Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11901) krizmo_ válasza Magany (#11896) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Igazolnod kell a személyazonosságod, fényképezd le a személyigazolványod és gondolom ha tovább lépsz a jobb oldali gombbal, akkor el tudod nekik küldeni.
Azt feltételezik, hogy nem családnevet és keresztnevet használtál, pl.: Kiss Géza.

(#11902) Magany válasza krizmo_ (#11901) üzenetére


Magany
tag

Az gond lehet hogy az emil cím le van blokkolva? Nem lehet be lépni. S most ki derül h
ogy tényleg nem a saját neve van ott fent.

[ Szerkesztve ]

(#11903) darál0w válasza darál0w (#11895) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

megoldva

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#11904) krizmo_ válasza Magany (#11902) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Akkor lehet ilyen, ha mondjuk olyan nevet használ, mint a cicamica, vagy hasonló tehát nem valódi név, csak egy ilyen kitalált. Mindenképpen tovább kell menni ezen, amit kidobott, a gombbal, ami ott van.
Mert azonosítani kell magát, ez van az utolsó mondatban. Jelen esetben a személyivel a legegyszerűbb ez.
Mindenképpen menjen tovább, hogy megtudjátok mi a következő teendő.

[ Szerkesztve ]

(#11905) Magany válasza krizmo_ (#11904) üzenetére


Magany
tag

Azt mondja megcsinálta és semmi.........hát nem tudom.

(#11906) Silverr válasza Magany (#11905) üzenetére


Silverr
aktív tag

Nem fog tudni rögtön belépni, először ellenőrzik.

(#11907) Magany válasza Silverr (#11906) üzenetére


Magany
tag

Értem, s az nem gond hogy az emil cím blokkolva van? Hogy fog tudni be lépni ha minden rendbe a személye körül?

(#11908) kriszwells


kriszwells
aktív tag

Üdv! Egy ismerősömnek ilyen gondja van a facebook-al, hogy belép, fejléc látszik is, de a többi tartalom nem. Mi lehet a gond? Firefoxot frissítettem és flash playert is. (Laptopon van ez)

[ Szerkesztve ]

Core i5 10400F, Lenovo T32h-20, Nikon Z Fc, Pocketbook Sense 630, GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 , https://www.youtube.com/channel/UC9JycGJu4WSrta7RomJtinA

(#11909) krizmo_ válasza kriszwells (#11908) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,
Olykor elő szoktak fordulni hasonlók, rendbe jön magától, csak várni kell, mást nem nagyon tud csinálni.

(#11910) kriszwells válasza krizmo_ (#11909) üzenetére


kriszwells
aktív tag

Kösz! Azt mondja kb 2 napja van ez, elképzelhető, hogy ennyi ideig hibás, aztán megjavul?

Core i5 10400F, Lenovo T32h-20, Nikon Z Fc, Pocketbook Sense 630, GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 , https://www.youtube.com/channel/UC9JycGJu4WSrta7RomJtinA

(#11911) csako válasza kriszwells (#11908) üzenetére


csako
veterán

Gyorsítótár és sütik törlése megvolt?

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#11912) kriszwells válasza csako (#11911) üzenetére


kriszwells
aktív tag

Nah, az még elmaradt, hátha...

Core i5 10400F, Lenovo T32h-20, Nikon Z Fc, Pocketbook Sense 630, GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 , https://www.youtube.com/channel/UC9JycGJu4WSrta7RomJtinA

(#11913) Magany


Magany
tag

Sziasztok, megpróbáltunk mindent amit tanácsoltatok de nem tudunk be lépni.......Akkor ez fiók most elveszett?

(#11914) Moleman válasza kriszwells (#11908) üzenetére


Moleman
addikt

Üdv, nekem is ugyanez a helyet állt elő, 2 napja.
Más böngészőben tökéletesen működik, melóban firefox-szal is (portable), viszont itthon se a régi FF verzióval, se a melóból hazahozott portable-lel nem működik. Töröltem minden sütit, cache-t, letiltottam minden beépülőt, de semmi nem segít (csökkentett módban is ugyanúgy nem töltődik be). :F

[ Szerkesztve ]

(#11915) Moleman válasza Moleman (#11914) üzenetére


Moleman
addikt

Megoldódott, frissítettem a legújabbra, működött, de az új kezelőfelület szörnyű, úgyhogy visszaraktam egy telepítőből a 17.0.2-t, és tökéletes (13.0-ról indultam).

