Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#26301) DevKiller válasza #04535040 (#26299) üzenetére


DevKiller
senior tag

Ugye csak viccelsz?

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#26302) #04535040 válasza DevKiller (#26301) üzenetére


#04535040
törölt tag

Nem értelek. Nem én vicceltem, hanem a digi...[link]

(#26303) slice14 válasza #04535040 (#26299) üzenetére


slice14
veterán

Felőlem veheti féláron is, úgysem hozzánk vándorol a pénz :D

#26300) enginev3.0: Hát nemtom, én valahogy rossz szályízzel gondolok arra hogy "Nemzeti" mobilszolgáltató.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#26304) enginev3.0 válasza slice14 (#26303) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szájíz*

Ebben az országban én mindenre ami állami

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#26305) 4Grider


4Grider
nagyúr

Újabb szolgáltatás, ahonnan nem érkeznek meg 50-es számokra az sms-ek: Samsung account/cloud

(#26306) hun005a


hun005a
tag

Hali

Adott egy E557Cs-321 modem
A webes felületen nem kér felhasználónevet csak jelszót.
Teljes reset után is ugyanez.
Az admin nem működik
Mi a teendő?

köszönöm

(#26307) 4Grider válasza hun005a (#26306) üzenetére


4Grider
nagyúr

Másik böngészőkkel sem mutatja?

(#26308) hun005a válasza 4Grider (#26307) üzenetére


hun005a
tag

Nem

(#26309) szaboi6512 válasza hun005a (#26306) üzenetére


szaboi6512
őstag

Milyen fw van rajta?
Nem valami mókolt? :F

[ Szerkesztve ]

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#26310) hun005a válasza szaboi6512 (#26309) üzenetére


hun005a
tag

Firmware : 21.328.62.00.55
Dashboard version : WEBUI_17.100.18.01.55_MRE5
Web UI version : WEBUI_17.100.18.01.55_MRE5

A DC unlockednek írja de nem tudok belépni ez miatt

[ Szerkesztve ]

(#26311) szaboi6512 válasza hun005a (#26310) üzenetére


szaboi6512
őstag

Akkor ezért.
T-Mobile szoftver.
Az nem kér csak password-ot.
Talán user, de ne vedd készpénznek....

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#26312) hun005a válasza szaboi6512 (#26311) üzenetére


hun005a
tag

Azzal se megy reset után sem

(#26313) szaboi6512 válasza hun005a (#26312) üzenetére


szaboi6512
őstag

Most nem tudom én sem.
Nincs leírva az akku alatt?

[ Szerkesztve ]

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#26314) szaboi6512 válasza szaboi6512 (#26313) üzenetére


szaboi6512
őstag

Ha nem bírsz vele ,adok Telenoros web ui-t.
Ott admin:admin a helyes.

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#26315) JkAndi


JkAndi
újonc

Vicces ez a Digi.
Szerettem volna az egyik digi pontban venni egy hauwei p30 lite típusú telefont. Közölte az ügyfélszolgálatos, hogy nincs ilyen telefon náluk, elfogyott.
Kérdezem, mikor lesz, válasz nem tudom.
Tudnátok rendelni nekem ebbe az üzletbe? Nem.
Megtudod nézni a rendszerbe melyik üzletben elérhető? Nem látunk rá erre.
No comment...

(#26316) DevKiller válasza JkAndi (#26315) üzenetére


DevKiller
senior tag

Innen szerintem ezen senki sem lepődött meg :(

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#26317) #72755712 válasza DevKiller (#26316) üzenetére


#72755712
törölt tag

Főleg ha nem ismerték a márkát: "hauwei"

(#26318) dethroner válasza JkAndi (#26315) üzenetére


dethroner
veterán

Semmi meglepőt nem találok ezen. Nem a készülékek készlethalmozása a legfőbb problémája a Diginek jelenleg.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#26319) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Kissé fapados a kiszolgálás és a rendszerük is, ilyenkor szokott elgondolkodni az ügyfél, hogy biztos kell ez nekem???
Volt nem egy ismerős aki pont az ügyfélszolgálat ilyen húzásai miatt inkább választott más szolgáltatót.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#26320) viktorhu válasza zsolt501 (#26319) üzenetére


viktorhu
veterán

Ilyenkor a válasz automatikusan az, hogy nem, ez a szolgáltatás nem neked való. Ez egy ingyenes tesztüzem, ha akarsz tesztelni, és ügyfél is vagy, adnak sim kártyát, ha kiforrott szolgáltatást akarsz, vannak olyanok is a piacon.

