Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133251) l.skywalker válasza gyimger (#133250) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az tuti, habár ez nem egy Bethesda, nem éppen ~7 milliárd dollár az ára. Sokkal inkább 80-90 milliárd :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#133252) nkaresz1976 válasza Źşë' (#133244) üzenetére


nkaresz1976
kezdő

Steam és a befuccsolás (amikor már nincsenek a humble choce ingyenességére ellenérvek előkerülnek a lehetetlen dolgok :C )Ennyi erővel minek game passozol az is ugyanugy bármikor bedölhet..most már nem csak az árakon megy a vita hanem ki tudja felhozni a leghülyébb érveket? :DDD
A choice nullázni tudja magát... a game pass meg neked nem fogja visszafizetni a pénzedet.

(#133253) Dilikutya válasza nkaresz1976 (#133206) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha meg úgyis kivársz, nem kell minden generációból megvenni az RTX X080-at a dinnyemagos Core-i9 mellé. Én olyan jókat játszogatok a 7 éves AMD procimmal, ami egy hasonló korú i3 szintjén van. :) Serious Sam 4 tökéletesen ment, szóval még csak az se igaz, hogy az RX570-el 2020-ban ez játékra nem alkalmas.
És ezek újonnan se voltak drágák, de van benne egy 9 éves DDR3 modul is. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#133254) Dilikutya válasza FunPro (#133248) üzenetére


Dilikutya
félisten

Teljesen irreális félelem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#133255) echterion válasza Dilikutya (#133253) üzenetére


echterion
nagyúr

Ha open world játékkal játszol, akkor az az ájemdé már kevés ám. Tapasztalatból mondom. Persze nem kell i9, elég egy 4c8t proci az üdvösséghez néhány extrém esetet leszámítva.

**********

(#133256) Źşë' válasza nkaresz1976 (#133252) üzenetére


Źşë'
addikt

a steam befuccsol téma csak egy felvetés volt részemről mint lehetséges dolog (számolni kell azzal is), mert mivel te magad felhoztad-->>

"A choice minősége teljesen mindegy mivel ha csak havi 1 game van benne az is ingyen van meg ha 12-ből csak 5 tetszik az is ingyen van. És ezek a tieid lesznek nem "bérled" őket és csak akkor tolhatod amikor van élő előfizetésed. " //am de nincs ingyen, ha valamiért fizetsz az már nincs ingyen -.-

nem gondoltam én sem halál komolyan a steam befuccsol dolgot, legalábbis most még nem -.-
ne legyünk ennyire naivak ugyan már lol, de ha már egyszer felfestettük az ördögöt a falra, ha jobban bele gondolunk, egy akkora (globális) cég mint a valve, nem kis bevételének kell lennie hogy folyamatosan fenn tudja magát tartani, akármi jöhet (egy recesszió amit jobban megéreznek-de valszeg ebbe sem rokkannának bele, vagy egy globális emp támadás az űrből napkitörés formájában :DDD ebbe remélem nem kötsz bele és érzed legalább a szarkazmust, vagy ha már reálisabbak akarunk lenni, jön egy másik cég/szolgáltatás ami lekörözi őket, elszívja a vásárlóik jelentős részét, máris zuhannak a részvények ** ), ha komolyabban megérzik akkor a legstabilabb alappillérek is dőlnek a f*szba... szóval annyira nem kell ebben sem biztosnak lenni, de jó tisztában lenni vele miután olyat írtál hogy: "És ezek a tieid lesznek nem "bérled" őket" mert ez nem igaz, nem a tied, ellenben egy fizikai adathordozós cuccal, amit max akkor nem fogsz tudni használni ha eltörik, vagy éppen nem lesz mivel lejátszanod, használnod, szóval állítasz dolgokat de a steam felhasználói szerződéssel nem vagy tisztában :U

