Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#4051) Huha81 válasza mepet (#4048) üzenetére


Huha81
tag

Ebben inkabb az a durva, hogy meg el sem kezdott ez a 2. kor, pedig ugye februar 1-re igertek. Jelen allas szerint meg nem tudjak, hogy mikor for indulni (allitolag valamilyen audit miatt csuszik)

(#4052) butch3r válasza Árpi001 (#4047) üzenetére


butch3r
senior tag

miért buknád 2fa miatt az accountodat? akkor már inkább a 2fa hiánya miatt (feltört account)

(#4053) Möhe válasza DNReNTi (#4050) üzenetére


Möhe
addikt

okos legyé :DDD

(#4054) Árpi001 válasza butch3r (#4052) üzenetére


Árpi001
senior tag

Van valami abban amit mondasz.
Én is inkább a + biztonságot szeretném.
Ezért is kérdeztem ki használja,ki nem.
Csak sokan panaszkodnak hogy porul jártak vele.
Majd az összes play áruházas app alatt van nem kevés negatív hozzászólás.
Szeretném én is használni,de igen fájna így elbukni a portfóliómat...

[ Szerkesztve ]

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#4055) DNReNTi válasza Möhe (#4053) üzenetére


DNReNTi
őstag

Aztan mehet fel, csak had vasaroljak ma' be ujra. :U

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#4056) Árpi001 válasza DNReNTi (#4055) üzenetére


Árpi001
senior tag

+1 :D

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#4057) butch3r válasza Árpi001 (#4054) üzenetére


butch3r
senior tag

authy 4.3as playen, 5*-ost nem fogsz találni. mindig van akinek valami nyűgje van (akár önhibából akár valóban az app hibájából)...

amedig a supprottal fel tudod venni a kapcsoaltot addig 2fa hibából nem fogod elveszíteni az accountodat. az más, hogy lehet, hogy nem fogsz tudni azonnal belépni mert kitudja mennyi idő mire reagálnak supporttól de akkor is :)

de, hogy a kérdésedre is válaszoljak én használom, az összes tőzsdén be van kapcsolva ahová van accountom.

(#4058) Yutani válasza DNReNTi (#4050) üzenetére


Yutani
nagyúr

Így gondoltam én is! ;)

#tarcsad

(#4059) Dexar007 válasza butch3r (#4057) üzenetére


Dexar007
veterán

En krakenen kizartam magam 2fa miatt. Par hete ugye dobalta meg a server errorokat,es hiaba irtam be jol a masik jelszot is 3. probalkozasnal blokkoltak az accountom. Irtam a supportnak,majd kb 10 nap utan sikerult feloldani. De olvastam,hogy van akinek tobb honap lett belole. Ha sok penz van bent,vagy eppen 100k fele tart a btc,es emiatt nem tudod hasznalni az accountod..az szivas.

Give me your cum,bull!

(#4060) Dexar007 válasza DNReNTi (#4055) üzenetére


Dexar007
veterán

Ezert vagyunk valsagban! Az ilyen korrekcioert kialto wannabe sorosgyurik miatt nem tudunk napok ota 10 ezer fole menni.Persze ha bezuhan,majd beindul a panik megint,akkor be fogsz vasarolni 6 ezernel? Francokat! Akkor mar inkabb kivarsz,mert benned is ott lesz,hogy ez most talan 3-4 ezerig fog lemenni. :U

Egyebkent tessek. Korrekcio! 4% tegnaphoz kepest. Kevesebbet hoz eves szinten az allampapir.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#4061) DNReNTi válasza Dexar007 (#4060) üzenetére


DNReNTi
őstag

Nem vagyok nagyravagyo, ha napi ~50 eurot ossze tudok kattintgatni en mar elegedett vagyok. Persze ez nem mindig sikerul. :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#4062) fogtunder


fogtunder
nagyúr

a ZCL lehet tudni miért megy felfelé, miközben az egész piac piros? már a BTCP hard fork miatt elkezdték venni az emberek?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#4063) butch3r válasza Dexar007 (#4059) üzenetére


butch3r
senior tag

jó kraken azért nem a legjobb példa, ott mindig van valami probléma :D
amúgy jogos a pontod, el kell dönteni, kinek mi a kisebb rizikó

4060: +1

(#4064) Dexar007 válasza fogtunder (#4062) üzenetére


Dexar007
veterán

Mert a jovo coinja. Mindent hozza fogunk merni par honapon belul. A valtokon ZCL/USD parok lesznek. A zemberek eloszor zeceelt fognak vasarolni ha kereskedni akarnak.

