Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#10851) detri válasza wwhy (#10846) üzenetére


detri
aktív tag

Köszi! Pont E4200 és E4300 nincs sehol, ezek érdekelnének. :)

(#10852) wwhy válasza vscotina (#10849) üzenetére


wwhy
veterán

vagy EZ

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#10853) Neptunfű


Neptunfű
tag

Üdv!
Találkozott már valaki olyannal, hogy az elvileg még garis gépének service tag-ját leellenőrizve ezt írja ki a dell a system summary? "There are no service contracts or warranties associated with this system." Nem értem, mi lehet, mert alig fél éve még több mint másfél év gari volt és szépen számlált vissza a cucc...
Valakinek ötlete?

as long as you don't choose everything remains possible

(#10854) !wannabe


!wannabe
tag

Hová tűnnek a Vostro-k?

Próbálta már közületek mostanában megrendelni valahonnan a DELL Vostro család valamely tagját? Tegnap én igen, azonban ma felhívtak, hogy mégsem tudják leszállítani. Nincs meg a beszállítóknál. Ez a 2. hely volt, azóta felhívtam 3-at és továbbra sem tudtak biztos infot adni, hogy van-e. Elvileg most áll egy rendelésem az egyik kereskedésnél, olyan címen, hogy keresik... ugyanis az adatbázis szerint van 1 db 1310 FD de egyelőre nincs meg.

Szóval szerintetek miért lett ennyire nehéz beszerezni? Az egyik helyen például azt mondták, hogy ez kifutó termék. Ez tényleg így van? Azt hittem, hogy a nyáron jelent meg egyátalán a Vostro széria.

[ Szerkesztve ]

(#10855) donci2 válasza !wannabe (#10854) üzenetére


donci2
csendes tag

nem csak a vostrokkal lesz gond. próbálják a beszerzéseket tologatni a gyenge forint miatt. azok a masinák, amelyek nincsenek már bent az országban, most egy kicsit késni fognak.

Andras

(#10856) yvanhoe válasza !wannabe (#10854) üzenetére


yvanhoe
csendes tag

Hello. Én próbálkoztam. Elég sokáig tartott az utánnajárás és nem is rendeltem, mert kb 80eFt-al többet mondott (válság, valuta stb) mint amennyi itthon lett volna (ha lehet kapni) Kb 15 bolt közül 1-nél még volt 1db, mire utólértem. Azt én vettem meg múlt hét pénteken. Vostro 1510
Szerintem ha Vostrot szeretnél most várnod kell amg tisztázódik a gazdasági helyzet a világban.

(#10857) !wannabe válasza yvanhoe (#10856) üzenetére


!wannabe
tag

Szerencsére nem kell várnom! :) Ugyanis felhívtak ma du. fél négykor és közölték, hogy megvan az utolsó Vostro 1310-esük. Mondták, hogy nem biztos, hogy holnap megkapom a 4 napos ünnep miatt lehet, hogy csak hétfőn "ér ide" vele a futár :(((

Node sikerült és ennek most nagyon örülök :C Most már remélem tényleg nem jön közbe semmi.

(#10858) vscotina válasza spyduck (#10850) üzenetére


vscotina
aktív tag

Szia ezt az NHC-t leszedtem, telepítettem és indítás után hibaüzenettel kidob. Vajon miért???

"Az objektumhivatkozás nincs beállítva semmilyen objektumpéldányra"" Na de amíg nem indítom el, addig hogy tudom beállítani???

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#10859) divot


divot
veterán

Rohadtul kezdem unni, hogy ez a szar szarakszik.

Még mindig az van, hogy ha elektromos hálózatra van dugva, és megy a mobilnet, akkor egy idő után totál belassul az egész: egy új alkalmazás megnyitása kb. 5 perc, egy online oldal bezárása meg 3 perc. Ha leveszem az áramról, akkor néhány perc múltán helyreáll a rend.

Mi a frász akadhat össze mi a frásszal? A web 'n' walk manager a Vistával, vagy mi? Ez így használhatatlan!

(#10860) Fejo


Fejo
őstag

Dell XPS M1530-ról mi a véleményetek?

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#10861) tomer74 válasza vscotina (#10858) üzenetére


tomer74
csendes tag

Szia.
Ezt raktad fel?

Dell bugfix!
If you have a Dell notebook or problems with the above version please use this bugfix version.
[link]

Nekem ez ment dell notin.