"Ennyi erővel minek game passozol az is ugyanugy bármikor bedölhet"

a game pass miért dőlne be?! (max akkor ha nagyon kevesen fizetnek rá elő) az egy igazi bérleti szolgáltatás, amit mocskos sokan (egyre többen) használnak még pc-sek között is, ott van origin, uplay, ez a jövő - netflix, hbo go is ugyan ez és már sokkal régebb óta, lassan már a normál tv adások is megszűnnek, nem lesz rájuk igény a streaming szolgáltatások mellett meg hát eleve annyi szemét megy már most is bennük aki nézi ezentúl max azért mert régimódi ill. idősebb korosztály, 15-20 éven belül (de lehet kevesebb) szerintem több mint valószínű meg fog szűnni úgy mint a vhs csak hogy egy példával éljek

** és az imént felvázolt "technikai fejlődés" révén még akár meg is valósulhat, egyre nagyobb eséllyel

"a game pass meg neked nem fogja visszafizetni a pénzedet."

még jó hogy nem fizeti vissza a pénzem, neked visszafizetné a tv szolgáltatód a már lefizetett hónapokat? ne legyünk már ennyire.. :U

"Azért pl átmennék a konzolos forumokba megkérdezném hány ember van aki 2-3000 db játék felett van amit birtokol (és nem bérel előfizetés miatt"

konzolon nem feltétlen a gyűjtögetés a cél szerintem (bár embere válogatja persze, de sztem közel nem ez az általános szemléletmód, főleg olvasva a konzol topikokat), ott az emberek jelentős többsége azért veszi hogy játsszon vele élvezze őket, nem pedig gyűjtse mint valami bélyeget - jellegzetes steam betegségnek tudom be ezt is, úgy mint pl. azt a felfogást- hogy steamen kívül nincs élet, meg "mindent steamre veszek, az epic free játékai meg kellenek a t*k*mnek" a hozzáállású embereknél, ez steam agymosása a köbön szvsz, és nem mondom hogy nem hatásos, mert jómagam is durván sok játékot halmoztam fel mióta steamet használok, szóval magam nevében is írom

#133253) Dilikutya az hogy vannak ilyen játékok 2020ban nem azt jelenti h az az alapkövetelménye a legtöbbnek, én elsősorban pl AC Origins, Odyssey, Battlefield 1 & V (ezeket elnézve szummáztam h 6 mag alá már nem szabad adni - és ez akkor volt mikor megjelent a Battlefield 1 - azt hiszem 2016), miatt fejlesztettem gépet, GTA5 is közbeszólt, meg a 144hz es szintúgy, persze h el lehet játszani, csak egy kompetitív módú játéknál nem mindegy hogy mikor zuhan be az fpsed akár mennyire is plussz a grafikai részletesség se mindegy leglábbis nekem, meg hát élvezet kérdése is a magas fps, amire most már rájöttek konzolfronton is a játékosok
fullhd még megfizethetőbb így is hogy hozza a 144hz -hez a magasabb fps értékeket, de ez felett már mocskosul ki kell nyitni a pénztárcát, és az egyre drágább hardver árak mellett sztem én is hanyagolom még jó ideig (ill legalábbis addig amíg a 4k gaming kompletten közel 1 misi és felette árkategóriába esik) vagy az is lehet h végleg, ez még a jövő kérdése számomra, mert a pc még így is közelebb áll mint a konzol, de fejben meghúztam egy határt, amit a hardvergyártók kezdenek még jobban, többszörösen átlépni - szóval inkább veszek egy konzolt 4k-ra, meg agy ultrabrutál tv-t minthogy fejlesszek pcre 4k-ra, mert ez egy feneketlen pénznyelő, főleg hogy elavulnak a hardverek rövidebb időn belül (pl mint egy konzol élettartama)

4król még annyit, mivel különbözünk ezért kinek a pap kinek a paplan alapon eldöntendő, hogy 4k kinek kell, én látom a szépségét, főleg egy nagy kijelzőn, 4k eleve arra is való, nem pedig egy pici monitorra, nekem kelleni fog, csak nem ilyen árak mellett, tisztánlátás végett, mert ahogy írtad lehet játszani régi vason is, de meg lehet nézni hogy hogyan, igények és igények mások

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#133257) eami válasza Źşë' (#133256) üzenetére


eami
addikt

azt azért tedd bele az egyenletbe hogy a valve nem részvénytársaság. teljes egészében magánvállalkozás, ami GabeN zsebében van.

