Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#25851) n00n válasza Diák66 (#25839) üzenetére


n00n
őstag

Hmm. Én is 2 havi számlát kapok, de nem egyezik meg a befizetési határidő. Mindkettőnek az adott hónap végén van. Másnál nem így van?

(#25852) DevKiller válasza funkygee (#25849) üzenetére


DevKiller
senior tag

4G-n adatforgalom hívás és SMS van,
2G-n meg hívás és SMS van a DIGI-nél, adatforgalom nincsen.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#25853) Jester01 válasza n00n (#25851) üzenetére


Jester01
veterán

Nem. Én egy csekket kapok összesítve. Annak csak egy határideje lehet. Amúgy az első alkalommal nekem volt róla tájékoztató a borítékban.

[ Szerkesztve ]

Jester

(#25854) n00n válasza Jester01 (#25853) üzenetére


n00n
őstag

Mondjuk én nem csekken, hanem neten fizetem, ha már így 2020 van :D :D

(#25855) Jester01 válasza n00n (#25854) üzenetére


Jester01
veterán

Én is online szoktam befizetni, ott is egynek látszik de nem e-számla.

Jester

(#25856) lugosi válasza n00n (#25851) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekünk a céges előfizetés digi, ott két számla jön (gondolom mert csak a net elszámolható, a tv biztos nem), otthonra egy számla megy.

(#25857) bendegruz


bendegruz
őstag

Nekem így van mindig feltuntetve.
Tv, net, mobil
Mondjuk en csoportos megbízással fizetem.

Asus Rog Strix Scar III

(#25858) ggabor02 válasza funkygee (#25849) üzenetére


ggabor02
aktív tag

"Sziasztok. Jól tudom, hogy a digi mobilnet kizárólag 4G? Ki nyújt még Mo. 2G szolgáltatást lehetőleg kártyás csomagban? Okoskütyühöz kellene. Köszi"

Ha jót akarsz, akkor Telekom domino kártyát raksz bele. Veszel rá egy maraton csomagot, aztán hajrá. 9 db-ot használok. (autókban gps, poc rádiók, gprs-es riasztó átjelzés)
Vodafone-t nagyon nem javaslom, mert elég "érdekesen" számolja az ilyen kis sávszélességet igénylő adatforgalmat (többszöri tapasztalat).

(#25859) Flashget válasza lor (#25850) üzenetére


Flashget
félisten

Akkor paasz. Csaladban van 3db Digis sim es 3db Xiaomi telo. Es mindbe van T kartya is igy berakva, allitva gond nelkul.

Realme GT Master Edition

(#25860) JÓZSFM válasza Flashget (#25859) üzenetére


JÓZSFM
csendes tag

Szia

Nekem is van Digi mobil a 1 SIM kártyába, míg a 2 SIM Telekom van, mind ez Xiaomi redmi note 8 pro készülékken. Bármi kérdésed van keres meg privátba.

(#25861) Ginderek1


Ginderek1
csendes tag

Ez ám a rezsicsökkentés,magyar módra.Valamit megint találtak,hogy kizárják a Digit. Mondhatjuk,hogy balfékek ,hogy ilyen hibát elkövettek megint. De itt az a cél,hogy a 4. szolgáltató ne lépjen ki a piacra. Mert ha az volna a szándék segítenék, pl:mint Csehországban, garantált mennyiségű frekvencia az új piaci szereplőnek.. Aki olcsón akarja adni a mobilinternetet és a percdíjakat, azt nem engedik kibontakozni. Támadják szóban a multikat,miközben ,tömik őket pénzzel, a határon túli magyar vállalkozót meg ellehetetlenítik. Bennünket meg lerabol a "3 nagy". Megjegyzem az "egy nagy" Sim kártyája nálunk csak tartalékként van a telefonba. De akármilyen lassan is építi a Digi a hálózatát amerre járok ,már majdnem mindenhol használhatom a Digi mobilt.Persze tudom,hogy egyelőre nem minden Digi mobilos ilyen szerencsés.

