Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#10751) #34784256 válasza Badb0y (#10750) üzenetére


#34784256
törölt tag

Ha visszaolvasol, találsz egy pár tippet, én pl. a Duna Elektronikától rendeltem, de szinte minden DELL forgalmazó tud neked szerezni.

(#10752) tomer74 válasza Badb0y (#10750) üzenetére


tomer74
csendes tag

Itt kérdezd:
[link]

(#10753) meke


meke
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérem.
Történet egy kis baleset a laptopommal Dell D810

Processzor: Intel Pentium M Sonoma 2Ghz (533FSB, Dothan)
Memória: 2G RAM
Képernyőméret: 15,4 WUXGA (1920x1200)
Merevlemez: 60GB 7200rpm
Chipkészlet: Intel 915PM
Optikai meghajto: DVD+- RW DL
Grafikus vezérlő: ATi Mobility Radeon X600/128MB

Az alaplap es a grafikus kártya teljesen megrongálódott, a többi alkatrész ép, a kijelző látszólag ép, azt még ki kell próbálni, de vegyük úgy hogy az jó.
Kérdésem lenne, megnéztem e-bayen a kellő alkatrészek kb 63ezer forintba lennének ha onnan megrendelem.
(alaplap, vga, lcd kábel)
Viszont gyengébb 1,73 processzoros komplett ilyen gép nagyjából 84ezerbe kerülne.
Kérdésem, egyáltalán ezzel a típussal mennyire érdemes foglalkozni?
Ha igen, akkor mondjuk az 1,73 procit ki lehet e cserélni a meglévő 2Ghz-s procira, (és marad egy rakás alkatrészem)
kompatibilis az alaplap vele?
Vagy hagyjam a fenébe (bár nagyon szerettem a gépet) és spóroljak vegyek egy másikat egy fiatalabb típust?
Egyáltalán mi az amit érdemes venni, ami nem marad ez alatt, miylen árban vannak? Mindenképpen Dellt szeretnék venni.
Köszönöm a segítséget

üdv:
meke

(#10754) Sasfészek


Sasfészek
tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy van egy M1730-as gép, gyakorlatilag most működésképtelen mert kellene hozzá pár alkatrész.

A kérdésem az, hogy lehet-e a magyarországi DELL partnerektől rendelni alkatrészt a géphez.
De nem úgy gondoltam, hogy beadom a gépet szervízbe aztán ők csillagászati 9500ft-os órabéren megjavítják (majd ha az én órabérem is ennyi lesz), hanem megrendelem náluk a szükséges alkatrészeket aztán kifizetem az eszközök árát és azután azt én javítom meg otthon.

Lehetséges az ilyen? Melyik DELL partnernél lehet leginkább pozitív eredményt elérni?

(#10755) delll


delll
csendes tag

Sziasztok!

D630-om van, A13 Biossal, és a legutóbbi, a dell supporton talált driverekkel.
Az a problémám, hogy akkuról használva nem akar csatlakozni a routeremhez. Látja, próbálkozik, de nem megy. Rádugom a töltőt és egyből felmegy. Utána, ha kihúzom már megtartja. Inteles és a windowsos üzemmódban is ezt csinálja.
Találkozott e már valaki ilyennel? Mi lehet a probléma?

Köszi

(#10756) kisninja


kisninja
őstag

Sziasztok van egy Dell 9400-em. Honnan tudok szerezni bele 130w os tápot illetve mi a tipus jele annak a tápnak, jelenlegi PA-10.
1 perc játék után lekapcsol.... :DDD

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#10757) delll válasza delll (#10755) üzenetére


delll
csendes tag

Vagy ha valaki a Dell segítség email címét meg tudja adni, az is jó lenne, mert a Dell support oldaláról nem megy el az e-mailem.

Köszi

(#10758) !wannabe válasza delll (#10755) üzenetére


!wannabe
tag

"Inteles és a windowsos üzemmódban is ezt csinálja."
Ez mit jelent?

(#10759) delll válasza !wannabe (#10758) üzenetére


delll
csendes tag

Van a kártyának egy saját vezérlő progija de át lehet kapcsolni, hogy a windows kezelje a wifit. Igazából semmi jelentősége, szerintem.