(#133258) Źşë' válasza Źşë' (#133256) üzenetére


Źşë'
addikt

+
"Azért pl átmennék a konzolos forumokba megkérdezném hány ember van aki 2-3000 db játék felett van amit birtokol (és nem bérel előfizetés miatt"

megint itt lyukadtunk ki, nem a farokméregetés a cél egyik platformon sem (legalábbis számomra ^^), hanem hogy játssz érdemben, és ahhoz hogy játssz, ha elő is fizetsz folyamatosan kapod az új tartalmakat hónapról hónapra, ha day1 akarsz játszani persze meg kell venned day1 azaz el kell menned a "moziba" csak hogy érezhető legyen a hasonlóság mint streaming szolgáltatásoknál a mozifilmek, de ez igaz pc-re is, day1 nem kapsz meg te játékokat olcsón mert egy játék az első hetekben, hónapokban lesz igazán "nyereséges"... és ha már megint a bundliknál kötünk ki, ezt úgy hozza fel mindenki mintha nem lenne elég tartalom konzolokra, tehát nem a farokméregetés a lényeg, hogy kinek van több játéka, értelmetlen ha egész életedben le sem fogod tölteni, mert időd nem lesz rá, meg amúgy is ami bekerül bundliba az a legnagyobb eséllyel lesz benne valamilyen gamepassban is - a bundliknak ez is az egyik lényege, el lehessen adni minél több embernek (pszichológia), legyen meg akár 5 steam fiókod mindegyikén, érezd a törődést hogy mennyire megéri neked, közben meg egyik fiókon sem lesz kipróbálva, tehát úgymond kicsalják a pénzedet értelmetlenül... te meg happy vagy, örülsz, hogy milyen jól jártál, de közben meg le lettél húzva a semmire fizettél ki komoly összegeket, és el lehet dönteni ki járt jobban, az aki 500 játékkal játszott, vagy az aki 3000 játékával mosolyog... hiába vagy vagyonos ha meghalsz a pénzed nem fog utánad sétálni kb.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#133259) Źşë' válasza eami (#133257) üzenetére


Źşë'
addikt

"azt azért tedd bele az egyenletbe hogy a valve nem részvénytársaság. teljes egészében magánvállalkozás, ami GabeN zsebében van."

Owner: Gabe Newell (50%)‎ nem teljes egészében az övé

Valve Corporation, azaz vállalat, ami elve társas vállalkozás

1996-ban Mike Harrington-al alapították MSből kilépve pont ezért nem teljes egészében az övé de amúgy ezt úgy írtad mintha megmentené attól hogy ne tudjon csődbe menni :U

steam eula, meg most ez, ti komolyan körülnéztek mielőtt írtok? vagy ezek honnan jönnek? ki súgja ezeket? :(

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#133260) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Nekem elég egyszerű a képlet :)
Konzol vs. PC
- Sosem tudtam kontrollerrel játszani, nem is érzek rá késztetést, hogy megtanuljam. Játszok olyan játékokat PC-n amiket mások szerint eretnekség bill+egérrel tolni (soulslike-ok például), de nekem megy.
- Van egy pár exkluzív a Sonynál, amikért fáj a szívem, de nem halok bele, ha nem játszhatok teszem azt a God of Warral.
- Mellé még csak tévém sincs, szóval nekem már az is egy plusz beruházás. Csak most minek? :D

