Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Excel topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-13 08:31:56

LOGOUT.hu

A Microsoft Excel topic célja segítséget kérni és nyújtani Excellel kapcsolatos problémákra.
Kérdés felvetése előtt olvasd el, ha még nem tetted.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45701) Lokids válasza Fferi50 (#45700) üzenetére


Lokids
addikt

Mert ide természetesen már jól írtam le. Csak oda nem ahova kellene. :D

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#45702) PistiSan válasza PistiSan (#45679) üzenetére


PistiSan
addikt

Csináltam egy példa fájlt is, feltöltöttem fiktív adatokkal, írtam magyarázatot is, hogy mit szeretnék, ha valakinek lesz ideje, nézzen már rá legyen szíves!

https://drive.google.com/file/d/1L-plrasDJXe2h15xL0Tv_Cvv3ZqfMNbH/view?usp=sharing

(#45703) Fferi50 válasza PistiSan (#45702) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!
Így már érthető a feladat.
Egy megoldási javaslat:
Kijelölöd a vizsgálandó területet -> másolás -> a munkalap egy "tiszta" területére(vagy egy segédmunkalapra) ->irányított beillesztés -TRANSZPONÁLÁS.
Ezen a területen az első oszlopra már tudsz szűrni kódok szerint.
A szűréssel megkapott adatokra másolás > a kódnak megfelelő munkalapra irányított beillesztés -TRANSZPONÁLÁS
A transzponált alaptáblán minden szűrést végig tudsz csinálni és az eredményeket a kódnak megfelelő munkalapra transzponálással be tudod illeszteni a megfelelő helyre.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#45704) bela85


bela85
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy nagy excel tábla (példa kedvéért egyszerűsített adatokkal most)

Ebből szeretnék egy PIVOT-ot készíteni, ami az alábbi képhez hasonlót alkotna..de sajnos nem tudok kivitelezni.

A képen látható megoldással sajnos nem sikerül, mivel minden egyes kritériumot egymásba ágyaz.

Tudna valaki valami excel megoldást, (2007-esben) amivel kivitelezhető lenne?

Köszönöm előre is a segítséget és hozzászólásokat!

[ Szerkesztve ]

(#45705) Fferi50 válasza bela85 (#45704) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!
Szerintem megy ez függvénnyel is (egyszerűsített példa):

A Darabhatöbb képlet tartományait kell helyesen megválasztanod. Remélem ez már működik a 2007-ben.
Először az A8-tól kezdődő részt csináld meg. A B9 cella képlete húzható lefele és oldalt. Ezután az így kialakult adatokat másolás - irányított beillesztés - transzponálás tudod az A14-el kezdődő formába hozni.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#45706) bela85 válasza Fferi50 (#45705) üzenetére


bela85
aktív tag

:R Elvileg van ilyen függvény.. próbálgatom a Pivot azért lenne jobb, mert a jelentésszűröhöz lehet be kell tennem majd még a sorszám alapján való szűrést..mert az egyedi azonosító többször is előfordulhat a táblában és csak 1x kell számolni.
(az eredeti táblában a sorszám be van képletezve, hogy ha az egyedi azonosító már szerepel ne adjon sorszámot, ha nem akkor adjon)

[ Szerkesztve ]

(#45707) Fferi50 válasza bela85 (#45706) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!
Szerintem ebből a szerkezetből nem lehet azt az elrendezést PIVOT-tal megcsinálni. Talán POVERPIVOT használatával igen, de ahhoz nem értek.
Mivel ez a tábla eleve "kereszttábla", vissza kellene alakítani úgy, hogy a kritériumok is egy fő ismérv legyen, mint a város, úgy gondolom.
Egy ötlet, ami kimutatással is megy:

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#45708) bela85 válasza Fferi50 (#45707) üzenetére


bela85
aktív tag

Szia!
Értem, köszönöm a segítséget! :) :R

(#45709) Agony


Agony
aktív tag

Sziasztok!

