Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#26751) Lacccca87


Lacccca87
őstag

Saját vélemény/spekuláció:
Folytatják a hálózatépítést hogy lassan de biztosan növekedjen a lefedettség. Mellette Vodaval fognak megegyezni a hálózat használaton hogy kipótolják a hézagokat meg az esetleges kapacitás hiányt.

(#26752) nyitom válasza Lacccca87 (#26751) üzenetére


nyitom
aktív tag

Viszont ne felejtsük el, hogy ma már létezik a vowifi is ami igen sokat tud segíteni ott is ahol nincs DIGI. :C :R

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#26753) slice14 válasza nyitom (#26752) üzenetére


slice14
veterán

Ja, csak ki kéne épitsék azt is, mert pl én nem szivesen lépek rá free wifire biztonsági okokból. De gondolom más is van így Olyasmi lenne jó hozzá, mint pl a Telekom FON szolgáltatás. De azzal sem mennénk sokra ha olyan feltételekkel léphet fel rá az ember, hogyha van pl Digi vezetékes internet szolgáltatása.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#26754) Lajosnagy17 válasza Lacccca87 (#26751) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Vodafone, ... nem hiszem. Romániában harcolnak egymással, Olaszországban is, Vodának nem megy túl jól. Lásd India, Csehország. A részvények is a béka segge alatt vannak.
Inkább Telekom.

(#26755) TeeJay válasza Lacccca87 (#26751) üzenetére


TeeJay
félisten

Cellmapperrel jártam már kocsival itt ott és Budapesten ahol vagyok mindenhol rendben van a DIGI, nálunk a telepen is van 2 tornyuk és bár nem világbajnok a 4G sebesség de 8-12megabit bőségesen jó mivel korlátlan legalább. Telenor ugyanitt 4 toronnyal is inkább csak 40-60megabit maximum és pénzbe kerül meg 500MB csomagom van...
B3-al már szinte mindenhol van DIGI torony a nagyvárosokban, vidék karcosabb de ott is fejlődnek. Ja és legalább van VoLTE amit a kedves Telenor nem aktivál a telefonomra miközben DIGI-n első perctől megy (Redmi Note 9S telefon) gond nélkül.
Szóval megvárom az év végét és kiderül milyen változás lesz aztán lehet elgondolkozok azon hogy amilyen sokat beszélek inkább lemondom a Telenort (havi 2400 a flotta) és váltok DIGI-re

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#26756) viktorhu válasza TeeJay (#26755) üzenetére


viktorhu
veterán

Most aktiváltattam egy redmi 9-re. Kérdezték, milyen telefonban van a kártya, mondtam, hogy galaxy s8, és már csinálták is. A xiaomi készülékazonosítás-kikapcsoló kódját be kellett még írnom, és utána megjelent a volte jel a telenoros és a digis simnél is.

(#26757) nyitom válasza slice14 (#26753) üzenetére


nyitom
aktív tag

Ez természetesen így van ,de ha pl. ismerősnél, rokonnál, stb vagy akkor már ilyen gondod sem biztos, hogy lessz. :))

[ Szerkesztve ]

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#26758) rongylábú válasza viktorhu (#26756) üzenetére


rongylábú
újonc

Ezt a xiaomi kódot meglehet osztani?

(#26759) viktorhu válasza rongylábú (#26758) üzenetére


viktorhu
veterán

How to Enable VoLTE on your Xiaomi Device (no root required):
At first, open the Phone app on your device;
Now, dial the USSD code *#*#86583#*#*;
Finally, tap the Call button.

Egyébként semmi köze a kódnak a volte bekapcsolásához, bár minden weboldalon így szerepel, de a készülékazonosító átküldését blokkolja (volte carrier check enabled / disabled), így ha azonosító alapján blokkolja a szolgáltató a nem támogatott telefonokat, akkor ez kell a volte működéséhez, mint a példámban a Telenoron és a Digin is ez kellett a Redmi 9 esetében.

