Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#19751) cadeyrn válasza Emb3rke (#19745) üzenetére


cadeyrn
aktív tag

@Emb3rke: én a Humansoftnál jártam, de a tapasztalat az, hogy szinte mindegy, hova viszed, mert mindenről a Dell dönt, a szervíz is velük kommunikál. Viszont én nem ajánlom, hogy a Dell központot hívd, kevés unottabb és kevésbé segítőkész telefonossal találkoztam eddig, mint ott.

(#19752) wanted5


wanted5
őstag

nekem olyan bajom van h mikor ki akarom kapcsolni a notit akkor újraindúl mindig.
Semmi hibát meg ilyesmit nem ír, olyan mintha rendesen kikapcsolna csak utánna újra bekapcsol
L702x-em van amugy
Vmi tipp h miért csinálhatja? :D

(#19753) attila199207


attila199207
tag

sziasztok kinéztem egy dell notit [link] az lenne a kérdésem hogy elég egy gépészmérnök hallgatónak aki játszani is meg filmet nézni illetve dolgozni is akar rajta?
mert hp elitebook-ot ajánlott mindenki de azok jóval drágábbak
valaki tapasztalat? vagy aki tudna segíteni ha nem ezt akkor mit válasszak?
ugy alakult hogy jövőhetén megtudom rendelni szal fontos lenne
elöre is köszönöm

(#19754) cadeyrn válasza attila199207 (#19753) üzenetére


cadeyrn
aktív tag

@attila199207: a Vostróknak jó a felszereltségük, de a strapabírásuk a béka segge alatt van. Az EliteBook összehasonlíthatatlanul jobban bírja a fizikai strapát, de ha ugyanazt a felszereltséget keresed, nézd a tárcád alját. Esetleg nézd meg a Notebookstore.hu -t.

(#19755) Thusor válasza attila199207 (#19753) üzenetére


Thusor
őstag

Kicsit többért kaphatod ezt a gépet: [link]
Véleményem szerint ez is elégnek kell lennie. Volt itt a prohardveren is teszt róla, sok jót lehet hallani erről a gépről, és szerintem elég strapabíró is. Bár az tény, hogy nem egy elitebook.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#19756) Egorov válasza attila199207 (#19753) üzenetére


Egorov
aktív tag

Ha gépész hallgató vagy, akkor fogsz 3D tervező rendszereket futtatni. Véleményem az, hogy 15" nem előnyös ezen programokhoz. Ha tudsz, akkor nagyobb képernyővel felszerelt gépet vegyél.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#19757) breal11 válasza breal11 (#19698) üzenetére


breal11
tag

Sziasztok, senki többet? Nem tudtok segíteni válasszal? :(

(#19758) cadeyrn válasza Egorov (#19756) üzenetére


cadeyrn
aktív tag

@Egorov: 15"-on 1366x768 pont ugyanolyan, mint 14"-on :)
Inkább felbontásban nézzen nagyobbat, mert a tervezőprogramokhoz az kell jobban, 12"-on is van 1440x900, és már azzal jobban már, mint a "HD" felbontással.

(#19759) Mivec


Mivec
csendes tag

Üdv! Hamarosan kézhez kapom az n5110-esem. Szerintetek mennyit lehet kihozni a gt525m-ből? Hozható egy 540m szintje? Elvileg ugyan az a kettő, csak alacsonyabb órajelen jár az 525m, nem?

(#19760) Egorov válasza cadeyrn (#19758) üzenetére


Egorov
aktív tag

Hmm user error. :DDD Erre hirtelen nem is gondoltam. :R

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#19761) Snay


Snay
csendes tag

Heló

Van egy dell n5110 notim
olyan problémám lenne hogy le kódoltam a biost de a hdd-t nem hogy akkor miért kéri a hdd kódot le is tiltotta sajnos a hdd-t hogy tudnám resetelni a biost vagy a kódot kikapcsolni valahogy. Választ előre is köszi

(#19762) kcs73 válasza anty_si_ramy (#19739) üzenetére


kcs73
aktív tag

Szia!
Nekem is ez a problémám,ha jutsz valamire kérlek jelezd!
Köszönöm!
Plusz ha a jkluio789 billentyűkkel akarok írni akkor le kell nyomnom az FN billentyűt is!!!

