Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#25601) Lackooo84 válasza qnadam (#25600) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Melyik telót mérted?

The Truth is out there...

(#25602) TaaT


TaaT
veterán

Sziasztok!

A július 9.-i hálózatbővítéssel olyan helyen is lett lefedettség ami fontos szüleimnek, így szeretném a számukat áthozni a Digi-hez. Mi ennek a módja? A Digis előfizetés az én nevemen van.

Give them hell Ukraine!

(#25603) qnadam válasza Lackooo84 (#25601) üzenetére


qnadam
veterán

a 4x-et. de az a2 lite se nagyon megy feljebb.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#25604) Lackooo84 válasza qnadam (#25603) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Akkor kaka a töltőd. Nekem az uGreen QC2 töltővel megy a 9V töltés 4X-en.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#25605) qnadam válasza Lackooo84 (#25604) üzenetére


qnadam
veterán

hogy egyszerre több is, azt nem hiszem.
de mindegy, mert azóta a 4x már messze jár :) jövő héten meg jön a qc3-as 30 wattos jószág, kíváncsi leszek arra is.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#25606) Lackooo84 válasza qnadam (#25605) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Gyári romon voltál? Van olyan kernel ami nem támogatja. Nekem mindig működött, megjelent a körben villám ikon, és 9V-al töltött. Most anyámnál van, de ha itthon lesz csinálok róla videót. :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#25607) nyitom válasza TaaT (#25602) üzenetére


nyitom
aktív tag

Bemész üsz. re személyesen, és kéred a számhordozást. Személyi és lakcímkártya természetesen legyen nálad. A többit a DIGIsek intézik. :)) Ha a másik nincs a neveden akkor azt át kell /mármint az előfizetést/ iratni. :))

[ Szerkesztve ]

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#25608) qnadam válasza Lackooo84 (#25606) üzenetére


qnadam
veterán

gyári volt. ne csinálj videót, elhiszem anélkül is :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#25609) TaaT válasza nyitom (#25607) üzenetére


TaaT
veterán

Tehát a szüleim flottás előfizetését a nevemre kell vennem, és csak utána kérhetem a számhordozást?

Give them hell Ukraine!

(#25610) Lackooo84 válasza qnadam (#25608) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Találtam is egy ide régen feltöltött képet. Még azzal az indokkal töltöttem fel, hogy az egyik kernellel hibásan írta ki a töltési értékeket... a műszer jól mér.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#25611) Lacarr1 válasza Superminyon (#25592) üzenetére


Lacarr1
csendes tag

Huawei-re cserélték a nyugati részt ami állítólag gyengébb elődjénél ,keletre pakolják át az erősebb ericcsony motyót.

(#25612) dchard válasza Lacarr1 (#25611) üzenetére


dchard
veterán

Honnan veszed ezt?

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#25613) qnadam válasza Lackooo84 (#25610) üzenetére


qnadam
veterán

tényleg elhiszem :DDD
mondjuk a 9 V 1,2 A nem sokkal több, mint az 5 és 2.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#25614) Lackooo84 válasza qnadam (#25613) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

5V-al sem vesz fel soha 2 ampert, akkor is max 1-1.1A. Nem gyorstöltve irtó lassan tölt.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#25615) qnadam válasza Lackooo84 (#25614) üzenetére


qnadam
veterán

4x már nincs, de ha szembejön a méricske, megnézem az a2-t, amíg még megvan :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#25616) rothfb válasza akibor000 (#25595) üzenetére


rothfb
addikt

Egyiket sem ismerem.:N

(#25617) #72755712


#72755712
törölt tag

Az normális, hogy a Digi mobilnet a telefonon ennyivel lassúbb, mint wifin a UPC? :W (naív rácsodálkozás gifem nincsen)

(#25618) Zeki válasza #72755712 (#25617) üzenetére


Zeki
nagyúr

Még nálad gyors is a Digi.

(#25619) DevKiller válasza #72755712 (#25617) üzenetére


DevKiller
senior tag

Elméleti 30-ból ez nagyon szép sebesség.
Nem csodálkoznék ezen...

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#25620) DevKiller válasza TaaT (#25609) üzenetére


DevKiller
senior tag

Igen. Amennyiben a DIGI szolgáltatások a te neveden vannak és te mennél a SIM-ért, akkor neked kell a szüleidnek az előfizetése is a neveden lennie. Ha nem másként akkor feltöltőkártyaként átírhatjátok, úgysem lényeg hordozás után megszűnik a voda előfizetés.
Fontos, hogy mindkét szolgáltatónál egyezzenek az adatok.
Ne legyen hűség és vagy tartozás a vodánál.

UI: Biztos elég szüleidnek ez a lefedettség? Nem fognak ki menni belőle? Ha nincs DIGI térerő akkor más hálózatot DIGI SIM-el nem tudnak használni.