(#26760) rongylábú válasza viktorhu (#26759) üzenetére


rongylábú
újonc

:R :R :R

(#26761) FistXL


FistXL
aktív tag

Nálatok jó a hang VoLTE-n és VoWifi-n? 3g-ről hívtam VoWifin - majd VoLTE-n lógó digis kártyát, csapnivalóan rossz a hang. Telenor 3G-ről Telenor VoLTE-re és Voda 3G-re tökéletes, tiszta. Digi 2g-n és 4g-n is ugyanolyan rossz, akár én hívok róla, akár engem hívnak, szinte alig értem a másik felet. Jelentsem a gondot a diginek?

(#26762) gibae válasza qnadam (#26730) üzenetére


gibae
csendes tag

Igen, esetleg anyukámnak jó lesz, ő úgysem netezik csak telefonál rajta, arra meg jó!
A System Info Droid ezt hozta ki róla:

Device: P45 Pro+ U2
Android: 5.1
Processor: MT6580
CPU Max Frequency: 1300 Mhz
CPU Cores: 4
System RAM: 967 MB
GPU: ARM Mali-400 MP
Audio Chipset: MTK
Internal Storage: 256.00 GB (167.14 GB Free)
Display Size: 480x960 (4.47")
Screen Density: 240 ppi (240 dpi)
Back Camera: 6.2 Megapixels
Front Camera: 2.4 Megapixels

Ja és adtak hozzá szilikon hátlapot és egy 128 GB-os kártyát is!

(#26763) Diák66 válasza gibae (#26762) üzenetére


Diák66
őstag

Uhhh.... hát hálózati oldalról max. HSPA+ 21/5,6 amit tud. Nagyon gyenge..... vagy 10 éve is már alsókategóriás belépőszint volt. Csúnyán átvertek. Android 5..... gondolom a menürendszerben 10-est ír, ha már a 3G-t képes 5G-nek írni.

(#26764) Sdi válasza gibae (#26762) üzenetére


Sdi
addikt

Azért arra a kártyára is másolj rá és vissza 120 GB adatot, mert a teló specifikációi szerint az is lehet 32 GB-os :)

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#26765) dchard válasza viktorhu (#26759) üzenetére


dchard
veterán

"a készülékazonosító átküldését blokkolja"

Dehogy is. :N

Alapvetően a telefon baseband részében lévő listában szereplő hálózatokkal aktív csak a VoLTE. A #*#86583#*#* kód azt tiltja le, hogy a telefon leellenőrizze a saját belső adatbázisát, és ha nem szerepel benne az adott szolgáltató akkor is engedélyezze generic profillal a regisztrálást. Tehát a telefon nem küld senkinek semmit.

Ez persze azt eredményezi, hogy ha ilyen módszerrel engedélyezi az ember a VoLTE-t, akkor érheti meglepetés: például a vodánál (mivel nincs SMS-over-IP csak SMS-over-SG) ha ilyen módon engedélyezed a VoLTE-t, akkor a hívás és a bejövő SMS működik, a kimneő SMS viszont vagy hosszas próbálkozás után 3-4 perc alatt elmegy, vagy sosem megy el. Tehát ez a profil check nem véletlenül van alapból bekapcsolva, mert az ilyen finomságokat már nem tudod beállítani sehogyan sem :) A VoLTE nem csak annyi, hogy igen-nem. Rengeteg paraméter van amit adott esetben állítani kell, ezek vannak az operátor-specifikus VoLTE profilokban.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#26766) viktorhu válasza dchard (#26765) üzenetére


viktorhu
veterán

Soha nem tartott percekig az sms küldés vodánál, pedig több Xiaomi telefonnál is használtam a módszert. Gyakorlatilag azokat a redmi készülékeket engedik fel voltéra, amiket ők is forgalmaznak, de nyilván a xiaomi beteszi a konfigurációt a többi telefonjába is. Pl. a 8T hivatalosan támogatott, a 9 meg nem.

Egyedül a Telenor problémás a régi redmi készülékekkel, ha így kényszeríted voltéra, mert ha már nem kap frissítéseket egy ideje, akkor nem fogja tudni hívni a 1220-at, így egy Redmi 5A-val jártam. Viszont ami kap update-et, az tudja akkor is, ha a Telenor hivatalosan nem támogatja, viszont akkor nem fog felmenni voltéra a kód nélkül.