(#26321) zsolt501 válasza viktorhu (#26320) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Tudod az a legnagyobb baj, és ez az ami leginkább zavar, hogy a többi szolgáltatása esetén is így áll sokszor az ügyfélhez az ügyintéző, de ez kezd általános lenni egy két nagy nevű szolgáltatónál is.
Néha olyan érzésem van, hogy nem a szolgáltató van az ügyfelekért, hanem fordítva... a nagy NEMZETI KÖZMŰ valamiről nem is beszélve.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#26322) Brandynew válasza zsolt501 (#26321) üzenetére


Brandynew
őstag

Egyébként mit szeretnél az ügyfélszolgálattól? Én minden szolgáltatóval kétszer lépek kapcsolatba: amikor megkötöm a szerződést és amikor lemondom. Szerződést is online kötök jó ideje. Mi az a sok ügy, amit az ügyfélszolgálatnál szeretnél intézni és online nem tudod megcsinálni?

Szvsz. felesleges ügyfélszolgálatot fenntartani és beépíteni a fenntartási költségét az előfizetési díjakba.

[ Szerkesztve ]

(#26323) bendegruz válasza JkAndi (#26315) üzenetére


bendegruz
őstag

pár napja ugyanígy jártam a digi c2-vel :D
szerintem, amig tesztüzem, addig csak elvileg van náluk készülék választék

Asus Rog Strix Scar III

(#26324) #23310336 válasza Brandynew (#26322) üzenetére


#23310336
törölt tag

A baj, hogy a Diginél nemhogy online, de még telefonon sem intézhető el jópár dolog, csak személyesen. És most nem csak a mobil szolgáltatásukról beszélek.

(#26325) qnadam válasza Brandynew (#26322) üzenetére


qnadam
veterán

az azért tényleg meredek néha, ami a diginél folyik. hogy a háromféle ügyfélszolgálat nem ugyanabból az adatbányából dolgozik, meg a helyi szerelőt kell lefizetni, hogy ne 60 nap múlva dugják át a hálókábel távolabbi végét egy másik portba.
és biztos vagyok benne, hogy nem kevés ügyfelet vesztenek el olyan dolgokkal, hogy harminc napra vállalnak egy bekötést, de valójában sokszor két hónap alatt jön csak össze, miközben a telekomtól másnap hívnak, hogy mikor jöhetnek kötni. és az átlagügyfelet nem fogja érdekelni, hogy miért jobb a dvb-c, csak azt látja, hogy az egyiknél sokkal hamarabb lesz tévéje-internetje. ahogy azt is többektől hallottam már, hogy azért nem a digi kell nekik, mert nincs felvevős box, a cégnek meg az se jut eszébe, hogy összeálljon mondjuk a satponthuval, és bepromózza, hogy nálunk akciósan vehet felvevős boxot, amit utána nem kell havonta bérelni...
de szerintem azt se kerülne sokba megoldani, hogy egy boltban meg tudják mondani, melyik boltban van egy adott telefonból.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#26326) Zeki válasza Brandynew (#26322) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ne magadból indulj ki.

(#26327) Brandynew válasza qnadam (#26325) üzenetére


Brandynew
őstag

Hát nem tudom, én évekkel ezelőtt leadtam egy rendelést a digi.hu-n, jöttek, bekötötték, aláírtam és azóta semmi közöm nincs az ügyfélszolgálathoz, a havidíjat is csoportos beszedéssel vonják. Tehát ezért nem értem, hogy mik azok a fontos ügyek, amelyeket személyesen és telefonon akar valaki folyton intézni. Van jobb dolgom is, mint ügyeket intézni a Diginél, azért kötöttem velük szerződést, hogy legyen netem és van is, innentől semmi dolgom velük.

[ Szerkesztve ]

(#26328) Samott válasza qnadam (#26325) üzenetére


Samott
addikt

Fura mennyire kulonbozoek a tapasztalatok, nekem eddig a digivel meg minden gordulekenyen ment. Es a telekom volt a legkellemetlenebb tapasztalat. Lemondani egy kin volt es most a testverem kottetne egy masik helyen netet, keptelenek megoldani, pedig a hazban csak a telekom erheto el. Online megrendelest befogadjak de harom het mulva se tud senki semmit, uzletben ugyanarra a csomagra 12e forintos arat mondanak mikozben korabban 8e-ert rendelte meg. A mi tapasztalataink alapjan pont a telekom egy katasztrofa.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#26329) n00n válasza #23310336 (#26324) üzenetére


n00n
őstag

És mik ezek a dolgok? 7 éve vagyok Digi ügyfél, régen a feleségem nevén volt a szerződés, költözéskor átírattuk az enyémre, ezek mind intézhetőek voltak online. Nem kötekedni akarok, csak puszta kíváncsiság. Még az internetes eszközüket is 1 perc volt telefonon átkérni brigde módba, tényleg nem tudom mi lehet az, amiért be kellene menni személyesen.

