Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#26701) #04535040 válasza DevKiller (#26692) üzenetére


#04535040
törölt tag

Jól megbünteted a 3 regnálót a román digimobilos kártyával: kb. 10 Ft lesz a roaming felár, ebből nulla Ft lesz a román digi profitja. Vagyis megy a 10 Ft a telenorhoz.
Ez mennyivel jobb, mint egy telenoros/vodás flotta, ahol a percdíj 10Ft?
:U
Aztán ha nem veszik fel a hívott partnereid a telefont, mert +40-es szám jelenik meg nekik....meg lerománoznak a román szám miatt....akkor aztán jól megmutattad.

(#26702) #72755712 válasza OnLy16 (#26698) üzenetére


#72755712
törölt tag

Ennyi a különbség a Huawei B325 router és a telefon között, ugyanott, ugyanakkor (Routerben aktív sim 50 van, de nem az okozza a különbséget szerintem):

A routeres sebesség mindenre elég nekem.

[ Szerkesztve ]

(#26703) 4Grider válasza #72755712 (#26702) üzenetére


4Grider
nagyúr

...és adott típusú telefon között...
Nagyon nem mindegy a használt telefonmodell (és a benne lévő modem) típusa.

(#26704) n00n válasza 4Grider (#26703) üzenetére


n00n
őstag

Pont erre akartam célozni, hogy jó lenne kipróbálni a mostani SIM-t a modemben, hátha ott kicsit többet tud.

(#26705) #72755712 válasza 4Grider (#26703) üzenetére


#72755712
törölt tag

Mi Note 10, Huawei P30 Pro, Samsung S10, Oneplus 5, és Iphone XS van kéznél, ezeknél ez a maximum, sajnos mással nem tudom lemérni. Meg persze nem is érdekel, hogy a többi mit tud, nem hiszem, hogy azok négyszer jobbak lennének. Routernél a B593 is ugyanannyit tud, mint a B535.

(#26706) 4Grider válasza #72755712 (#26705) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nálad is kifejezetten közel van a torony?

(#26707) #72755712 válasza 4Grider (#26706) üzenetére


#72755712
törölt tag

~2 km. a legközelebbi.

(#26708) szaszyka válasza Akoshii (#26677) üzenetére


szaszyka
senior tag

Most tüntették ki egymást, nézd csak meg a fb oldalukat, valami sz....os éremmel.
Egyébként az nmhh-nál dolgozók nem köztisztviselők/közalkalmazottak? Nem az államkasszából kapják a fizetésüket? Ha már közszolgák, akkor igenis azért dolgozzanak, hogy a köznek jó legyen, ha pedig nem, akkor menjenek a Duálnának!!!

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#26709) kissvendel


kissvendel
csendes tag

Van valakinek tapasztalata, Google Pixel (2.3.4,5?) telefonokkal működik a VoLTE/WoWIFI?
Most tervezek beszerezni egyet. Sajna régebbi Nexus 5x-nél nem ment, hiába volt bekapcsolva rajta, gondolom szolgáltatói oldalon nem volt támogatott a készülék.

(#26710) 4Grider válasza #72755712 (#26707) üzenetére


4Grider
nagyúr

2 km esetén 1800 MHz-en már bőven ki kell jönnie a beépített antennák közötti különbségeknek. Tőlem kb. 300 méterre van a toronyház, amin ott lógnak a cellák. Szobán belül telefonnal most épp 0,56/0,07 az érték az AH felé/felől, az erkélyen közvetlen rálátással 2,81/2,66...

(#26711) DevKiller válasza #04535040 (#26701) üzenetére


DevKiller
senior tag

A havidíjam nem ide fog menni.
Mármint most konkrétan a kártya fenntartására gondolok.
Akit hívok az mind tökéletesen tudja, hogy mi a helyzet velem.
Ha kint vagyok hívnak, és mégsem félnek a roaming miatt, mert nem begyepesedett emberkékről van szó.
A Románozást így ugyis megkapom szóval már nem tud meghatni. :U
De nehéz elviselni, hogy egyik országban 50 gigát használok 2 euróért kb 700 forintért, itt meg annyiért talán seggbe rugnak már ha van kedvük hozzá :U

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#26712) betelgeuse válasza #04535040 (#26701) üzenetére


betelgeuse
csendes tag

Legjobban úgy "büntetheted" a 3 nagyot a digi javára ha sokat hívsz korlátlan csomagú előfizetésről digi számot, de legjobb az sms, ha az is korlátlan. Azért mind pénzt kap a digi.