INDIREKT függvénynél, az mitől lehet, hogy ha teljes elérésí úttal hivatkozok a fájlra, akkor hivatkozási hibát ír, míg ha csak simán a fájl névre, akkor hoz találatot?

Azt tudom, hogy nyitva kell lennie az hivatkozott fájlnak is, hogy működjön a képlet, de a teljes hivatkozásnál mi kavar be? Esetleg a ": \" rész?

Start with a whisper, end with a scream!

(#45710) Fferi50 válasza Agony (#45709) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!
Ha nyitva van a fájl, akkor a fájlnév az azonosító és ezért okoz hibát, ha a teljes elérési utat beírod. Mivel az INDIREKT függvény csak nyitott fájlnál működik, ezért a fájlnév használható csak.
Nem indirektes hivatkozásnál megnézheted, ha nyitva van a fájl, akkor a fájlnév van a képletben, ha nincs nyitva, akkor van az elérési út is a képletben.
(Pl csinálsz egy hivatkozást a nyitott teszt fájlod egyik cellájára =Teszt.... A1, ezután bezárod a teszt fájlt és megnézed a hivatkozást.)
Üdv.

(#45711) Lokids


Lokids
addikt

Még egy problémám van.

Szeretném törölni az összes sort, ahol a végén a summa 0.
For Each s2_Cell In aArray
    If s2_Cell.Value = 0 Then
        s2_Cell.EntireRow.Delete
    End If
Next s2_Cell

Viszont ez nem töröl minden sort. Gyanítom azért, mert mikor töröl a sort, akkor az összes cella sorszáma megváltozik, és így átugrik egy csomót.
Van ötlet arra, hogy tudnám törölni az összes 0-ás sort?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#45712) Fferi50 válasza Lokids (#45711) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!
Jól sejted, amikor egy sort törölsz, akkor a többi mintegy "felugrik" a helyére.
Ezért sorok törlésénél nem a For Each ----- Next ciklust, hanem a For ----- Next ciklust szokás használni. Ez kétféle módon eredményez helyes működést:
a.) hátulról kezded a sorok vizsgálatát és törlését, így nem változnak a törölt sor előtti sorok számai (For i=sorokszáma to 1 step -1)
b.) ha előlről indítod a ciklust, akkor egy sor törlése után a ciklusszámlálót eggyel vissza állítod a next utasítás előtt. Persze ekkor a ciklus "túlfut" az eredeti tartományon, erre nem árt figyelni.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#45713) Lokids válasza Fferi50 (#45712) üzenetére


Lokids
addikt

Ahha. Akkor ehhez felesleges is volt feltöltenem egy Array-t.
Amúgy van egy 200+ soros és 100+ oszlopos tábla amiből ki kell törölni az összes olyan sort és oszlopot aminek a szummája 0. És így hirtelen meglepődtem, hogy átugrál. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#45714) Agony válasza Fferi50 (#45710) üzenetére


Agony
aktív tag

Köszönöm szépen az érthető magyarázatot. :R

Start with a whisper, end with a scream!

(#45715) PistiSan válasza Fferi50 (#45703) üzenetére


PistiSan
addikt

Végülis működik, bár valami elegánsabbra számítottam, egy képletre, egy szűrési módra amit még nem használtam soha.
Ha nincs más ötlet, akkor egyenlőre marad ez.
Köszi még egyszer.:D

(#45716) Fferi50 válasza PistiSan (#45715) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!
Most ránéztem ismét a feladatra. Talán szebb és egyszerűbb a következő:
Kijelölöd a tartományodat a 2. oszloptól kezdve.
Adatok - rendezés - a megjelenő párbeszédpanel beállításokra kattintasz és kiválasztod a balról - jobbra értéket.
A rendezésnél kiválasztod az 1. sort. Rendezés alapja értékek, Sorrend A-Z
Így néz ki:
alt="" title=""
Így egymás mellé kerülnek az azonos kódú oszlopok.