(#11916) attiati


attiati
veterán

fel lehet venni úgy valakit, hogy semmilyen adatomhoz ne férjen hozzá?

tehát felvétel után is pont ugyanannyit lásson, mintha nem venném fel

(#11917) Edi77 válasza attiati (#11916) üzenetére


Edi77
őstag

Felveszed és berakod a korlátozott listára

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#11918) attiati válasza Edi77 (#11917) üzenetére


attiati
veterán

és a korlátozott listán is külön kell állítani a jogokat, ugye?

(#11919) Silverr válasza attiati (#11918) üzenetére


Silverr
aktív tag

Nem, csak azokat a dolgokat látja automatikusan melyek nyilvánosak.

(#11920) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

A Facebook telós messengere mi alapján írja ki,hogy ki mikor volt online?Akkor jelzi ha belép a messenger-be vagy ha megnyitja a Facebook alkalmazást?Vagy mi alapján?

thx!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#11921) attiati válasza Silverr (#11919) üzenetére


attiati
veterán

és azt mitől van, hogy ismerősnek jelöltem, hozzáadtam a korlátozott listához még azelőtt, hogy visszajelölt volna, de akárhányszor rákeresek az adott személyre, és ránézek a beállításaira, mindig újra és újra hozzá tudom adni a korlátozott listához?
azt szeretném, hogy soha semmikor ne lássák az adatlapomat egy pillanatra se a korlátozott emberek

elfelejti ezt a beállítást?? :F
vagy ez csak egy megjelenítési bug?

[ Szerkesztve ]

(#11922) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Ha facebook on csinálok egy oldalt vagy egy csoportot akkor ki írja hogy kihez tartozik a csoport vagy az oldal,már úgy értem ,hogy ki csinálta?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#11923) krizmo_ válasza Pityu. (#11922) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Ha, oldalt csinálsz, csak akkor írja ki, ha beállítod, hogy látható legyen kihez tartozik az oldal, különben nem.

(#11910) kriszwells
Megoldódott a probléma?

(#11924) Pityu. válasza krizmo_ (#11923) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Tehát akkor választható,és könnyű megcsinálni egy oldalt?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#11925) krizmo_ válasza Pityu. (#11924) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Szerintem nem nehéz. :N Elég egyértelműek a beállítások.

(#11926) Pityu. válasza krizmo_ (#11925) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ok köszi,na majd meg próbálom,csak az a lényeg ne írja ki hogy ki csinálta,így akkor oldalt csinálok.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#11927) exchanger


exchanger
tag

Elköltöztem angliába, facebookon is kitöltöttem a költözést, de a lakhelyemet nem írja át. A régi lakhelyem van kinn és anglia csak a "további" lakhelyeknél van.

Ötlet?

Át kellett írnom a "Jelenlegi várost" és össze is vonta.

[ Szerkesztve ]

(#11928) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!
Nekem egy olyan problémám van, hogy nem tudom megjeleníteni a kedvelt oldalaim kb. 90%-át!
Az egyéb lájkok között jelenleg 447 oldalam van és ezt le szeretném szűkíteni legalább 100 alá, mivel régen sok baromságot lájkoltam... Szóval, az egyéb lájkoknál csak kb. 30-40 oldalt jelenít meg, miközben nekem 10x annyi van! Linkelek egy képet is!
[link]
Tovább kellene folytatódnia, de nincs semmi!
Találkozott már valaki ilyen jellegű "problémával"?

(#11929) krizmo_ válasza Kristof_94 (#11928) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Menj be a tevékenységnapólba, katt. rá a kedvelésekre. Itt minden eddigi kedvelt oldalad megtalálható, és törölni is tudod őket, ha a jobb oldali "ceruzára"-szerkesztésre rámész, csak annyit kell tenned, hogy megnyomod a mégsem tetsziket.

(#11930) Bibby


Bibby
addikt

Miez MIEEZZ :W

Mi ez az ostobenkó "fejlesztés" már megint, hogy a linkeket az app-ban valami saját böngészőben nyitja meg? Kérlek valaki mondja hogy ki lehet ezt iktatni!
Ha egy linket nyitok és ott van egy beágyazott youtube videó, akkor már azt sem lehet a youtube app-ban megnyitni, csak ebben a sz@rban. :W

Ελευθερια η θανατος

(#11931) csako válasza Bibby (#11930) üzenetére


csako
veterán

Beállításokban be lehet kapcsolni, hogy külső böngészőt használjon a linkekhez.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#11932) Bibby válasza csako (#11931) üzenetére


Bibby
addikt

Köszi. Olyan ideges voltam hogy meg sem néztem.