Give me your cum,bull!

(#4065) fogtunder válasza Dexar007 (#4064) üzenetére


fogtunder
nagyúr

eddig azt hittem a jövő coinja a Doge ;]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#4066) Árpi001 válasza Dexar007 (#4060) üzenetére


Árpi001
senior tag

ilyesmi miatt aggódóm én is.
+a saját luzerkedésem miatt esetleg..
Lásd nem átgondolt telefon csere,stb...

Ledgert ki használ?
Mennyivel körülményesebb vele a tradelés,

[ Szerkesztve ]

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#4067) mhmpista válasza Dexar007 (#4064) üzenetére


mhmpista
aktív tag

Ez komoly?
Az nem a lumen lesz?

(#4068) butch3r válasza Árpi001 (#4066) üzenetére


butch3r
senior tag

authy esetében nincs gond telefoncsere reset stb esetében ameddig tudod a felhazsnálói neved és jelszavad authy-hoz

https://authy.com/blog/how-the-authy-two-factor-backups-work/

ledgert most rendeltem, ha majd megjön (márc 22 után) és még kérdés van, beszámolok róla (de amúgy többen használnak innen). de javítsatok ki ha tévedek, ledger egy hw wallet, amiről ha tradelni akarsz ugyan úgy be kell küldened exchangere a coinokat mint bármi más walletnél.

(#4069) butch3r válasza mhmpista (#4067) üzenetére


butch3r
senior tag

az xrp-re gondolsz szerintem ;]

(#4070) Árpi001 válasza butch3r (#4068) üzenetére


Árpi001
senior tag

Köszönöm!
Én is fontolgatom egy ledger beszerzését.
Kíváncsi vagyok majd a ledger beszámolodra:)

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#4071) Krix válasza Árpi001 (#4070) üzenetére


Krix
őstag

Ledger wallet-et ad (pontosabban tárolja a privát kulcsodat), tradelni ugyanúgy exchange tudsz csak.

If it is not broken then don't fix it!

(#4072) Madwe válasza Dexar007 (#4059) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem már több mint 1 hónapja problémás a 2fa elhagyása miatti kraken belépés. De 4 napja reagáltak, h ne aggódjak, olvasták, továbbítják levelem az illetékeseknek :D szóval nem kapkodják el, de engem se érdekel, van még pár évem visszaszerezni a kijutás kulcsát :D azóta persze authyt használok én is, hasonló problémák elkerülése végett :P

(#4073) Yutani válasza Dexar007 (#4060) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nem a korrekcióért kívánók miatt nem megy fel az árfolyam, hanem mert elmúlt a hype és távoztak a bepalizott népek, mi maradtunk már csak néhányan... :DDD

#tarcsad

(#4074) Madwe válasza Yutani (#4073) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ezért nem egészséges az, ami év végén volt. Ilyenkor a drop után oldalazás lesz sokáig, mert mindenki kivár... Aki venni akar további dropot vár, hátha, aki eladni, az meg emelkedést akar még, mielött realizálja a profitját... aztán egyszercsak elindul megint valamerre, normális ütemben (szvsz 10k-s btc ár után felpattan nagyon, vagy 6k alatt zuhan nagyon, addig meg itt tengünk lengünk a semmiben :D)

[ Szerkesztve ]

(#4075) Dexar007 válasza Yutani (#4073) üzenetére


Dexar007
veterán

Az a resz szerintem meg messze van. Esetleg az elso hullamnak van vege (habar 8 ezres arfolyamnal meg nem igen lehet errol sem beszelni).
De ha megkerdezed az utca emberet 99%,hogy nem fogja tudni mi az a bitcoin. Addig pedig amig nem erunk el quaestor magassagokig,addig jok vagyunk szerintem. ;]

Give me your cum,bull!

