Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Amatőr csillagászat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:10:49

LOGOUT.hu

Ez a topic az Amatőr csillagászattal, csillagászati eszközökkel, és a velük kapcsolatos kérdésekkel, tapasztalatokkal foglalkozik, kizárólag hobbi szinten.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#977) popey37 válasza kuyarashi (#976) üzenetére


popey37
addikt

a dobozzal sokat ne vacilálj, én leszabtam sima gyalult lecsiszolt lakkozott fenyődeszkából, összecsavarotzam, ujra lakkoztam és kibéleltem méretre vágott szivaccsal. a mechanika szétszedett állapotban fér el benne: alul a lábak, felül a lábvégeknél a fej. mellé beférnek még a súlyok és a súlyok tengelye.

ha kitelepülni megyek nem viszem magammal mert dögnehéz ha benne van minden. de otthon abban tárolom, a teteje cipőtartó ha használaton kivül van :)

még a tubusnak és a kiegészítőknek keresek valami fotóstáskát aluból, de nincs megfelelő méret, az MC elég nagy és sok a cucc is mellette:
4 okli, 2 barlow, poluskamera, zwo asi kamera, szűrőszett, vezető tubus, lézer, napfolia... szóval van még egy kevés ez-az.
bár most hogy készen lett a goto, igy az akku meg a vezérlése már nem lesz ott.

egy kétrészes dobozt szeretnék: alulra a tubusok, a felsőbe meg a többi, de egyenlőre még nem találtam megfelelőt. lehet kettő egyformából csinálok egy nagyot.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Amatőr csillagászat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.