Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#17001) Zoli-bácsi válasza BeLucZ (#17000) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

:D Te még élsz? Hogy áll a portfoliód?

(#17002) BeLucZ válasza Zoli-bácsi (#17001) üzenetére


BeLucZ
addikt

Még szép hogy élek! :D Portfoliom ? Hát azt inkább hagyjuk :D A siralmas is hizelgő jelző lenne rá, de sosem fogom feladni, amig 1 szaros centet is ér az egész kriptopiac, én itt leszek :D

(#17003) Zoli-bácsi válasza BeLucZ (#17002) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Helyes, helyes. :D A kezdeti bukót helyre tudtad hozni amikor felment a piac kicsit, Vagy HODL, gyémántkéz? :D

(#17004) BeLucZ válasza Zoli-bácsi (#17003) üzenetére


BeLucZ
addikt

Az ethereumra gondolsz ? Persze, azt eladtam már rég pluszosba és tanultam belőle hogy soha többet nem veszek a csúcson, azóta sok minden történt de jóval alacsonyabban szálltam be pár dologba, amikről kiderült hogy sajnos elég magasan voltak azok is :D Sebaj, higitgatom a portfoliot meg gyémántkéz jah oszt majd lesz valami :) Kudarcok olyan szempontból tényleg jók, hogy egy életre megtanitják az emberrel hogy mit ne csináljon :D Ezeket át kell élni ahhoz hogy utána jobb döntéseket hozzunk szerintem.

(#17005) Robi86 válasza BeLucZ (#17000) üzenetére


Robi86
senior tag

Tudtam! :D Csak nem sejtettem

Egy kis ON: CKB szerintem ki fog törni, jön a L2 Godwoken hamarosan, de pluszban úgysem most leszek vele

[ Szerkesztve ]

(#17006) kenwood


kenwood
veterán

A Binancenek van egy smartchainje, ahol ugy tudsz mondjuk BNB-t kuldeni egy masik binancesnek, hogy nem a wallett addresset irod be,hanem egy memot.
Letezik oylan website, ahol meg tudom nezni, hogy az adott memo tulajdonosanak mi a bnb wallett addresse ?
Sikerult tavaly elirnom egy karaktert a memoban,es kuldtem egy nagyobb osszeget egy vadidegennek. A binance support nem segitetett, annyit mondtak,hogy irnak egy levelet, es ha jofej az ember visszakuldi,ha nem valaszol, akkor igy jartam. A penzrol mar lemondtam, de erdekel, hogy egy inkativ wallettben pihen-e a tevesen elkuldott crypto,vagy valakinek jo napja volt,es mar reg megforgatta,kivette,felelte.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#17007) Frozen


Frozen
őstag

Luna este kozel duplázott :DDD ,meg mindig jokat lehet vele szakítani aki bátor.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#17008) trek81 válasza Frozen (#17007) üzenetére


trek81
senior tag

[kép] szinte 2..3 naponta lehet szépen keresni vele

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#17009) dobolan


dobolan
senior tag

Van még néhány ilyen scam projekt. Aki bátor a MOVEZ-zel is próbálkozhat :))

(#17010) xy.zsolt válasza Frozen (#17007) üzenetére


xy.zsolt
őstag

addig jár a korsó a kútra...... :P

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#17011) trek81 válasza xy.zsolt (#17010) üzenetére


trek81
senior tag

Amig ilyen k.... Meleg lesz😂😂😂😂

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#17012) xy.zsolt válasza trek81 (#17011) üzenetére


xy.zsolt
őstag

:D

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#17013) momcrew válasza xy.zsolt (#17010) üzenetére


momcrew
tag

Az én korsóm DappRADAR-al tört össze. 200Eurón egy délután jött 70, kivettem. Másnap dupláját buktam. Mert kapzsi voltam :))

(#17014) MPowerPH válasza Frozen (#17007) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, szepen lehet vele hazardirozni. Es semmi nincs mogotte.

Don't Tread On Me

(#17015) proof88


proof88
addikt

Van jó pár coin, aminek x naponta többszörösére ugrik az ára, majd vissza.
Én azért nem akartam ezt kipróbálni, mert ha drágán el akarom adni, nem tudom hogy valóban sikerül-e eladni? Lehet sosem teljesül az eladás, aztán már vissza is esik az ára, csak rajtam marad, és csak olcsón tudom eladni amennyiért vettem.

(#17016) MPowerPH válasza proof88 (#17015) üzenetére


MPowerPH
félisten

True story. Ha aproval csinalod, akkor menni fog. De nagyobb osszegnel, alacsony volumenen siman benne van, hogy radragad.

