Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#136751) Dan-szan válasza bul07 (#136742) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Azért azt,hogy nem szoktak nagy dugók lenni cáfolnám. Lehet úgy helyesebb,hogy amerre te jársz arra nem tapasztaltál ilyet :K

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#136752) Retro DJ válasza Aryes (#136750) üzenetére


Retro DJ
aktív tag

Az Oláh G közepe és az általam megjelölt terület közepe is 700m van.

Retro

(#136753) bul07 válasza Dan-szan (#136751) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem az nem dugó hogy mondjuk csak második váltásra átt lehet menni az adott lámpán, de még harmadik váltás is határ eset
Az a dugó hogy 10perc 50-100m haladás

És az se dugó hogy bármikkor máskor 10perces út 15 vagy 20perc alatt van meg

Debrecent legyen akkár a legnagyobb forgalom 30max 40perc alatt átt lehet szelni, mondjuk metrótól a reptérig

Az igaz hogy vannak problémásabb lámpák kereszteződések de akkor is, nagy dugó nincs max torlódás

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#136754) Aryes válasza bul07 (#136753) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ajánlom du. 3 és 5 közt a Rakovszky-t vagy a belvárost. :DDD

(#136755) Atomantiii válasza Aryes (#136754) üzenetére


Atomantiii
őstag

Vagy a Homokkerti felüljárót... De lehetne sorolni tovább.

(#136756) Dan-szan válasza Aryes (#136754) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Hozzácsapnám akkor a Nyugati - Erzsébet - Homokkerti felüljáró részt. :K

[ Szerkesztve ]

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#136757) gyulazsolti


gyulazsolti
senior tag

Persze mindezt, főleg iskola időben. :)
Nem a home officos korszak persze. :D

(#136758) gazso75


gazso75
aktív tag

Valahol 1x azt olvastam, hogy debrecen közlekedése az 5 legrosszabb a világon, nyílván a méretéhez képest.
Mo.-n meg a legrosszabb

(#136759) DrBubo77 válasza gazso75 (#136758) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

És a vonalhálózati térkép az egyik legnehezebben értelmezhető a világon. :)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#136760) tahepa válasza tahepa (#136735) üzenetére


tahepa
senior tag

De minek...értelme nem volt....olvashatjuk tovább a zombi hírdetéseket.

(#136761) zsolti1debre válasza tahepa (#136760) üzenetére


zsolti1debre
tag

nagyon jól tetted, hogy jelezted a nemtetszésedet! :R

(#136762) bul07 válasza gazso75 (#136758) üzenetére


bul07
nagyúr

Olyan szempontból biztos hogy napestig indexelhetsz ha nem vagy kicsit erőszakos nem fognak beengedni, na meg a sok pofátlan sofőr is jelen van. Ha látják hogy besorolásra készülsz nyomják mint eszetlen persze utána ráérősre veszi. És lehetne sorolni.

Sokszor jókat nevetek azon hogy Budapestiek panaszkodnak hogy ott milyen a morál, közben meg ha ott autózok csak lesek hogy ha nem is az első vagy a második de a harmadik autós tuti beenged, még ha szabálytalan is vagyok mert mondjuk elnéztem a GPS-t

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#136763) Aryes válasza bul07 (#136762) üzenetére


Aryes
nagyúr

Tök furcsa, mintha alternatív univerzumban élnénk. :DDD
Engem valahogy be szoktak engedni, sőt, én is kifejezetten keresem a helyzeteket, amikor a többi autósnak segíteni tudok, besorolni, sávot váltani, balra kanyarodni stb.
Én is szoktam beszélgetni a többi autóssal néha, nem erről van szó. :DDD

(#136764) bul07 válasza Aryes (#136763) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát én nem ezt tapasztalom mármint hogy beengednének, vagy hogy direkt ne húzódna közelebb hogy meg se próbálj sávot váltani

Az lehet hogy te beengeded és te vagy a 100-ból az egy :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#136765) lamiki válasza Calogero (#136737) üzenetére


lamiki
senior tag

Most komolyan, de érdemes ezzel foglalkozni? Mennyi tablettát adnak? 1-2 db-ot, vagy esetleg többet? De még ha 1 csomaggal is adnak, ami 10 db-os, az boltban 450 Ft-ért kapható. Ennyiért érdemes felkutatni a kívánt irodát, kivárni a sorod a , lakcímkártyával, személyivel igazolnod magad, meg esetleg még valami papírt is anyja neve 2 példányban, kitölteni hozzá?