[ Szerkesztve ]

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#25621) #72755712 válasza Zeki (#25618) üzenetére


#72755712
törölt tag

Optimális az otthoni digikábel sebesség lenne a digi mobilneten, de erre az esély kb. annyi, mintha kikapnám a zsebemből a coltot, vaktában kilőnék az ablakon, és pont szíven találnék egy fehér hollót. :)

(#25622) DevKiller válasza #72755712 (#25621) üzenetére


DevKiller
senior tag

Ez még sok esély is rá.
Valószínűséget 0-ban tudnám megfogalmazni. :(

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#25623) bendegruz válasza #72755712 (#25621) üzenetére


bendegruz
őstag

Mi értelme az ilyen mobilnetnek?
Én ezt az 5g őrületet sem értem.
Mi értelme van a 3-400 le és feltoltesnek mobilon?

Asus Rog Strix Scar III

(#25624) Zeki válasza #72755712 (#25621) üzenetére


Zeki
nagyúr

Olyan nem lesz egy ideig. Az optikai nettel mem versenyez a mobil. A cellák terhelése nem tud megjelenni az optikain.

(#25625) Cs1csó válasza bendegruz (#25623) üzenetére


Cs1csó
félisten

Sávszélből sose elég, azért jó az 5G vagy bármi ami sok ügyfelet tud kiszolgálni és nagy sebességgel mert így tovább lehet odázni egy cella megtelését.

(#25626) bendegruz válasza Cs1csó (#25625) üzenetére


bendegruz
őstag

Ezt a részét értem.
Csak ezt a letöltés/feltöltés minél több legyen fétist nem :D

Ha ilyen lenne mindenhol, nekem bőven megfelelne.Full hd videó megy vele akadasmentesen.Ami több, mint elég mobilon.Szerintem.

Asus Rog Strix Scar III

(#25627) Cs1csó válasza bendegruz (#25626) üzenetére


Cs1csó
félisten

Persze egyénre lebontva kb. nincs már értelme, pl. van aki már várja a 10Gbites netet sokaknak még az 1Gb-ites is álom. Minél több ügyfél kiszolgálása a lényeg, még egy focimeccsen is tudsz majd adatot küldeni-fogadni megfelelő sávszéllel még akkor is ha körülötted is van aki hasonlót csinál mert a hálózat bírja sok szimultán adatforgalmat.

(#25628) dethroner válasza Cs1csó (#25627) üzenetére


dethroner
veterán

Egy magyar meccsen párszázas közönséggel nem nagy művészet :DDD

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#25629) bendegruz válasza dethroner (#25628) üzenetére


bendegruz
őstag

:))

Asus Rog Strix Scar III

(#25630) viktorhu válasza dethroner (#25628) üzenetére


viktorhu
veterán

Egy strandon egy napos hétvégén annál inkább. :) Bár a strandokat meg az időjárás elintézi erre az évre, talán egy strandolós hétvége volt eddig.

(#25631) DevKiller válasza dethroner (#25628) üzenetére


DevKiller
senior tag

A nagyok mégis megfekszenek pl egy DVTK meccsen.
Ezt a vidit még én csináltam...
Vodafone vs DIGI. Meglepően nem volt sok közöttük. nyílván volt, de ez a különbség a voda részéről siralmas.

[ Szerkesztve ]

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#25632) bendegruz válasza DevKiller (#25631) üzenetére


bendegruz
őstag

Egész jó a feltoltesed.
Én még soha nem mértem 2mb/s sem soha.
Mindig 2 alatt van.

Asus Rog Strix Scar III

(#25633) n00n


n00n
őstag

Műszakilag mit jelentene, ha a Digi nyerne 900 Mhz-en frekit? Képes a mostani hardver ennek a frekinek is a szórására vagy minden tornyon dolgozni kellene vele?

(#25634) dchard válasza n00n (#25633) üzenetére


dchard
veterán

Minden tornyon dolgozni kellene. A bázisállomás alapsávi része (BBU) az kis szoftver/licensz frissítéssel ki fogja tudni szolgálni az új frekvenciákat (mindegy hogy 900, vagy 1800 vagy bármi más), de az RRU-kat fel kell rakni a toronyra és be kell kötni. Nyilván ha 1800-on nyernek plusz frekit, azt gombnyomással be lehet tolni, 900-hoz viszont RRU és adott esetben új antenna is kell.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#25635) Lajosnagy17 válasza Lacarr1 (#25611) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Hi Lacarr1,

Ennek mi a célja hogy lecserélik őket?

Üdv.
Lajos

(#25636) dchard válasza Lajosnagy17 (#25635) üzenetére


dchard
veterán

Én azt mondom először várjuk meg az első képet amin valóban látható Digis tornyon Huawei cucc (nem TDD), pillanatnyilag nehezemre esik elhinni, hogy egy még el sem készült hálózatot elkezdenek lercserélni. Az meg, hogy az Ericsson "erősebb" teljesen nonszensz...

