Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#19449) doser0717 válasza santamas (#19446) üzenetére


doser0717
aktív tag

Hogy nem lehet bővíteni, azt már sikerült hivatalos szervizben megtudnom. :)
Az MSI-vel kapcsolatban pedig: én 4 éve ütöm/vágom az enyémet, túl van már a 22-23.000 üzemórán, ebből 3-4.000 komolyabb játék, a többi FM, többször leesett asztalról, műszerfalról - tehát kapott már rendesen és még semmi baja nem volt! Igaz melegedni melegszik, de eddig semmi probléma. Szóval a saját tapasztalataim alapján maximálisan meg vagyok elégedve az MSI-vel, csak már a 8600GT vga-t keveslem. Szóval a saját tapasztalataim alapján egyértelmű lenne az MSI, de valamennyire mégis elbizonytalanít a sok rossz vélemény. A fórumokon meg... - mindenki azt isteníti amit árul!
De amennyire utánajártam, a DELL xps az egyetlen alternatíva. - ezért vagyok itt!

Ezt a dokkolós témát is néztem, de pont azért kell erős laptop, mert állandóan mozgásban vagyok és még azt is cipelni... Arról nem beszélve, hogy mivel az xps-t nem lehet dokkolni, maradna a Latitude, amiből az igényeimnek megfelelő szintén 300.000 + 20.000 egy olyan dokkoló ami fogad vga-t + maga a vga még Isten tudja mennyi?!? Annyiból meg már van Alienware is... - szóval ezt a lehetőséget kizártam.

Igazából azt lenne jó tudni, hogy 4 évvel ezelőtt az akkori kínálatban mennyire számított komoly vga-nak a GeForce 8600M GT és ehhez képest milyen szinten van a mai kínálatban a GT555M.

FK8, Valoriani Baby 75

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.