(#10760) Sasfészek


Sasfészek
tag

Sziasztok!

Tudna valaki a (#10754)-es számú kérdésre válaszolni. Nagyon fontos lenne, gondolom már csak volt valakinek hasonló tapasztalata.

(#10761) lorant80


lorant80
tag

Szevasztok!

Laptop vásárlásán gondolkodom...! És mondjuk DELL a cél terület! ;)
Nem akarnék azért egy vagyont fizetni a laptop-ért, de mondjuk az a 200.000FT-ig belefér vagy kicsit azon felül!
3D tervezésre (SolidWorks, Catia, SolidEdge és hasonlókban gondolkodom) kellene!
A 15.4-es kijelző elegendő lenne, mert majd egy TFT (22 vagy esetleg 24-re lenne rákötve).
A laptopok-ban (amit ajánlatok majd :DD ) mennyire jók a graf. kártyák? (A 24"-os monitor 1920x1200-as felbontásával megtudnának bírkózni?
És ha csak Analóg VGA bemenet van a monitoron az mennyit rontana a helyzeten (kép minőség)?
Vagy ha van HDMI csatlakozó a laptopon, akkor azon keresztül jobb minőségű képet tudnák megjeleníteni a TFT-n, abban az esetben is, ha csak analóg bemenete van?

Előre is kösz a válaszokat...! :R

S.L

(#10762) delll válasza lorant80 (#10761) üzenetére


delll
csendes tag

Nem nagyon hiszem, hogy a mai monitorok, főleg a 22-24 colos full hd felbontásuakon ne lenne valami digitális bemenet, dvi vagy hdmi.
Viszont, ha valami antikboltban be tudnál szerezni egy ilyet mégis, kizárt, hogy a hdmi kimenetről analógon meg tudod hajtani, mert az egyik digitális a másik analóg.
De ha dell a vágyad és nem akarsz sokat fizetni érte, egy 1525-ös vagy egy studio 15-ös biztosan kiszolgál majd.

(#10763) ArrayOfLilly válasza Sasfészek (#10754) üzenetére


ArrayOfLilly
aktív tag

Júni 1-től nem kell fizetni munkadíjat.

A topikban korábban több helyen leírtam, hogyan kell garanciális ügyet intézni, de most nincsen időm visszakeresni, légy szíves keresd meg te, elég alaposan összefoglaltam, érdemes.

Június, július, augusztusban - talán szeptember elején - volt téma, - akkoriban szívtam ilyesmivel sokat.

http://www.arrayoflilly.com

(#10764) #34784256 válasza lorant80 (#10761) üzenetére


#34784256
törölt tag

Nekem egy 22"-os Acer van analógon rákötve a Vostrora, tökéletes a képe, nincs vele gond.

És felesleges minden mondatot felkiáltojellel írni. ;)

(#10765) ArrayOfLilly válasza delll (#10757) üzenetére


ArrayOfLilly
aktív tag

Dell Hungary Ügyfélszolgálat/Support: 0680 016157

http://www.arrayoflilly.com

(#10766) delll válasza ArrayOfLilly (#10765) üzenetére


delll
csendes tag

köszi

(#10767) lorant80 válasza delll (#10762) üzenetére


lorant80
tag

Egy 24"-os samu csak analog bemenettel

Ha egy ilyet beszerválok, mekkora az esély rá, hogy az analóg csatlakoztatással (laptop - monitor) jó képet fogok kapni? Főleg ilyen nagy felbontáson!
Ettől azért több részletre volna szükségem (1525 vagy studio)..., elég bő a kínálat (felszereltségtől függően graf., proci stb.)
Neked valamelyik van, és azért ajánlod? Vagy csak ajánlottál valamit?

kátránykettő

A vostro milyen konfiggal van? És mire használod? Komoly graf. követelmény a géptől vagy hasonlók?
Gondolom laptop - monitor (D-Sub-ból - D-Sub-ba)???

Kösz a válaszokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) :DD

S.L

(#10768) #34784256 válasza lorant80 (#10767) üzenetére


#34784256
törölt tag

nVidia 8600M GT, T8100, 2GB RAM. Dolgozni, netezni, néha játszani. Bármilyen játékot elvitt eddig amit próbáltam. Igen, dsub-dsub.
Látom sikerült lesz@rni amit mondtam, "csakazértis" alapon ... Kösz.