(#4076) Because válasza Madwe (#4074) üzenetére


Because
őstag

év elején abban a hitben voltam, hogy meglesz itt akár a 5000 milliárd dolláros kapitalizáció is, aztán az elmúlt héten, hogy vissza 100 milliárd alá. igazán érdekes és érzékeny piac :U

(#4077) Árpi001 válasza Krix (#4071) üzenetére


Árpi001
senior tag

Köszi.
Eddig még csak fiat-coin-coin-fiat ban bűvészkedtem.

Lesz valami esemény mostanában, amire érdemes figyelni,ami számottevően befolyásolhatja az árfolyamot valamerre?

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#4078) Madwe válasza Dexar007 (#4075) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért szerintem nem csak az kell, h megtudja az átlag ember, mi az a blokklánc, hanem az is, h ha szeretne, könnyen tudjon vásárolni. Mert azért egy krakenes reg személyi másolattal, közüzemi számlával stb, sepa utalás, majd ha alt kell, mégegy reg máshova, oda utalás walletcimed nézzed, pénzed ne hagyd náluk tedd ki saját walletbe, stb, ez mindmind elrettentő egy átlag usernek.

Ja meg azon emberek közül, aki tudja mi az a blokklánc, ne keverje össze a bitcoinnal, mert nagyjuknál aki hallot róla vmit, annak crypto = btc. meg crypto = pow... ja, meg nem tudják, h btc osztva van satoshikra, s szörnyülködnek, h minimum 6/10/19k usdvel kell beszállni, h vegyen egyet az ember :D

[ Szerkesztve ]

(#4079) High Voltage válasza Árpi001 (#4066) üzenetére


High Voltage
csendes tag

Szia,

Nekem van ledgerem és valóban trade-elni nem tudsz vele. Ez egy hw wallet, arra való, hogy biztonságban tudd a coinjaidat. Mint egy pendrive úgy működik, net kell neki, hogy tudj coint küldeni/fogadni és amint lehúzod offline tárolja a coinokat. Ezért nyújt nagy védelmet a mobilos/tőzsdés walletekkel szemben, onnan bármikor ellophatják és buktad a pénzed.
Ha a ledgert a gépre dugod, szinkronizálódik, ott lesznek a coinjaid. Chrome applikáción keresztül tudod használni. :DD Tárolásra való, hosszú távú befektetésre. Én azt mondanám 100k HUF coinérték felett mindenképpen érdemes beszerezni egyet.

[ Szerkesztve ]

Találj valamit, amit szeretsz csinálni, és akkor soha többé nem kell majd dolgoznod az életedben.

(#4080) Madwe válasza High Voltage (#4079) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mondjuk hozzátartozik, h sok coint nem támogat :)

(#4081) High Voltage válasza Madwe (#4080) üzenetére


High Voltage
csendes tag

Szerintem az a 24 db nem rossz :D

Találj valamit, amit szeretsz csinálni, és akkor soha többé nem kell majd dolgoznod az életedben.

(#4082) Madwe válasza High Voltage (#4081) üzenetére


Madwe
nagyúr

1500ból :D? hát attól függ, persze ha pont olyanokat tud ami érdekel. De pl top20on belül is bőven van olyan coin, amit nem támogat...

(#4083) Krix válasza High Voltage (#4079) üzenetére


Krix
őstag

A Ledger semmilyen coin-t nem tárol. A privát kulcsodat tárolja amivel hozzáférsz a blokkláncon tárolt coinjaidhoz. És nem szinkronizálódik a gépedre. :N A tranzakciókat írod alá vele, de a privát kulcsod nem hagyja el a Ledger-t.

If it is not broken then don't fix it!

(#4084) Árpi001 válasza High Voltage (#4079) üzenetére


Árpi001
senior tag

Tradelni úgy tudom lehet ledgerrel is,csak némileg lassabb sajnos...