(#25862) lor


lor
tag

Egyre inkább az gyanúm, hogy a telefon a hibás.
Kivettem beraktam cseréltem mindent és úgy tűnik, hogy a slot1 az ami eltűnik.

Köszönöm a segítséget.

pityputy

(#25863) DevKiller válasza Ginderek1 (#25861) üzenetére


DevKiller
senior tag

Az a baj, hogy ezt mindenki tudja.
Most itt már nem csak ténylegesen a DIGIMobil a tét, hanem a szolgáltatás ára is.
Ajánlom összehasonlítani a Telekom Magyarország és a Telekom Románia árait. Az egyik az egekbe van, a másik meg a földön nyílván nem kell részleteznem, hogy melyik kéri el a többet ugyan azért a szolgáltatásért. De jöhetnék a román feltöltős kártyák konstrukcióival, ahol az orange mint piacvezető jobban megbecsül egy ügyfelet legalább is árban, mint itt egy előfizetésest bármelyik szolgáltató. A sebesség? Kijelenthetem, hogy a DIGI-n kívül egy sem leterhelt ott. Ezt még is hogy csinálják? Talán úgy, hogy arra építenek, hogy az emberek sokat használják? És nem matekoznak, hogy pontosan le legyen fedve egy terület, tök mind1, hogy milyen módon de le legyen fedve? Nálunk a szolgáltatók a lehető legkevesebb eszközzel fedik az országot, mert hát úgysincs nagy forgalom. Lásd balaton, Telekom halott.
UI: Úgy lehet Magyarország toplistás a mobilnet letöltési sebességben ha senki nem használja, mert nincs rá zsozso.
A nálunk folyó versenyt azt pedig egy az egyben hasonlítanám a Forma 1-hez. Van Hamilton meg Hamilton is, de még Hamilton is akad :K

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#25864) DarkByte válasza ggabor02 (#25858) üzenetére


DarkByte
addikt

Mondjuk én kb. megkarmolnám magam ha ennyi feltöltő kártyásra évente meg kellene csinálni állandóan újra és újra a SIM adat egyeztetést. Főleg hogy ki is lehet szedni jó eséllyel, mert az SMS ellenőrző kódot nem tudod kiolvasni sokszor az ilyen beágyazott eszközökön.

[ Szerkesztve ]

(#25865) #04535040


#04535040
törölt tag

(#25866) DevKiller válasza #04535040 (#25865) üzenetére


DevKiller
senior tag

Na hát kíváncsi vagyok mit érnek el, nem sok esélyét látom bárminek is.
Valaki feltud idézni valamit a közelmúltból, amikor a bíróságon a DIGI nyert?
Mert én nemigen...

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#25867) #04535040 válasza DevKiller (#25866) üzenetére


#04535040
törölt tag

Első lépés a hazai bíróság. Aztán lehet menni az EU-shoz.
Nem utolsó sorban, ez nem jogerős....

[ Szerkesztve ]

(#25868) #04535040


#04535040
törölt tag

Úgy látszik nem bízzák a véletlenre: a tendert megkezdik úgy, hogy az előző, 2018.11 havi GVH bírság 24 hónapos korlátozó ereje sújtsa a digit [link]

(#25869) gabor9991 válasza #04535040 (#25868) üzenetére


gabor9991
őstag

Ez tényleg kemény ami ebben az ügyben megy...

(#25870) 4Grider válasza #04535040 (#25868) üzenetére


4Grider
nagyúr

Gondolom még idén szüksége van a költségvetésnek a pénzre. Ez most mindennél fontosabb, mert elúszott a hiány.