Ελευθερια η θανατος

(#11933) Pityu. válasza krizmo_ (#11925) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Még egy kérdésem lenne,ha egy oldalt csinálok az ugye nem jelenik meg az üzenőfalamon?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#11934) krizmo_ válasza Pityu. (#11933) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nem jelenik meg.

(#11935) Pityu. válasza krizmo_ (#11934) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Akkor oké,köszi

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#11936) krizmo_ válasza Pityu. (#11935) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Szívesen. ;) Jó munkát az oldalhoz!

(#11937) Pityu. válasza krizmo_ (#11936) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Köszi :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#11938) plus44


plus44
veterán

Létezik olyan opció, amivel saját képet törlés nélkül el lehet rejteni? Tehát hogy senki másnak ne legyen látható, csak számomra? Vagy csak a törlés a megoldás?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11939) csako válasza plus44 (#11938) üzenetére


csako
veterán

Hát persze. Beállítod, hogy "csak én" láthatja. Amikor a képet megnyitod kb. a feltöltés dátuma alatt/mellett van egy gomb, ahol a megosztás "célcsoportját" lehet változtatni.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#11940) plus44 válasza csako (#11939) üzenetére


plus44
veterán

Jól eldugták...előlem. Köszi. :R

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11941) krizmo_ válasza plus44 (#11940) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Azt még hozzátenném, hogy ettől még a profilképed látható lesz, csak nem lehet kinagyítani.

[ Szerkesztve ]

(#11942) plus44 válasza krizmo_ (#11941) üzenetére


plus44
veterán

Igen, igen, másoknál már tapasztaltam ezt a dolgot, csak nem tudtam reprodukálni. Egyébként az gy beállított képet/képeket az ismerőseim sem láthatják akkor igaz? Elvégre only me.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11943) enginev3.0 válasza plus44 (#11942) üzenetére


enginev3.0
félisten

Senki, és csak azt látják kicsiben ami épp kint van profilképnek, a többi ami benne van a profilképek mappában, de only me-re van állítva, azt csak te látod, azt még kicsiben sem látják

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#11944) krizmo_ válasza plus44 (#11942) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Így van, amit "csak én"-re állítasz be, azt csak te láthatod, kivéve ugye a profilképet, mert az látszani fog csak kicsi lesz.

[ Szerkesztve ]

(#11945) plus44


plus44
veterán

Köszönöm a segítségeteket! :R

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11946) Pityu. válasza krizmo_ (#11936) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Most azon kezdtem el agyalni mit csináljak oldalt vagy csoportot mert ilyen társkeresős dolgot szeretnék de az oldalakat és csoportokat át tanulmányozva oldalakon nem igazán látok életet.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#11947) littlelion21


littlelion21
addikt

Homályosítsatok már fel pls: ha valakinek írok egy üzit, és azt megnézi kiírja hogy "Látta: x óra x perckor."
De aztán van hogy ez a dátum sokkal későbbivé vált. Olyankor azt jelzi hogy mikor nézte meg utoljára?

(#11948) krizmo_ válasza Pityu. (#11946) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Ezt neked kell eldöntened, az oldalnak kell egy kis idő, amíg belendül, de az is előfordulhat, hogy nem fog, mert nem fogja meg az embereket. Én olyan témában csináltam oldalt, amire volt igény, így tudtam, hogy belendül.

(#11949) Pityu. válasza krizmo_ (#11948) üzenetére


Pityu.
nagyúr

De a csoport sem hülyeség?Tudom oda korlátozottabb számú ember csatlakozhat

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#11950) Pityu. válasza krizmo_ (#11948) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Még mindig nem csináltam semmit mert egy dolog még foglalkoztat,úgy gondolom a csoport létrehozás jó lenne,de ha létrehozok egy zárt csoportot de ismerősöket nem hívok meg,hanem máshogy kezdem gyűjteni a tagokat,akkor akik belépnek láthatják a nevemet,hogy ki csinálta a csoportot?Mert pl jó lenne inkognitóban lenni.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.