(#10769) Siffredi válasza #34784256 (#10768) üzenetére


Siffredi
senior tag

Legyunk oszintek azert, a laptop nem jatekra valo...

Mondom ezt ugy, hogy nekem is hasonlo a gepem, igaz, nekem mar 1 eves. Ujabb jatekoknal eros kompromisszumokat kell kotni.

(#10770) delll válasza lorant80 (#10767) üzenetére


delll
csendes tag

Nekem egy D630-am van. Azért ajánlottam azokat, mert azt mondtad, hogy Dell érdekel, abban az árkategóriában hivatalos forrásból azok férnek bele ( persze lehet, hogy megint tévedek ). Az, hogy bő a kínálat nem baj szerintem. Most úgy néz ki, mintha azt akarnád, valaki mondja meg, hogy konkrétan mit is vegyél. Tegyél még hozzá egy kicsit, és HP [8710w] renew a tippem.

(#10771) lorant80 válasza #34784256 (#10768) üzenetére


lorant80
tag

Látom sikerült lesz@rni amit mondtam, "csakazértis" alapon ... Kösz. - tudod, csak a poén kedvéért..., láthatod egyre kevesebb felkiáltó jelet teszek.

Dolgozni..., de mit?
A játékok közül pedig gondolom azért az újabbakra gondolsz!?

S.L

(#10772) Rém válasza Siffredi (#10769) üzenetére


Rém
tag

Azért, változik a világ, egyre több "gamer laptop" van, némelyik 2 vidkarival is, de amelyikben 8800 Gt.-s vidkari van az is megbirkózik az összes mai játékkal, és a jövőben megjelenők sem igényelnek nagyobbat! Az hogy a laptop nem játékra lett kitalálva az biztos, de mivel könnyen hordozható lanpartikon egyre több bukkan fel belőlük.

(#10773) lorant80 válasza delll (#10770) üzenetére


lorant80
tag

Hát hallod már majdnem úgy van ahogy mondod, hogy mondja meg valaki hogy konkrétan mit is vegyek!
TANÁCSTALAN VAGYOK!
HP [8710w] renew a tippem - a tipp jó csak nem kivitelezhető - nem Magyarországon élek és nem is EU-n belül. Így ezt buktam..., nagy lenne a herce-hurca egy gariztatás-nál!
Nem ragaszkodom a DELL-hez, de ha már a DELL topikban vagyok, akkor talán a felöl kell érdeklődnöm (de ajálj bármit csak elég jó legyen az igényeimnek (tervezés) és ne legyen őrült drága, hogy kifussak a szobából :D )

S.L

(#10774) #34784256 válasza lorant80 (#10771) üzenetére


#34784256
törölt tag

Dolgozni: főleg programozás, néha grafikai progik, 3D-s tervezőket nem használok.
Játékok: HalfLife2, Stalker, főleg FPS, az mind VGA igényes ( és proci is persze ), gond nélkül ment eddig mind, persze vissza kellett vennem a grafikai részletességet egyiknél másiknál, de nem vészes. Nem vagyok jártas a 3D-s progikban, de szerintem azok sem a 3D-s kártyát használják a számoláshoz, hanem inkább a procit, szóval ( ha jól gondolom valóban, de majd valaki megmondja a tutit aki tényleg tudja is, hogy igy van-e ) inkább a proci-memória párosra öszpontosíts, VGA-nak meg elég egy nVidia 8400-as, vagy hasonló kategória. Ha meg úgyis külső kijelzőt kötsz majd rá akkor meg a kijelzőmérettel is spórolhatsz, ha a kisebb olcsóbb ( 13"-os ) akkor az válaszd.

Jól van, nyűgös vagyok ma és sikerült belekötnöm megint valami abszolút jelentéktelen dologba, mea maxima culpa :)

[ Szerkesztve ]

(#10775) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Milyen Dell notebookot tudnátok ajánlani??? Normális VGA legyen benne,ha lehet!

Programozni,netelni,grafikai progokat futtatni!!!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#10776) lorant80 válasza #34784256 (#10774) üzenetére


lorant80
tag

Értelek! Kösz a tippeket, majd még böngészek a laptop kínálatok között és jelentkezek! Most húztam aludni, mert holnap korán kelek!