A másolást balról indíthatod. A kimásolt kódú oszlopokat elrejted a következő másolása előtt. Így az A oszlop is másolható a megfelelő oszlopokkal együtt.
(Mindig elfelejtem, hogy rendezni nem csak oszlop hanem sor szerint is lehet....)
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#45717) bela85 válasza Fferi50 (#45705) üzenetére


bela85
aktív tag

Van rá mód, hogy a Darabhatöbb függvénybe ugyanabból az oszlopból több kritériumot figyeljek? (az ÉS függvényre gondoltam, de valahogy nem sikerül összeágyazzam vele)
Pl: ha IGEN,NEM,TALÁN,LEHET variációk vannak és szeretném az IGEN,TALÁN,LEHET eseteket is egyszerre számolni

(#45718) ny.janos válasza bela85 (#45717) üzenetére


ny.janos
tag

Ha a DARABHATÖBB függvényben a mindhárom feltételt tartalmazó kritériumot adsz meg, az egészet egy SZUM függvénybe ágyazod be és tömbfüggvényként (Ctrl + Shift + Enter) zárod le, akkor működik.

(#45719) bela85 válasza ny.janos (#45718) üzenetére


bela85
aktív tag

Szuper! Köszönöm! :R

(#45720) Fferi50 válasza bela85 (#45717) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!
Nem kell a SZUM és a tömbfüggvény szerintem.
Azért DARABHATÖBB, mert több feltételt is megadhatsz ugyanarra a tartományra, ami ebben az esetben ÉS feltételként működik.
Pl.
alt="" title=""
Ha VAGY feltételt szeretnél, az viszont nem megy ezen a módon.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#45721) ritterkrisz


ritterkrisz
tag

Sziasztok,

Szeretnék olyan táblázatot létrehozni, amibe ha bemásolok új adatokat ellenőrzi, hogy szerepl e már benne., illetve jelöli és/vagy törli azonnal.

Kb. 50.000 sor van ebben a táblázatban egy oszlopban.

Eddig a feltételes formázás/ismétlődő értékek parancsal dolgoztam, de nagyon lassú és átláthatatlan (nem a vasam hibája :) )

Van esetleg valami megoldásotok?

(#45722) PistiSan válasza Fferi50 (#45716) üzenetére


PistiSan
addikt

Ez egy igazán remek megoldás, köszönöm szépen!
Ezzel sokkal könnyebben együtt tudok élni!
Rémlett valami, hogy sor alapján is lehet rendezni az excelt, de amikor 10 év alatt 1x használod, akkor elbizonytalanodsz!

(#45723) Fferi50 válasza ritterkrisz (#45721) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!
1. Bemásolod az adatokat, majd Adatok - ismétlődések eltávolítása. A korábban felvitt adatok maradnak meg, a későbbieket távolítja el.
2. A mellette levő cellában képlet B100-ban pl. =Darabteli($A:$A;A100)
Ha nem a függvény értéke, törölhető a beírt adat. A képletet húzhatod lefelé az adatok beírása előtt és után is.
Üdv.

(#45724) woodworm


woodworm
veterán

Sziasztok!

A Spreadsheet Compare csak vállalati előfizetéshez érhető el? Milyen alternatíva van a kiváltására?

(#45725) bela85 válasza Fferi50 (#45720) üzenetére


bela85
aktív tag

Szia!

A te példádban működik, de sajnos amit korábban küldtem, ott más kritérium is van ami más oszlopra szól.. és úgy már nem fogadja el.. viszont ny.janos által javasolt megoldással egyelőre úgy fest jól számol. :R

(#45726) Fferi50 válasza bela85 (#45725) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!
Szeretném megmutatni, hogy több oszlop és feltétel esetében is működik, az a fontos csak, hogy egyenlő méretűek legyenek az oszlopok:

Az A oszlopban sárga, amiben van "a" betű. A B oszlopban zöld ha az érték 10 és 1000 közé esik. A C oszlopban kék az a cella, ahol az A sárga (mert van benne "a" betű) és a B oszlop zöld (mert a két érték közé esik). Természetesen itt is ÉS feltétel van.
Üdv.