Játékokból perpill ugyan többet veszek, mint amennyivel játszani tudok (Pedig jobb heteken 40-50 óra a játékidőm), de:
- Day1 csak olyat veszek, amivel rögtön játszok is, esélyesen be is fejezem egy lendülettel. Előrendelni meg ennél is ritkábban szoktam.
- Dolgozik bennem a hörcsög is, sokszor csak azért lecsapok valamire, mert akciós és egyszer majd akarok játszani vele. Igen, lehet hogy fél év múlva ami most 50%-os akcióban van már 75%-ot kap, de lehet addigra én végigjátszom, mert tudok rá időt szakítani vagy nem leszek olyan helyzetben, hogy éppen meg tudjam venni. Sosem lehet tudni mit hoz a jövő.
- Ami nem érdekel azt ingyen se szoktam behúzni. Plusz egy sor miatt nem aktiválom be, inkább bedobom ajándéknak. Csak olyan játékom van, amivel játszani akarok.

(#133261) l.skywalker válasza Shadowguard (#133260) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem rábeszélés vagy ilyen, de a konzolt is lehet monitorra kötni. Nekem is a PC mellé van konzol az íróasztalnál.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#133262) maross válasza Źşë' (#133247) üzenetére


maross
veterán

Hat nem tudom, en csak azt hallottam barhol is futottam bele a kerdesbe, hogy teveknel minden kepjavitot kapcsolj ki, ha jatszol. Elozo tvmen gyengebben futottak a jatekok mint monitoron, a mostanira csak annyit tudok mondani, hogy jobban, mint az elozo tvmen (azaz szerintem kozel hasonloan, mint monitoron). Es mindez erzesre attol fugg, hogy szinkronizalja a kepet, az uj tvben mar van VRR.

szerk: off mert nembestbuy, de ha tv-t vesztek jatekra, ugy tunik vrr megeri a penzet :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#133263) Źşë' válasza Shadowguard (#133260) üzenetére


Źşë'
addikt

monitoron netflixezel, vagyis nézel filmet? úgy értem hogy ha szeretsz sorozatozni, vagy filmeket nézni sztem annak is érdemes megadni a módját, egy jobb tv-vel (ez mellé meg egy konzol = egy alsó középkategóriás vga ára ha azt vesszük a 3060tiből kiindulva és akkor ott vannak az exclusivok :D) ill. akár még egy brutálabb többcsatornás hangrendszerrel... meg nem utolsó sorban le is tudsz játszani blu-ray filmeket konzolokon, úgy értem ott van egy karnyújtásnyira a dolog, ha igény van rá, és tényleg nem kerül annyiba mint egy full 4k képes pcm de persze akinek amire igénye-szüksége van azt veszi nyilván

amúgy minap kezembe akadt egy 2003as pc guru, és azt néztem h egy frissen megjelent játék került akkor is 12-13ezerbe, most meg 18-20 környéke és többet is keres az ember, ez 17év távlatában még ha 30ezer lesz egy játék se mondható soknak ezzel a logikával, na de mégis, mert nem ehhez szoktattak minket

(#133262) maross én meg tapasztaltam személy szerint egy samsung tv-n (40a656a1f) toltam anno a crysist (az akkori gépigénye révén nem ment annyira frankón ez köztudott, mai napig techdemoként emlegetik vissza), nemhogy szebben nézett ki de még a képjavító funkciónak köszönhetően sokkal simább is volt, de ez igaz az animációfilmekre is, azokat is jobb így nézni mint szokványos 24frammel

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#133264) cskamacska válasza l.skywalker (#133235) üzenetére


cskamacska
addikt

Szürkéknél a Choice játékok azért olcsóak MERT Choice játékok. :P

echterion: Ben10 fikázása olyan szempontból jogos, hogy az egy alacsony költségvetésű gyerekeknek készült tie-in játék, kimondottan arra készítve, hogy kisebb gyerekek konzol előtt játszhassanak a mesefiguráikkal.
Ez konzolon teljesen bevett szokás, gyakorlatilag minden nagyobb éves mese sorozat, mesefilm, gyerek animációs film, vagy akár baba és fizikai játék franchise kap azonnal tie-in videojátékot a rávert marketing hullámot meglovagolva. Ezek aztán vagy kapnak PC portot vagy nem, pl Disney videojáték ága a LucasArts címeket leszámítva szinte csak ilyennel foglalkozik.