(#26713) #04535040 válasza betelgeuse (#26712) üzenetére


#04535040
törölt tag

Hát persze...mert pont erre van időm. :U

Inkább törlöm a topikot a kedvenceim közül, és a digire-digimobil topikra fordított időben nyelvet tanulok/fejlesztem magam.

(#26714) DevKiller válasza #04535040 (#26713) üzenetére


DevKiller
senior tag

Hát bizony már tényleg nincs értelme ennek a topiknak.
Elmeszelték őket, ennek így nincs értelme kalap kabát.
Az, hogy felbasszuk magunkat / más idejét pazaroljuk csak hülyeség.
Ránézek én is, de ezek után biztos nem fog már érdekelni a téma.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#26715) n00n válasza DevKiller (#26714) üzenetére


n00n
őstag

Még ne temessük őket, bár optimistának sem kell lenni, de azért várjuk ki a végét. Én örülök ennek a kis időnek is, amíg használhattam. Egy Xiaomi robotporszívó árát takarította meg nekem a Digi :) (külön tettem a pénzt minden hónapban, amit azon spóroltam, hogy 2 csomaggal lejjebb tudtam rakni a Telekom előfizumat a Digi miatt :) )

[ Szerkesztve ]

(#26716) betyarr válasza n00n (#26715) üzenetére


betyarr
veterán

sztem se temessük őket.lehet ha már belefogtak,akkor valamit kiötölnek-hatolnak.talán az sem elképzelhetetlen,hogy bérelnek valamelyik nagytól,ahogy a voda is indult anno.aztán sok év után megint bepróbálkoznak a freki árverésen.

(#26717) aldebaran


aldebaran
őstag

Egyébként a mostani frekvencián nem tudnak ugyanúgy szolgáltatni, mint eddig. Oké, hogy nem lesz 5G, de nagyon sokmindenki a jelenlegivel is megelégszik.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#26718) DevKiller válasza aldebaran (#26717) üzenetére


DevKiller
senior tag

Pontosan. 20 felhasználónál fekszik az egész.
Végülis tökre élhető a dolog.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#26719) aldebaran válasza DevKiller (#26718) üzenetére


aldebaran
őstag

Mi az, hogy fekszik? Mi panelben használjuk, illetve össze-vissza Debrecenben és még itt gondunk nem volt sose, pedig gondolom, itt nem egy-két felhasználó van.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#26720) OnLy16 válasza #72755712 (#26702) üzenetére


OnLy16
tag

Igen, ez így markáns, viszont egy 4G LTE router olyan 20 körül kezdődik. Ennyit nem biztos hogy ráköltenék arra hogy "hátha jobb lesz pár mbps-el"

Soha ne szállj vitába ostoba emberrel...lehúz a saját szintjére és megver rutinból.

(#26721) rothfb válasza DevKiller (#26718) üzenetére


rothfb
veterán

Ha úgy érzed, nem tudod használni, vissza kell adni a kártyát(kat).

(#26722) csernak75


csernak75
senior tag

Esetleg azt a 3600MHz en lévő 20MHz széles frekijüket nem tudják befogni 4/5G re? Sokat dobna a kapacitáson. Tudom még gyengébben terjed, de legalább sok felhasználót kitudna szolgálni.

(#26723) TeeJay


TeeJay
félisten

Valaki meg tudja mondani miért láttam DIGI kábel topikban olyan beírást hogy lehet jövőre megszűnik a DIGI mobil?
Nem értem miért szűnne meg ha már több ezer 4G tornyot kiépítettek B3-al országosan?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#26724) Diák66 válasza TeeJay (#26723) üzenetére


Diák66
őstag

Csak találgatások, várjuk ki a végét. Legroszabb esetben egy éven belül kiderül, de lehet, hogy a Diginek már nem hoz semmit a Mikulás meg a Jézuska.

(#26725) Zeki válasza TeeJay (#26723) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mert úgy van kiírva az új freki tender, hogy abból többszörösen kizárható legyen a Digi. Új frekik nélkül meg ....

