Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog (1)

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#25651) 66zio


66zio
aktív tag

Volt nemrég téma itt, hogy miért ne lehetne mobilkészüléket venni előfizetés nélkül. Jelentem telefonos ügyfélszolgálatot és személyesen kérdezve is mondták, hogy csak előfizetőknek adhatnak el telefont.

(#25652) #71835392


#71835392
törölt tag

igen, ez eddig is így volt, most is így van, mi benne a meglepetés? egyáltalán miért kellene hogy önállóan áruljanak készüléket, mikor pont az "árukapcsolás" az üzlet modelljük lényege?

(#25653) #71835392 válasza dchard (#25636) üzenetére


#71835392
törölt tag

El ne hidd ezt az ordas kamut.

Gondolom te is tudod, hogy exclusive szerződésük van az Ericssonnnal, nagyon életszerű lenne közben Huawei eszközöket venni. Főleg hogy a románoknál a komplett mobilhálózatot is most cserélik Ericssonra.

(#25654) Lacarr1 válasza #71835392 (#25653) üzenetére


Lacarr1
csendes tag

Te aztán tudod, ja vagy csak olvastad valahol😉

(#25655) DevKiller válasza #71835392 (#25653) üzenetére


DevKiller
senior tag

Majd fotózok egy román tornyot Biharon.
Legalább is megpróbálkozok vele, amennyire az én telómmal lehet jó fotót csinálni :U

[ Szerkesztve ]

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#25656) DevKiller válasza TaaT (#25647) üzenetére


DevKiller
senior tag

Legegyszerűbb talán az lenne, ha arra az időre feltöltőkártyásnak tennétek azok a számokat a nevedre míg a DIGI-hez át nem hordozzátok.
Nem lesz hűségidő, és a te neveden lesz.
Ha a flotta ki engedi a számokat. De ehhez tényleg nem értek.

A Telenornak nem kell tudni róla, hogy miért szeretnétek feltöltőkártyát, semmi közük hozzá. Így döntöttetek és kész.
De mint mondtam annak a nevén legyenek a kártyák, aki a kártyát kihozza a DIGI-ből. Mert az tudja a hordozást is indítani.

[ Szerkesztve ]

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#25657) bendegruz


bendegruz
őstag

Ma találkoztam egy hihetetlen idegesítő problémával.
A banknak telefonáltam, és egyszerűen nem működik a hivás kozben a billentyűzettel való navigálás a telecenter menüben...
Azt hittem, a telefonom kergült meg, de nem.
Betettem a telekomos kártyát és azzal simán működött...
valaki találkozott hasonlóval?

Asus Rog Strix Scar III

(#25658) Renwick válasza dchard (#25636) üzenetére


Renwick
őstag

Lehet, hogy valamilyen romániai deal részeként kerülnek ide is Huawei cuccok, mindenesetre a magyar DIGI és a magyar Huawei leány közt nincs mobilhálózati eszközökre vonatkozó beszállítói kapcsolat.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#25659) qnadam válasza bendegruz (#25657) üzenetére


qnadam
veterán

az valami szoftveres nyűg lehet nálad, mert a dtmf ilyenkor már hangként utazik a vonalon. ha egy másik eszközzel belecsipognál a mikrofonba, úgy is működne.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#25660) bendegruz válasza qnadam (#25659) üzenetére


bendegruz
őstag

de akkor a telekom kártyával sem működne, nem?
azzal viszont megy egyből minden állítgatás nélkül

Asus Rog Strix Scar III

(#25661) gabor9991 válasza bendegruz (#25660) üzenetére


gabor9991
őstag

Vodafone kártyával is előfordul ilyen néha.

(#25662) dchard válasza Renwick (#25658) üzenetére


dchard
veterán

Én úgy tudom, hogy a szabolcsi kistérségi FWA-juk (3.5GHz TD-LTE) az valóban Huawei, de csak 20-30 állomás. Saját szemmel nem láttam őket, de több helyről is ez az infó jött. Ráadásul az sem világos, hogy akkor ott az 1800-as réteg meg Ericsson volt? Mivel összenézve van 1800 is ott ahol az FWA működik. Ilyen helyről kéne pár fotó, vagy nem FWA-s helyszínről, ahol eddig tuti Ericsson volt. De toávbbra is nehezen hiszem el a dolgot.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#25663) Adamo_sx válasza bendegruz (#25657) üzenetére


Adamo_sx
aktív tag

Én már használtam a DTMF kódokat több szolgáltatónál (Elmü, légitársaság, biztosító, stb.) is a menüben navigálásra, gond nélkül működött a digis kártyával.