A Humbli Scamble/Choice megítélésében egy a biztos, most már 5 éve folyamatosan csökken a színvonal, és ebből 15 éve az IGN felvásárlásnak köszönhetően.

Tavaly novemberben az utolsó haviban volt CoD WWII, és régebbi konzol exkluzív Spyro, és Crash Bandicoot, hujj de körbe volt szopkodva hogy az év legjobb bundlija. :U
Közben szeptemberiben megbújt a Squad

ami nem mellesleg a mai legjobb :R csapat alapú összfegyvernemi FPS, és most is 45 euróról nagyon zakciós 33 euróra van csak leárazva.

Csak hát ami nem konzolos, vagy legalább multiplatform AAA akció-TPS az sajnos nem sokat ér, ugye. Ha játszunk, akkor gamepad-del kizárólag valami multiplatform cuccal tesszük, ráverek200ezretakkorismegéri exkluzívok pedig csak Playstation-ön léteznek. Ilyen a világ :o

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#133265) Shadowguard válasza Źşë' (#133263) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Utolsó film amit néztem a Zombieland 2 volt mikor felkerült HBO GO-ra, de az se tegnap volt. Sorozatot is csak szobabiciklizés közben "nézek" időnként, de újabban azt is lecseréltem random streamekre, mert arra még annyira se kell odafigyelni. Csak azért kell, hogy ne legyen annyira monoton.

(#133266) l.skywalker válasza Shadowguard (#133265) üzenetére


l.skywalker
félisten

A mozik meg úgy is zárva vannak :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#133267) echterion válasza cskamacska (#133264) üzenetére


echterion
nagyúr

Aben10 fikázása a choice 1bites játékaival történő évelés közben epic fail, erre próbáltam rávilágítani. A humbli színvonala meg nem érv a PC oldalán, mert az olyan szinten hulladék, hogy oké, hogy olcsó, de a belerakott játékok is olyanok.

**********

(#133268) Golden9 válasza Shadowguard (#133265) üzenetére


Golden9
addikt

Szobabiciklizés közben Cobranco-t kell nézni.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#133269) Dilikutya válasza echterion (#133255) üzenetére


Dilikutya
félisten

De a GTA V-nél újabb open world szerintem nem fordult meg a gépemen. Mondtam, én jól elvagyok, amúgy se akarok béta tesztelő lenni, van bőséges backlogom, meg lemaradásom. Mivel nem játszok a legújabb early access Assassins Creed részekkel, így hardverre sem kell vagyonokat költeni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#133270) echterion válasza Dilikutya (#133269) üzenetére


echterion
nagyúr

A gta 5-nek sem mindegy, hogy 4 mag vagy 8 szál. Nagyon nagy a difi közöttük, saját tapasztalat ez is.

**********

(#133271) Dilikutya válasza Źşë' (#133256) üzenetére


Dilikutya
félisten

4K, 144Hz-től nem jövök izgalomba, 24 colos monitornál nagyobbat egyelőre nem tervezek venni, így ez nem létkérdés. Régebbi vason semmiben nem szenvedek hiányt, lehet 2020-ban ez a minimum követelményeket hozza csak, de az idei játékok amúgy is várhatnak zömében, 60€-ért nem leszek alpha tesztelő.
És így sem kell rém rusnya pixelparádékkal játszanom, még a mai napig be sem fejezett Far Cry 3 is jól néz ki, végére kéne érni már, csak beleuntam a fene nagy nyílt világba.

Így nem is fogok most sem erőműre váltani, legfeljebb egy jóárasított Ryzen 5 lesz az utóda. Vagy bármi, amit éppen akkor megéri, és már legalább 6 magos.

echterion: jól érzi magát a GTA V 4 magon is, ezért még nem rohanok a boltba. A játszható, folyamatos képkocka megvan, nem tudom, mennyi, nem méricskélek, ha nem 144, hát nem 144.