(#45727) RAiN91 válasza Fferi50 (#45696) üzenetére


RAiN91
őstag

Sajnos nem lett gyorsabb.
Szeretném megkérdezni, hogy

Private Sub Worksheet_Calculate()

rutinban van a kódom, és ha ezt átrakom

Private Sub Worksheet_Change() -ra

az mit jelent, akkor gyorsabb lenne, itt akadhat meg?

Az Excel most 20ms-ként kapja az adatokat egy külső adatforrásból, és ha fut a VBA akkor ez 4-5 másodpercre módosul.

(#45728) Fferi50 válasza RAiN91 (#45727) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!
Azt gondolom, hogy valóban rossz helyen van a kódod. Illetve, attól függ mit csinál...
A Worksheet_Change-ben lenne talán a helye. Mivel eseménykezelésről van szó, mindkét esetben a rutin elején ki kell kapcsolni az eseménykezelést az
Application.EnableEvents=False
utasítással, vége/kilépés előtt pedig visszakapcsolni
Application.EnableEvents=True
utasítással.
Ez alapján feltételezem, hogy azért lassú a futása, mert nincs az eseménykezelés kikapcsolva és így minden számolás után újraindul a rutin futása.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#45729) ny.janos válasza Fferi50 (#45726) üzenetére


ny.janos
tag

Sziasztok!

Fferi50: Ahogy én látom, azért nem ad a DARABHATÖBB függvény önmagában megoldást bela85 eredeti kérdésére, mert ő meghatározott szövegekkel történő egyezést kíván vizsgálni, ami egyértelmű VAGY feltétel, melyre ahogy te is írtad, a DARABHATÖBB függvény nem ad megoldást.

Gondolkodtam egyébként egy olyan javaslatban is, hogy a DARAB2 függvénnyel megszámolt összes előfordulásból a DARABTELI vagy DARABHATÖBB függvénnyel megszámolt NEM eseteket vonjuk ki, de úgy ítéltem meg, hogy a tömbfüggvényes javaslat általánosságban jobban alkalmazható, ha esetleg később a lehetséges válaszok bővülnének pl. a következő kifejezésekkel: esetleg, valószínűleg, mindig, soha, bármikor stb.

(#45730) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Van rá mód, hogy excelből úgy másoljak ide, hogy a fórummor nem sz*ja szanaszét?

Még a vonalak se érdekesek, csak h bal és jobb oszlop egymás mellett legyen, ennyi? :W

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#45731) Fferi50 válasza Vismajor01 (#45730) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!
Képmetszővel kimented a területet. Ezután képfeltöltés - kiválasztod a mentett képet - feltöltés - beillesztés.
Vagy feltöltöd a mintafájlt a GoogleDrive-ra és megosztod, vagy egy olyan oldalra ahonnan le lehet tölteni (pl. Data.hu) és ide másolod a linket.
Üdv.

(#45732) Vismajor01 válasza Fferi50 (#45731) üzenetére


Vismajor01
addikt

Igen erre en is rajottem, de nem ide kellett volna hanem arazos topikba oda meg kep nem jo

Na mind1 koszi

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#45733) andreas49


andreas49
senior tag

Sziasztok,
Milyen beállítással lehet megakadályozni, hogy a munkalap külső lapfrissítése ne változtassa meg a sor illetve oszlop szélességet? Nem találok olyat, mint a kimutatásnál (formázás maradjon meg)

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#45734) ZoltanRobi


ZoltanRobi
tag

Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni a következőben.

Gépek bérbeadásával kapcsolatban a következőt szeretném megcsinálni Excel 2016-ban:
"A" oszlop: bérlés kezdeti dátuma
"B" oszlop: bérlés végének dátuma
"C" oszlop: napi bérleti díj
Ezek az adatok állnak rendelkezésre!

Egy másik lapfülön "A" oszlopban végig az év+hónapok (2021 január, 2021 február stb.) és "B" oszlopba szeretném mellé az havi összesített bevételt.