Üdv...

S.L

(#10777) !wannabe válasza cellpeti (#10775) üzenetére


!wannabe
tag

Mennyit szánsz rá?

(#10778) cellpeti válasza !wannabe (#10777) üzenetére


cellpeti
veterán

Nem tom! Max 180K

Tigris, tigris, csóvafény...

(#10779) !wannabe válasza cellpeti (#10778) üzenetére


!wannabe
tag

Ehhez mit szólsz?
DELL Vostro 1510

Mondjuk lehet, hogy ennél jobb VGA-ra gondoltál.

[ Szerkesztve ]

(#10780) Siffredi válasza Rém (#10772) üzenetére


Siffredi
senior tag

Ez mind igaz, amit elmondtal, de...

A "gamer laptop"-ok igaz ugyan, hogy megbirkoznak az uj jatekokkal (is), am nagyon sok hatrany, illetve kellemetlenseg er hasznalatuk kozben!

Elsokent emlitenem azt, ami szamomra eleg fontos, hogy nagyon melegszenek. Nem is kell jatszanod ahhoz, hogy az oledben levo laptop melegedese eleg kenyelmetlenne valjon. Nem is beszelve arrol, ha meg elkezdesz jatszani is...

Masodszor, azert eleg kellemetlen laptopon jatszani. Persze sokat javul a komforterzet pl. kulon billentyuzet hasznalataval (egeret nem is emlitem, tapipaddal jatszani nem lehet...).

Raadasul ha mindezt kikuszobolted, meg mindig ott lesz a laptop kis kepernyoje, ami azert nem nyujt olyan merteku vizualis elmenyt, mint egy tisztesseges monitor.

Vettem mar reszt olyan lanpartin, amin a mellettem ulo laptopos gyerek sirva nezte, hogyan jatszok az asztalin gepen... (Mondom ezt ugy, hogy mar egy ideje csak laptopot hasznalok.)

Egyebkent mikor megvettem a laptopom, en is azt vallottam, mint most te. Mostanra mashogy latom a dolgokat.

(#10781) Siffredi válasza !wannabe (#10779) üzenetére


Siffredi
senior tag

Szerintem nagyon jo vetel, elsore legalabbis ugy tunik.

Miutan megvetted a laptopot, veszel meg bele egy 1 gigas memoriamodult, es semmi gondod nem lesz egy jo darabig!

(#10782) zedii


zedii
aktív tag

hello Mindenki! Némi bátorításra lenne szükségem. Egy teljesen általános felhasználásra, web, office, minimál Cad alkalmazás költség hatékony munka eszköznek a Dell1525 Inspiron-ját javasolnám egy ismerősömnek, aki nemigazán szeretne 150pénznél többet notira költeni 15,4'' kijelző kellene és ezt a modellt javasolnám neki: [link]
Kérdés, h mennyire történt minőség romlás mondjuk az előző modellhez(Inspiron 6400) képest, mert ha anyagminőségben pl billentyűzet és egyéb összeszerelésben, nem történt romlás, akkor vélhetőleg jó lesz a gép, hisz a 6400inspiron képességeit és ergonómiáját ismerem. Segítséget köszönöm! üdv, zedii :R

(#10783) zedii


zedii
aktív tag

hopp, most nézem, erről eddig nem sokat olvastam: Vostro [link]. Erről mit lehet tudni? mennyire jó minőségű, strapabíró? érdemesebb inkább ezt megvennie a fent említett ígényekkel??? nVidia GeForce Go 8400GS - ez mennyire lesz zajos? :F