Nem értem, miért baj, ha valaki nem azonnal és nem 144 fps-el akar valamit játszani, egy új AAA játék árán lehet venni egy rakás korábbit, amikben vagy kijavították a hibákat, vagy már izomból megoldja a gép.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#133272) echterion válasza Dilikutya (#133271) üzenetére


echterion
nagyúr

Az nem folyamatos, ne mondd nekem, mert játszottam vele 4 magoson, tudom milyen. Tele van apró mikrolagokkal, amiket csak egy több maggal vagy szállal bíró proci tud kisimítani. Az, hogy neked ez megfele, az oké, de ez így akkor sem jó.

**********

(#133273) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Amúgy visszakanyarodva kicsit a konzol vs. PC játék árakhoz, nálam 2 halmaz van:

1. Nintendo Switch
2. Minden más

Az első a legdrágább :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#133274) reelc válasza l.skywalker (#133273) üzenetére


reelc
veterán

Gyerekkoromban játszottam utoljára konzolon. Nekem nem volt.
Voltak helyek ahol lehetett NES-sel majd SNESsel játszani.
Később meg PC barlangok.
Akkor méregdrágák voltak a PC-k.
Inkább a Commodore és társai voltak még elterjedve.

Igazából a konzol egy nagy meglepetés a szememben.
A fene se gondolta, hogy így kinövi magát a konzolos iparág a kazettás játékokból.

(#133275) Dilikutya válasza echterion (#133272) üzenetére


Dilikutya
félisten

30-40+ fps nem folyamatos?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#133276) i2k válasza Dilikutya (#133275) üzenetére


i2k
senior tag

Nem tudtad, hogy 60 (lassan már 120+) FPS alatt még az Élet se értelmes, és keresni kell az első uborkafát, kötéllel a kézben...? :DDD

//ja, és még a fű se nő... :P

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#133277) FunPro válasza Dilikutya (#133275) üzenetére


FunPro
senior tag

Konzolon mondhatni folyamatos.
Pc-n botrányos... :K

(Azt mondjuk nem tudom, hogy a v illetve a g sync mennyit segíthet a folyamatosságon. Gyakorlatban még egyikhez sem volt szerencsém.)

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#133278) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Ez az nkaresz figura csak engem emlékeztet gyanúsan valakire? Bicskanyitogató stílus, vita szándékos gerjesztése, satöbbi...

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#133279) FunPro válasza csuvicsuva (#133278) üzenetére


FunPro
senior tag

Kicsit hasonlít az itteni polgármesterre. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#133280) Golden9 válasza csuvicsuva (#133278) üzenetére


Golden9
addikt

Halvány fogalmam sincs róla kire gondolsz :F. A stílusa bár kissé fellengzős de bőven a jó ízlés határain belül van, nekem egyedül az arcképe nem tetszik, azt mondjuk lecserélhetné erre.

:DDD

[ Szeretkezve ]

(#133281) csuvicsuva válasza Golden9 (#133280) üzenetére


csuvicsuva
őstag

:DDD :DDD :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#133282) reelc válasza Golden9 (#133280) üzenetére


reelc
veterán

Sok tekintetben hasonló, még a Valve örök elméletben is.
Nem szapulja az Epicet minden 2-ik beírásában - itt bukik el a hasonlóság. ;]

(#133283) csuvicsuva válasza reelc (#133282) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Az a csel. ;)

gyimger: nézd meg a gifet és a végén a smileyt.Persze, hogy tudja.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#133284) gyimger válasza Golden9 (#133280) üzenetére


gyimger
őstag

Ne mondd már, hogy ez a mondat:
"ha csak havi 1 game van benne az is ingyen van meg ha 12-ből csak 5 tetszik az is ingyen van."
nem emlékeztet senkire? :DDD

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#133285) reelc válasza gyimger (#133284) üzenetére


reelc
veterán

Hol van ebből az elad mindent, és ami kell azt megnyeri? ;]

(#133286) eami válasza Źşë' (#133259) üzenetére


eami
addikt

semmi sem örök, csak arra reflektáltam, hogy a valve nem nyílt hanem egy magánvállalkozás. és lehet a wikipedian 50% van oda írva, de az is írva vagyon wikin (na nem a végtelenül kevés infót és referenciát tartalmazó magyar változatban), hogy Harrington még 98ban lelépett. Könnyen lehet hogy azzal az 50%-al GabeNt sosem tudja senki sem megvétózni, de nem tudjuk mert nem nyílt a téma. Persze GabeN sem fog örökké élni, aztán kitudja mi lesz utána....