(#25664) bendegruz válasza Adamo_sx (#25663) üzenetére


bendegruz
őstag

hát akkor lehet ez csak valami pillanatnyi zavar volt
majd holnap még kipróbálom

Asus Rog Strix Scar III

(#25665) Diák66 válasza Renwick (#25658) üzenetére


Diák66
őstag

Digi esetében mondjuk bármi előfordulhat.....éppen nem tudnak fizetni a beszállítónak, nincs mivel dolgozni, akkor jó lesz az ami van, még ha leszerelt használt eszközről van szó, akkor is. ;] :W

(#25666) DevKiller válasza Diák66 (#25665) üzenetére


DevKiller
senior tag

Ez már csak ilyen :U

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#25667) Lacarr1 válasza Diák66 (#25665) üzenetére


Lacarr1
csendes tag

Új eszközök

(#25668) TaaT válasza DevKiller (#25656) üzenetére


TaaT
veterán

Nem szolgáltatós flottánál feltöltőkártya? Ilyenről sem hallottam még.

Give them hell Ukraine!

(#25669) Lajosnagy17 válasza Lacarr1 (#25667) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Huawei valószínű olcsóbban ad mindent manapság, mert már az angoloknak is bajuk van velük. :DD

Attól persze még lehet nagyon is jó.

[ Szerkesztve ]

(#25670) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Na egyelőre egy Nokia 735 lett a DIGI Mobil teszt eszközöm. Sebességet tudok mérni vele, mivel LTE-t ismeri, netezést is lehet stb. :D

Jól sejtem, hogy csak fizikai SIM-el lehet igénybe venni a szolgáltatást? Vagy van valami módszer, hogy iPhone-hoz berakjam virtuálisként?

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#25671) qnadam válasza szabonagyur (#25670) üzenetére


qnadam
veterán

legfeljebb úgy, hogy a meglevőt lecseréled esimre, és a felszabaduló helyre teszed a digit :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#25672) szabonagyur válasza qnadam (#25671) üzenetére


szabonagyur
félisten

Meglévő szolgáltató sem tudja sajna az esimet ezért bíztam benne hátha itt van trükk rá :D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#25673) DevKiller válasza TaaT (#25668) üzenetére


DevKiller
senior tag

Ez valami a 6forinthoz hasonló flotta?
Jól gondolom, hogy van belépési és kilépési díj is?
A szám jogilag a tiétek, vagy a flottáé? Nagyon nem mindegy.
Járj utánna, hogy milyen módon jöhettek el. Ha hozod a számokat egy biztos, hogy ha hordozni akartok akkor a DIGI előfizetőnek a nevén kell legyenek. Az, hogy mi módon éred ezt el azt már neked kell kideríteni.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#25674) DevKiller válasza szabonagyur (#25672) üzenetére


DevKiller
senior tag

Sajna nincs ilyesmire lehetőség.
Ez sok pénzbe kerülne a DIGI-nek, tehát valószínűleg egyhamar nem is lesz.

[ Szerkesztve ]

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#25675) TaaT válasza DevKiller (#25673) üzenetére


TaaT
veterán

e-nett kft, be és kilépési díj ha jól emlékszem nincs, számhordozásért viszont biztos hogy fizetni kell.
Holnap felhívom őket hogy mi a helyzet.

Give them hell Ukraine!

(#25676) rothfb válasza szabonagyur (#25672) üzenetére


rothfb
veterán

E-simje csak a Telekomnak van jelenleg. Diginél, ha jól gondolom, még jó darabig nem lesz ilyesmi...

(#25677) szabonagyur válasza rothfb (#25676) üzenetére


szabonagyur
félisten

Telekomot tudom, de itt nem találtam semmilyen infót, így rákérdeztem. Másik számom sem Telekom, így akkor a jelenlegi helyzetben marad a 2 külön teló.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#25678) rothfb válasza szabonagyur (#25677) üzenetére


rothfb
veterán

Dual simes telefon? Ma már szinte alap. Én is így használom második kártyának...

