Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#5001) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Kitartás sorstársaim, addig is az ínséges időkre egy kis múltidéző válogatás :)) :

eddigi Bitcoin korrekciók

Sparks kolléga aki elég jól járt és azóta mégjobban :D

2017 októberi árfolyam

Ha innen indulunk ki, akkor soha rosszabbat az elkövetkezendő félévben és csak így tovább :))

Jut eszembe, vajon hány tag aktív még itt akik már majdnem egy éve itt vannak? (mepet például még a körünkben van )

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#5002) Danex válasza CoDWaW07 (#5001) üzenetére


Danex
addikt

Én ezekkel a múltban jövő korrekciókra csak azért nem mernék úgy támaszkodni, mert szerintem a hype csúcs már megvolt tavaly és szerintem már csak mesterség (bálnák kívánsága alapján) árfolyam változások lesznek. Legalábbis mikor jó volt az árfolyam azért voltak tervben, hogy ebay, amazon is használja majd, de ugye a fő piacok ezeket azóta tagadták tudtommal.

Nyilván ami van bent pénz azzal én is HODL, de lehet csak túl sok FUD-ot olvastam ami miatt ezt gondolom :U

(#5003) butch3r válasza Danex (#5002) üzenetére


butch3r
senior tag

Ugyan ez volt 2013 2014ben is akkori csucs utan. Remelhetoleg most nem 3 ev kell az ujabb zold gyertyakhoz.

En mostanaban nem lattam semmit ami FUDra adna okot:)

(#5004) CoDWaW07 válasza Danex (#5002) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Én bízom benne hogy szép lassan elterjed az egész kriptovaluta dolog szélesebb körökben, egyre többen fogják tudni hogy pontosan micsoda ez az egész, és még ha nem is hirtelen meggazdagodás jelképének képzelik, de egy olyan befektetésnek ami kockázatos de megérős lehet, akkor szerintem jól járna a piac.

Talán egy újabb csúcsnak ez is lehet a kulcsa, mert akkor kevesebb panicsello lenne, akik pár % esés után rohannak eladni.
Persze ez nem 2-3 hét alatt fog bekövetkeznii, de ugye türelem a kulcs.

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#5005) AAntii válasza CoDWaW07 (#5001) üzenetére


AAntii
őstag

"Jut eszembe, vajon hány tag aktív még itt akik már majdnem egy éve itt vannak? (mepet például még a körünkben van )"
A btc-s topik kezdeti törzsgárdája már elég szépen eltűnt, mindenki Belizeben szürcsöli a koktélokat Szabó Úrral. Mindenkinek drukkolok itt is, hogy megtalálja a számításait :)

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#5006) Danex válasza CoDWaW07 (#5004) üzenetére


Danex
addikt

Igazából amíg nem oldják meg rendesen, hogy BTC-vel feltöltöd az egyenlegedet és sima VISA kártyaként használhatod (ugye ennek a Visa (vagy annak a kibocsájtója) tett keresztbe),és az országok nem tőzsdei termékként tekintenék, mert ha neked könyvelőt kell fogadni ahhoz ,mert neked árfolyam nyereségeket kell számolgatnod, hogy szépen legálisan használhasd a pénzt... ezek mind megakadályozzák azt, hogy normálisan nyisson esetleg néhány üzlet a használatuk felé.

(#5007) krx21 válasza Danex (#5002) üzenetére


krx21
nagyúr

Nyugi még mindig sorba állnak a regisztrációk... Tehát messze az a lecséngés amiről Te beszélsz...

(#5008) CoDWaW07 válasza AAntii (#5005) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Lehet, vagy agyérgörcsöt kaptak akik esetleg eladták 50 dolláros áron ;]

Danex: Ez igaz. De én továbbra sem pénzként tekintenék a kriptovalutákra, inkább amolyan "digitális arany", ami gyorsan változtat értéket, szerintem nem feltétlen kell pénzként kezelni őket.

Viszont rengeteg ember maximum csak hallott a Bitcoin szóról, de azt nem tudja hogy érdemes-e, mit kell róla tudni, sőt a legtöbben azt sem tudják hogy osztható, nem csak kerek 1 Bitcoint lehet venni, hanem tized-század stb részét, ezt például rengetegen nem tudják, és úgy vannak vele hogy" áhh, nincs nekem most épp X ezer dollárom hogy beszálljak a Bitcoinba"
A többi kriptovalutáról nem is beszélve. Még mindig a geekek + erre hajlamosak + "gyorsan meggazdagodni vágyó tökmindegy mibe fektetek" emberek mulatsága ez, messze nem annyira elterjedt még mint amennyire lehetséges lenne.

Amúgy én továbbra is furcsának találom, hogy még senki sem ugrott rá arra hogy a kamukirály USDT helyére tényleg olyan kriptopénzt vezessen be ami 1:1-ben fedezve van az adott ország valutájával.
Szerintem elég jól lehetne kaszálni, én az Usánka helyében már rég megléptem volna.
Pörögne rendesen a dollár, és az ahhoz köthető coin.

