (#2890) üzenetére


Lauda
félisten

En nem hiszem, a chatjeimen kivul megvan minden, a loginadatok meg ugysem izgatnak, de ha megjott a Tied majd szamolj be azert. :)

(#2893) aram01


aram01
nagyúr

ne bántsatok de én vagy hülye vagyok vagy még bevagyok baszva,de melyiket kell kitölteni és hogy? hogy elküldjék az összes adatomat? leginkább a régi üzenetek érdekelnének :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2894) Eliot Anders válasza aram01 (#2893) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Engem is szintén érdekelne, hogy hogy kell. :Y

(#2895) Воланд válasza aram01 (#2893) üzenetére


Воланд
titán

itt a Request via E-Mail kettes pontja alatt ott van a clik here, megnyilik a levelezoprogramban egy e-mail, ott kitoltod a nevet, e-mail cimeket, szuletesi datumot (amik fb-n is szerepelnek), Further Information-hoz meg szerintem erdemes a facebook profilod url-jet beleirni.

minden adatnak valosnak kell lennie, szoval becenev, kamu szuletesi datum nem jatszik.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2896) aram01 válasza Воланд (#2895) üzenetére


aram01
nagyúr

köszi
nem használok levelező progit majd átkopizom a gmailba

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2897) Воланд válasza aram01 (#2896) üzenetére


Воланд
titán

csak hogy meglegyen

e-mail cim: datarequests@fb.com

targy: Access Request

To whom it may concern.

I wish to make an access request under the Data Protection Acts 1988 and 2003 for a copy of any information you keep about me, on computer or in manual form. I am making this request under section 4 of the Data Protection Acts.

My name(s):
My e-mail(s):
My birthdate:
Further Information:

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2898) aram01 válasza Воланд (#2897) üzenetére


aram01
nagyúr

király vagy,köszi
remélem elküldik a régi üzenetváltásaimat is mert azért kérem csak

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2899) Воланд válasza aram01 (#2898) üzenetére


Воланд
titán

40 nap mulva kiderul, vagy elobb.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2900) Eliot Anders válasza Воланд (#2899) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Köszönöm én is. Várom az infókat. :K

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.