Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#26201) trebrona válasza Samott (#26200) üzenetére


trebrona
nagyúr

Telefon szoftverétől függ. Nálam S10e-n nem csak a VoLTE, de a VoWiFi is működik. Egyes SIM a digi:


TMH szoftver

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#26202) Samott válasza trebrona (#26201) üzenetére


Samott
addikt

A legfrissebb (aug 1 biztonsagi frissites) fuggetlen szoftver van rajta. A masodik sim helyen van a digi.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#26203) trebrona válasza Samott (#26202) üzenetére


trebrona
nagyúr

Tehát XEH?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#26204) Samott válasza trebrona (#26203) üzenetére


Samott
addikt

Igen:

Samsung store-ban vettem, szoval a legtisztabb forrasbol jott. :)

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#26205) szabonagyur válasza Samott (#26202) üzenetére


szabonagyur
félisten

Független S10e van nálunk is egy és megy rajta a VoLTE, VoWIFI mindenféle külön kérés nélkül a 2. SIM helyen.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#26206) Samott válasza szabonagyur (#26205) üzenetére


Samott
addikt

Elhiszem, a digi oldalan is irtak hogy tamogatott, lehet hogy en kavartam el valamit. Azert kerdeztem. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#26207) trebrona válasza Samott (#26204) üzenetére


trebrona
nagyúr

Dehát ott a VoWifi a 2-es SIM-en. Ha kikapcsolod a WiFi-t, nincs VoLTE?

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#26208) Samott válasza trebrona (#26207) üzenetére


Samott
addikt

Ahh... ennyire nem ismerem ki magam ezen, de igazad van: ha kikapcsolom a wifit akkor atvalt az is VoLTE-re. Akkor ez megoldodott, koszonom szepen!

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#26209) trebrona válasza Samott (#26208) üzenetére


trebrona
nagyúr

Igazán nincs mit! :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#26210) ggabor02


ggabor02
aktív tag

Redmi Note 9 Pro-n valakinek már sikerült a Digi Vowifit működésre bírni?

(#26211) JÓZSFM válasza ggabor02 (#26210) üzenetére


JÓZSFM
csendes tag

Gábor

Xiaomi redmi note 9 pro először tárcsázón üsd be következő kódokat.
VoLTE *#'*#86583#*#*
VoWIFI *#*#869434#*#* kódokkal tudod ki és be kapcsolni. Amikor működik egy kis ikonnal több lesz jobb felső sarokban.

(#26212) ggabor02 válasza JÓZSFM (#26211) üzenetére


ggabor02
aktív tag

Köszi, de ezen már túl vagyok. Így sem megy. Sem az egyes, sem a kettes kártyahelyen.

(#26213) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Lefedettségi térképen ezen a héten sincs változás, már 4. hete. Tudja valaki miért?
A határok zárva lesznek megint, nem sok jó várható, hogy jobb legyen.

[ Szerkesztve ]

(#26214) szabonagyur


szabonagyur
félisten

DIGI mobil esetében hogy van? Az ingyen igényelhetőnél mivel nincs net mennyiség külön belefoglalva így a roaming fizetős?

Ha az 50 GB-t veszem meg abban van roaming keret is?

Tökre meglepődtem ezen a részen:
Üdvözöljük Szlovàkiàban, az O2 hàlòzatàn!
Külföldröl magyarorszàgi telefonszàmok elérése 06 helyett a +36 elöhìvò tàrcsàzàsàval lehetséges. A hìvàsfogadàs dìja 0 Ft/perc. A hìvàsindìtàs dìja a DIGI hàlòzatàn belülre 0 Ft/perc, egyéb magyarorszàgi hàlòzatokba 5 Ft/perc. Az SMS küldés dìja a DIGI hàlòzatàn belülre 5 Ft/SMS, egyéb magyarorszàgi hàlòzatokba 21 Ft/SMS. Az adatroaming hasznàlatànak dìja 0,488 Ft/MB.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#26215) 4Grider válasza szabonagyur (#26214) üzenetére


4Grider
nagyúr

Világosan le van írva a Digi oldalán, hogy a mobilnet roaming során fizetős. Mert minden hazai szolgáltatónak fizetni kell a mobilnet roamingért, mivel nincs egyetlen egy olyan hülye roaming partner sem, aki ezért nem kér pénzt.
Cserébe EU roaming során is ingyenes minden Digis hívása, és fillérekbe kerül az összes EU-s szám hívása.

