Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41) HaroWerks válasza Szabtom (#40) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Az a néhány meg akkor már legyen első kiadás :)

(#42) anulu


anulu
félisten

engem nem zavar, hogy a Battlefield 1942-m ''Classic''. lényeg, h van eredeti kódom, és tudok játszani a neten haverokkal!

amúgy ollie-tól vettem játékokat nemrég. szvsz 5500-at megért a MoH:AA Deluxe, kézikönyvvel, +bonus CD-vel, dupla szélességű DVD-tokban, Sparhead expansionnal. :))

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#43) ollie válasza Szabtom (#38) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor valszeg sokat kell még várnod, hiszen a GTA3 sem jelent meg máig semmi féle Classic kiadásban. Ebből sejthető, hogy vajon mikor lesz a Vice City ''Classic''.

***

(#44) ollie


ollie
MODERÁTOR

Europark MM

Etherlords 799 Ft (igen, 799!!!)
Postal 2. 1490 Ft

***

(#45) bLaCkDoGoNe válasza ollie (#43) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

GTA3 4990 HUF. Ha ennyire lemegy a GTA-VC is, akkor nekem olyan mindegy lesz, hogy Classic vagy nem Classic... :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#46) ollie válasza bLaCkDoGoNe (#45) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk én is rögtön rávetődnék. :D
Amúgy most 6990-ért már lehet kapni, lehet hogy nem várok tovább vele, nehogy elfogyjon. :D

***

(#47) maszat


maszat
senior tag

Beyond Good & Evil a Corában és a CD Galaxisban 2490 Ft
Tom Clancy's Splinter Cell a Corában 2490 Ft

[Szerkesztve]

(#48) #32070144


#32070144
törölt tag

MM: Pirates of the Caribbean 2490 Ft

(#49) Wolverine


Wolverine
félisten

Szintén CD Galaxis: SWAT csomag (1, 2, 3 elite edition) 3990 HUF.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#50) Allien válasza anulu (#42) üzenetére


Allien
veterán

Anulu, TE mázlista vagy! Én is néztem a mohát, de már elhalásztad! :(
Én jelenleg a Battlefield 1942-re vadászom. Tudom, boltba 3990, ami nem rossz, de megpróbálom használtan megvenni, hátha eladja valaki.:))
Moha-t viszont megvettem (az is 3990), de ugye így kiegészitések nélkül van, sajna.:( Persze, a NET miatt!

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#51) Allien


Allien
veterán

No, most újra kapható a Half Life, az 576-ban 1999 huf, a MM-ben 1490. Jó sokat láttam a polcokon! A Call of Duty is lejebb ment:B tehát már ''csak'' 9990 az MM-ben, ráadásul frissitett multis verzió.:))

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#52) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

MM Árkád:
Heroes IV. + The Gathering Storm Expansion + The Winds Of War Expansion 6999.- HUF.
SimCity 4: 3999.- HUF.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#53) ShadowX


ShadowX
őstag

Mostanában én is rákattantam az eredeti játékokra, persze csak az olcsóbbik fajtából. (MOHAA, D2+Expansion, StarCraft). Egyébként az a baj az újonnan megjelenő játékokkal, hogy tényleg kib*szott drágák és az ember nem fél, meg egy év múlva, hanem rögtön akar vele játszani. Erre meg nincs pénze. :(

(#54) ollie válasza ShadowX (#53) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Önfegyelem. ;)

***

(#55) Keitaro


Keitaro
addikt

UE mit jelent a játékok mögött? Mert szívesen megvenném a Beyond Good And Evilt, de nem valami ezt vedd meg dobozban...

(#56) Amiga válasza Keitaro (#55) üzenetére


Amiga
csendes tag

UE azt jelenti, hogy UBI Soft Exclusive. Nem EVM, de az eredeti kiadáshoz képest általában kézikönyv nélküli, butított dobozú változat.

Néha még jobb is a CD, mint az ''eredeti'', mert általában a legújabb peccsel felvértezett változat jelenik meg így.

(#57) Amiga válasza Keitaro (#55) üzenetére


Amiga
csendes tag

Egyébként Beyond Good & Evil-t mindenképpen megéri megvenni.

(#58) Wolverine


Wolverine
félisten

Most jelentették be az EA Classic sorozatban a Freedom Fighterst, így 3990 HUF lesz hamarosan. Ezt tényleg érdemes lesz beszerezni :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#59) Amiga válasza Wolverine (#58) üzenetére


Amiga
csendes tag

Freedom Fighters Classic már egy hete kapható is, 576-ban, MMarkt-ban és CDGalaxisban egyaránt.

(#60) HaroWerks válasza Amiga (#56) üzenetére


HaroWerks
senior tag

#33
Itt látszik a külömbség, kézikönyv nincs, más a cd-k ''festése'', más a borító, csodaszép eXclusive felirattal :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.