Üdv.T.

(#10862) scotina válasza tomer74 (#10861) üzenetére


scotina
csendes tag

Szervusz ez igen, tökéletesen működik, köszi

Üdv. Scoti

(#10863) Teemu


Teemu
tag

Sziasztok.

Mi a véleményetek a inspiron 1520.as gépekről? Melegedés? Vagy van valamilyen "rejtett" hibája? :) Előre is köszi.

(#10864) Rém válasza Fejo (#10860) üzenetére


Rém
tag

Én egy ilyent használok teljes megelégedésemre! 8100 C2d procival és 3 giga memóval, 8600 Gt-vel.
Elvileg az XPS-ek a legerősebb konfigok a Dell-nél, az anyagok és az összeszerelés minősége is ehhez igazodik (sajna az ár is). Semmi bajom nincsen vele, gyors, a hozzáadott körítés minden igényt kielégít ( táska, programok, bőrkötéses kezelési útmutató Logitech füles, multimédiás távirányító stb). A Dell-nél gamer besorolást kapott, ennek megfelelően játékra is alkalmas, minden elfogadható sebességgel és részletességgel futtatható natív felbontásban, még a Crysis is játszható vele természetesen kompromisszumokkal.
Mivel elég nagy teljesítményű ezért melegszik is rendesen, egy két három órás Ut3 party után tojást lehetne sütni rajta!
Remélem tudtam segíteni, ha még valami érdekel a géppel kapcsolatban kérdezz nyugodtan! :)

(#10865) Laybee


Laybee
őstag

Sziasztok!
Lenne egy Dell Inspiron 8200-as. Rá lett téve egy 500GB külső vinyó usb-n keresztül. Azóta fagyogat, pl. filmnézésnél 1-2mp-re megáll minden és folytatja tovább. Akkor is csinálja ha hálózatról megy. Mitől lehet?
Másik kérdésem: 1.8Ghz és 512mb ram egy dvd konvertálása 2 és fél óra, ugyanaz a művelet egy új laptopnál 40perc. Ez lehet memóriahiány is? Köszönöm.

(#10866) gkoltai


gkoltai
csendes tag

Sziasztok,
Segítséget kérnék, vettem egy dell inspiron 1525-öt 1395-ös WLAN kártyával. Amint felinstallálom a WLAN driverét, a gép kijelentkezéskor kb. 10 percet tölt mire leáll.
Ha átállitom ennek a power managementjét (mert ezt javasolják erre a problémára) az sem segit. Amig nem installálom a drivert addig nincs gond, de háló sem. Ha viszont felinstallálom és után leszedtem a drivert, akkor is megmarad a probléma és 10 percig jelentkezik ki.
Tudtok valamilyen megoldást? Előre is köszi,
Gábor

(#10867) mojo87


mojo87
csendes tag

Sziasztok! Egyik ismerősömnek van egy Dell Inspiron 1525ös laptopja, 3 hónapig tökéletesen működött, aztán a billentyűzettel gondok jelentkeztek :(( Az Enter és a Backspace billentyűk beragadtak, nehezen jártak, hol egyikkel hol másikkal volt gond, aztán pár napja a Backspace teljesen beakadt, benyomva maradt :O mikor barátom megpróbálta visszaállítani, kezébe maradt a billentyű. Érdekesség, hogy az Enter azóta jó. Kérdésem: házilag vissza lehet-e tenni helyére, vagy valamit kezdeni vele garancia vesztés nélkül, vagy mindenképp szervíz és komplett billentyűzet csere? Előre is köszi!

(#10868) zedii válasza mojo87 (#10867) üzenetére


zedii
aktív tag

szervíz! pikpak cserélik

(#10869) #34784256 válasza Laybee (#10865) üzenetére


#34784256
törölt tag

A fagyásra nincs ötletem, a DVD konvertáláshoz annyit tudok javasolni, hogy amikor éppen konvertálsz akkor nézd meg, hogy az adott processz épp mennyi procit-memóriát fogyaszt és abból tudsz következtetni arra, hogy mi a szűk keresztmetszet. Nem vagyok otthon a konvertálásban, de lehet, hogy egy codec frissités is segíthet.

update: ugyanezt ( a processz figyelése ) mondjuk a filmnézésnél is megteheted, hátha abból is lehet valami okosat kihámozni.

gkoltai: próbáld meg automatikusról fix IP-re állítani a kártyát, egy próbát megér, bár nem biztos, hogy segít.