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#19763) K Norbi válasza Mivec (#19759) üzenetére


K Norbi
addikt

Nem tudom mi lehet a kettö közt a különbség nekem is ilyen gépem van. és NV GT525M videókártyával, de a Dirt3, the witcher2, Fear3, stb full grafikán full beállitással megsem érzi.

(#19764) #53314048


#53314048
törölt tag

Sziasztok!

Dell Inspiron N5010 laptopomon az audio bemenetet is szeretném kimenetként használni, tehát két audio kimenetet szeretnék rá. A kérdésem az, hogy ezt meg lehet-e oldani?

(#19765) kisjimy


kisjimy
aktív tag

Sziasztok!

Van nekem egy Dell Inspiron 1525-ös laptop,T8100 Core 2 duo 2.1mhz 2gb 800 ram 250gb vinyó.Szeretném ha proci gyoesabb lenne pl T9500 több ram,és gyorsabb vinyó,vagy ssd.Tudtok ebben segiteni,hogy milyen tipusokmennek benne gond nélkül?

Előre is köszönöm!

(#19766) oncsi


oncsi
őstag

Üdv mindenki!

D630-asban szeretném a g-s WiFi-t N-esiteni. Vettem erre a célra egy Intel 4965AGN modult, (azt hiszem HP vagy Lenovo) de rájöttem, hogy ez nem lesz ilyen egyszerű. Legfőképp semmi Driver nem jó neki. Másrészt az oldalsó kapcsoló hatástalan. Valami megoldás kéne mert elég gyengécske a térerő. (na meg lassú is). Valószínűleg van eredeti N-es WiFi hozzá (abból gondolom, mert benne van a 3. antenna is) de nem tudom hogy milyen típusú.
Tehát egy belevaló modult keresnék, vagy/és egy Drivert hozzá (XP és Win 7 is kell a gépre, mert amire főképp használom az csak XP-n megy)
Köszönöm előre is a tippeket.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#19767) eami válasza Muerte (#19749) üzenetére


eami
addikt

sajnos ez széria hiba... tele van vele a net :( a venti szinte alig fúj valamit cserébe jó hangos, korábban azért fújta is a levegőt és közel sem ilyen hangosan :/

(#19768) eami válasza eami (#19767) üzenetére


eami
addikt

még annyi kieg, hogy nem ez az első nyara a gépnek és nem is az eddigi legmelegebb... érdekes módon korábban semmi gond nem volt vele...

(#19769) SzaboZE válasza oncsi (#19766) üzenetére


SzaboZE
addikt

A HP-s vagy Lenovo-s kártya nem biztos hogy fog menni benne, mivel ezek a gyártók elég gyakran saját fw-t raknak a kártyára csupán azért hogy ne lehessen más gyártó gépében használni. Vagy dell vagy valami nem gyártófüggő kártya kell neked. Az N-es kártyától önmagában nem lesz jobb a térerő. A dell is 4965 modult használ, így amit a dell oldalán találsz intel drivert, azzal kellene mennie (persze hp, lenovo kártyával nem biztos). Windows7 szerintem driver nélkül is megtalálja.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#19770) SzaboZE válasza eami (#19744) üzenetére


SzaboZE
addikt

Nem tudom mennyi idős a gép, de általában a por szokta lerontani a hűtés hatásfokát.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#19771) Muerte válasza eami (#19768) üzenetére


Muerte
addikt

Szétszedés és alapos portalanitás segithet valószinűleg.

(#19772) Muerte válasza Muerte (#19771) üzenetére


Muerte
addikt

Meg ha már két éves akkor egy újrapasztázás is sokat javithat.

(#19773) eami válasza Muerte (#19771) üzenetére


eami
addikt

köszi szépen a tippet, de még 2,5 év gari van rá a 4ből, így gyanítom 1x szervizhez kell fordulnom vele :(

[ Szerkesztve ]

(#19774) Eastman


Eastman
őstag

Sziasztok!

Dell Latitude C400-as notebookba milyen ramot vegyek, mit keressek? Milyen való bele? Kb. 2x 512 Mb-ra bővíteném.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#19775) cadeyrn válasza Eastman (#19774) üzenetére


cadeyrn
aktív tag

Google -> Dell Latitude C400 Datasheet.

Please use Google before...