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#5009) Dexar007


Dexar007
veterán

Hat ..lehetett volna az ajjan venni.De most mar keso.

Give me your cum,bull!

(#5010) Dexar007


Dexar007
veterán

:D

Give me your cum,bull!

(#5011) Möhe válasza Dexar007 (#5009) üzenetére


Möhe
addikt

Aszittedmivanasztánmégse?
Mi van ha tegnap veszel, aztán még beljebb esik? Veszel szerdán ha megint ez lesz....
Mindencsoda 3 napig tart....vagy nem :DDD

(#5012) m4rc!


m4rc!
őstag

Szóval jó múltkor valahogy átkerült 1.32 ETH-em erre a cimre: 0xD34791b2B481d9BdF74b528537Fb4F28fB322Fec
Ez a saját cimem, amit már nem használok emiatt, de elég fura ez az egész..

Nem tudom, hogyan, lehet phising áldozata lettem, de az fura, hogy azota is ott dekkol ezen a cimen az ETH-em.. ezt már lehetetlen vhog visszahuzni?

[ Szerkesztve ]

We are analog players in a digital world

(#5013) Dexar007


Dexar007
veterán

Be fogjuk szopni. Usenkaban zuhannak a kampos reszvenyek.. :(

Give me your cum,bull!

(#5014) Pioneer válasza Dexar007 (#5013) üzenetére


Pioneer
senior tag

Forrás?

PROFESSZIONÁLIS Delid / Relid Intel Processzorokhoz, garantált minőségben! LGA1150-től LGA1700-ig! Link: https://hardverapro.hu/apro/professzionalis_delid__re-lid_lga_1155_1150_1151_garantalt/friss.html

(#5015) Dexar007 válasza Pioneer (#5014) üzenetére


Dexar007
veterán

Internet keszülék.

Give me your cum,bull!

(#5016) Pioneer válasza Dexar007 (#5015) üzenetére


Pioneer
senior tag

Szóval semmi konkrét! :C

PROFESSZIONÁLIS Delid / Relid Intel Processzorokhoz, garantált minőségben! LGA1150-től LGA1700-ig! Link: https://hardverapro.hu/apro/professzionalis_delid__re-lid_lga_1155_1150_1151_garantalt/friss.html

(#5017) South Velen válasza Pioneer (#5016) üzenetére


South Velen
addikt

[link]

ott fenn láthatod, hogy mind a 3 "kampós" :DDD cuccli mínuszban van, általában a kriptók is így szoktak viselkedni ilyenkor. De egyelőre semmi hatás..

[ Szerkesztve ]

(#5018) Dexar007 válasza South Velen (#5017) üzenetére


Dexar007
veterán

Kiveve ha most megviccelnek minket,mert mindenki esest var. ;]

Give me your cum,bull!

(#5019) AAntii válasza Dexar007 (#5018) üzenetére


AAntii
őstag

Szegény Pepének jól megnőtt a nózija.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#5020) butch3r válasza Dexar007 (#5013) üzenetére


butch3r
senior tag

#tarcsad

(#5021) krx21 válasza Dexar007 (#5013) üzenetére


krx21
nagyúr

Csak pozitív energiákat kérünk! :R

(#5022) gyuszi78


gyuszi78
tag

Egyre jobban azt látom hogy az Electroneum-ETN is csak egy jó nagy át..szás :W pár hónapja figyelem van is belöle pár ezer,de azt tapasztaltam hogy ha zuhan a BTC megy le az ETN is,ha meg emelkedik aBTC nem tud vele emelkedni szinte sohasem számottevöen.Február óta elvesztette értékének 80% és folyamatosan esik.Pedig elég nagy jövöt jósoltak neki.de így?!Nektek mi a véleményetek?

(#5023) krx21 válasza gyuszi78 (#5022) üzenetére


krx21
nagyúr

A jővőt általában nem 1-2 hónapban mérik...

(#5024) Danex válasza gyuszi78 (#5022) üzenetére


Danex
addikt

Folyamatosan késve nyilatkoznak a felmerülő problémákra ahogy hallottam, a beígért kereskedő oldalakra is össze vissza kerültek be. Illetve a Cryptopias szenvedés hogy hosszú ideig nem lehetett kiutalni onnan csak ha valtogattal.

(#5025) CoDWaW07 válasza gyuszi78 (#5022) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Én sajnálom hogy ez lett a sorsa, szimpatikus és ígéretesnek tűnt, újdonságokkal is jött(pl mobilon bányászás).

Kár érte, kiváló ügynök volt.

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#5026) tom120514 válasza gyuszi78 (#5022) üzenetére


tom120514
őstag

Nekem is van pár ezer, kalandnak fogom fel. Jó xarul megy az árfolyam, de jó ötlet szerintem ami mögötte van, hátha kialakul. Ha nem akkor bányásztam egy hétig kb. ingyen, nem dől össze a világ.

Never go full retard.