Don't Tread On Me

(#17017) kenwood válasza MPowerPH (#17016) üzenetére


kenwood
veterán

Igen, mar egy 100 millios marketcapnel is siman meg elhet akasztani a pumpot 5-10 ezer dollarral,hiszen a 24 oras forgalom neha az egymilliot sem eri el.
Ezekre a trashcoinokra,amik ilyen nagyokat ugralnak rendszersen, inkabb a parmillios cap ,es a nehany tiz/szazezer dollaros volumen a jellemzo.
Es most meg csak a CEX-ekrol beszelunk. a Dexeken ennel is durvabb buktatokba lehet belefutni.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#17018) shteer válasza MPowerPH (#17014) üzenetére


shteer
titán

Gondolom 1$-t se tett bele csak látja hogy ment

..szerintem jónak tűnik

(#17019) Frozen válasza MPowerPH (#17014) üzenetére


Frozen
őstag

midnig ugyan az a lemez, oké nincs mögötte semmi , a btc mögött mi van ? semmi virtuális az egész ha lelövik a netet valamikor az egész kuka,de elég ha betiltják a kereskedelmet ,már vannak cégek és nyomozó irodák akik pontosan vissza tudják fejteni kihez köthető egy egy cím szóval igazából a névtelenség már a múlté egyik kripto mögött sincs semmi csak a stabil érmék mögöttvan kézzel fogható fedezet. (Ha a fejlesztésekre és a sok himbi humbira gondolunk akkor igen ezek nincsenek meg a luna mögött ,viszont ahogy a lunát bedöntötték úgy bármelyik koint be lehet a btc-t is csak nyilván sokkal nagyobb töke kell hozzá.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#17020) LuckyL válasza Frozen (#17019) üzenetére


LuckyL
őstag

jajj te jószág nézd már meg a monero-t és a darkwebet
nyomozó irodák :D :D :D

cryptot minden termékemért elfogadom

(#17021) Zsolta00 válasza Frozen (#17019) üzenetére


Zsolta00
újonc

Szerinted, a Föld-Hold közötti távolság matematikai számításának van értéke? Úgy általában, a matematikai eredményeknek van pénzbeli értéke? A mai matematikai számításokhoz szerinted mekkora "számológépre" van szükség? Az önvezető járművek biztonságos üzemeltetéséhez szerinted, mekkora kapacitás kell? Tudod mi az a cortex coin? Na ott egy mögöttes érték a coin mögött.

(#17022) shteer válasza LuckyL (#17020) üzenetére


shteer
titán

FBI és az MI6 már rajta van, nem tudtad? :D

Mindig jókedvűen távozok az új Frozen-posztok olvasása után :DDD

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#17023) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Elmegyek futni most egy órát....lefutom a btc-t 19k-ra :D

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#17024) Laraxior válasza xy.zsolt (#17023) üzenetére


Laraxior
titán

Azt nagyon jol teszed, mert rosszkor adtam el, nem fussa ki a lambo törlesztő :DDD
A regi meg az uj lunaba locsolják a lóvét megint, vagy miert tápászkodik ennyire?
Mondjuk azzal paran jol jarnank ha a regi visszamenne legalabb 1$ körülre. ;]

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#17025) kenwood válasza shteer (#17022) üzenetére


kenwood
veterán

Szerintem amikor a fogalmatlan hulye szerepet veszi fel, akkor a Frozen accon jelentkezik be, amikor meg az aggressziv baromi alarcra van szuksege,akkor hasznalja a Trek81 hozzaferest :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#17026) dobolan válasza Laraxior (#17024) üzenetére


dobolan
senior tag

Ahhoz kéne még vagy 50000B $ beáramlás a tokenbe. Nem tudom mennyit kell rá várni, de lehet, hogy a temetésed hamarabb eljő :O

(#17027) xy.zsolt válasza xy.zsolt (#17023) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Sorry srácok, nem sikerült.....pedig nem spóroltam az energiával :D

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#17028) #24556544 válasza dobolan (#17026) üzenetére


#24556544
törölt tag

Folyamatosan implementálják az égetési mechanizmusokat. Lesz havi égetés, meg valami 1.2% os is. Nézd meg a proposalokat amik átmentek. Folyamatosan tesztelik meg élesítik ezeket.
Meg elvileg a binance -nek is van 2.5T tokenje.
Szóval csak hamarabb eljön.
Persze mindez majd akkor lesz 100% os amikor végre meg is történik az első komolyabb égetés ami elvileg júli végén lesz.
Ja meg lesz valami játék is elvileg a láncon ami az égetést fogja szolgálni.

(#17029) dobolan válasza #24556544 (#17028) üzenetére


dobolan
senior tag

Aha értem. Csak a token égetés = beletett pénz elégetése, addig oké, míg más égeti helyetted, a tied meg többet ér ezáltal.
Én inkább vállalnék valami önkéntes segítő munkát, az legalább nagyobb lelki örömöt ad, mint a lunc felértékelése (mások hasznára).