[ Szerkesztve ]

(#26726) gibae válasza MadMancs (#26610) üzenetére


gibae
csendes tag

Köszönöm a sok segítséget! Nem vettem zokon a "vérszívást" sem... :N
Tényleg jó lenne tudni valójában mit tud....
De hogy valami pozitívat is mondjak a wish-ről, reklamáltam a 4G miatt, és minden szó nélkül visszatérítették az árát, így csak a szállítási költséget buktam, ami nem volt egetverő összeg. A "remek" telefont sem kérték vissza....
Valószínűleg ők is tudták hogy miért!
Köszönöm Nektek a próbálkozásokat és a segítséget!

(#26727) rothfb válasza TeeJay (#26723) üzenetére


rothfb
veterán

Mert vannak akik jósnőt játszanak...

(#26728) rushty válasza TeeJay (#26723) üzenetére


rushty
senior tag

[link] Black Wednesday?

Revolut meghívó pü-ben

(#26729) TeeJay válasza rushty (#26728) üzenetére


TeeJay
félisten

Csodás :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#26730) qnadam válasza gibae (#26726) üzenetére


qnadam
veterán

a szállítás áráért már kifejezetten jó vétel volt :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#26731) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Az ÁFA, hogy kevesebb folyik be az államnak nem lehet érv, mert maximum a struktúra változik meg, kevesebbet költenek az emberek mobilszolgáltatásra és többet árukra és más szolgáltatásokra, szóval az ÁFA bevétel összesegében nem valószínű, hogy csökken.

Inkább a három nagyot próbálják megvédeni, mintha attól félnének, hogy valamelyiket kiszorítja a piacról.
Szerintem csak megnézik, mi történik Romániában és ők azt nem akarják, hogy nyomott árakkal a Digi további növekedjen az optikai hálózatok területén.
Vodafone nagyfönök egy hete panaszkodott Csehországba, hogy ne engedélyezék a negyedik mobilszolgáltatót,mert a verseny, már így is túl erős.

Gondolom az sem tetszik nekik, hogy folyamatosan perelik az NMHH-t és mi majd megmutatjuk nektek címszóval, úgy módosítgatják a jogi szöveget, hogy az nekik legyen csak jó.

Azért látszik, hogy tanultak a hibáikból, most megpróbálnak, minden lehetőséget kizárni, nehogy perelhetőek legyenek.

Én bízok benne, hogy az állam eladja a részesedését a telekom szektorban, ha új kormány lesz és nem kormányközeli vállalkozó veszi meg a Telenor 75%-át.

Az is tetszene, ha a Telekom a DIGI-nek adná el a Románia részesedését, megegyezvén, hogy biztosítja a lefedettséget nekik Magyarországon.

Az is érdekes lehet, mikortól kezdene fájni a három nagynak, ha előfizetőket vesztenének.

(#26732) Renwick válasza Lajosnagy17 (#26731) üzenetére


Renwick
őstag

Nem hiszem, hogy a három inkumbenst féltené a kormány, valószínűbbnek tartom, hogy a DIGI részben a diszruptor szerepből fakadóan nem fut meg bizonyos köröket a kormányzati kapcsolatok tekintetében, és ez nem tetszik egyeseknek. Vagy szimplán csak nem akarnak egy romániai gyökerű operátort látni a magyar mobilpiacon, mert az diplomáciai/nemzetbiztonsági érdekekkel ellentétes lehet.

[ Szerkesztve ]

I see you blaming each other -- And I love you still

(#26733) Dracula72 válasza Lajosnagy17 (#26731) üzenetére


Dracula72
senior tag

Remélem már fáj nekik.
Havi 9000ft-ot spórolt nekem a DigiMobil amióta használom (16hónap).
Mint olvasom nem vagyok egyedül, ezt azért csak minuszban könyvelheti a 3 nagy :K .
Ez 144000ft. Itt Debrecenben főkártyaként használom, és mindenhol megy.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#26734) Lajosnagy17 válasza Renwick (#26732) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Szerintem is lehetséges, hogy a nemzetbiztonsági kockázat szerepet játszik, de ha figyelembe vesszük, mekkora botrány lenne belőle, ha kiderülne.... Nem tudom, nem vagyok biztos benne.

@Dracula :C .

(#26735) Gézengúz válasza Dracula72 (#26733) üzenetére


Gézengúz
addikt

Fájjon is, én is átvittem a számom még tavaly júniusban, ezenkívül minden kihozható sim kint van és használatban van, havi 20-30GB-al átlagban. Tökéletesen megfelel. Igazság szerint ha így marad is fizetnék érte, már csak azért is, hogy ne a hiénáknak kelljen. :((( Ahol nincs térerő, nincs térerő de azoknak a szrhzknk akkor se.