(#26216) DevKiller válasza szabonagyur (#26214) üzenetére


DevKiller
senior tag

A Teszt SIM-el érhető csak el a roaming aminek ugyebár nincs havidíja.
Az Aktív 50 mobilnet csomag, (1000 ft/hó) azon nincs roaming lehetőség jelenleg.
de így is 500 ft/giga teszt SIM-el. Szerintem igen is korrekt ár :)

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#26217) bendegruz


bendegruz
őstag

c2-es telot kb olyan nehéz venni a diginél, mint egy lottó 4-est összehozni :D

Asus Rog Strix Scar III

(#26218) DevKiller válasza bendegruz (#26217) üzenetére


DevKiller
senior tag

Minden eszközből fogyóban vannak, és isten tudja miért.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#26219) rothfb válasza DevKiller (#26218) üzenetére


rothfb
veterán

Mert spórolás van.

(#26220) DevKiller válasza Lajosnagy17 (#26213) üzenetére


DevKiller
senior tag

Edelény lefedésre került.
Ez biztos, hogy nem volt így 4 hete.
Nézd meg jobban :)

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#26221) snooze válasza bendegruz (#26217) üzenetére


snooze
veterán

vesz valaki ilyen telefont?hááát..

GO Gunners!!!

(#26222) DevKiller válasza snooze (#26221) üzenetére


DevKiller
senior tag

Olcsón van és működik.
Tulajdonképpen ugyan az a gondolatmenet, mint amit a DIGI jelenlegi hálózatára is rálehet aggatni, kisebb nagyobb kacsintással.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#26223) bendegruz válasza snooze (#26221) üzenetére


bendegruz
őstag

Nekem most pont jo lenne.
Az ára miatt főleg.
Nem mindenki tud 2-300 ezres forgalmi eloleget kicsengetni a többi szolgáltatónál..

Asus Rog Strix Scar III

(#26224) snooze válasza DevKiller (#26222) üzenetére


snooze
veterán

csak telefonálásra tökéletes..😀😀

GO Gunners!!!

(#26225) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Gondolom nem újdonság, ha azt jelzem, nagyvárosokon kívül gyakorlatilag nulla az adatlefedettség (de Budapesten is ~10Mbit/s csordogálós downstream van). Konkrétan használhatatlan bármire is.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#26226) Soma01


Soma01
veterán

Nálatok szokott olyan hiba jelentkezni 2G hívás esetén, hogy nem hallod, hogy mit mond a másik fél, vagy ő nem hall téged? Aztán újra hívod és már minden ok? Nálam ez elég gyakori.

[ Szerkesztve ]

(#26227) dethroner válasza RetepNyaraB (#26225) üzenetére


dethroner
veterán

Hát akkor vissza kell adni a kártyát ha nem felel meg.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#26228) dethroner válasza Soma01 (#26226) üzenetére


dethroner
veterán

Nálunk volte híváskor is csinálja ezt.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#26229) ACE- válasza RetepNyaraB (#26225) üzenetére


ACE-
addikt

A 10Mbit nem elég semmire? Hát pont elég mindenre csak torrentezni nem meg letölteni, de azt nem is mobilneten kell... Én Budapesten egy-két helyet kivéve, meg beltéren, szinte mindenhol bármire tudtam használni.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#26230) viktorhu válasza RetepNyaraB (#26225) üzenetére


viktorhu
veterán

A 10 mbit mitől csordogálós? Youtube HD videó 5 megabit/s, ennél több nem kell telefonon.

Szerk: ez igaziból FHD (1080p), csak a youtube HD-nak hívja a help oldalán. Szóval tényleg: mi kell több ennél mobilon?