(#26767) domper2015 válasza viktorhu (#26766) üzenetére


domper2015
senior tag

Redmi Note 4x-nél nem jelentkezett ilyen gond egyik hálózatnál se.

(#26768) DarkByte válasza DevKiller (#26749) üzenetére


DarkByte
addikt

A jelenlegi helyzethez képest belátható időn belül most már borítékolható hogy nem lesz előrelépés.

Lehet hogy jobban járnak ha előre menekülnek az 5G-vel. 5G-nél úgy nézem a 3600MHz-es sáv az egyik fő frekvencia, ilyen szempontból is passzolna. Addig akár az 1800-at meg lehet hagyni ilyen felosztott 2G/4G állapotban és majd 1-2 év múlva totál átadni a 2G-nek. Tippre 5G-s eszközökből már egy év múlva is jóval több lesz és jobb áron. Oké, nem az alsó ár szegmensben és nem engedheti majd meg magának mindenki, bár lehet jön valami olcsó kínai chipset ehhez is és ömlenek majd az olcsó kínai telefonok.

Nehezen fedhető vele az ország, de ahol a kapacitás a leggyorsabban elfogy, vagyis a városokban, ott szerintem az 5G-hez ígysem-úgysem nagyon lehet megúszni a sűrű telepítést, legyen az 2600 vagy 3600MHz. A külterületen nagy sebességű mobilnetet gyanúsan bukják amíg nem jutnak több frekvenciához, de legalább a 2G-vel az elérhetőség biztosított lenne ott is 1800MHz-en.

Persze nagyon könnyen dobálózunk mi itt ezekkel, abba bele se gondolva milyen pénz égetés lenne ebből bármelyiket is megvalósítani. Sajnos van egy olyan sejtésem, hogy hagyják a francba az egészet egy ponton. Esetleg még lélegeztető gépen tartják a mostanit kb. egy évig, majd ennyi volt. Utána pedig valamelyik másik felvásárolja gombokért az infrastruktúrát.

[ Szerkesztve ]

(#26769) dchard válasza viktorhu (#26766) üzenetére


dchard
veterán

Mi8 Lite-tal pontosan ez történik. De tudok olyan Xiaomi-ról (mediatek chipset) ami nem elég okos, hogy SMS-over-SG-n próbálja egy idő után, ott egyáltalán nem megy a kimenő SMS ha engedélyezed a VoLTE-t rendes voda profil nélkül. NSG-vel látszik trace-en is, tehát nem véletlenül azt írtam, amit. Nyilván az általuk értékesített készülékekben benne van a helyes profil (SMS over SG-re váltás akkor is ha 4G-n van VoLTE-val), tehát ez csak olyan készülékekkel fordulhat elő, amiben nincs helyes voda profil és engedélyezte a user a VoLTE-t.

Ott ahol a szolgáltatónak van VoWIFI-je, ott van SMS-over-IP is (kötelezően), ergó azoknál a szolgáltatóknál megint csak nem jön elő ez a hiba. Arra próbáltam rávilágítani, hogy ez nem egy ki-be kapsoló, amit ha megkerülsz, akkor minden körülmények között hibátlan lesz a VoLTE élmény. És akkor nem beszéltem még az USSD-ről, hívás átirányításról, konferencia hívásról. Minddel láttam már fúrcsa problémákat "hekkelt" VoLTE-val.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#26770) 4Grider válasza DarkByte (#26768) üzenetére


4Grider
nagyúr

3600 MHz, 5G: Ahol most két 4G bázisállomás van, oda kelleni fog 6-10. Mert hogy 3600 MHz-el 300-500 méternél távolabb nem mehetsz. Ki fogja ezt fizetni? Budakeszin a ház tetején elhelyezett bázisállomásért havi 80 ezret kér a ház tulaja. És ez egy olcsó megoldás, a falumban 250e Ft/szolgáltató a tarifa.

(#26771) viktorhu válasza dchard (#26769) üzenetére


viktorhu
veterán

De ez meg olyan dolog, hogy aki be bírja írni a kódot, az be tudja írni mégegyszer, ha nem jó neki. Ez volt azzal a Redmi 5A-val, nem ment a Telenor-specialitás 3G fallback a 1220-szal, de aztán úgyis vodás kártyával használták, úgyhogy végül maradhatott bekapcsolva.