(#25871) DevKiller válasza 4Grider (#25870) üzenetére


DevKiller
senior tag

Akkor viszont ha így van, szükség van a DIGI-re is.
Ha van DIGI, több folyik most be az államkasszába is. :C

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#25872) rothfb válasza #04535040 (#25868) üzenetére


rothfb
veterán

Olyan a Digi a rezsimnek, mint egy fejős tehén. Úgy írják a szabályokat, tendereket, hogy a Digi még véletlenül se nyerjen és mellé még fizetnie kelljen mindig valami bírságot. A többieket is meg szokták azért vágni, de érdekes módon úgy, hogy őket azért ne kelljen kizárni sehonnan sem, akkor ki venné meg a frekvenciákat? :DDD
Korrupció a köbön. De legalább a felhasználók jól járnának... De nem így van, pont fordítva...:(((

(#25873) #04535040 válasza DevKiller (#25871) üzenetére


#04535040
törölt tag

Mennyivel több folyik be adigi àltal? 10 milliárddal több lesz a licit után az állam zsebében.
Cserébe pedig azután évente 50 milliárddal kevesebb lesz az áfa bevétel, a digi árletörő hatása miatt...

(#25874) DevKiller válasza #04535040 (#25873) üzenetére


DevKiller
senior tag

Ha indulni tudnak, abban 100%-osan biztos vagyok, hogy hoznak el valamit. És ez nem a hozhatnak kategória, hanem hozniuk kell, márpedig ha hoznak az rengeteg pénzbe fog fájni mert nem értéktelen frekvenciákról beszélünk. De mindent megold az idő, vagy nem. Itt már csak akkor tudunk biztosat, ha lefolyt ez az egész. Bár akkor sem, mert ugyebár minden megtámadható. :U

[ Szerkesztve ]

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#25875) lugosi válasza DevKiller (#25863) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Ajánlom összehasonlítani a Telekom Magyarország és a Telekom Románia árait. Az egyik az egekbe van, a másik meg a földön nyílván nem kell részleteznem, hogy melyik kéri el a többet ugyan azért a szolgáltatásért."

Húha. Hát amennyire én tudom, nagyon nem ugyanaz a szolgáltatás, minőségre, sebességre, lefedettségre legalábbis. Csak roaming infóim vannak lefedettség szempontjából Romániáról, de nagyon durván nem ugyanaz mint itthon. A hazai mobilszolgáltatás lefedettségre, technológiára és sebességre, egyebekre tehát minőségre eléggé jónak számít (tudom, hogy szemétül hangzik, de ez a 3 nagyra vonatkozik és nem a digi itthoni szolgáltatására, de feltételezem hogy ez nem vita tárgya).
Szóval az ugyanaz, ráadásul aláhúzva, én úgy érzem, hogy átgondolandó.

(#25876) DevKiller válasza lugosi (#25875) üzenetére


DevKiller
senior tag

Én semmi féle problémát nem tapasztaltam, bár igaz, hogy én nem roamingolok ott.
Meg természetesen nem mind1, hogy kukutyin falvát hasonlítjuk össze Budapesttel,
Vagy az alföldet a kárpátokkal. Én Nagyvárad és vonzáskörzetében járok inkább, mindenhol elérhető vagyok. És nem annyi zsózsóért használok gigákat, mint itt. Nem kell védeni a szolgáltatókat, a verseny az itthon nem létező fogalom. Érdekes módon, minden nagynak a csomagjában ugyanaz van. Még érdekesebb, hogy nagyjából megegyező áron.
Nem lenne erős kijelentés, hogyha nem lenne a méltányossági használati díj, megérné egy román feltöltős kártyát használni az itthoni feltöltő kártyás csomagokkal szemben még roaming alatt is. Ezeken kell változtatni, és nem a szemünket lehunyva bekajolni az adatokat. Lehet, hogy a főút mellett ahol csak áthaladóban vagyunk jön a 300mbps de egy 5000-es településen koránt sem. Így van ez nálam is. Koránt sem nagyon érdekel, hogy 300 mbps legyen. De azért legalább egy 720P-s youtube videó azért induljon már el ha már olyan nagyon elöl vagyunk mint lefedettség mint letöltési/feltöltési sebességben.

Szerk:
Nem csak Telekom létezik. Mondhatnám ezt minden itthoni szolgáltató áraira. magyar és román vodkafon áraira is.