(#17030) trek81 válasza kenwood (#17025) üzenetére


trek81
senior tag

Jár a keksz😂😂😂😂meg a jó idő

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#17031) Frozen válasza LuckyL (#17020) üzenetére


Frozen
őstag

Mindenki azt hisz el amit szeretne.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#17032) xy.zsolt válasza Frozen (#17031) üzenetére


xy.zsolt
őstag

SOL töretlenül szépen teljesít....ezúttal (4napja) ismét short-ban, -30%

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#17033) Frozen válasza xy.zsolt (#17032) üzenetére


Frozen
őstag

A multkor irtam le hogyinden szakad csak most volt egy korrekciozas es sokan belevettek azt hittek megyunk felfele :DDD ,az ilyenekbol lehet gazdagodni.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#17034) MPowerPH válasza xy.zsolt (#17032) üzenetére


MPowerPH
félisten

SOL -ba $30 alatt kellett volna beszallni.

Don't Tread On Me

(#17035) xy.zsolt válasza Frozen (#17033) üzenetére


xy.zsolt
őstag

A "buy" szó már hiányzik a szókincsemből :D de nem is propagálom utólag a vételt (pl SOL-nál), hogy mindenki bánhatja aki kihagyta, stb..... annak nincs semmi értelme.
Annak lenne értelme ha előtte hívja fel valaki mások figyelmét az átgondolásra, jó érvekkel.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#17036) xy.zsolt válasza MPowerPH (#17034) üzenetére


xy.zsolt
őstag

lesz még rá alkalmad szerintem, de bár tévednék

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#17037) MPowerPH válasza xy.zsolt (#17036) üzenetére


MPowerPH
félisten

En is lemaradtam rola, aztan olyan hirtelen atlepte a buvos hatart, hogy skippeltem. Utana mar nem mertem.

Don't Tread On Me

(#17038) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

USTC ~+800% egy hét alatt. :B

(#17039) Tomoty válasza szabi__memo (#17038) üzenetére


Tomoty
aktív tag

Nekem 240% 1 nap alatt. Ki is kaptam a beszállót. Így már 6000dollárból csak minusz 5000-ben vagyok :DDD (1000-nél állok).

[ Szerkesztve ]

Postázás mostanában elég nehézkes, van egy extra aktív 3 éves fiam (aki a 2 nap ovi - majd 1 hét megfázva otthon periódusát éli). Szóval elnézést, ha csúszik az alkatrészek postázása. Sajnos amíg nem hívsz fel, addig nincs módomban jegelni a vásárolandó alkatrészt. Előre köszönöm a megértésedet.

(#17040) rozsgyi válasza Tomoty (#17039) üzenetére


rozsgyi
tag

Ez az USTc mitol ment fel, meg egyaltalan miert? :F :))

(#17041) Frozen válasza xy.zsolt (#17035) üzenetére


Frozen
őstag

Miért lenen buy szó a szótárban? Ezek az árak még fognak lemenni bőven... azok fomoztak bele akik tapasztalatlanok mások pedig ebből nyerészkedtek.Akinek van tökéje az shotcoinokból mint a luna stb még mindig tud szakítani szépeket .

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#17042) dobolan válasza Frozen (#17041) üzenetére


dobolan
senior tag

A tőke az hosszú ő! Bocs, de már párszor elírtad, gondoltam szólok. A töke jelentése teljesen más.

(#17043) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

OFF: Ismét 400 felett az EURHUF....2nap minimális esés után ennyit a 7.75%os alapkamat hatékonyságáról. Lakáshitelesek nem örülhetnek.

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#17044) Laraxior válasza xy.zsolt (#17043) üzenetére


Laraxior
titán

Nem is fog az mar lejjebb menni. Az egyik legertektelenebb fizetoeszkoz a földön. :(

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#17045) ЯΞNΞGΔT


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Sziasztok srácok!
Tudja valaki, hogy a binanceon a trades fülön lévő fiat résznél elérhető buy, az működik? Elméletben visa vagy mc kártyával hufban tudnék venni bármilyen cryptot, elég jó árfolyamon... lehetséges, hogy ez a p2p funkcióhoz köthető és nem tudom a saját walletbe átrakni? Köszi.

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#17046) t72killer válasza xy.zsolt (#17043) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Gyenge szétlopott gazdasági fundamentumok, határozottan rossz politikai irány. Lesz ez még rosszabb is :(.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#17047) pohár válasza xy.zsolt (#17043) üzenetére


pohár
félisten

nem tudom, hogy bele merjek-e tenni valutába bő 1 misit... ha már a crypto ilyen ingatag, valamibe le kéne kössem a zsét, csak hogy mibe... :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17048) t72killer válasza pohár (#17047) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

OTP részvény. Feleződött év eleje óta, majd kinövi magát.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#17049) szabi__memo válasza t72killer (#17048) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Csak 5-15 év ;]

(#17050) t72killer válasza szabi__memo (#17049) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

1évnél hosszabb lejtmenet nem rémlik tőle.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.