(#26772) gabor9991 válasza 4Grider (#26770) üzenetére


gabor9991
őstag

Ahol én élek ott a Telekom 5 évente 10M forintot fizet az önkormányzatnak, most is meg akarták venni a telket, de az önkormányzat nem adta el :D
Szóval ez itt évi 2M csak a terület bérlése.

(#26773) dethroner


dethroner
veterán

Azt lehet tudni hogy kinek a feladata, joga megírni egy ilyen frekvencia pályázat részvételi szabályait? Mert mint tudjuk legutóbb a telenyomoros arc kérésére tették bele azt ami kizárta a Digit. De ennek a mostaninak ki volt a szerzője?
A másik ami érdekelne, hogy az előzőnél az volt az indok, hogy az azt megelőző pályázatnál szerepelt olyan tétel, amit kért hogy rakjanak bele, ez oké. De a mostaniban miért kerültek bele a Digit kizáró feltételek? Korábban is benne voltak? Ha igen, akkor a Digi a hülye, hiszen tudhatta hogy nincs 200K előfizetője és nem szolgáltat 3 éve, tehát teljesen esélytelen. De ha ezek korábban nem szerepeltek, szerintem akkor a Digi pár év múlva súlyos tízmilliárdokat fog kapni az európai bíróság ítélete után.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#26774) DarkByte válasza 4Grider (#26770) üzenetére


DarkByte
addikt

Ezért mondom, hogy könnyen dobálódzok ilyen teóriákkal. Sajnos majd jön a valóság és jól arcon vág, szokás szerint.
Szóval be is fejeztem a fanfic-ek gyártását. :(

(#26775) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Ebből megint bírósági per lesz, ha mondvacsinált okokból kizárják őket.

~78% country population coverage for
network
representing strong foundation for
further expansion( outside coverage) - DIGI

(#26776) Zeki


Zeki
nagyúr

Amikor egy másik román cég meg épp jól jár a neki kedvező módosításokkal. link
Csak kell a hátszél.

[ Szerkesztve ]

(#26777) dethroner válasza Zeki (#26776) üzenetére


dethroner
veterán

A sör az szent dolog, az kell a foci nézéshez :K

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#26778) n00n válasza Lajosnagy17 (#26775) üzenetére


n00n
őstag

Szerintem mindkettő pert meg fogják nyerni az EU-nál, az persze már semmit nem fog jelenteni, de legalább majd mi, adófizetők kifizetjük a büntit...

(#26779) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Habár eszembe sem jutott volna, hogy a NMHH mégegyszer meglépi, hogy kizárják a DIGI-t, miután felépítettek egy ilyen jelentős hálózatot, úgy látszik a bosszúállók nem alszanak. Lehet miután beperelte őket a DIGI sokadszorra, külön project teamet szerveztek, csak hogy keresztbe tegyenek nekik.

A DIGI részvényeinél nem látok nagy változást, hogy negativan hatna a tender.

Ez a kivéreztetés azért nem fog működni, mert az optikai hálózatuk fejlett, NEM eladó, és egyre jobban lefedi az országot. 49%-a a háztartásoknak elő tud rá fizetni.

Az INVITEL hálózat teljesen optikai lesz egy éven belül és hamarosan azt látjuk, hogy elkezdenek terjeszkedni az ország nyugati részén is.

Nagyok energiáját teljesen leköti az 5G, ami nem lesz olcsó, árversenyt nem bírják ezek a vállalatok, valamelyik bedobja a törölközőt. TELEKOM a legtőkeerősebb közülük és ők is menni akarnak Romániából.

Az állam lassíthatja a folyamatot, de megakadályozni nem tudja. (Lásd LIDL, ALDI, CBA)

(#26780) DevKiller válasza Lajosnagy17 (#26779) üzenetére


DevKiller
senior tag

Tegyük tisztába, még nem zárták ki a DIGI-t mert még nem is nyújtottak be jelentkezést.
Ergó, ki sem tudták zárni. Mi beszélünk itt arról, hogy vége van mert a tervezetből látszik, hogy amenosz fakeresztusz. Tehát a DIGI még be sem jelentette, hogy kizárták őket mert még nem volt honnan.