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#136766) kovacs65 válasza lamiki (#136765) üzenetére


kovacs65
senior tag

És máris fent vagy a Kubatov listán..... IS

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#136767) Cs1csó válasza bul07 (#136764) üzenetére


Cs1csó
félisten

Erről ez a vicc jut az eszembe:

A nagypapa élménybeszámolót tart unokájának Franciaországi útjáról:
- Hej, kisunokám mikor én Párizsban jártam, a srácokkal minden reggel beültünk egy kis vendéglőbe, ott békésen elreggelizgettünk, jót beszélgettünk.
- És? - kérdi az unoka
- Ha hozták a számlát, természetesen egy fillért sem fizettünk, ha a vendéglős okoskodott még jól el is vertük.
- És utána?
- Sétálgattunk a városban, ebédelni beültünk egy vendéglőbe, a legjobb ételeket, legjobb borokat fogyasztottuk. Ha jöttek a számlával, elhajtottuk őket. Megesett, hogy szétvertük az éttermet.
- Este mit csináltatok?
- Elmentünk a kuplerájba, minden csajt kipróbáltunk. Persze jött a Madam, hogy fizetni kellene. Mivel nem fizettünk, jöttek a verőlegények, de iszonyatosan kikaptak, a kupit meg porig romboltuk.
Az unokának nagyon tetszik az élménybeszámoló, gondolja ezt ő is kipróbálja. Befizet a haverjaival egy párizsi útra. Egy hét múlva jön vissza, össze-vissza van verve, ki vannak törve a fogai, ruhája szétszakadva.
- Hát veled mi történt? - kérdi a nagypapa
- Ugyanazt csináltuk, mint ti és nézd mi lett a vége!
- Ti kivel utaztatok?
- Az OTP Travel-el
- Ja, mi annak idején a Waffen SS-el voltunk.

(#136768) Aryes válasza bul07 (#136764) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem mondom, hogy nincs sok figyelmetlen, aki nem veszi észre, hogy akár segíthetne is, meg van néhány tahó, aki kivagyiságból betart, de hogy általában mindenki bunkó lenne... :U
Ma ugyan volt egy Audista sofőr, aki a 33-as út bevezetőjén, az autópálya elágazásnál a lámpás kereszteződés előtt a külső sávban villogott mögöttem, mert csak a megengedett 70-nel mentem, aztán mikor megelőzött, visszafordult és vicsorogva beintett nekem. Én meg csak röhögtem. alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#136769) Padree válasza Retro DJ (#136747) üzenetére


Padree
senior tag

Igen, erre gondoltam eredetileg én is. Csak úgy rémlett régebben nehezen találtam arra helyet, talán a klinikák miatt.
Végül az Oláh Gábor teljesen bevált, akadt pár szabad hely. A fürdő pedig szuper volt. :Y

A dugót csak amiatt kérdeztem, mert pár éve egy továbbképzésre menet, reggel befelé közel 1óra volt a reptértől az egyetemig. Befele már a várostáblánál tömött sorokban lépésben. Másnap gondoltam kibaxok a forgalommal : az első lehetőségnél lementem jobbra. Elég fura helyeken jártam (iparvidék, kertváros) de egy darabig egész jó volt - aztán jött valami főút keresztbe, befelé kígyózó autófolyam. Én meg vigyorogtam rájuk a stoptábla mögül vagy 20 percig...