(#25679) szabonagyur válasza rothfb (#25678) üzenetére


szabonagyur
félisten

Alma... :P

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#25680) rothfb válasza szabonagyur (#25679) üzenetére


rothfb
veterán

Ez nem nekem kellemetlen...:P:D

(#25681) szabonagyur válasza rothfb (#25680) üzenetére


szabonagyur
félisten

A Digit amúgy is tesztelem max, szóval így marad a 2 eszköz :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#25682) RoyBatty válasza szabonagyur (#25677) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

E-Simje Magyarországon csak a Telekomnak van, a bevezetésének komoly műszaki fejlesztési és pénzügyi igényei vannak, ezért nem várható a közeljövőben a Diginél.
Az iPhone 15-ben 2023-ban lehet, hogy az Apple bevezeti a korábban soha nem látott, forradalmi Dual-SIM technológiát, addig sajnos türelemmel várni kell :D

(#25683) DevKiller válasza RoyBatty (#25682) üzenetére


DevKiller
senior tag

"Az iPhone 15-ben 2023-ban lehet, hogy az Apple bevezeti a korábban soha nem látott, forradalmi Dual-SIM technológiát, addig sajnos türelemmel várni kell :D"

:C :))

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#25684) dchard válasza RoyBatty (#25682) üzenetére


dchard
veterán

Még szerencse, hogy a hagyományos SIM-nek nulla költsége van... Kíváncsi lennék ezekre a nagyon komoly műszaki fejlesztésekre a szolgáltató oldalán, tekintve hogy az E-SIM pont úgy viselkedik hálózati szempontból, mint a hagyományos SIM. Csak a provisioning-et kell megoldani, az is tisztán informatikai fejlesztés. Egy budget operátornál minden Forint megtakarítás számít (a Telekom sem azért szórakozik vele, mert szeretne több pénzt költeni ugyanarra).

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#25685) RoyBatty válasza dchard (#25684) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

A fizikai SIM is pénzbe kerül, de az a technológia már 30 éve "készen van", az összes háttérrendszer fel van készítve a kezelésére. Nem ismerem a Digi rendszereit teljes mélységében, de gondolom elég sok helyen bele kell nyúlni ahhoz (a CRM, számlázási rendszerektől elkezdve a provisioningen át a roaming rendszerig), hogy az E-SIM is használható legyen.
Más gyártókról nem tudok nyilatkozni, de az Apple konkrétan pénzt kér az operátoroktól azért, hogy a VoLTE vagy E-SIM szolgáltatást egyáltalán tesztelni legyen hajlandó az operátornál. Gyanúm szerint még a használatért is kérnek pénzt, nem szívbajosak pénzügyi területen :)

(#25686) dchard válasza RoyBatty (#25685) üzenetére


dchard
veterán

Na akkor mégegyszer: a hálózati működés szempontjából (ide értve a roamingot, CRM-et, számlázást is), pont ugyanúgy működik az E-SIM mint a hagyományos SIM. CRM-ben is csak annyit kell megoldani, hogy most a kártyákhoz tartozó adatokat amiket a gyártótól megkap az operátor, betölti a saját rendszerébe, majd az ügyintéző bescanneli a kiválasztott kártyán lévő vonalkódot (jellemzően az ICCID-t), és a belső rendszer azt összerendeli a HSS-be már betöltött adatokkal, most úgy kell megváltoztatni, hogy ez a pár adat külső forrásból is elérhető legyen (például bediktálja az ügyfél), vagy OTA-n esetleg app-on keresztül leküldhető legyen a telefonnak. Ennyi. Minden más háttérrendszer számára az E-SIM egy normál SIM, a különbség annyi hogy nem foglal fizikailag helyet, mert az általa megvalósított funkciókat (ami nem adattárolás) a telefonban lévő alapsávi egység fogja megvalósítani.