(#26736) Renwick válasza Lajosnagy17 (#26734) üzenetére


Renwick
őstag

Ezek sosem derülnek ki, éppen ez a lényegük. :)

I see you blaming each other -- And I love you still

(#26737) Lajosnagy17 válasza Renwick (#26736) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

20Mhz 5G frekit már eladtak nekik és optikán is erősen ott vannak. Ha valamit a román titkosszolgálat tudni akar, azt könnyen megszerzi.
:D. Úgy látszik stratégiai érdekük, hogy ne engedjék, hogy túlságosan megerősödjenek.

(#26738) janeszgol válasza betyarr (#26716) üzenetére


janeszgol
félisten

Jól látod. Nagyon nagy pénz megy a kormányhoz a hálózatok adójából. Amikor a Digi berobbant a vezetékes piacra, negyed áron adott jobbat, mint az akkoriak. Ezt nem akarják most. A Voda is szervezett ki infrastruktúrát idén, ahogy a Telenor is (és a Telekom is fog gondolom). Onnan bérelhet a Digi, viszont így nem tud játszani az árakkal. Ez a kormánynak jó (több adó), a többi háromnak jó (nincs alávágás), a Diginek jó, mert csurran-cseppen, a fogyasztónak meg...

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#26739) viktorhu válasza Renwick (#26732) üzenetére


viktorhu
veterán

Akkor is védték a nagyokat, amikor még nem volt állami részesedés. Amit írtam is, hogy a Tele2-t sem engedték indulni, ami a korai kétezres évek piaci diszruptora volt a régióban, meg a digit is kizárták már korábbi pályázaton is, a virtuális szolgáltatóknak sem csinálták meg a hatósági hálózat-átengedési árakat. Ez inkább egy paktum lehet, Európa legmagasabb telekommunikációs adói (nemcsak a Matelcsi, hanem infrastruktúra, frekvencia) az egyik oldalon, cserébe a szolgáltatók megkapják a védelmet a valódi verseny elől és megtarthatják az EU egyik legmagasabb árú mobilszolgáltatását a mérleg másik oldalán.

Mindenki jól jár, csak mi nem, vagyis azok, akiket az államnak képviselnie kellene ebben a történetben.

[ Szerkesztve ]

(#26740) forgat


forgat
tag

:Y kicsit számolgattam: /nagyon nem pontosak a számok, de a nagyságrendeket talán látni /
van kb. 160.000. kiadott kártyája a Digi, ennek talán 1/4-ét aktivan használják kb. 40.000 kártya. Kártyánként kb 2-9 ezer forint nem a korábbi szolgáltatónál landol /átlag kb 5.000.-Ft /. Ha csak pl. 9 hónapja jött át a Digihez, akkor 40.000. kártya * 5.000Ft * 9 hónap, akkor ez a számítás szerint közel 1,8 milliárd forint nem a korábbi szolgáltatóknál landolt, ez szolgáltatónként kb pár száz millió forint ?!?!?!!? :Y

[ Szerkesztve ]

(#26741) janeszgol válasza forgat (#26740) üzenetére


janeszgol
félisten

És ha a Digi jó árat ad meg (azt szokott), akkor nem 40k aktív kártya lesz, hanem többszázezer. :)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#26742) Renwick válasza forgat (#26740) üzenetére


Renwick
őstag

A képleted azt nem veszi figyelembe, hogy a 40 ezer előfizető (már ha ténylegesen ennyi aktív van) nem mindegyike hordozott, vagy szüntetett meg másik szolgáltatónál előfizetést, sőt, ha tippelnem kellene, ez legfeljebb egy elenyésző kisebbség lehet. Más kérdés, hogy a már meglévő előfizetések költségeinek racionalizálásában segíthetett egy DIGI Mobil SIM, de ez legfeljebb azoknál áll, akik nincsenek határozott idejű szerződéssel lekötve.

A DIGI Mobil a magyar piacon ma legfeljebb egy kiegészítő szolgáltatás lehet az ügyfelek 99%-a számára, és jó eséllyel ez így is marad már.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#26743) viktorhu válasza forgat (#26740) üzenetére


viktorhu
veterán

Szerintem a legtöbben csak netezésre használják a digis simet. Nyilván az is veszteség a többieknek, de még nem lehet fő sim kártyának használni a digiset.