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#136770) JoseGee válasza Cs1csó (#136767) üzenetére


JoseGee
tag

:DD :DD :C

Ami késik, az nem jön időben

(#136771) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

(#136772) krisi047


krisi047
aktív tag

Vegyetek olcsó tükrös fényképezőgépet: [link]

(#136773) RexpecT


RexpecT
addikt

Eladó az alábbi fél konfig(háttértár kell bele és megy, mivel a prociban van integrált videókártya):
alaplap: Asrock H110M-ITX
cpu: i5-6500
cpu cooler: ID-Cooling SE-213V2
ram: Kingston 8GB DDR4 2133MHz
ház: COOLERMASTER N200 ablakos
táp: FSP 400 HEXA+

Alaplapnak, procinak és a háznak a doboza is megvan.
Ha valaki egyben viszi akkor 60k-ért vihető.

(#136774) gps76


gps76
őstag

Eladó:
- [link] Xiaomi Pocophone F2 Pro 1 hetes telefon(Snapdragon 865 5G cpu, antutu 562000)
- [link] Huawei P Smart repedten, de használhatóan
- [link] Huawei Mate 20 Lite repedten, de használhatóan
- [link] Huawei SuperCharge töltő, a hozzávaló lila kábellel
- [link] Hibás Fujifilm S8000fd fényképezőgép

[ Szerkesztve ]

(#136775) aldebaran


aldebaran
őstag

Tud valaki adni kb 4-5m hosszú, nagyon vékony (0,1mm), átlátszó horgászzsinórt (damilt)?
[Egy max 2kg-os led világítást kell majd tartania.]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#136776) yanna válasza aldebaran (#136775) üzenetére


yanna
őstag

A 0,10-es monofil karcsú lesz a 2 kilóhoz.

(#136777) Cs1csó válasza aldebaran (#136775) üzenetére


Cs1csó
félisten

Van a családban horgász beszélek vele, hogy milyen zsinór kell ahhoz, hogy elbírjon 2kg-ot tartósan.
Szabadtérben lenne? Mert akkor a széllel is számolni kell esetleg több helyre is ki lehet kötni, a stabilitás miatt? (mert akkor több damil kell)

(#136778) aldebaran válasza Cs1csó (#136777) üzenetére


aldebaran
őstag

Nem, a lakásban. Akváriumi led lámpát kell a négy sarkánál megtartania. De a dobozában mértem, amiben benne volt minden. Maga a lámpa lehet, 1kg sincs.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#136779) Papaj x válasza aldebaran (#136778) üzenetére


Papaj x
tag

Mondanám, hogy gyere érte, s válogass, de drágább a leves mint a hús. :)

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#136780) mezis válasza aldebaran (#136778) üzenetére


mezis
nagyúr

És csak 0,1mm a megengedett. Nem lehet pl. 1,0mm... :F

[ Szerkesztve ]

mezis

(#136781) hcs57 válasza krisi047 (#136772) üzenetére


hcs57
őstag

Már vártam a felbukkanását.. most volt az Auchanban jó áron.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#136782) aldebaran válasza mezis (#136780) üzenetére


aldebaran
őstag

Igazából nem értek a damilokhoz. A legvékonyabb átlátszó kellene, hogy szinte alig látszódjon. (Legalábbis így álmodtam meg :) )

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#136783) kovacs65 válasza aldebaran (#136782) üzenetére


kovacs65
senior tag

Pl.:
Átmérő(mm):0,18 Szakítószilárdság(kg): 4,4
Átmérő(mm):0,20 Szakítószilárdság(kg): 5,8
Átmérő(mm):0,25 Szakítószilárdság(kg): 8,5

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#136784) Papaj x válasza aldebaran (#136782) üzenetére


Papaj x
tag

Bár nem válaszoltál, de azért én csak megteszem- Fluoro karbon elnevezetűtt kerss.

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#136785) bul07 válasza aldebaran (#136782) üzenetére


bul07
nagyúr

Bemész egy horgászboltba és veszel 100m pár száz forintért a legolcsóbból, hamarabb megleszel

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#136786) aldebaran válasza Papaj x (#136784) üzenetére


aldebaran
őstag

Nem értettem. Van neked és adsz, csak messze laksz? Vagy hogy értetted?
(#136785)bul07: Hát jah, csak tényleg max 4-5m kell. 100m-rel mit csinálok?
(#136783)kovacs65: Köszi. Bőven jó a 0,18-as is. :)

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#136787) bul07 válasza aldebaran (#136786) üzenetére


bul07
nagyúr

Damil mindig jól jön a háztartásban

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#136788) aldebaran válasza bul07 (#136787) üzenetére


aldebaran
őstag

Hát, az elmúlt évtizedekben soha sem volt rá szükségem. :)
Nem horgászom. Mi másra jó még?