Egyébként PIII, tehát SDRAM, de 2x512 MB sdramnál lehet, hogy olcsóbb egy használt gépet venni.

[ Szerkesztve ]

(#19776) Eastman válasza cadeyrn (#19775) üzenetére


Eastman
őstag

Köszönöm szépen! :R

...ha megnézed a blogom, nem a tech miatt vagyok itt. ;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#19777) Mivec válasza K Norbi (#19763) üzenetére


Mivec
csendes tag

Szia! Kössz a választ. Bíztató, hogy ilyen jól megy. Nem melegszik túlságosan?

(#19778) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

sziasztok!

sikerült venni egy n5510 notit, sajnos van egy-két zavaró dolog pl ,hogy a hangszóró berezegteti a billentyűzetet, és baromira idegesítő. Esetleg vkinek van vm tapasztalata ezzel kapcsolatban?
Illetve ha lenyomok egy billentyűt akkor az egész szigetes billentyűzet enyhén behorpad, ami nem túl klafa....

Szépnapot!

(#19779) Muerte válasza Dexter-2000 (#19778) üzenetére


Muerte
addikt

Új az a noti? Szerintem nincs helyén a billentyűzet,nem volna szabad neki horpadozni.

(#19780) Dexter-2000 válasza Muerte (#19779) üzenetére


Dexter-2000
őstag

igen zsír új .. olyan mintha nem lenne alátámasztva ..de amúgy a helyén van .. szóval szerintem ez gyarilag ilyen

Szépnapot!

(#19781) wanted5


wanted5
őstag

nekem olyan bajom van h mikor ki akarom kapcsolni a notit akkor újraindúl mindig.
Semmi hibát meg ilyesmit nem ír, olyan mintha rendesen kikapcsolna csak utánna újra bekapcsol
L702x-em van amugy
Vmi tipp h miért csinálhatja? :D

(#19782) Dexter-2000 válasza wanted5 (#19781) üzenetére


Dexter-2000
őstag

húúha nekem ilyet a pc-m csinált és abból alaplapcsere lett :(

Szépnapot!

(#19783) wanted5 válasza Dexter-2000 (#19782) üzenetére


wanted5
őstag

fúú ne ijesztgess már :D
alig 3 hónapja vettem a gépet
rem vmi más baja van...

(#19784) Muerte válasza wanted5 (#19783) üzenetére


Muerte
addikt

Hát pedig sanszos :(((

(#19785) Dexter-2000 válasza wanted5 (#19783) üzenetére


Dexter-2000
őstag

felhívod a szervizt és ott megmondják a tutit neked ;) egy másik acer notimat 2 hét alatt csinálták meg de a futár jött érte és hozta is. esetleg még egy új op. rendszer talán segít.

Szépnapot!

(#19786) wanted5 válasza Dexter-2000 (#19785) üzenetére


wanted5
őstag

megoldódott a probléma, az energiasémával volt vmi, mert most másikra tettem és nem csinálta
köszi azért a segítséget

(#19787) Dexter-2000 válasza wanted5 (#19786) üzenetére


Dexter-2000
őstag

hála az égnek :D
örülök, hogy segíthettem :R

Szépnapot!

(#19788) LaptopSystem

Sziasztok van nekem egy DELL XPS 1730 as laptopom 9800MGT SLI kártya van benne van tapasztalatotok ezzel a laptoppal kapcsolatban negativ pozitiv véleményt is meghallgatók :R

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#19789) m.tomi4 válasza Emb3rke (#19745) üzenetére


m.tomi4
tag

hali,

én ezt tudom mondani:
Budapest

Cím: 1067 Budapest, Teréz körút 47.
Nyitva tartás: H-P 9-18; Szo.:9-13
Tel: 20/988-2000

Pécs

Cím: 7624 Pécs, Ifjúság útja 11.
Nyitva tartás: H-P: 8-17; Szo.: 9-12
Tel: 72/512-538
Mobil: 20/556-5060
Fax:72/512-539

ez egy cég!!