(#10784) harry válasza Siffredi (#10780) üzenetére


harry
veterán

Nem beszélve arról, hogy ha a teljesítmény mellé minőséget is akarunk (avagy ne dögöljön meg a gép a gagyi hűtés miatt, meg ne kopjon, zörögjön, stb), az már igencsak sokba kerül - ami aztán, lévén gamer cucc, 1,5 év alatt elavul. Szóval nagyon megérte. Aki 1-2 évente tud erre költeni ~300e ft-ot, és nagggyon fontos, hogy ne pc legyen, hanem egy noti, akkor vegye. Na mondjuk ez meg a másik, erre minek noti? Úgyis asztalon fogja használni, külön egérrel. Napi szinten szállítani nem nagyon lehetne, ha meg akár heti rendszerességgel is megy valaki lan-ra (kétlem azért), egy lcd monitort meg egy kisebb gépet szállítani egy nagyobb hátizsákban vagy sporttatyóban is lehet akár, nem kell mindenképp kocsival cipelni.
Szóval játékra venni notit szerintem teljesen értelmetlen. Játék legfeljebb úgy, hogy ha van egy üres órám, és hentelek egy picit valami régi játékkal, arra meg elég egy x3100 is.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#10785) !wannabe válasza harry (#10784) üzenetére


!wannabe
tag

Jómagam is úgy látom ahogy harry kollega. Nehéz elképzelnem, hogy valaki 100.000-el többet költ egy konfigra csak azért, hogy laptop legyen és könyebben tudja cipelni.
Ha már lanparty-ra gép szállítás akkor...

[ Szerkesztve ]

(#10786) harry válasza !wannabe (#10785) üzenetére


harry
veterán

Jaja, ismerem, bár nekem kevésbé tetszik ez a megoldás, no de ez tényleg off.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#10787) Siffredi válasza zedii (#10782) üzenetére


Siffredi
senior tag

Szia!

Az altalad emlitett gep nekem nagyon tetszik, eleg nepszeru a Dell-vasarlok koreben, szerintem nem rossz vetel! Viszont a 6400-rol sosem volt jo velemenyem, nem tudnam megmondani, miert, csak nem tetszett.

A Vostro 1510-es tipusat nem ismerem, de nem lehet nagyon rossz, azert a Dell mindig egy bizonyos minoseget jelentett. Hetkoznapi felhasznalok siman beerik egy acer, vagy fusi geppel, a dell azert azoktol joval jobb.

Nem beszelve arrol, hogy sokkal jobb a szervizhatter, illetve a support is (ismeroseim acer, illetve fusi gepeivel sokat megszenvedtem a kello driver hianya miatt, a dellnel nincs ilyen gond).

Udv!

(#10788) zedii válasza Siffredi (#10787) üzenetére


zedii
aktív tag

aha, köszi, bár ezzel nem lettem bátorabb :B . Igazából arra lettem volna kíváncsi ,h a 1525tulajok erősítsenek meg abban, h a 6400ashoz képest egyáltalán nem történt minőségromlás. [kutyafuttában láttam egy teszt példányt, annak a zsanérjai elbizonytalanítottak. decsak egy kicsit.] a másik kérdés, az meg arra vonatkozott ,h érdemesebb-e az említett Vostro-t javasolnom inkább kb 10-20pénzel drágább asszem. :F

[ Szerkesztve ]

(#10789) harry válasza zedii (#10788) üzenetére


harry
veterán

Én személy szerint tuti, hogy a vostrot venném, azért az mégiscsak egy komolyabb, üzleti kategória. Igaz nem tudom pontosan mire kell, vagy hogyan fogják használni.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#10790) zedii válasza harry (#10789) üzenetére


zedii
aktív tag

hát igen, nekem is úgy tűnt, ezért merült fel bennem ,h talán azzal jobban járna az ember. de cél igazából webes és office alkalmazások, és ahogy írtam minimál autocades szerkesztgetésekhez. fontos ,h kényelmes legyen a használata, ne zajongjon a ventije stb. de tehát alapvetően "egyszerű" műveletek lesznek rajta futtatva.

(#10791) harry válasza zedii (#10790) üzenetére


harry
veterán

Mondjuk ilyen célokra meg lehet nem kell kiadni ennyi pénzt. Bár hát ugye ha fontos a minőség és sok évre tervez akkor azért...
Zajokról és hasonlókról sajnos nem tudok nyilatkozni.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#10792) Gááboor


Gááboor
tag

Sziasztok.
Én is a Dell Inspiron 1525 P Com - ról kérdeznék. Nekem még nem volt laptopom és elsősorban 2d alkalmazásokra használnám, photoshop, adobe illustrato, és nagyon keveset 3d -re , mint catia. Egy 128 MB Intel GMA X3100 osztott - van benne, ami nem tudom mire elég.
Az asztali pcben egy geforce 7600 gt és core2 duo proci van tehát ehhez tudnám hasonlítani, ezzel kapcsolatban van tapasztalatom nem tudom mire számítsak.... papíron mind a kettő proci 1860 mhz ..
A másik a hdmi... ez jobb minőségú a dvi- hez képest, és alkalmasabb arra , hogy lcd vel párosítsam?