Sokkal érdekesebb kérdés - ha már Apple - hogy attól hogy egy telefon támogatja az E-SIM-et, amiből alapvetően következik hogy több SIM adatát tudja tárolni a készülék, attól még nem feltétlenül lesz képes arra, hogy egyszerre két hálózattal is működjön, hanem csak váltogathatsz a két hálózat között gombnyomással (mintha fizikailag cserélgetnéd a SIM-et). Tehát E-SIM mellett is dual-"sim"-es telefont kell venni, az nem oldja meg ezt az alapvető problémát.

MOD: érdemes megnézni pár videót a neten, ahol az E-SIM-et QR kóddal aktiválják interneten keresztül. Ez a valóságban egy app a telefonodon ami a szolgáltatótól kapott adatokat beírja a telefon alapsávi egységébe és kész.

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#25687) Renwick válasza dchard (#25684) üzenetére


Renwick
őstag

Felteszem ez éppúgy valamilyen Apple-féle licencdíjon csúszik el, mint anno a VoLTE-támogatás az iPhone-oknál, ahol a szolgáltatói támogatás bekapcsolásához tejelni kellett az Apple-nek.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#25688) ggabor02 válasza RoyBatty (#25682) üzenetére


ggabor02
aktív tag

"Az iPhone 15-ben 2023-ban lehet, hogy az Apple bevezeti a korábban soha nem látott, forradalmi Dual-SIM technológiát, addig sajnos türelemmel várni kell"
:O
Ezen időponttól előre láthatólag lehetőség lesz egy médiafájlra kattintva csengőhangként beállítani, valamint a rejtett számról érkező hívásokat kitiltani.

(#25689) Cs1csó válasza ggabor02 (#25688) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezen időponttól előre láthatólag lehetőség lesz egy médiafájlra kattintva csengőhangként beállítani, valamint a rejtett számról érkező hívásokat kitiltani.

:Y

Jah meg embert küldönk a Holdra!

(#25690) dchard válasza Renwick (#25687) üzenetére


dchard
veterán

Ennek semmi köze nincs az Apple-höz. Nyilván kell a gyártó együttműködése, hogy kialakítsa azt az általános interfészt, amin keresztül a provisioning megtörténik, mert valahogy az E-SIM-et fel kell tölteni azokkal az adatokka, amik a szolgáltatótól jönnek. Ez lehet egy a telefonba épített rendszer app, vagy külön letölthető applikáció. Az hogy az Apple ezért pénzt kér még nem jelenti azt, hogy mindenki más is pénzt fog érte kérni (az Apple-ön kívül senki már nem kér ilyesmiért pénzt), és főleg semmi köze nincs a szolgáltatónál szükséges fejlesztésekhez, mert ez nem gyártó specifikus.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#25691) Renwick válasza dchard (#25690) üzenetére


Renwick
őstag

Ezt értem, de ha ez egy olyan funkció, amit többségében iPhone-tulajok használnak, akkor az bizony minden iOS-user után díjfizetési kötelezettséget írhat elő az operátornak. És ahogy mondod, mivel senki más nem kér pénzt érte, ezért az Apple userektől sem lehet pénzt kérni a szolgáltatásért, vagyis marad két választásod: Vagy adod mindenkinek ingyen és benyeled a licencdíjat, vagy nem adod senkinek sem.
Persze ez csak spekuláció, az eSIM-nél nem tudom, így működik-e a rendszer, de a VoLTE-nél határozottan így működött/működik.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#25692) dchard válasza Renwick (#25691) üzenetére


dchard
veterán

"Vagy adod mindenkinek ingyen és benyeled a licencdíjat, vagy nem adod senkinek sem."

Túróst, már elnézést :) A Digi pontosan ugyanazt megteheti az E-SIM-mel mint a VoLTE-val: adja mindenkinek és a vendorra (vagy a userre) bízza a támogatást. VoLTE sem csak Apple telefonokon van, de mivel a Diginek ez nem fér bele, ezért őket kihagyták. Nem a Digi felelőssége ez a szemét attitűd amit az Apple csinál. A többi telefon nagy részével pedig működik a VoLTE vagy könnyen működésre bírható. Ugyanezt megteheti az E-SIM-mel is: bevezeti, a többség jól jár, aztán az Apple userek megint kimaradnak valamiből. Nem érzem ezt tragédiának, sem az összes előfizetőt érintő problémának :)

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#25693) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Köszi mindenkinek tudom, hogy T-nek van, csak bíztam benne, hogy hátha a DIGI-nél megjelenik majd 2-nak.

