Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11851) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Ha létrehozok egy sportklubnak egy Facebook olalt, akkor hogyan tudom elrejteni, hogy a Facebook le mutassa ki senkinek még egy darabig az oldalt, mert még alakítgatom, stb...

köszi

(#11852) krizmo_ válasza Orionk (#11851) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Beállítások-> Oldal láthatósága-> addig amíg nem teszed láthatóvá az oldalt, addig senki nem fogja látni.

(#11853) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Hol tudok megadni első találkozást 1 embernél?

(#11854) csako válasza -secret- (#11853) üzenetére


csako
veterán

Adatlapodon: "Mi jár a fejedben" résznél --> Életesemény --> Család és kapcsolatok
Máshol nem láttam rá lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#11855) -secret- válasza csako (#11854) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:R

Még meggondolom megadom-e.

Köszi! :)

(#11856) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Csináltam egy eventet, én vagyok a host. Viszont másokat nem tudok hosttá tenni, a Hosting gomb inaktív..
Ez miért van?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#11857) canniball


canniball
nagyúr

Ha a Tevékenységnapló megtekintése mint... nézem az oldalamat akkor a Legutóbbi tevékenységeknél látható, hogy x időpontban telepítettem a FB for androidot. Hogy lehet ezt onnan eltüntetni? Illetve hogyhogy ez nem látható a "saját nevem alatt"?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11858) Out válasza canniball (#11857) üzenetére


Out
addikt

Nincs egy lenyitható lefele nyíl a post jobb felső sarkában? Nálam ott a törlés, a megtekintés mint...-nél.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#11859) canniball válasza Out (#11858) üzenetére


canniball
nagyúr

Nincs ilyenem. :F

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11860) Lacus_84 válasza canniball (#11857) üzenetére


Lacus_84
senior tag

Nekem is volt ilyen, és akárhogy próbáltam, nem tudtam törölni onnan. Viszont egy idő után eltűnt magától.

(#11861) canniball válasza Lacus_84 (#11860) üzenetére


canniball
nagyúr

Ez nem túl biztató, de akkor majd figyelem, köszi!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11862) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali

Egyesek hogyan illesztenek be postba ugy youtube videot hogy nem latszik a link? En csak beillesztem a linket es beteszi a videot. De másnál miert nem latszik a link?

(#11863) -secret- válasza bigdady (#11862) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Bemásolod a linket amíg meg nem jelenik az előnézet, aztán törlöd a linket.

(#11864) Silverr válasza bigdady (#11862) üzenetére


Silverr
aktív tag

Azért mert kitörlik utánna a linket. Amikor beilleszted és megjelenik a képkocka a szöveggel azután már törölheted a linket. Remélem érted nem tudom jobban elmagyarázni :DDD

(#11865) bigdady válasza -secret- (#11863) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem eltunik a video is link torlesekor. Vagy postoljam es utana szerkesztessel nem tunik el?

(#11866) Lacus_84 válasza bigdady (#11865) üzenetére


Lacus_84
senior tag

Ha közvetlenül yt-ról osztod meg, akkor nem jelenik meg a link.

(#11867) bigdady válasza Lacus_84 (#11866) üzenetére


bigdady
nagyúr

Akkor nem tudok mellé irni asszem :(

(#11868) Lacus_84 válasza bigdady (#11867) üzenetére


Lacus_84
senior tag

Dehogynem, ott van, hogy "Mondj valamit erről..."

(#11869) bigdady válasza Lacus_84 (#11868) üzenetére


bigdady
nagyúr

:R bakker tényleg :)

(#11870) ggyula


ggyula
tag

Sziasztok!
Nem olvastam végig a topikot, nem tudom volt-e már szó erről, elnézést ha igen!
A problémám a következő: a messenger app állandóan kilép, az alkalmazás leáll... letöröltem az appot majd újratelepítettem, nem oldotta meg a problémát. Mivel pár napos készülékről van szó (sony Z3C) a gyári beállítás visszaállítása sem okozott nagy érvágást, de így sem javult meg, a szűz rendszeren sem működik!
Ezek után megpróbáltam a saját fiókommal belépni (eddig a pároméról beszéltem), azzal semmi baja a programnak! :Y majd megpróbáltam az én telefonomon- ami ugyanilyen- belépni a párom fiókjával és ugyanazt produkálja... :F a webes felületen működik neki minden!
Ezekből azt szűrtem le, hogy a fiókjával lesz valami probléma... De fogalmam sincs mi lehet :(

(#11871) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

iOS-en a Facebook appba hol lehet a nyelvet Magyarra átállítani?