[ Szerkesztve ]

(#10870) .bandi válasza !wannabe (#10854) üzenetére


.bandi
csendes tag

Körülbelül egy hónapja gondolkozok konkrétan laptop vásárláson. Pontosabban egy Dell Vostro 1510-es a kiválasztott (C2D 1,8Ghz, 1Gb ram, 8400GS, 250Gb HDD = ~180k).
Egy hete észrevételeztem én is, hogy tűnnek el itthonról ezek a gépek.
Egy boltnál rákérdeztem, hogy lesz-e még ilyen, azt mondták hogy a disztribútoroktól függ, hogy lesznek-e még.
Na meg hát a válság...
(Más gyártót/típust nem nagyon szeretnék, és az árban sem kéne nagyon feljebb menni.)
Kezdek aggódni, hogy nem fog megvalósulni a november közepére tervezett vétel. Pedig szükségem lenne rá.

(#10871) Jostikacska


Jostikacska
tag

Sziasztok!

Ezt a laptopot vásárolnám angliából 550 font lenne az ára szállítással:

Dell Inspiron 9400

Colour Option: Inspiron Artic Silver and Alpine White
Processor: T7200 Intel Core2 Duo 2.0GHz (4MB Cache, 667MHz FSB)
Memory: 3GB (3072MB) DDR2 533MHz
Hard Drive: 200GB Serial (SATA)
Display/Screen: 17.0" UltraSharp Wide Screen WUXGA (1920x1200) TFT Display with TrueLife
Optical drive: Dual Layer/Dual Format DVD-ReWriter
Graphics Card: nVidia GeForce 7900M GS Graphics with 256MB Dedicated RAM
Sound Card: Sigmatel STAC9750 AC97 SoundBlaster Compatible SoundCard
Wireless network:

YES
Bluetooth: YES
Additional features: - 8-in-1 Multimedia Memory Card Reader
- FireWire (For Video Editing etc)
- Broadband Ready Network Card
- Internet Ready Modem
- Touchpad
- Built-in speakers & Microphone
Ports:

- 6 x USB 2.0
- 1 x DVI
- 1 x VGA
- 1 x S-video
- 1 x Firewire (IEEE 1394a)
- 1 x RJ45 Ethernet port (10/100/1000)
- 1 x RJ11 Modem Port
- 1 x ExpressCard 54mm Slot
- Microphone/Headphone Sockets
Keyboard:

UK Layout (qwerty), for different keyboards see here
Software: - Microsoft Windows XP Professional SP2
- DVD-Playing & CD/DVDWriting Software
- Open Office Software Suite
Included:

- Battery
- Worldwide AC Adaptor/Charger (110v-240v)
- Recovery Media/Discs
Condition: - 100% Working
- Excellent Cosmetic Condition

Szerintetek ennyiért megéri?
Magyar billengyűzet mennyibe kerülne kb.
3 hónap gari van rá. Hol és mennyiért tudnám meghosszabítani?

Válaszotok előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

"Véremből vért és könnyet senki sem fakaszthat büntetlenül."

(#10872) Brett apó válasza .bandi (#10870) üzenetére


Brett apó
tag

Én is erre a gépre pályázok,szerencsére a kapcsolataimon keresztül be tudom szerezni. Sztem meg fogod még tudni venni akkor is,csak nagyon körül kell nézned. :K

http://egyiketsem.blog.hu/2008/06/26/lelenc_kutyamento_egyesulet_kontra_apeh#trackbacks

(#10873) spyduck válasza Jostikacska (#10871) üzenetére


spyduck
nagyúr

Picit drágábban van új XPS M1530 8600gt-vel, az nem jobb?

(#10874) Sir Riccio válasza Palika71 (#10843) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Na meg az sem mindegy, hogy nem egy erőmű a teljesítményét tekintve. :DD

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#10875) Fejo válasza Rém (#10864) üzenetére


Fejo
őstag

Köszi a választ! Meg van a gép, fantasztikus!

Egy T9300-as procival, 4GB-val és egy 8600 GT-vel. Valóban nem semmi a körítés sem ami a gép mellé jár. Mínőségi darab.