[ Szerkesztve ]

(#26231) szabonagyur válasza RetepNyaraB (#26225) üzenetére


szabonagyur
félisten

Mire gondolsz? Anyáméknál vagyok, Kisvárda napközben 10Mbit körüli érték, estére max közeliek is vannak sokszor. M3-n is végig van pl.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#26232) #72755712 válasza ACE- (#26229) üzenetére


#72755712
törölt tag

Persze egy torrenthuszárnak sem tartanak pisztolyt a tarkójához, hogy használja az ingyen netet. Plusz elsétálhat a Telekomhoz, ott meg a korlátlan net árától elsírja magát. :)
Ez a tipikus magyar mentalitás: legyen jó, ingyenes, vagy lehessen ellopni. :)

(#26233) PcCar


PcCar
tag

Sziasztok!

Adott 2db telefon.
Huawei P20 Lite
One Plus One

One plusban használtam a digi kártyát 4G-vel hónapokig hibátlanul.
Egy-két hónappal ezelött eltűnt a 4G, illetve a mobilnet kapcsolat teljesen.
Gyári reset megvolt, APN megvolt, ebben a telefonban nem működik többé a digi mobilnet.
One plus, 4G Telenor simmel hibátlan.
Ugyanez a Digi kártya Huawei P20 Lite-al 4G hibátlan.
Digit felhívtam, volt-e rendszerszintű változás, állítólag nem.

Ötletek ?

(#26234) bendegruz válasza snooze (#26224) üzenetére


bendegruz
őstag

elnézve a paramétereit, teljesen használható cucc sztem

Asus Rog Strix Scar III

(#26235) DevKiller válasza PcCar (#26233) üzenetére


DevKiller
senior tag

Az érdekes.
Tehát a One Plus csak GSM hálózatra csatlakozik fel a DIGI kártyával?

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#26236) rothfb válasza szabonagyur (#26231) üzenetére


rothfb
veterán

Az ország nyugati fele igencsak gyér még mindig. A Balaton is konkrétan nagyon gyenge, harmatos. Gondolom erre gondol. Két település között nagyon kevés a torony. Nem csak autópályából áll az ország, sőt. Nagy városokban itt is van, de vidéken...

(#26237) szabonagyur válasza rothfb (#26236) üzenetére


szabonagyur
félisten

De ezért kérdeztem, hogy mégis hol gyenge neki? Mivel ez így teljesen félrevezető komment (főleg teszt időszakban), ha csak bárki benéz ennyit lát.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#26238) FistXL válasza Soma01 (#26226) üzenetére


FistXL
aktív tag

2G hívástól nem érdemes várni értékelhető minőséget, most is csak azért tartok fenn egy prepaid kártyát hogy menjen a másik slotban a 3g hang. Jó dolog ez a tervezett elavulás a gyártók részéről, igaz?

[ Szerkesztve ]

(#26239) qnadam válasza FistXL (#26238) üzenetére


qnadam
veterán

mivel még nem igazán volt hangulatom utánajárni a voltenak, ezért 2g-n telefonálok telekom kártyával, és teljesen jól működik.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#26240) rothfb válasza szabonagyur (#26237) üzenetére


rothfb
veterán

Igen ez így egy kicsit riasztó lehet. Konkrétabban kellett volna.

(#26241) PcCar válasza DevKiller (#26235) üzenetére


PcCar
tag

Igen pontosan.
Hónapokig hibátlanul ment a 4G is.

[ Szerkesztve ]

(#26242) DevKiller válasza PcCar (#26241) üzenetére


DevKiller
senior tag

Lehet, hogy hülyeség lesz, de:
Nem kaphattál készülék korlátozást?
Pl kiugró adatforgalom miatt?
Mondjuk szerintem akkor nem a készülék típusától teszik függővé a 4G használatát, hanem simán letiltják.
Ettől függően mennyi adatforgalmat generáltál havonta?

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#26243) PcCar


PcCar
tag

Gigát sem érte el, de szerintem még a felét sem.
Ügyfélszolgálatnak nem volt ötlete, amit kértek volna, hogy próbáljam, azt már kipróbáltam.