[ Szerkesztve ]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#136789) gyulazsolti válasza aldebaran (#136788) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Futó virágot vezetni a konyha egyik sarkából a másikba. :D
Ha tudsz várni hétfőig, akkor keresek neked.Holnaptól leszek otthon.

(#136790) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Van aki biztosan tudja a választ a kérdésemre...
Szállítanom kellene egy vadi új samsung inverteres hűtőszekrényt Budapestre.
Mivel 180 cm magas, így függőlegesen a rendelkezésemre álló járműben nem tudom elvinni.
Ezt lehet-e 250 km-re szállítani fektetve, és ha igen, akkor milyen "utómunkával" (pihentetéssel, be nem kapcsolással, stb.)
:R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#136791) Mikulásbá válasza HUTCHDB (#136790) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én úgy tudom,a hűtőt csak állítva szabad szállítani.
Kérj kölcsön egy platós kis teherautót,azzal állítva el tudod vinni.

[ Szerkesztve ]

(#136792) aldebaran válasza gyulazsolti (#136789) üzenetére


aldebaran
őstag

Persze, hogy ráér. Nem futok sehova. :R

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#136793) bul07 válasza HUTCHDB (#136790) üzenetére


bul07
nagyúr

[link]

[link]

Lehet fektetve szállítani, csak ne a hátán nehogy sérüljön a rács a hátán
Legbiztosabb ha éjszakára még nincs bedugva majd másnap és akkor tuti visszafolyik az összes olaj

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#136794) csapee válasza bul07 (#136793) üzenetére


csapee
senior tag

Electrolux gépkönyv:
A készülék vízszintes szállítása következtében előfordulhat, hogy a kompresszorban lévő olaj a hűtőkörbe folyik át. Ezért várjon legalább két órát az üzembe helyezéssel, hogy az olaj a kompresszorba visszafolyhasson.

Csapee

(#136795) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

:R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#136796) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Vigyétek, vegyétek.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#136797) Aryes


Aryes
nagyúr

Eladó játékok!

Imaginext szuperhős, tűzoltóság, sárkányvár gyűjtemények. Az épületek és a járművek interaktívak, infravörös fénnyel kommunikálnak egymással, magyarul beszélnek, reagálnak egymás jelenlétére! :)

alt="" title=""

alt="" title=""

alt="" title=""

Playmobil és Schenk vár alkatrészek
(A sárkányvár figurákhoz méretben tökéletesen passzoló vár építhető belőle)

alt="" title=""

1db Pupbo robot kutya

2(!) doboz Jimu tankbot építő készlet

Saját készítésű Raspberry alapú retro játékkonzol :B

Ezen kívül eladnám a következő járműveket, különböző fizikai állapotban:

16"-os jó állapotú fiú kerékpárok:

Használt fiú görkorcsolya 32-35 méretben:

Az ár megegyezés kérdése, privátban írj, ha valamelyik érdekel!

(#136798) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
UPC Wi-Free beallitasoknal miket kell beallitani a nev/jelszon kivul?

(#136799) szasanyi


szasanyi
félisten

ELADÓ egy újszerű, hibátlan állapotú ASUS RT-AC86U AiMesh vezeték nélküli gaming router.

(#136800) SOAD19


SOAD19
addikt

Közérdekű közlemény!

Messengeren terjed egy vírus, két ismerősömtől is kaptam egy videó linket, amire rákattintva, kérte volna a bejelentkezési adataimat, de gyanús lett, úgyhogy inkább rákérdeztem ismerősömnél, hogy mi is ez. Megerősítette, hogy valami vírus, nem ő küldte.
Itt egy kép a videó linkről:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.