[ Szerkesztve ]

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#25877) domper2015 válasza lugosi (#25875) üzenetére


domper2015
senior tag

Romániában Vodafone prepaid adatkártyát használok kirándulásaim során, 1 Euró + 19 % Áfa = 5.000 MB / 2nap.
Ami valljuk meg nem rossz. Folyamatosan adnak bónuszokat a feltöltések után.
Kiváló a lefedettség a hegyek közt is, eltekintve az igazán eldugott helyektől.

[ Szerkesztve ]

(#25878) Taszillo válasza #04535040 (#25873) üzenetére


Taszillo
tag

A lakosság az olcsóbb díjakból megmaradt pénzösszeget feltételezhetően ugyanúgy elkölti, ezáltal az áfa bevétel nem csökken, csak nem a telekom szektorból folyik be.

A kolléga megvádolta a nyomtatót öngyilkosságra való felbujtással: "Rendeljen cián patront!”

(#25879) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Milyen gyakran frissítik s lefedettségi térképet? Mintha a héten nem frissítették volna még.

(#25880) Ginderek1


Ginderek1
csendes tag

Baranya dêli rêszên tegnap bekapcsoltak egy tornyot. Mivel Baranyában êlek ezt a rêszt kōvetem.

(#25881) DrBubo77 válasza #04535040 (#25873) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Tudod, ha a Digi részt vesz, akkor még ha nem is szerez frekvenciát, a végső árat jól feltornázza. Hiszen nekik nagyon nagy szükségük lenne valami frekvenciára.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#25882) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Ahogy látom a Dunántúlon is bekapcsolásra került egy két torony, Csepreg és környéke, Nemesnép és Szombathely környéke.

(#25883) nokiauser válasza Lajosnagy17 (#25882) üzenetére


nokiauser
aktív tag

Így a hely, ahol kicsit hosszabb ideig leszek , éppen a kék folt szélére került. :) Mennyire megbízható ez a térkép, tényleg lesz térerő a kékség határán, de még azon belül?

(#25884) DevKiller válasza nokiauser (#25883) üzenetére


DevKiller
senior tag

Kültéren valószínűleg igen, de beltéren lehetnek gondok vele.
Ez tényleg lutri. :U

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#25885) Flashget válasza JÓZSFM (#25860) üzenetére


Flashget
félisten

Szerinten ezt nem nekem kellett volna cimezned. :)
EMKTV/Digi user vagyok 1998 ota
2007 osz ota van lan nalunk
2014 ota rootolt Xiaomikat hasznalok.
2019 jun. 2. ota van Digi mobil elofizetesunk.

Mit kellene kerdeznem? :)

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#25886) nokiauser válasza DevKiller (#25884) üzenetére


nokiauser
aktív tag

Köszi! A terv az, hogy kinn lesz az előtérben a mobil hotspot-ként szolgáló eszköz, akkor így talán működni fog.

(#25887) DevKiller válasza nokiauser (#25886) üzenetére


DevKiller
senior tag

Az esély mindenképp megvan :)

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#25888) nokiauser válasza DevKiller (#25887) üzenetére


nokiauser
aktív tag

:DD :R

(#25889) riki


riki
senior tag

Sziasztok.
Pár nap óta furcsa dolgokat produkált a Digi R2 mobilom. Ette az aksit mint az állat ,dobálta a hálózatot,a wifit. Mint régebben írtam hogy nem használta a VoWifit ,csak külön alkalmazással.Kínomban csináltam egy hard resetet,és lám csodát, egyből felkapaszkodott az itthoni wifi hálózathoz VoWifin keresztül, és ragaszkodik hozzá amíg csak bír,az akku ismét két napig jó. Igazából nem értem a szolgáltató ,hogy oldotta meg a hirtelen változást, mert frimware frissítés nem volt.Ha másnál is így zajlik le a dolog ,és nem "gyakorol" a telón,akkor az ügyfél szolgálaton lesz dolog.logikus döntés,hogy a szolgáltató megpróbálja csökkenteni a hálózat terheltségét ,csak legalább küldjenek egy sms-t ,hogy mitévő legyen az ember. :U

(#25890) 4Grider válasza riki (#25889) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az szép ha VoWifin keresztül megy fel a saján wlan-odra. Abban biztos lehetsz, hogy a szolgáltató nem oldott meg semmit, a kulcs a hard reset lesz. Az ügyfélszolgálaton nem tudom, hogy milyen dolog lesz, de biztosan így lesz. A hálózat terheltsége meg folyamatosan nő, de ez nem csoda...