A nagyok energiáját pedig nem köti le semmi. Folyamatosan fejlesztik a hálózatukat vezetékesen is, mert külön csoportjuk van rá ami MAGYAR szerelőkből áll. És miért emeltem ki? Nem kell másik országból hívkálni a csapatot, hogy építsék. Korona miatt ez most nehezedik.

Jól mondod épp ezt szeretnék megakadályozni itthon, hogy bárkit is kiturjanak. Csak, hogy hozzak román példát, hogy még is miért szorultak ki. Ahol nagyim él azon a településen két szolgáltató van. Telekom Romania és RCS & RDS(DIGI Romania) A Telekom xDSL szolgáltatással van jelen, és magasabb árakkal. A DIGI-nek FTTH van alacsonyabb árakkal, szóval te melyikre fizetnél elő? De mondhatnám a mobilszegmenst is: Telekom 900-as EDGE DIGI: 900-as 4G és 2G. Kültéren pedig működik a 2100 4G és 3G. Itt melyiket választanád?
Na ugye. Ez az ok amiért nálunk minden eszközzel szorítják ki őket.
Te sem tennél másképpen. Az egy másik kérdés, hogy az NMHH még ezt is teszi. Na itt ez a probléma. Nem a cégeket kell bántani, mert mindenki a saját érdekeit nézi. Hanem a rendszerünkkel van óriási probléma.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#26781) adman válasza Renwick (#26736) üzenetére


adman
tag

külügyben dolgozó ismivel beszéltem múltkor a digiről és ő kb azt mondta h "tisztában vagy vele hogy Romániában több pénzt költenek a nemzetbiztonságra mint egészségügyre? és hogy ennek a pénznek nagyrésze mo irányában van elköltve?" szóval szerinte egyértelműen a tulajdonosi gyökerek a probléma.. de ez csak egy vélemény

(#26782) gabor9991 válasza Lajosnagy17 (#26779) üzenetére


gabor9991
őstag

"Az INVITEL hálózat teljesen optikai lesz egy éven belül"
Erről van valami hivatalos infód?
Mikor megvették az invitelt akkor is ez volt a kommunikáció, hogy egy éven belül mindenki optikai hálózatra lesz kötve ehhez képest nálam valami ősrégi telefonhálózat van a mai napig talán 15 mbit/S elméleti sebességgel, pedig az egész településen saját oszlopain van kiépítve a hálózat amelyiken nincs más szolgáltató.

(#26783) DarkByte válasza gabor9991 (#26782) üzenetére


DarkByte
addikt

Majd ha odaér hozzád, akkor lesz optikára kötve. :)
Itt Szegeden is építik az FTTH-t már több éve, de még mindig nem értek teljesen körbe. Nálam a mai napig FTTB van.
De, ahogy írták feljebb is, a covid most elég jól meglassíthatta a dolgot tippre, amiatt hogy munkások nem tudnak a határon csak úgy jönni-menni.