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#10876) vakondka


vakondka
őstag

Sziasztok,

Vettem egy Dell Vostro 1510 gépet pár hónapja.
Tegnap lefrissítettem a dell weboldalán lévő legújabb bios-sal... :U

Azóta a billentyűzet alsó sora "megkergült" :O

minden billentyű balra csúszott eggyel...ezt se volt egyszerű begépelni... :W

Please help !!!

https://toptarget.hu - Online Marketing Ügynökség

(#10877) Rém válasza Fejo (#10875) üzenetére


Rém
tag

Örülök, hogy a válaszom segített! Remélem Te is ugyanúgy meg leszel vele elégedve, mint Én!

(#10878) #34784256 válasza vakondka (#10876) üzenetére


#34784256
törölt tag

A hosszú í betű miatt van, a dellcommunity-n ott van a megoldás. Amúgy miért frissítettél?

(#10879) vakondka válasza #34784256 (#10878) üzenetére


vakondka
őstag

Szia,

Úgy gondoltam a rendszeres frissítések (főleg a driver, bios) csak jót tehetnek, hiszen elvileg az újabb driverek optimálisabban hajtják a gépet...vagy nem :F

Légyszi küldj egy linket legalább ha tudod a megoldást :R

https://toptarget.hu - Online Marketing Ügynökség

(#10880) hann


hann
tag

Üdv mindenkinek

Látom van pár xps m1530-as tulajdonos... tervezem hogy veszek egyet a jövőhét folyamán..
Mivel XP-t szeretnék rárakni, de csak Vistaval lehet kapni és csak Vista driverek vannak fent a hivatalos oldalon.. ezért utána néztem külföldi oldalakon és van pár lehetőség XP-t installálni..
A kérdés, próbálta már vki ? vagy maradtatok a Vista-nal ?

(#10881) Rém válasza hann (#10880) üzenetére


Rém
tag

Én maradtam Vistánál, jól működik, minek kínlódjak az Xp felrakásával. A Vista az Sp1 felrakása után már nem sokkal lassabb, a gép is bírja, úgyhogy nem láttam értelmét lecserélni!

(#10882) wwhy válasza vakondka (#10876) üzenetére


wwhy
veterán

tedd vissza a régi BIOS-t ;)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#10883) Fejo válasza hann (#10880) üzenetére


Fejo
őstag

Én is hagytam a Vistát, simán viszi a gép játékokkal, PS-el együtt. Nem szenvednék a drivr hiányos XP felrakásával. ;)

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#10884) #34784256 válasza vakondka (#10879) üzenetére


#34784256
törölt tag

Szerintem is tedd vissza a régi BIOS-t, ha valami működik minek akarod megjavítani? :)
Ha ezt nem akarod, akkor mint mondtam a dellcommunity-n olvastam erről már valamit, ha nem haragszol nem keresem meg helyetted.

(#10885) vakondka válasza #34784256 (#10884) üzenetére


vakondka
őstag

már 3 különböző verziójú biost felraktam és ugyanaz a hibajelenség.
A régi biost honnan vegyem elő ? ha meglenne már rég visszaraktam volna...
A Dell community-n találtam egy cikket de ott erre azt írták hogy billentyűzet csere a megoldás...
Ez az amit igazán nem értek, mert akkor eddig miért működött jól a billentyűzet... :F
Esetleg más jelegű megoldásról olvastál ?...mert én csak ezt találtam :(

https://toptarget.hu - Online Marketing Ügynökség

(#10886) Jostikacska válasza spyduck (#10873) üzenetére


Jostikacska
tag

Szia!

Megnéztem. Kb. 100 fontal (35000 Ft) lenne több az xps igaz a 1710-es. 15" nem igazán kellene inkább 17" és 1920*1200-as felbontás :D A 7900 gs nem sokkal de jobb mint a 8600 gt [link]

Végül is ezt vettük:

Colour Option: Inspiron Artic Silver and Alpine White
Processor: T7200 Intel Core2 Duo 2.0GHz (4MB Cache, 667MHz FSB)
Memory: 2GB (2048MB) DDR2 667MHz
Hard Drive: 160GB Serial ATA (SATA) 7200 RPM
Display/Screen: 17.0" UltraSharp Wide Screen WUXGA (1920x1200) TFT Display with TrueLife
Optical drive: Dual Layer/Dual Format DVD-ReWriter
Graphics Card: nVidia GeForce 7900M GS Graphics with 256MB Dedicated RAM
Sound Card: SigmaTel C-Major Audio
Wireless network:
YES