(#25891) kiro76


kiro76
tag

Dunakeszin, dunai oldalon ma egész nap nincs hálózat. :OBejelentettem, sablonválaszt kaptam. Tesztüzem.
Néha összeerőlködik valami minimális térerőt a telefon, de használni nem lehet. Egy nagyon-nagyon távoli toronyra csatlakozik fel ilyenkor, de esélytelen. A helyi adók nem mennek.
Egyszer már csinált ilyet pár héttel ezelőtt, de az éjszaka volt és néhány órán belül megjavult. Most nem akar megjavulni. :(

(#25892) atos30 válasza kiro76 (#25891) üzenetére


atos30
aktív tag

Ma napközben Szatymazi torony is hasonlót produkált, de délután 4- re helyrejött.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#25893) kiro76 válasza atos30 (#25892) üzenetére


kiro76
tag

Remélem itt is helyrejön hamar. Lehet hogy csak bütykölnek valamit.
Egyébként tavaly május vége óta használom a Digit itt Dunakeszin és eddig elég király volt. :C
Úgyhogy ezt a kis kellemetlenséget bőven elviselem.

(#25894) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Nyergesujfalu kornyekerol tapasztalat? Terkep szerint van terero.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#25895) p2pp válasza szabonagyur (#25894) üzenetére


p2pp
őstag

Ahogyan a térképen van úgy van a valóságban is.
A múltkor arra jártam, akkor nézegettem.
Lábatlan már megy. Tát meg nem értem, mert év elején
Már volt, de azóta sincs.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#25896) szabonagyur válasza p2pp (#25895) üzenetére


szabonagyur
félisten

Akkor jó :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#25897) #04535040


#04535040
törölt tag

Most olvastam, hogy a digi romániában az eu-s irányba indított hívások díját 2eurocent/percről (7Ft) 1,2eurocentre (4Ft) csökkenti.
Nálunk pedig nem elég a 77 Ft a telenornak....emelik a törvény által megengedett maximumra, azaz 81Ft-ra (euro/ft változás miatt).
Komolyan mondom eszem megáll...ekkora kapzsiságot!

(#25898) DevKiller válasza #04535040 (#25897) üzenetére


DevKiller
senior tag

Mostmár csökkentheti, ha a nemzetközi percek felhasználását országokra és azon belül hálózazokra korlátozza, ami Magyarország esetében csak a Digi.Mobil :(((
Nem minden arany, mi fénylik.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#25899) riki válasza 4Grider (#25890) üzenetére


riki
senior tag

Szerintem pedig lehet benne valami,hogy a szolgáltató a saját maga általforgalmazott Digi programokkal megtűzdelt készülékeket, megpróbálja leválasztani a mobil hálózatról. Az itthon található középkategóriás telók, mind támogatják a VoWifit és be is van állítva ,hogy használják is ,de ezt nem teszik,míg az R2-es amíg van WiFi térerő csüng rajta.Tudom soha nem lesz publikus Digi részről a történet,mert nem egy bőbeszédű cég. :U

(#25900) 4Grider válasza riki (#25899) üzenetére


4Grider
nagyúr

A gyárilag független S9-em van hogy hónapokig gond nélkül használja a Digi VoWiFi-t, és van, hogy egy-két hétig nem, akármilyen wifire teszem. Kb. másfél hónapja nem volt gondom itt a VoWiFi-vel. Az eddigi tapasztalatom az, hogy a készülékre rákerülő gyártói frissítések szokták a leginkább befolyásolni az új Vo szolgáltatások működését, VoWiFi esetében pedig a wlanok alatti/előtti routerek ipsec vpn alagút átengedése is elengedhetetlen a működéshez.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.