Ha viszont megkapnák a frekvenciákat, lenne országos lefedettség, sokan vinnék a számukat a digihez. Ezzel a próbaüzemmel a digi megmutatta, hogy a veszély valós. Lehet, hogy enélkül könnyebben odaengedték volna a tányérhoz, de talán ők sem gondolták, hogy nemcsak lejt a pálya, de el is van zárva előlük.

(#26744) Lajosnagy17 válasza janeszgol (#26741) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Tud valaki többet a Spanyol DIGI virtuális szolgáltatóról? A pénzügyi jelentések szerint nagyon megy.

Lehetne ez is a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#26745) DevKiller válasza Lajosnagy17 (#26744) üzenetére


DevKiller
senior tag

Hát nem tudom.
Lehetni lehet megoldás, de közel sem járnának vele annyira jól a fogyasztók mint egy önálló DIGIMobil szolgáltatással. Tény, hogy olcsóbb lenne mint a többi de közel sem robbanhat akkorát, mintha ezt saját infrastruktúrával csinálnák meg.
Ha virtuális mobilszolgáltatóvá válna a DIGIMobil, kérdés, hogy a jelenlegi tornyokkal és frekvenciakészlettel mit csinálna a DIGI.

Szerintem úgy működne, hogy ahol elérhető a DIGI HU hálózat ott arra csatlakozna, ahol nincs ott vennék igénybe belföldi roamingot. Csak ezek után továbbra is kérdés, hogy ezt milyen formában tudják meglépni, és úgy megtudják-e lépni, hogy az árak is megfelelőek legyenek.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#26746) DarkByte


DarkByte
addikt

Egyébként a 3600MHz-et tényleg nem lehetne befogni? Vagy ezek eléggé meg vannak kötve mire használhatók frekvencia licenc szempontból?

Csak mert LTE sáv van rá (B48/49), bár most csak random pár telefont megnéztem, nem nagyon ismeri semmi, szóval tippre igen ritka frekvencia LTE-re. Esetleg a Digi hozhatna olyan mobil hotspot-ot hozzá ami tudja és arra már rá lehet csatlakoztatni WiFi-n akármit. De ha már úgyse sok 4G eszköz tudja, akár lehetne egyből 5G is. Az 1800MHz-et pedig meg lehet tartani a GSM-nek teljes egészében visszafelé kompatibilitás okán. (talán arra elég is lenne)

Igen, 3600MHz-hez rengeteg állomás kellene, de a többiek is pont ezzel fognak szívni az 5G kapcsán. Szegeden nemrég indult a Telekom 5G-je, az is elég gatya lefedettség egyelőre amennyire néztem.

Nyilván eléggé nem ideális, de csak most hangosan gondolkodom mit lehetne esetleg ebből a helyzetből főzni.

[ Szerkesztve ]

(#26747) Lajosnagy17 válasza Renwick (#26742) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Egyetértek azzal, amit írtál, de a jővőben lehet még így is alternativa, ha pénzt akarsz megtakarítani. (feltételezvén, építik a hálózatot tovább). Én eltudom képzelni, gyerek a telefonnnak és a nagyszülőknek, és még sokaknak akik megelégszenek így is vele.

(#26748) viktorhu válasza Lajosnagy17 (#26747) üzenetére


viktorhu
veterán

Nem alkalmas ilyen "tudjak segítséget kérni ha baj van" szolgáltatásnak, mert ahhoz stabil lefedettség kell.

(#26749) DevKiller válasza DarkByte (#26746) üzenetére


DevKiller
senior tag

Hiába építenének ki 3600-as LTE hálózatot, nem tudnánk használni mert nincs rá eszköz.
Arról meg már ne is beszéljünk, hogy 2600-al is szívás még egy várost is lefedni, nem hogy 3600-al.
Ezért lett volna égető szükség csak egy kis szeletnyi 900-ra legalább.
A többit meglehetne oldani még egy pici 1800-al és 2600-al.
Így sem lenne egy hűdehü szolgáltatás, de élhető volna.
Ennek a 4G-nek csak a 2G-re fenntartott sávszéllel lenne valami végsebessége.
De azt meg ugyebár a régebbi eszközök miatt nem megléphető.
Zsákutca, minden oldalról.
Az 5G nem lenne rossz ötlet, de miután szívás vele fedni és eszköz sem nagyon van még rá az emberek zsebeiben, így nem tudom mennyire lenne jódöntés....

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#26750) nyitom válasza Lajosnagy17 (#26731) üzenetére


nyitom
aktív tag

:R

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.