(#19790) kcs73


kcs73
aktív tag

Szasztok!
alienware M15x gépem van,németbe vettem,igy német windows volt rajta.
gondoltam teszek rá magyar windows 7-et.
sajnos tettem!
azóta nem világít rajta semmi!
meg még a jkluio789 billentyűk is csak akkor működnek,ha nyomom az FN billentyűt!
kérlek segítsetek!!
:R

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#19791) Poo


Poo
aktív tag

sziasztok,

Tudnátok abban segíteni hogy lenne egy d600-as masina ami bekapcsoló gomb megnyomásakor nem mindig kapcsol be hanem elkezdenek a ledek gyorsan villogni, de mikor egy bizonyos helyen a bekapcsoló panelt megnyomom elindul és gond nélkül működik.Ezt a hibát lehet valahogy orvosolni?nem a panel a hibás mert azt már cseréltem egy elvileg jóra. :R

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#19792) Mivec


Mivec
csendes tag

Üdv! Nagy a gáz, segítsetek. Vettem egy Dell 5110 est. 64 bites windows 7 et tennénk rá, de telepítés előtt azt írja, hogy nem találja a dvd meghajtó illesztőprogramját. Próbáltam usb ről, úgyse jó. Próbáltam más 64 bitest, úgyse jó. A 32 es felmegy furcsamód. De nem azért van 4 giga ramom, hogy ne tudjam kihasználni. Szerintetek mi a gond?

(#19793) Muerte válasza kcs73 (#19790) üzenetére


Muerte
addikt

Windowsnak ahoz köze nem lehet. A command centert felraktad telepitéskor?

(#19794) Poo válasza Mivec (#19792) üzenetére


Poo
aktív tag

a 64 bitesnek a telepítője eredeti? nem valami kókányolt szar?telepítés előtt mi írja ki hogy nem találja az illesztőprogramot?

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#19795) kcs73 válasza Muerte (#19793) üzenetére


kcs73
aktív tag

szerintem az lehet a baj,hogy leformáztam a winyót!!!
és azon lehetett valami dell progi amit töröltem!

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#19796) Muerte válasza kcs73 (#19795) üzenetére


Muerte
addikt

OMG!!! Hát mivel újrahúztad a windowst persze h eltüntek az Alienware saját progjamjai is.Felmész szépen a dell.hu-ra ,szerviz és támogatás,bepötyögöd a szerviztag számot,driverek,és ott van az összes program amit telepitened kell.A világitásért speciál a command center a felelős.Telepited,beállitod és kész.
De ha nem találod ;)
[link]

(#19797) K Norbi


K Norbi
addikt

sziasztok! kinek milyen hütöpad van a gépe alatt? minden tapasztalat érdekel. Logitech N200 erröl valakinek vélemény?
[link]
[link]

(#19798) Mivec válasza Poo (#19794) üzenetére


Mivec
csendes tag

Az egyetemi szabadon használható nem ment fel. A kókányolt szar már szalad, usbről felment. Mostmár működik a dvd meghajtó is. Azért jó lenne tudni, hogy a legális 64 es miért nem megy fel dvd-ről...

(#19799) rb26dett


rb26dett
aktív tag

Unokatesómnak ma telepítettem fel egy 5110 i7-est 8Gb ramost. Azt kell hogy mondjam lehet nagy volt az elvárásom, de az i5-760as asztali gépem gyorsabb. Azt hittem hogy ez a 8 szálon dolgozó i7 majd kenterbe veri az i5-ösöm. Bár nem nézegettem se tesztet se semmit, csupán a win és a programjai telepítése alatt amit tapasztaltam arról beszélek. bár az i7-es "csupán" 2.0Ghz-en ketyeg amíg az én i5-öm 2.9Ghz-en. Ezek szerint nem elhanyagolható ez a különbség. Driver telepítés tényleg agybaj az összes wlan drivert kidobja, szerencsére én itt már olvasgattam ezt a fórumot hogy majd egyszer ha veszek akkor pont egy ilyet, ezért visszaolvastam és amit írt valaki drivert nekem is az kellett... JAH office-ozni vették az i7-es gépet.... Mondom erősebb gép nem volt?! Na mind1 egy ideig nem lesz gondjuk gépre. Majd én valami játékot felrakok rá aztán megnézem mit mutat.

(#19800) K Norbi válasza rb26dett (#19799) üzenetére


K Norbi
addikt

nekem is ilyen gépem van, nekem amikor csinálta a haver, ösem ájult el az i7 es procitól.. söt többet várt..

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.