(#26784) Renwick


Renwick
őstag

ÁLLÁSFOGLALÁS FREKVENCIA TENDER KAPCSÁN

Szeptember 15-én a 900 MHz és az 1500 MHz mobil frekvenciaárverés eljárásának tervezetét nyilvánossá tették. A dokumentáció tervezet olyan szabályozásokat tartalmaz, amelyek a DIGI aukción való indulását megnehezítik. A DIGI elmúlt 12 év során benyújtott és többnyire nem fair módon elutasított frekvenciapályázatainak tapasztalatai alapján elmondható, hogy a jelenlegi szabályozás olyan kritériumokat állított fel, melyek a DIGI újbóli elutasítását jelenthetik.
A DIGI 1998-tól, a magyarországi vezetékes hálózatának kiépítésétől kezdve, még a kedvezőtlen piaci körülmények között is, mindig kiemelt figyelmet fordított hálózata és szolgáltatásai fejlesztésére. A vállalat célkitűzése, mely szerint a lehető legmagasabb minőségű szolgáltatást igyekszünk biztosítani, hozzájárult Magyarország 10., előkelő helyéhez a világ szélessávú Internet rangsorában. * Ezen felül a hazai vezetékes televízió, internet és telefon szolgáltatások piacán a versenyképes árak a DIGI piaci jelenlétének is köszönhetők.
A DIGI célja, hogy előfizetőinek zavartalan, minőségi szoláltatásokat nyújtson, ezáltal segítsen minőségibb életkörülményeket teremteni ügyfelei számára. A DIGI Csoport Romániában és Spanyolországban a konvergens mobil és vezetékes elektronikus távközlési szolgáltatások terén szerzett tapasztalatai, csakúgy, mint az Olaszországban jelen lévő mobil virtuális hálózattal kapcsolatos tudása segítette az új szolgáltatások magyarországi bevezetését. Ezért a DIGI Magyarországon korlátozott számú frekvencián, 2019-ben indította el saját mobilszolgáltatását.
Előfizetői érdekeit szem előtt tartva vállalatunk továbbra is a hálózatfejlesztésre és mobilszolgáltatása lefedettségének növelésére koncentrál, azonban az nagyban függ az elérhető mobil frekvenciáktól.
Sajnálatos módon, a DIGI kizárása a tenderből azt jelentené, hogy a cég csak korlátozott számú előfizetőhöz tudná eljuttatni szolgáltatásait.
Úgy véljük, a mobil frekvenciaárverés kiírásnak összességében semlegesnek, fairnek és az európai joggal és gyakorlattal összhangban állónak kellene lenne, ily módon szélesebb versenylehetőséget teremtve az ügyfelek érdekében.
Ügyfeleink bizalmát élvezve, a DIGI minden lehetséges eszközzel arra törekszik, hogy lehetősége nyíljon frekvenciák elnyerésére, ezáltal betartva a korlátlan kapcsolattartásra tett ígéretét.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#26785) dethroner válasza Renwick (#26784) üzenetére


dethroner
veterán

Fásult és beletörődötten csalódott a hangvétel. Nyoma sincs már a tavalyi harcias kiállásnak. Ennek akkor van vége ha ők feladják, és most ebből nagyon azt lehet kihallani, hogy ennyi volt. :F

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#26786) DevKiller válasza dethroner (#26785) üzenetére


DevKiller
senior tag

valamiért nekem is ez jött le.
ahogy én értelmezem megpróbálkoznak néhány bevethető dologgal fellebezés és stb de kb ennyi és sajnos tényleg ennyi amit ők tehetnek.
Szégyen, hogy egy ilyen országban élünk.
De hát a DIGI kizárása nélkül, hogy is maradhatna fennt a Telenor?
Valószínűleg sehogy, bár a cég így is zuhanópályán van szóval hiába védik meg, előbb utóbb így is úgy is kampó. Kivéve, hogyha nem kényszerítik arra az állampolgárokat, hogy a szolgáltatóhoz tartozzanak, amit ezek után egyre jobban lehetségesnek látok ebben a köztársasági államformában.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#26787) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Ezt az állásfoglalást meg kellett írni, sajnos most többet nem tehetnek.

A Telenor egyébként már csak a harmadik szolgáltató, folyamatosan esni fog, mert vezetéskest nem fog tudni szolgáltatni. A DIGI meg nem fogja eladni nekik, bármennyire is szeretnék az okosok odafent.

(#26789) DevKiller válasza #72755712 (#26788) üzenetére


DevKiller
senior tag

Ne politizáljunk, bár igaz én kezdtem.
De ha hazatámadásnak érzed akkor bocsi nem annak szántam.
Ennek ellenére a véleményem fenntartom.
Ha elmegy mindenki akinek nem tetszik akkor az ország előbb utóbb semmivé lesz.
Ez nem megoldás és soha nem is lesz az.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#26790) betyarr


betyarr
veterán

ugye mondtam,hogy fogják kommentelni a dolgokat! :K

milyen jó lenne tudni,hogy mi a 'B' tervük.kéne ide is valami belsős,aki néha csepegtet valami infómorzsát/segítséget nyújt,mint anno a T topikjában is volt.dehát mint tudjuk a digi elég zárkózott fajta.