Köszi!

iPhone 13 Pro Max

(#11872) -secret- válasza jozsi252 (#11871) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Telefon nyelve szabályozza.

(#11873) ozakila


ozakila
tag

Üdv! Azt be lehet valahogy állítani,hogyha likeolok valamit,akkor azt egy bizonyos személy ne lássa?

(#11874) -secret- válasza ozakila (#11873) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Letiltod azt a személyt.

(#11875) krizmo_ válasza ozakila (#11873) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Csinálj listát, és tedd bele az adott személyt, és ha megosztasz valamit, úgy állítsd be hogy ő ne lássa.
És ha vannak még ilyenek, azokat is tedd bele, így nem látják majd miket osztottál meg.

(#11876) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Üdv.

Be lehet valahogy permanensen állítani, hogy a hírfolyamon a bejegyzések kronológiai sorrendbe legyenek? Mindegy hányszor állítom be, hogy a "Legfrissebb események", pár nap múlva visszaáll "Legfontosabb hírek"-re.

Ezzel önmagában pedig csak az a baj, hogy számomra mindig a legfrissebb a legfontosabb, nem az, amit már egy hete láttam, csak kispistajóska odaböfögött alá valami újat... :W

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#11877) krizmo_ válasza TESCO-Zsömle (#11876) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Ez sokunk gondja, nem lehet így beállítani, mindig átáll, ha egy ideje már nem léptél be.

(#11878) canniball válasza -secret- (#11872) üzenetére


canniball
nagyúr

Ezt cáfolom, nálam magyar nyelvű készüléken is angolul "beszél".

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11879) -secret- válasza canniball (#11878) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen, mert a siriben nincs magyar nyelv. De külön iOS facebookon biztos nem lehet állítani a nyelvet!!!!

(#11880) canniball válasza -secret- (#11879) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem tudom mi az a siri, de a "telefon nyelve szabályozza" és a "nem lehet állítani a nyelvet/nem tud magyarul" az nem ugyanaz. :N

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11881) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!
Nekem egy olyan problémám van, hogy nem tudom megjeleníteni a kedvelt oldalaim kb. 90%-át!
Az egyéb lájkok között jelenleg 447 oldalam van és ezt le szeretném szűkíteni legalább 100 alá, mivel régen sok baromságot lájkoltam... Szóval, az egyéb lájkoknál csak kb. 30-40 oldalt jelenít meg, miközben nekem 10x annyi van! Linkelek egy képet is!
[link]

Tovább kellene folytatódnia, de nincs semmi!

Találkozott már valaki ilyen jellegű "problémával"?

(#11882) feka007


feka007
nagyúr

Ha unfriend-elek vkit, és utána küldök neki egy új üzenetet, akkor az neki már az Egyéb mappában jelenik csak meg?

[ Szerkesztve ]

(#11883) krizmo_ válasza feka007 (#11882) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Ha korábban váltottál már vele üzenetet, akkor nem.

(#11884) Diego!


Diego!
senior tag

Helló!

Hogy kell kikapcsolni az értesítéseket illetve ilyen hogy szülinapok, ne jelezze a mobilra?

(#11885) -secret- válasza Diego! (#11884) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Beállítások -> értesítések -> születésnapok

(#11886) Bibby


Bibby
addikt

Miért van az, hogyha megosztok valamit, akkor először, a megosztás pillanatában ott van az idővonalon, de utána eltűnik?
Csak akkor látom ha a saját falamra megyek.
Lehet ezt valahol állítani, hogy a saját posztjaimat is lássam?