Alma esetén VOLTE gomb megjelenik, hogy teszteljem hogy megy is?

A trolloknak: mivel maga a fizikai SIM azért inkább régi módi mint új gondolom klasszik dual sosem lesz az alma, lásd USA-ban is van szolgáltató ahol már nagyon régóta nincs SIM egyáltalán és nem csak almánál.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#25694) rothfb válasza szabonagyur (#25693) üzenetére


rothfb
veterán

Ha működik a Volte, akkor ha mobilnet be van kapcsolva és 4g-t ír, akkor láthatod, hogy nem vált át 3g-re vagy 2g-re. Ha a Volte nem működik, hívás kezdeményezés után azonnal levált 4g-ről.

(#25695) szabonagyur válasza rothfb (#25694) üzenetére


szabonagyur
félisten

Na ezt megnézem valamikor, kíváncsi lettem.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#25696) mezosystems válasza szabonagyur (#25693) üzenetére


mezosystems
csendes tag

Szia!
Tökéletesen működik alma esetén, iOS 13tól. Viszont nem jelenik meg a VoLTE a hívásnál mert nem apple authorized. Írja is bekapcsolásnál hogy hibásan működhet...

Viszont nálam néha kell havi 1 reboot mert olyankor valami miatt nem VoLTE-n megy a hívás.
(Ezt könnyen észreveszed mert ha VoLTE-n megy a hivás akkor a hivás elején 1-2 secig normál kicsörgés van, majd átvált olyanra mintha régi bp-s matáv számot hivnál :D :D :D)

Én úgy használom, hogy telekom legkisebb csomag 3gb nettel. 1890/hó ez eSIM
Digi meg a fizikai.. Mindent a DiGin használok, de ha olyan helyre megyek akk a telekom megy. Így 10/10... (Főleg mert a szifon az androidos telókkal ellentétben automatikusan vált a net között ha elmegy a térerő, voip az azért bőven megszakad, de ha csak böngészel vagy spotify akk észrevétlen, ue pl navigációnál)

VoWifi viszont hihetetlenül nagy hiány (Bezzeg Telekommal megy -,-) és az apple hozzáállása miatt minimum 5 évig itt még biztos nem lesz. Próbálkoztam jailbreak meg carrier hack de....

(#25697) szabonagyur válasza mezosystems (#25696) üzenetére


szabonagyur
félisten

Másik T-nél vagyok amit nem akarok/tudok lecserélni, annak maradnia kell, tesztre lenne jó a DIGI e-sim-nek. De így marad a DIGI egy Lumia 735-ben, teszre az is jó.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#25698) rothfb válasza szabonagyur (#25695) üzenetére


rothfb
veterán

Volte (4g) hívás esetén egyébként a tárcsázás után szinte azonnal ki fog csöngeni. 2-3g-n kell pár másodperc amire hallod a búgó hangot. Na ez 4g-n szinte azonnali. Mondjuk ha a hívott szám nem 4g-n van, akkor lassabb lehet a kapcsolat létrejötte. A hívás során a hang (főleg ha a másik is 4g-n van) tisztább lehet és érthetőbb. Illetve ha 4g-n megy ki a hívás, tehát Volte hívásról beszélünk, a képernyőn láthatod a kiírást, hogy "HD" hívás. Persze almán nem tudom, hogy így lesz e, de Androidos telefonokon így van.
Ja és a legtöbb telefonon (ez szolgáltató függő is) a kis pálcikák mellett megjelenik egy kis Volte ikon is. Wifi hívásnál pedig kis wifi hívás ikon.

[ Szerkesztve ]

(#25699) szabonagyur válasza rothfb (#25698) üzenetére


szabonagyur
félisten

Almánál semmi külön jel nincs max annyi, hogy LTE-t ír ki és nem 4G-t, ha számít valamit...

Na megnézem valamikor ha lesz időm mit is tud vagy nem tud (csak az a fránya SIM csere). :D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#25700) bendegruz


bendegruz
őstag

Van esetleg itt aki dorogon lakik?
A térkép alapján jó a lefedettseg, de érdekelne, ténylegesen is az-e? :R

Asus Rog Strix Scar III

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.