(#26791) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

B terv, hogy új vezetők lesznek az NMHH élén és kirúgnak mindenkit.
A TELENOR meg az első vállalat lesz amit eladnak, mert veszteséget termel 2 éven belül.

[ Szerkesztve ]

(#26792) dethroner válasza DevKiller (#26789) üzenetére


dethroner
veterán

Aztán ha mindenki elment, az utolsó kapcsolja le a villanyt :)) [link]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#26793) #72755712 válasza dethroner (#26792) üzenetére


#72755712
törölt tag

Praising our leaders, we're getting in tune..... :)

(#26794) Diák66 válasza Renwick (#26784) üzenetére


Diák66
őstag

Mondjuk ebben kételkedem " lehető legmagasabb minőségű szolgáltatást igyekszünk biztosítani" A digire inkább a fapados, de olcsó, sallangmentes szolgáltatás a jellemző. Az optikánál nagyot alakítottak, tény, de azért a TV sose volt valami nagy szám. Kevesebb HD adás, de legalább olcsóbb és "szabadabb - dvb-c fta adások". A műholdas piacon szinte csak Ők vannak már, de a mobil miatt nagyon elhanyagolták azt is. Plusz a Digi sportcsatornák sem élveznek már akkora nézettséget..... egyszer fent, egyszer lent...... ez van, ezt kell szeretni. A jelenlegi helyzetben szerintem jobb, ha visszaadják a mobil frekvenciákat, mert még partnerségi megállapodásnál se igazán játszik, csak a pénzt viszi. Mikor Telenoros netet adtak, akkor több volt a bevételük belőle az biztos. Amúgy 1800 MHz az az "ezeröccáz".

(#26795) dethroner válasza Diák66 (#26794) üzenetére


dethroner
veterán

A kábeltévé pont hogy jobb mint bármelyik másik szolgáltatónál, el vagy tévedve. Nincs HD felár, nincsenek idióta prémium csomagok, nincs kötelező szolgáltatói doboz, nem IP tv, és a minőség is szinte a legjobb a legtöbb csatorna esetén.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#26796) TeeJay


TeeJay
félisten

na de most a B3-at bukják? oké 5MHz van de több ezer tornyot kiépítettek B3-on és már egész korrekt a lefedettség meg a mobilnet is bőven jó.
2400-at fizetek a Tel*nor-nál 500MB mobilnetre meg 1400-ért lebeszélhető csomagra
flottán belül korlátlan hívás
Ha 1500-ért adná a DIGI a korlátlan mobilnetet meg 4G hívást jó percdíjjal akkor elgondolkoznék simán mivel keveset beszélek, sms-t havonta 2-3-at ha küldök mobilnet viszont folyamatosan.
B3-al 5MHz-en is lehet tartani ezt az 5-10megabitet ami nekem már elég lenne jó áron

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#26797) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Ami nekem tetszik, hogy áttekinthető, egyszerű, TELEKOM tiszta káosz hozzájuk hasonlitva.

(#26798) gabor9991 válasza Diák66 (#26794) üzenetére


gabor9991
őstag

". A műholdas piacon szinte csak Ők vannak már,

Ez sem igaz így, a Telekom és a UPC is hasonló mennyiségű műholdas előfizetőt szolgál ki
[kép]

(#26799) szaniszlokar


szaniszlokar
aktív tag

A DIGI mennyi idő alatt építi fel a mobiltornyát? Most láttam, hogy még májusban az önkormányzat engedélyt adott a torony megépítésre.

Minden ellenállás hasztalan.

(#26800) 4Grider válasza szaniszlokar (#26799) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mivel a helyzet (pénzügyi, járványügyi, stb.) hetente változik, így nehéz megmondani. Ha minden adott, akkor kb. 2 hónap, de ha nem tudnak Magyarországra hívni román szakembert, vagy nem telik új rru-ra, esetleg egy beszállító nem szállít, mert hónapok óta nem kapott pénzt a Digitől, akkor sokszorosa is lehet.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.