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#25637) DevKiller válasza dchard (#25636) üzenetére


DevKiller
senior tag

Igaz, hogy én borsodi vagyok de én itt csak Ericsson-t láttam. Az újak is amit felraktak a sulihoz, az is Ericsson volt. Nem tudom miért érné meg nekik két céggel szerződést kötni.
Tudja fene :F

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#25638) rothfb válasza dchard (#25636) üzenetére


rothfb
addikt

Szerintem csak trollkodott.:D Különben is, nem mindegy, hogy melyik, Ericsson vagy Huawei? Mitől lenne gyengébb az egyik a másiknál?

(#25639) dchard válasza rothfb (#25638) üzenetére


dchard
veterán

Ezt így nem akartam leírni, de nekem is ez volt a benyomásom. Különösen, hogy privátban válaszolt a kérdésemre, ami nem építi a bizalmamat :)

"Mitől lenne gyengébb az egyik a másiknál?"

Semmiért, természetesen. A kimenő teljesítmény licencelhető (tehát annyit kapsz amennyit fizetsz), az érzékenység + LNA gain meg szabványban meghatározott, ha van is különbség az elhanyagolható.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#25640) Lacarr1 válasza Lajosnagy17 (#25635) üzenetére


Lacarr1
csendes tag

Józan ész azt diktálná hogy pont ezen a részen kellene őket megtartani a domborzat miatt. Azok sem tudják akik ezt csinálják :)

(#25641) Lacarr1 válasza dchard (#25639) üzenetére


Lacarr1
csendes tag

Legalább válaszoltam és ha te ez alapján méred a bizalmat sajnállak, de majd küldök neked képet hogy megnyugtassalak.

(#25642) Diák66 válasza dchard (#25636) üzenetére


Diák66
őstag

Hát majd erősen figyelek (akár teleobjektív is rendelkezésre áll), de szerintem nem fogok változást látni..... bár a "nyugaton" az meglehetősen tág..... (Tiszabecstől nyugatra, esetleg Felsőszölnöktől?)

(#25643) rothfb válasza Diák66 (#25642) üzenetére


rothfb
addikt

Nálam a nyugat a Dunántúlt jelenti. A Dunától nyugatra. Van az ország közepe, a Duna-Tisza köze. A Tiszától keletre az ország keleti fele. De tőlem lehet a Dunától keletre az ország keleti fele is.

(#25644) Diák66 válasza Lacarr1 (#25641) üzenetére


Diák66
őstag

Pontosíthattad is volna, mégis területileg hol keressük a huawei berendezéseket digi hálózatában. Győrben majd figyelek, de szerintem nem lesz változás.

(#25645) TaaT válasza DevKiller (#25620) üzenetére


TaaT
veterán

Békéscsabán lakunk és a környéken dolgozunk, errefelé egész jó a digi lefedettség.
Egy telenoros flottánál vannak a szüleim, itt már csak az a kérdés hogy a flotta ki akar-e tolni velünk ha a nevemre íratást egy év hűségidőhöz köti.

Give them hell Ukraine!

(#25646) Intruder2k5 válasza TaaT (#25645) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezt most nem igazán értem... Flottán belül nem fogod tudni átvinni a számot a DIGI-hez, mert az nyilván egy Telenor-os flotta. Ha átkerül a szám a DIGI-hez, onnantól nem lesz flotta tag. Illetve kérdés még, hogy a szám a szüleid nevén van, vagy a flotta nevén, és utóbbi esetben a szüleid csak a számlafizetők. Ha így van, akkor szélsőséges esetben az is előfordulhat, hogy a flotta nem adja ki a számot, ergo nem viheted sehova. Ha meg a szülők nevén van, akkor a flottának nincs beleszólása, hogy kire íratják át, mert mint mondtam, a flotta tagság úgyis megszűnik.

[ Szerkesztve ]

(#25647) TaaT válasza Intruder2k5 (#25646) üzenetére


TaaT
veterán

Akkor ezt le kell tisztázni mert nem sok mindent tudok arról a flottáról (e-nett kft), de pl a számhordozás fizetős náluk, így a nővérem számát hagytuk elveszni amikor kihoztuk (mert az a szám nem volt fontos), ezért sem tudom pontosan hogy ilyenkor mi a helyzet. De majd utánanézek.

Give them hell Ukraine!

(#25648) kidnou válasza TaaT (#25647) üzenetére


kidnou
senior tag

A flotta mindig csak az adott szolgáltatóra érvényes, ha váltasz, értelemszerűen megszűnik. A szamhordozasért azért kértek pénzt valószínűleg, mert az nem a nővéredé volt hanem a flottáé. Meg kell nezni hogy van a szerződés, de 99%ban ezek csak úgymond bezrelt számok. Magyarul ha kilépsz, veszik a szám is

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.