[ Szerkesztve ]

(#133287) reelc válasza eami (#133286) üzenetére


reelc
veterán

(#133288) eami válasza reelc (#133287) üzenetére


eami
addikt

orákulum.... is that you? :DDD :DDD ;]

(#133289) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Xbox Game Pass Update - December 2020

Greedfall és Doom Eternal jön PC-re :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#133290) maross válasza l.skywalker (#133289) üzenetére


maross
veterán

hoho, control-greedfall-doom , ez eros lett :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#133291) l.skywalker válasza maross (#133290) üzenetére


l.skywalker
félisten

A Control csak konzolra és xCloud-ba jön PC-re nem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#133292) l.skywalker válasza l.skywalker (#133289) üzenetére


l.skywalker
félisten

És kikerülnek a könyvtárból:

December 15:
• Age of Wonders: Planetfall
• Infinifactory
• Metro: Last Light Redux
• MudRunner
• Pathologic 2
• The Turing Test
• Ticket to Ride

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#133293) echterion válasza Dilikutya (#133275) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem az átlag ilyenkor az, ami elmegy, hanem a minimum esik be mikrolagokat okozva. Ez igazán akkor tud zavaróvá válni, ha láttad már ezek nélkül a játékot, addig csak annyit érzékelsz (ha érzékelsz, nem mindenkinek tűnik ez fel), hogy pl. nagy sebességnél finoman szaggatva megy a kép.

Ez neked is válasz, i2k. Az irónia nem mutat okosabbnak, csak... ;)

**********

(#133294) cyberkind


cyberkind
félisten

Nah, Ellen Page, Elliot lett, úgyhogy így játszátok a Beyond Two Souls-t, nehogy ferdék legyenek a hajlamok. ;] Én mondjuk nem tudom így mit gondoljak, mert néhol jó kis csaj (volt) ő. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#133295) Golden9 válasza cyberkind (#133294) üzenetére


Golden9
addikt

Sajnálom :O , de inkább most mondja el, mint azután, hogy elvettem volna.

A mi skinváltónkat meg ismét kizárták. :Y Elég hozzá a halvány gyanú is, és mehet? :F :W

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#133296) Źşë' válasza Golden9 (#133295) üzenetére


Źşë'
addikt

ezek után kezdek hinni én is abban amit írtatok, but wtf :F

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#133297) csuvicsuva válasza Golden9 (#133295) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ellen Page soha nem titkolta, hogy a nőket szereti, viszont a névváltoztatást én sem értem. Úgy látszik ez most az új divat odaát.

Nem tudom ki jelentette, de annyira egyértelmű volt, hogy ő az.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#133298) cyberkind válasza Golden9 (#133295) üzenetére


cyberkind
félisten

Elég hozzá az is, ha csak szkeptikus vagy, és bírálod a döntést. ;] Pont mint a kolbi 19 és a vakcina. :D

Paranormal Cocktivity

(#133299) morfondőr


morfondőr
őstag

Üdv!
Arról van információja valakinek, hogy a 300ft/3 hó GamePass Ultimate akció meddig tart? Jövő héttől CP2077, úgyhogy ha most veszem meg az első 2 hónap biztosan ugrik! :B

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#133300) TheNewDawn válasza morfondőr (#133299) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Elvileg hó végéig, de érdemesebb behúzni mielőbb, mert simán lehet, hogy mondjuk jövő héten már nem dobja fel neked a dolgot, ahogy sokaknak most sem.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.