Bluetooth: NO, Available For £10 (Original Dell Internal Fitted)
Additional features: - 8-in-1 Multimedia Memory Card Reader
- FireWire (For Video Editing etc)
- Broadband Ready Network Card
- Internet Ready Modem
- Touchpad
- Built-in speakers & Microphone
Ports:
- 6 x USB 2.0
- 1 x DVI
- 1 x VGA
- 1 x S-video
- 1 x Firewire (IEEE 1394a)
- 1 x RJ45 Ethernet port (10/100/1000)
- 1 x RJ11 Modem Port
- 1 x ExpressCard 54mm Slot
- Microphone/Headphone Sockets

Keyboard:
UK Layout (qwerty), for different keyboards see here

Software: - Microsoft Windows XP Professional SP2
- DVD-Playing & CD/DVDWriting Software
- Open Office Software Suite
Included:
- Battery
- Worldwide AC Adaptor/Charger (110v-240v)
- Recovery Media/Discs

Megrendeltük. Valszeg 1 hét és itt van. Majd leírom a tapaszatalatokat.

Garancia hosszabításra és billentyűcsere esetleg valaki.

"Véremből vért és könnyet senki sem fakaszthat büntetlenül."

(#10887) juan88


juan88
tag

Az enternet és a Dell új webshopot nyitott nyugati mintára, bár még ők is elég drágák:
[link]

(#10888) Hydra SR válasza vakondka (#10885) üzenetére


Hydra SR
addikt

A régi BIOS a régi billentyűzetet kezeli, az új az újat. Ha keresztbe párosítod őket, ez lesz a végeredmény, törvényszerűen, több Vostro típusnál is. Ha mindenképp meg akarod tartani az új biost, próbálkozz be a disztribútorodnál, hogy gariban cseréljék a billt az újra. De akkor kicsit más lesz a billentyűzetkiosztásod, viszont minden gomb azt fogja csinálni, ami rá van írva. Feltéve, hogy ezt garis hibának tekintik. Szerintem annak kéne de ezt sajna nem én döntöm el :) Hányas biosod volt eredetileg, arra emlékszel? (és ha nem titok, hol vetted a gépet?)

[ Szerkesztve ]

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#10889) Hydra SR válasza Hydra SR (#10888) üzenetére


Hydra SR
addikt

Esetleg egy übersufnituning megoldás: tudtad, hogy a billentyűk lepattinthatók? ;)

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#10890) vakondka válasza Hydra SR (#10888) üzenetére


vakondka
őstag

"A régi BIOS a régi billentyűzetet kezeli, az új az újat. Ha keresztbe párosítod őket, ez lesz a végeredmény"

Hááát igen, erre én is rájöttem - utólag :W

Sajnos nem, tudom milyen bios volt benne... de valami spéci lehetett, mert már több verzióval is próbálkoztam és mindig ugyanaz a végeredmény :(
pedig nem össze vissza töltögettem le frissítéseket, hanem beírtam a service tag-ot a dell weblapján, tehát (elvileg) az én gépemhez való BIOS-t kellett volna a weblap elérhetővé tegyen...szóval én a DELL szerint a gépemhez való BIOS-t raktam rá, ennek ellenére hibásodott meg a gép - azért ez így elég garisnak hangzik, nem ?
Főleg hogy a DELL beismeri a weblapján hogy elkötötték pár Vostro bill. mátrixát. :((

egyébként az usanotebooknál vettem és nem adtak garijegyet...remélem a számla és a servicetag elég lesz a garis javításhoz...elvileg a humansoft a szervizük...

https://toptarget.hu - Online Marketing Ügynökség

(#10891) Hydra SR válasza vakondka (#10890) üzenetére


Hydra SR
addikt

Annyit biztosan állíthatok, hogy a Humansofton nem fog múlni, hogy gariban cserélik-e. Ha ilyen hibával oda kerül, tutira cserélik szó nélkül. Hacsak az USAnotebooknál nem akad fenn, akkor nem lehet gond. Service tag alapján tudni fogják azt is, hogy garis, nem kell papír.
A support.dell.com-on a service tag alapján a géptípust ellenőrzi, és ahhoz a legfrissebb BIOS-t ajánlja fel. Be nem tervezett inkompatibilitásra nem figyel. Ha Vostrod van, friss Vostro BIOS-t fogsz kapni, akkor is, ha elkötötték a bill. mátrixát. Hacsak valaki nem ír nekik, hogy ezt javítani kéne valamilyen módon. Szerintem figyelembe vennék. Ha van kedved, nyugodtan írj nekik. Akár a fórumon is. Valszeg csak egyszerűen eddig nem jutott eszébe senkinek, hogy ezzel foglalkozzon.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#10892) Daemon09 válasza Hydra SR (#10891) üzenetére