Előre is köszi a válaszokat. Nagyon tesztelgetni nem tudok, ha valaki ajánl mást vagy teszteket az is nagyon jó...

(#10793) sandri86 válasza zedii (#10782) üzenetére


sandri86
csendes tag

ezt a dell 1525-ös gépet máshol jóval olcsóbban meg tudod nézni. www.arenacomp.hu

(#10794) #34784256 válasza Gááboor (#10792) üzenetére


#34784256
törölt tag

A Intel GMA X3100-t semmire sem javaslom, ha visszakeresel valaki belinkelt ide egy táblázatot amiben látszik, hogy egyes kártyák hogyan teljesítenek, az Intel integrált cuccai a lista vége felé zümmögnek. Hogy HDMI-n vagy DVI-n keresztül csatolod a kijelző édesmindegy, de szerintem az Ispiron-ban amúgy sincs DVI kimenet, csak D-Sub.

[ Szerkesztve ]

(#10795) zedii válasza sandri86 (#10793) üzenetére


zedii
aktív tag

köszi, de itt csak a celeronos változatot árulják, az meg ugyan annyiba van, mint a másik helyen. amit én linkeltem az core duos cucc, ami meg nem sokkal drágább. most már csak tényleg arra várok ,h egy 1525-ös tulaj meg egy Vostro tulaj szóljon hozzá ,h a saját gépével mennyire van megelégedve, pl a zsanérok nem túl gyengék, meg mennyire kényelmes/hangos a masinájuk. :R

(#10796) zedii válasza harry (#10791) üzenetére


zedii
aktív tag

hát mondjuk az informatikába sok évre tervezni amúgysem túl szerencsés, úgyhogy marad az a szempont ,h a két masina mennyire kényelmes arra az időre amíg használná az illető. ezér kéne megtudni ,h billentyűzet/ventik/házmasszívsága melyik esetében milyen. De má látom ,h muszáj lesz elmennem valamilyen multilánchoz megnézni személyesen a két külső házat, abból már eldől egykét dolog, persze messze nem minden :(

(#10797) Gááboor válasza #34784256 (#10794) üzenetére


Gááboor
tag

Hát nem találom egyelőre a táblázatot. Én max 160 . e -ig tudok elmenni. Van érdemleges különbség a grafikusmeghajtók között ebben az ár kategóriában egyáltalán?
Letud azért játszani egy nagy felbontású filmet? Mondjuk dvi csatim nincs az lcd- n viszont van hdmi.. dvin- nél tehát kellene átalakító.

(#10798) !wannabe válasza zedii (#10795) üzenetére


!wannabe
tag

Még körülbelül két hét és ha minden jól megy akkor boldog Vostro tulajdonos leszek. Ha addig tudsz várni akkor beszámolok majd, hogy mi a szitu.

(#10799) #34784256 válasza Gááboor (#10797) üzenetére


#34784256
törölt tag

10577-es hsz.
Nem kell átalakító, mert HDMI viszont van az Inspiron-ba beleépítve. Érdemes megnézni a technikai adatait egy gépnek mielőtt megveszed :) Amúgy itt már említették többen is, hogy HD film lejátszására megfelel ez a kártya, bár volt aki azt mondta, hogy csak a 720-ast viszi akadás nélkül, nekem nincs tapasztalatom ezzel kapcsolatban.

(#10800) 4d


4d
aktív tag

Sziasztok!

Van egy X300-as subnotim, amivel kapcsolatban 2 kérdésem lenne: - hány memóriaslot van benne? Elképzelhető h csak 1? Ha felnyitom a hátlapot ott 1 db található, de az everest úgy írja ki, hogy 2nd slot: x mb.. :U

A másik kérdés: gyengék a zsanérok. Lehet ezt házilag 100%-osra javítani? 3500Ft-ért megcsinálnák, de nem lesz tökéletes.

Köszi! :)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.