Köszönöm,mindenképpen megfontolandó!
Magánszemélytől(állítólag) ,bontatlan csomagolású ledgert venni mennyire necces szerintetek?

[ Szerkesztve ]

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#4085) htc07 válasza Árpi001 (#4084) üzenetére


htc07
addikt

csak is a gyártótól, egyenesen.

bár te tudod, hogy mekkora összeggel vagy jelen a crypto világban, én nem azon a 10 eurón spórolnék.

[ Szerkesztve ]

(#4086) Árpi001 válasza htc07 (#4085) üzenetére


Árpi001
senior tag

94,8 euro,és márc 28 elött semmiképpen ne jön meg.
[link]

Alza is necces?
Az talán kicsit gyorsabb lenne.
Bár drágább

[link]

[ Szerkesztve ]

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#4087) Because válasza Árpi001 (#4086) üzenetére


Because
őstag

ugye amikor megérkezik be kell konfigurálni, na most azt nem tudom, hogy ez újként beállítva változik e adott hardveren vagy visszakapod azt amit esetleg az előző gazdi láthatott.

nekem december óta van, egy kényelmi előnyt adott: a myetherwallet hozzáférés instant. amúgy nem tudom megérte-e...

[ Szerkesztve ]

(#4088) charg válasza Because (#4087) üzenetére


charg
tag

Ha 3x elrontod a PIN-t (direkt) akkor választani lehet, a seed alapján visszaállítás és új wallet generálás (új seed) között.

[mans-life-savings-stolen-from-hardware-wallet-supplied-by-a-reseller]

[ Szerkesztve ]

(#4089) Ideg


Ideg
aktív tag

De szépet megy az ETC. :C Imádom nézni, ahogy folyamatosan nő a pénzem. :B

(#4090) Szőrös  válasza Ideg (#4089) üzenetére


Szőrös 
veterán

Aha, de ha most ezt elkiabáltad hát én akkor tiszta....ideg leszek. :DDD ;)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4091) Ideg válasza Szőrös  (#4090) üzenetére


Ideg
aktív tag

Már csak azt nem tudom mikor adjam el.... Te mit mondasz meddig nő ez még? :U

(#4092) Madwe válasza Ideg (#4091) üzenetére


Madwe
nagyúr

március 6-ai vagy mikori airdrop miatt növekszik, addig szerintem tartja ezt a + tendenciát.

(#4093) Cheesy válasza Ideg (#4089) üzenetére


Cheesy
őstag

A diff is szépet megy. Áll át rá mindenki ETH helyett.

www.vakbelmutet.hu

(#4094) Madwe válasza Cheesy (#4093) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért még mindig 20x nagyobb piac az eth :) no de persze az meg szépen lassan átáll posra powról...

(#4095) Ideg válasza Madwe (#4092) üzenetére


Ideg
aktív tag

Hmmm, akkor ha jól látom 1:1 arányban kapnak az ETC tulajok CLO coint majd? Ehhez gondolom walletbe kellene tartanom a coint ugye? Mert most a váltón van az összes.

(#4096) mepet válasza Madwe (#4094) üzenetére


mepet
addikt

Pont erről van szó. Arról, hogy az rendben, hogy 20ETC egy ETH. De az is teljesen "normális" lenne, ha 10ETC lenne egy ETH...

(#4097) mepet válasza Madwe (#4094) üzenetére


mepet
addikt

Szépen lassan? Tehát 10 éven belül? :D

(#4098) Yutani válasza Madwe (#4092) üzenetére


Yutani
nagyúr

Csak szólok, hogy vettem ETC-t, így tuti, hogy bedől az árfolyama! :K

...És igen, $35-nél vettem, és csökken!

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#4099) B4l!nt válasza Yutani (#4098) üzenetére


B4l!nt
aktív tag

ZCL-t légyszi ne vegyél :D

(#4100) fogtunder válasza B4l!nt (#4099) üzenetére


fogtunder
nagyúr

+1

I hate morning people. And mornings. And People.

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.