Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4673) AtHoS válasza ADAM1337 (#4667) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ha már HP-ra mégy Shakoba tegyél pruby-t. Az 38Hp ellenben az IO-val csak 30HP-val lesz több.

Venom grip helyett inkább magefist és Zakába mehet UM, ami ugye 22allrez, Verdungo helyett Arach, de inkább nézd meg mit írt mcsabee #4655-ben.

Megcsináltam az általa írt spirites hammert. 2x4 üres slot az invben, 1 combat sk + torch, de anni nincs, így 10k dam, BC-vel 11k, 1650 körüli hp (nem mentem max hpra!). 5-ös cta BO-jával 2.6k hp de még 95 stat nincs elosztva. Ez vitára fog kerülni, ami ugye 3x95 hp és erre jön még a BO.

Sacred targe spirittel 150 körüli dex-el 75 a block. Tettem mellé egy Defiance aurás csicsót insight-tal a kezében. Mana így kifogyhatatlan, de a sanctuary aura is egyből maxra tölt. BO-val 1k mana, ami már azért elegendőnek mondható.

Egész tűrhetően lehet vele tpzni, de sorc mellett elbújhat azért ;]

Mod:
Win7-hez annyit tudok hozzátenni, hogy elindul 2D-ben is de vagy 5 perc kell neki mire észbekap. Meg ha így van indítva, akkor ha kitabolsz a játékból majd vissza, akkor szétmossa a képet, olyan mintha visszaváltana 4bit-es színmélységre és nem látni szinte semmit a képből :(

Maradtam inkább a D3D mellett. Mondjuk ha ablakban indítom akkor jó 2D-ben is.

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.