(#26244) DevKiller válasza PcCar (#26243) üzenetére


DevKiller
senior tag

Akkor fingom sincsen, hogy miért nem tudsz felmenni vele 4G-re.
Talán még a beállításokban érdemes körül nézni, hogy vannak a foglalatok, biztosan engedélyezett-e a 4G, bár ha magától adta meg magát akkor kétlem, hogy ez lenne a baj.
Ilyet még sosem láttam :(

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#26245) PcCar


PcCar
tag

Én is értetlenül állok.
Telóban másik 4G sim hibátlan, digi sim 4G másik telefonban hibátlan, teljes reset megvolt, APN beállítás megvolt, bár elötte APN sem kellett, betettem a simet és ment egyből a 4G, semmit nem kellett állítanom.
Mindegy, ez van, elengedem :-)
Próbáltam írni a Digi FB oldalára is, ott meg nincs hozzászólási jogom, le vagyok tiltva. Először nem értettem, majd eszembe jutott, hogy írtam véleményt nekik pár éve valami kivett csatornák miatt, semmi sértő vagy durva, annak lehet köze hozzá, érdekes eljárás.

[ Szerkesztve ]

(#26246) RetepNyaraB válasza #72755712 (#26232) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Bocs, félreértitek; kösz a jóindulatot, by the way. Talán rosszul fogalmaztam.
Pesten oké a 10Mb/s, ingyenesért pláne.
Azonban gyakorlatilag a teljes Balaton körül (Siófokon és az északi parti nagyobb városokban nem próbáltam, oda nem járok) nulla az elérhetőség. A 0,6 Mbit arra elég, hogy tetszőleges weboldalt betöltsön nagyjából egy perc alatt. Ha épp jó kedve van. Képek nélkül :(((
Értem, hogy teszt, meg ingyen, de ezen így nem nagyon van mit tesztelni. A lányom itthoni nyaralására kellett volna valami, hogy ne méregdrága német eurós netet kelljen töltögetnem.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#26247) rothfb válasza RetepNyaraB (#26246) üzenetére


rothfb
veterán

Erről beszéltem. Siófokon és Balatonfüreden van és kész. Amúgy elszórva. Pedig ha valami forgalmas rész az országban, az pont a Balaton. Így már értjük, én még véletlenül rá is hibáztam.:D

[ Szerkesztve ]

(#26248) szabonagyur válasza RetepNyaraB (#26246) üzenetére


szabonagyur
félisten

T SIM kártya, relatív olcsón feltölteni és használni, ha nem torrent megy nyaraláson elég lett volna.

Balaton partja a többi szolgáltatónak is kihívás volt sokáig, de még most is le lehet nullázni hamar.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#26249) kosztya2025 válasza RetepNyaraB (#26246) üzenetére


kosztya2025
tag

A tesztidőszaknak nem csak az a lényege, hogy teljes sebességgel kell menjen, hanem információ gyűjtésre is használják, melyik torony mennyire van leterhelve. Lehet ahol te vagy mindenki ezt használja, ezt látják, és ez alapján majd fejlesztenek rajta, ha tartósan fennáll, hogy később amikor fizetős lesz, akkor mindenkit ki tudjanak szolgálni, ha már fizetett érte.

(#26250) RetepNyaraB válasza szabonagyur (#26248) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nyilván vannak megoldások (ha elérhető távolban voltam, lógott a korlátlan netemen: 5 nap alatt 10GB leugrott, no torrent, ellenben netflix, insta és snapchat), de nem ez a lényeg, mert a DIGImobil totyikban vagyunk :U
Semmi baj, álláspontom fenntartom. Ezért a szolgáltatásminőségért én nem fizetnék.

duplaoff: Telenor is rakás szar térerő (és csatlakozás és lefedettség) szempontjából, Vodával voltak a legjobb tapasztalataim. Tkom kártyám sose volt.

(#26249) kosztya2025@ ebben igazad lehet, nem vitatom.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.