Daemon09
őstag

Én is szeretnék biost frissiteni a Vostro 1500-amon. Lehet, hogy nálam is lesz ilyen hiba? Mert akkor neki sem állok. :(

(#10893) Jadro


Jadro
veterán

Tegnap boldog Vostro 1500 tulaj lettem. :C
Volat itt valaki esetleg aki külföldi (konkrétabban német) beszerzésűt kapott és ennek megfelelően német nyelvű vistát kapott hozzá? Próbálnám legális keretek közt magyar nyelvűvé varázsolni valamilyen úton-módon, de megállt a tudomány már az elején. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#10894) catty21


catty21
tag

Sziasztok, nem ide tartozó kérdés, tudom, de elég tájékozottak vagytok, ezért kérem a segítségetek:

barátnőm szeretne venni magának, egy egyszerű, olcsó kis laptopot. Internetezésre, és a gyerkőc (5 éves kislány) tudjon vele játszani.

Talált egy gépet Acer E-machine AEME520-571G16MI, ami 79990.-, IIntel Celeron M575 2.0GHZ, 2 GB RAM, 160 GB HDD, Intel GMA 4500, DVD-RW, WLAN, 0,3 DV WEBKAMERA, 6 cellás akku

a kérdésem az lenne, hogy érdemes megvennie? a vga kártya bírná a játékot? ha van annyira tűrhető a vga-ja, mint a 1525 Inspironnak (vagy picit gyengébb) akkor már jó neki.

Köszi a türelmet és a választ.

Panna

(#10895) Jadro válasza catty21 (#10894) üzenetére


Jadro
veterán

Attól függ milyen játékokat akar futtatni. A hozzászólásodnak ebben a topikban jobb helye lenne, többen adnak tanácsot. Szvsz túloskat ne várj ettől a géptől!

VGA erősségi sorrendet itt találsz.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#10896) catty21 válasza Jadro (#10895) üzenetére


catty21
tag

Szia, köszi a választ, igazából én nem venném meg, ő kikötött egy árat, használtat nem ajánlottam neki.

Platform játékokkal, Disney's játékokkal.

(#10897) #34784256 válasza catty21 (#10896) üzenetére


#34784256
törölt tag

Azokat vinni fogja, ha jól tudom az "Intel GMA 4500" a legutóbbi integrált fejlesztés, tehát ennél jobbat nem fogsz kapni ennyi pénzért, de szerintem a célnak tökéletesen megfelel.

(#10898) Daemon09 válasza Jadro (#10893) üzenetére


Daemon09
őstag

Ha jól tudom, akkor nem lehet magyart csinálni belőle. :(

(#10899) vscotina


vscotina
aktív tag

Szervusztok!
Érdekes problémába futottam bele tegnap, tud e rá valaki valami megoldást????

Elszállt az asztali gépem és, hogy ne kelljen nélkülöznöm a normális kijelzőt, a laptop (XPS M1330) USB portjára tettem egy elosztót és erre ráraktam egy billentyűzetet, egy egeret és egy pendrájvot. A gép VGA portjára pedig rákötöttem a monitorom. Nem telt bele kb. 5 perc a ventillátor elkezdett veszettül pörögni, majd egy újraindítást követően (venti még mindig pörög) szaggatott sípolást kiadva magából a gép, leállítottam.

Tehát lehet, hogy ez a 3 eszköz sok volt neki az USB porton?? Akkora áramfelvétel volt, hogy pillanatok alatt túlmelegedett?? Ha igen, akkor ezt a fajta üzemeltetést hogyan lehet megoldani??? Ha nem ez volt a hiba oka, akkor mi lehet???

Várom a hozzáértő emberkék véleményét,
köszi

[ Szerkesztve ]

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#10900) MajaG válasza Daemon09 (#10892) üzenetére


MajaG
senior tag

Nekem a legújabb A06 van fenn, nyáron raktam fel. Nincs vele semmi baj, de semmi különbség az A05höz képest.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.