Ελευθερια η θανατος

(#11887) enginev3.0 válasza Bibby (#11886) üzenetére


enginev3.0
félisten

Régen lehetett látni sokáig, de mostanra "eltűnnek"
Azt hiszem nem lehet beállítani

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#11888) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#11881) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Senki?

(#11889) Möhe


Möhe
addikt

Üdv.

Ha beléptem egy zárt csoportba akkor az ismerősök láthatják ha én ott egy megosztott tartalmat/postot lájkolok, hozzászólok?

(#11890) krizmo_ válasza Möhe (#11889) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Semmit sem látnak belőle, csak az az ismerősöd látja, aki szintén tagja a csoportnak.

(#11891) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Üdv Mindenki!

Segítséget szeretnék kérni:
Van egy mpeg videóm, ami 2,8 Gb, de nem tudom a facebookra feltölteni, mert 1Gb a limit...ilyenkor csak a konvertálás segít vagy létezik valami trükk amivel felmegy mindenféle hókusz-pókusz nélkül??

Köszönöm a válaszokat.

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#11892) szentkuti11 válasza mediumgecso (#11891) üzenetére


szentkuti11
addikt

Konvertáld le mondjuk MP4 formátumba FormatFactory-val.

(#11893) tobias40


tobias40
veterán

Hi!

Nekem továbbra is az a gondom hogy csak addig mutatja a másik gépről való belépésemet amíg azzal ki nem lépek.(kipróbáltam többször is hogy a tabommal belépek amikor az itthoni lapiról bent vagyok)
Tehát nincs listám arról hogy mobilról mikor és hányszor léptem be vagy asztaliról mikor és hányszor!

Másoknál ez működik mert mutattátok de nálam nem...
Chrome-t használok böngészőnek de nem hiszem hogy ez fontos..

Van erre megoldás?

Ha a laptopomról lépek(itthonról) be többször is egy nap azt sem naplózza,de ha a munkahelyi gépemről azt sem! :F

Köszi előre is a segítséget! :C

(#11894) €uro


€uro
őstag

Sziasztok!

Több adok-veszek típusú Facebook csoportban hirdetek. Azért, hogy a hirdetéseim a csoport falán előre kerüljenek, alkalmanként minden egyes post-hoz hozzászólok annyit, hogy "Up!". Illetve törlöm a korábbi ugyanilyen hozzászólásomat.

Az iránt érdeklődöm, hogy van-e olyan program, amivel ezt automatizálni lehetne?

Az ötlet onnan jött, hogy az egyik csoportban ennek a PostRadar programnak a használatát javasolták, amivel meg például ugyanazt a hirdetést-hozzászólást pár kattintással több csoportban egyszerre lehet megjeleníteni.

(#11895) darál0w


darál0w
Jómunkásember

segítsetek....bnő facebook-ját szerintem feltörték, én meg nem vagyok olyan állapotban, hogy megoldjam...kb 1 oraja valami ismerős visszaigazolta, hogy ismeri, de ő nem is jelölte sosem...és azota nem tud belépni

én annyit tudtam csinálni, hogy töröltem, és az az utáni bejegyzéseket, jelöléseket, kedveléseket visszafordítottam...

ez még itt van...valami vállalkozás meg t*köm tudja...ezt hogy tüntessem el?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#11896) Magany


Magany
tag

Sziasztok, mi lehet itt a gond? Nem tudok sajnos angolul. Valaki segít?

(#11897) enginev3.0 válasza Magany (#11896) üzenetére


enginev3.0
félisten

Azt írja, hogy nem valós nevet használsz, a facebook pedig most törekszik, hogy mindenki valós nevet használjon

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#11898) Magany válasza enginev3.0 (#11897) üzenetére


Magany
tag

Az mit jelent, mi az hogy nem valós név?

(#11899) Silverr válasza Magany (#11896) üzenetére


Silverr
aktív tag

Valós nevet használj mert úgy látja nem az van beirva. El kell küldened az igazolványról egy fotót azt hiszem.

Az igazi nevedet használod?

[ Szerkesztve ]

(#11900) Magany válasza Silverr (#11899) üzenetére


Magany
tag

Barátnőmé, egyszer csak ez lett vele......hova irhatom be a nevet az emil cím helyére?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.