Ehhez valami olyan függvény kéne nekem ami figyeli a bérlés dátumát, és a bérleti díjat beszorozva a napok számával felviszi az aktuális hónaphoz.
Csak ugye ahol átnyúlás van a dátumok között, pl. egy bérlés január 30-tól február 10-ig, ott úgy kéne hogy eljárjon, hogy januárhoz 2 napot számol, februárhoz 10-et.

Tudnátok ebben nekem segíteni?
Előre is köszönöm!

(#45735) lappy válasza ZoltanRobi (#45734) üzenetére


lappy
őstag

Szumha függvényt kellene megnezned

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#45736) ZoltanRobi válasza lappy (#45735) üzenetére


ZoltanRobi
tag

Igen, azzal próbálkoztam, meg a Szumhatöbb-el, de a feladat túlnő a képességeimen! :D
Csináltam egy elég részletes táblázatot és a többi részét sikerült mind megoldani, csak ezt az egyet nem, kezdő vagyok excelben.

(#45737) JoeGiuseppe


JoeGiuseppe
friss újonc

Sziasztok!

BÚÉK!

A következő feladatra keresem a megoldást:
Adott az “A” oszlop, ahol üres és számokat tartalmazó cellák vannak.
Az “A” oszlopba szeretném a számokat átmásolva kitölteni a “B” oszlopot úgy, hogy addig, amíg nincs új szám, addig az előzőt másolva töltse ki a cellákat. Így:

A B
5 5
5
5
6 6
6
6
8 8
8
8
9 9

Szerintetek ezt meg lehet oldani függvénnyel vagy makró kell hozzá?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv:
Joe

(#45738) Fferi50 válasza JoeGiuseppe (#45737) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!
Feltétel: Az első olyan cellától kezdve töltöd a B oszlopot, ahol az A oszlopban van szám.
A B oszlop első cellájába beírod az A oszlop mellette levő értékét. Legyen ez a B1 cella.
Ezután a képlet a B2 cellába:
=HA(A2="";B1;A2)
Ez a képlet húzható lefelé a B oszlopon.
Üdv.

(#45739) Pakliman válasza ZoltanRobi (#45736) üzenetére


Pakliman
tag

Szia!

Készítettem egy példa munkafüzetet...

Ez Google Drive-os (amíg a DATA vírust keres...)
Itt nem használtam makrót (pedig lehet, hogy úgy egyszerűbb lenne), se tömbképletet (már nézegettem, de nekem az még magas...).

A lényeg, hogy meg kell határoznod egy maximális kölcsönbe adási hónap számot (jelenleg 3 hónapnyi intervallumot tud kezelni) és annak megfelelően kell bővíteni jobbra a táblázatot (elméletileg az N:R oszlopcsoport simán másolható tovább).
Az Összesítés munkalapon is ki kell egészíteni annak megfelelően a képletet.
A hivatkozásokban szerepelnek $ jelek, ezek fontosak!!

Ha havonta változik a napidíj (miért ne változhatna), az is belefűzhető, de most még nem kezeli!

További kellemeset... :DD

[ Szerkesztve ]

(#45740) JoeGiuseppe válasza Fferi50 (#45738) üzenetére


JoeGiuseppe
friss újonc

Köszönöm szépen! :R

(#45741) zsolti_20


zsolti_20
senior tag

Sziasztok! Szeretnék egy txt filet megnyitni aminek mindig random neve lenne, így *.txt-vel szeretnék egyesével sorban behívni. Az alábbi kódot használom de valamiért a változó nem kapja meg a helyes értéket és azt írja hogy a file nem található. Pedig a még a file neve is bele kerül a változóba.