(#26330) zsolt501 válasza n00n (#26329) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Halálozás miatt örökölt az ismerősöm lakást és a szolgáltató mind kérte a személyes ügyintézést már csak azért is mert ő nem lakott a házban, de olyan is volt, hogy jogi személyt kellett erre megkérnie mert ő épp külföldön volt.
De szerintem ez meddő téma, mert úgy veszem észre, hogy sok mindentől függ, hogy valakit becitálnak vagy nem.
Ráadásul 2 hétig kínlódtam telefonos hiba bejelentéssel, majd több lakóval személyesen bementünk panaszt tenni így másnap már kint volt a szerelő és a hibás eszközt kicserélte.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#26331) viktorhu válasza Samott (#26328) üzenetére


viktorhu
veterán

A Telekomnál az online rendelések egy fekete lyukba mennek, ráadásul telefonon van hogy jobb árat mondanak, mint online, szóval ott csak a telefonos rendelés él.

Diginél meg csak a személyes, minden más szerencsejáték, nálam is úgy kötötték be a netet. Netes rendelésre csak visszaigazolás jött, de nem kötötték be, aztán telefonáltam, az ügyintéző küldött emailt a műszakiaknak, arra sem volt reakció. Bementem személyesen, másnap jött a szerelő, kicsit sértődötten említve, hogy szóltam, hogy nem kötötték még be a netet.

(#26332) #04535040


#04535040
törölt tag

Mindegy...

[ Szerkesztve ]

(#26333) kissvendel


kissvendel
csendes tag

Az elmúlt napokban elég sok felé jártam az országban, és tesztelgettem a Digimobilt. Elég vegyesek a tapasztalatok, de azt kell, hogy mondjam szinte mindenhol volt térerő, és ha netezni nem is nagyon, de telefonálni, még éppen alig 1 pálcikás térerő mellett is lehetett szépen, még fenn a Mátrában is az erdőben. Székesfehérvár és Miskolc nagyon szépen lefedett, de még a BAZ megyei kis faluban, Sajógalgócon is van térerő :) pedig a lefedettségi térkép szerint éppenhogyse...
Nagyon hiányzik az az alacsonyabb freki, hogy nagyobb területeket is le lehessen szépen fedni, nomeg ugye beltéren is, ne csak kültéren... de az azt kell, hogy mondjam 1800Mhz-t nagyon kimaxolja a Digi. Én drukkolok! :)

[ Szerkesztve ]

(#26334) trec12 válasza kissvendel (#26333) üzenetére


trec12
addikt

Szerintem kb. ősszel majd kiderül mennyit ért a drukkolás.

(#26335) kissvendel válasza trec12 (#26334) üzenetére


kissvendel
csendes tag

Miért, mi lesz ősszel? :F

(#26336) DevKiller válasza kissvendel (#26335) üzenetére


DevKiller
senior tag

Frekvencia árverés, vagy hívjuk utolsó ítéletnek?

Szerk: az árverés nem hiszem, de a kiírás biztosan.

[ Szerkesztve ]

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#26337) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Kíváncsi leszek a kiírásra, remélem nem tisztességtelenül járnak el megint. Remélem valamennyit frekvenciát vehetnek, habár olvasván a többiek érveit ők mindent szeretnének megtartani.

http://nmhh.hu/cikk/209625/Eszrevetelek__Telenor_Magyarorszag_Zrt_a_mobil_halozatok_uzemeltetesere_alkalmas_frekvenciasavok_hasznositasaval_kapcsolatos_szakmai_kerdesekrol_2019_december_13an_megtartott_nyilvanos_meghallgatasra

[ Szerkesztve ]

(#26338) leo81 válasza kissvendel (#26333) üzenetére


leo81
aktív tag

Ezt én is megerősíthetem, hogy a DIGI térképe nagyon óvatosan jelzi a lefedettséget. Én is találkoztam már jó pár olyan területtel, ahol épphogy csak pár kék folt van a térképen, de a net és a hívás simán működött. Mondjuk ez már a Telenorról nem mondható el, sok helyen beltéri lefedettség jelzése mellett kültéren is vadászni kell a 4G-t (nem kevés havidíj ellenében), pedig van B20-as fekije...

