Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20368) proci985 válasza beyruth82 (#20366) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

btw en kiprobaltam, lvl30on egy tech 18 + body 16 builddel (full craft, par pont athletics es engineeringen, nulla brawleren, viszont 10 koruli Athletics es Street Brawler megvolt) lement az utolso boss -Smasher a nomad ending alatt- ugy, hogy emlitett bosst azzal a bizonyos egykezes fegyverrel csaptam le very hardon. igaz kb 5 percig tartott es ketszer utott be a second heart, de ment. tetejeben Tech fegyvert a vegen nem hasznaltam, hulyet kaptam tole, hogy a Breakthrough nem mukodik ha hacker van a kornyeken, tech shotgun pedig nincs legendary formaban sajnos, Comrade's Hammerert meg elfelejtettem elmenni. Szoval atalltam O'Fivera, egy legendary Carnagera es egy Cottonmouthra, plusz ertelemszeruleg berserk OS. Ez utobbi lett az utolso harcra lecserelve Sir Stiffre, hiszen Smasher legendas bemutatkozo onlinere alapjan egyertelmu volt, hogy o bizony keri, hogy hasznaljak rajta az emlitett... eszkozt.

gyakorlatilag ez a totalisan nullas build offenzivara, efolott mar tenyleg csak az marad, ha az ember nem rak semmire pontot. ja igen: lehet a perkek egy resze nem tunik hasznosnak, de a gyakorlatban azert nagyon erzodott, hogy nem volt pont se a street brawleren, se az annihillationon. annihillationnal a vegen egyebkent megis raktam ket pontot reload miatt, egyebkent a Carnage iszonyatosan tervezesigenyes volt.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.