  Dim FilePath As String
    Dim fName As String
    Dim srcFldr As String
    Dim dstFldr As String
  Dim FileName As String
  
  
  srcFldr = ActiveWorkbook.Path & "\asd"

  FilePath = Dir(srcFldr & "\**102020.txt")
  
  MsgBox FilePath

  Open FilePath For Input As #1  <-- itt kapom a hibát

(#45742) Fire/SOUL/CD válasza zsolti_20 (#45741) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Az a duplacsillag mi célt szolgál?
(a FilePath változóba csak egy fájlnév kerül be, útvonal nélkül így ránézésre)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#45743) zsolti_20 válasza Fire/SOUL/CD (#45742) üzenetére


zsolti_20
senior tag

Itt még két csillag szerepel de a kódomban már csak egyet hagytam. Az ismeretlen file névnek az értékét ez venné fel.

Monitoroztam közben a változó értékét és igen csak a file neve került bele. De nem tudom miért.

Ideiglenesen úgy oldottam meg,. hogy a mappában lévő file neveket kilistázom egy új lapra és onnan töltöm be a változóba. Ebben az esetben működik a kód, de ha a "Dir()" részt szeretném használni akkor egyszerűen elveszik a mappa és csak a file neve marad meg.

(#45744) Fire/SOUL/CD válasza zsolti_20 (#45743) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Javítsd erre

Open srcFldr & "\" & FilePath For Input As #1

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#45745) zsolti_20 válasza Fire/SOUL/CD (#45744) üzenetére


zsolti_20
senior tag

Ezer hála, ezzel hibátlanul működik minden. :C

(#45746) ZoltanRobi válasza Pakliman (#45739) üzenetére


ZoltanRobi
tag

Szia!

Ez nagyon kemény, magamtól az életbe nem tudtam volna megoldani! :D
Nagyon nagyon szépen köszönöm a segítséged, pontosan erre volt szükségem! :R :)

(#45747) Pakliman válasza ZoltanRobi (#45746) üzenetére


Pakliman
tag

Szívesen :DD

(#45748) karlkani


karlkani
aktív tag

Sziasztok!

Adott több száz sornyi adat( https://szöveg/szöveg/szám/szám.m3u8 ),amit módosítani szeretnék a következőképpen https://szöveg/szöveg/szám/valami_szám.m3u8. A számok a lejátszási listákban eltérnek, karakterszám sem egyforma, de az adott listán belül a szám/szám megegyezik. A valami az egy szó, ami minden listában ugyanaz.

Előre is köszönöm!

(#45749) Fferi50 válasza karlkani (#45748) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!
Ezt leginkább makróval lehet gyorsan megoldani. Mivel nem írtad, hogy a szöveg mellett a hivatkozást is meg kell-e változtatni, azt is megadtam:
Sub modosit()
Dim a As String, cl As Range
For Each cl In ActiveSheet.UsedRange.Columns("A").Cells 'az A helyére írd az adataid oszlopát
If cl.Hyperlinks.Count > 0 Then
a = cl.Text
a = Left(a, InStrRev(a, "\")) & "valami_" & Mid(a, InStrRev(a, "\") + 1) ' a valami_ legyen idézőjelek között
cl.Hyperlinks(1).TextToDisplay = a
'ha a linket is változtatni kell akkor a következő sor is szükséges, ha nem akkor töröld ki.
cl.Hyperlinks(1).Address = a
End If
Next
End Sub

A makrót másold be egy modullapra. Alt+F11 -Insert - Module
Ha testre szabtad, aktíváld azt a munkalapot, ahol a lista van és indulhat is. Fejlesztőeszközök - makrók - modosit - indítás.

Üdv.
Ps. Ha csak a cellában levő szöveget írod át, akkor a link nem változik.

[ Szerkesztve ]

(#45750) karlkani válasza Fferi50 (#45749) üzenetére


karlkani
aktív tag

Szia! Sima szöveg. Azt nem írtam (nem gondoltam, hogy számít), minden sor számozott.
1*file*https://szöveg/szöveg/szám/szám.m3u8
1*title*cím
2*file*https://szöveg/szöveg/szám/szám.m3u8
2*title*cím
Nálam így nem működik. Ha sikerülne átírni, a tartalom visszakerülne a PotPlayer lejátszási listába.

Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Excel topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.