[ Szerkesztve ]

(#26339) trec12 válasza DevKiller (#26336) üzenetére


trec12
addikt

Szerk: az árverés nem hiszem, de a kiírás biztosan.

Idén ősszel tervezi az nmhh az értékesítést. A jelenlegi jogosultságok 2022 tavaszán járnak le. Szóval még csak jövöre sem ha indul és ha nyer valamit a Digi marad ez a jelenlegi helyzet addig is...

[ Szerkesztve ]

(#26340) bendegruz


bendegruz
őstag

Azért az egy kicsit ciki, hogy rozsadomb szinte egész területe halott. De telo se net. Értem én, hogy a gazdagoknak nincs digi kartyajuk, de akkor is... :U

Asus Rog Strix Scar III

(#26341) gabor9991 válasza bendegruz (#26340) üzenetére


gabor9991
őstag

Dácsia kereskedést se ott nyitnék elsősorban :)

(#26342) bendegruz válasza gabor9991 (#26341) üzenetére


bendegruz
őstag

Nyilván. De azért sokan megfordulnak ott azért minden nap. Munka, stb ügyben 😆

Asus Rog Strix Scar III

(#26343) tibor23 válasza bendegruz (#26342) üzenetére


tibor23
senior tag

Az a rész nyugodtan fehér folt maradhat, no problem. :D

(#26344) tibor23 válasza leo81 (#26338) üzenetére


tibor23
senior tag

Pl. Tapolca környéke a tapolcai tornyokról is sokkal jobban lefedett, mint a térképen jelzett, és a városban is sokkal nagyobb a B3 jelszint, mint a többi szolgáltatónál. Gondolhatnám, hogy itt ha az adóteljesítmény fix, a kisebb spektrum miatt nagyobb lesz a jelszint, de akkor meg a többi szolgáltató miért nem használ erősebb sugárzókat?
Ennek ellenére a Dunántúlon erre a szolgáltatóra csak az alapozhat, akinek a lakóhelyén van Digi, és nem nagyon mozog másfele.

(#26345) bendegruz válasza tibor23 (#26343) üzenetére


bendegruz
őstag

Hát én arra dolgozok most és van problem...
De majd pár év múlva megoldodik :))

Asus Rog Strix Scar III

(#26346) adman válasza bendegruz (#26340) üzenetére


adman
tag

nem az a gáz hogy halott hanem hogy a lefedettségi listán rajta van a 2. kerület.

[ Szerkesztve ]

(#26347) n00n válasza tibor23 (#26344) üzenetére


n00n
őstag

Én Dunántúlon használom (Pécs), de második SIMnek tökéletes. Lassan-lassan azért itt is készülnek a tornyok. Pl. végre Orfű is lefedett. Ami fura nekem, hogy Szigetvár és Pécs között Szentlőrincen van egy nagyon magas torony, ahova szerintem felférne a Digi is, és mégse lépik meg, pedig ott egy elég nagy fehér foltot fedhetnének le vele.

(#26348) bendegruz válasza adman (#26346) üzenetére


bendegruz
őstag

Hidegkutrol kijovet sincs szolgáltatás kB a vadaskerti útig..

Asus Rog Strix Scar III

(#26349) dchard válasza tibor23 (#26343) üzenetére


dchard
veterán

Szerinted igen, szerintem meg nem :N

Két állomás minimum hiányzik, 1800-on a normális fedéshez legalább 5-6. Ennek ellenére a kerület nagy része kék. Ez itt a gond. Nyilván mucsröcsögén olcsóbb és gyorsabb állomást építeni, pedig itt saját optikájuk is van a kerület nagy részében.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#26350) viktorhu válasza dchard (#26349) üzenetére


viktorhu
veterán

Technikailag az általuk bekötött panelek tetejére könnyű volna antennát rakni. Viszont arról meggyőzni az alatta lakókat, hogy nem ettől fognak rákot kapni, csak elég komoly pénzek felajánlása ellenében lehetséges. Mondjuk nem tudom, hogy ha másnak a tornyára költöznek, az mennyibe kerül, de ezek az állandó kiadások nagyon fájdalmasak lehetnek egy ingyenes szolgáltatásnál.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.