(#5027) tom120514


tom120514
őstag

Vigyázzon mindenki, nagyon veszélyes terep a crypto, megint egy eset

[link]

... ja, nem, ezek "rendes bankok", szerencsére ott nem fordul elő lopás, kamu, stb. :))

Never go full retard.

(#5028) Dr. Romano válasza gyuszi78 (#5022) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Minden koinnak nagy jövőt jósolnak a jósok meg a szagértők, de hogy valójában mi lesz ezen a timelineon azt senki sem tudja megmondani.
Lényeg hogy azt a koint gyűjtsd amiben te hiszel (egyéni ríszörcs alapján), ne azt amit az összes "I am not a financial advisor" youtubeos jósok mesélnek.
Ha meg nem hiszel, akkor adj el mindent ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5029) Dexar007


Dexar007
veterán

Mar majdnem 100$ plusz a duplaajjahoz kepest. :Y Hogy megjosoltam..

Give me your cum,bull!

(#5030) Dr. Romano válasza Dexar007 (#5029) üzenetére


Dr. Romano
veterán

A Titanicnak is sok rétegű ajjjjja volt, mégis beszakadt ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5031) CoDWaW07 válasza tom120514 (#5027) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Bizony, sőt a részvényezés is mennyire biztonságos, érdekes hogy nem kárognak amikor egy Facebook vagy Snapchat részvény esik nagyot ;]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#5032) AAntii válasza Dexar007 (#5029) üzenetére


AAntii
őstag

Mindig hetet-havat összehordasz, a nagy számok törvénye alapján néha igazad is van. A triplaajja előtt amúgy is mindig emelkedik egy kicsit, hogy az emberek hiú ábrándokat kergessenek, nem?

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#5033) Pioneer válasza AAntii (#5032) üzenetére


Pioneer
senior tag

+1

PROFESSZIONÁLIS Delid / Relid Intel Processzorokhoz, garantált minőségben! LGA1150-től LGA1700-ig! Link: https://hardverapro.hu/apro/professzionalis_delid__re-lid_lga_1155_1150_1151_garantalt/friss.html

(#5034) Yany válasza Dexar007 (#5029) üzenetére


Yany
addikt

No offense, de tőled is csak a lapoznivaló szaporodik itt a fórumban, személy szerint nem bánnám, ha a jövőben inkább akkor szólalnál meg, amikor a tartalomhoz is hozzáteszel. 1x 2x belefér a jópofi, de ilyen kitartóan már-már trollkodás szintű ostobaságokkal felhígítani a topicot engem eléggé zavar. Sry, ha egyedül vagyok ezzel.

Egy kicsit furcsállom is, hogy nincsenek a hszeid kimoderálva, Enter65 ezeknél sokkal hasznosabbakra is már rászólt.

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#5035) butch3r válasza Yany (#5034) üzenetére


butch3r
senior tag

itt nincs topic gazda, Enter65 meg az a másikban.

(#5036) Pioneer válasza Yany (#5034) üzenetére


Pioneer
senior tag

+1 Kezd már ténylég idegesítői lenni a dezinformációi, ráadásul ez már csak trollkodás aminek még örül is...

PROFESSZIONÁLIS Delid / Relid Intel Processzorokhoz, garantált minőségben! LGA1150-től LGA1700-ig! Link: https://hardverapro.hu/apro/professzionalis_delid__re-lid_lga_1155_1150_1151_garantalt/friss.html

(#5037) Dexar007 válasza Yany (#5034) üzenetére


Dexar007
veterán

Nem jottem meg ra mirol szol ez a topik. Lehet ez a problema.A banyaszos,bitcoinosnak legalabb van ertelme. Itt pedig? Fekete magia az egesz.

Tessek itt egy portfolio cikk csak,hogy komolykodjunk: [link]

Kb ennyi ertelme van random vonalakat huzigalni. Utolag pedig mindent meg lehet magyarazni.

Give me your cum,bull!

(#5038) Yany válasza butch3r (#5035) üzenetére


Yany
addikt

Igen, de az altcoinban szúrt szemet már többször is, itt már csak besokaltam.

Dex: sry, de ott is legtöbbször csak a fölösleget szaporítod, mintha fizetnének érte.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#5039) Dexar007 válasza Yany (#5038) üzenetére


Dexar007
veterán

De nem olyan gyakran mint itt. :DDD
A jomunkasember rangot pedig nem adjak ingyen..

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#5040) sparks válasza CoDWaW07 (#5001) üzenetére


sparks
senior tag

Hát, nem tagadom, a 2013-ban eszközölt 1 milkás befektetésem igen magas szorzóval van manapság :D De HODL, kitartok a vérzivataros időkben is, sőt elfogadom, ha befigyelünk 3-4K USD szintre is, akkor sem leszek különösebben nyugtalan, hiszen 100 USD alatti a bekerülésem :) Ráadásnak az altokkal azóta kissé feltuningoltam a BTC számokat is. Nem vagyok guru, sem jós, egyszerűen akkoriban azt éreztem, hogy lehet ebből nyugdíjalap, belevágtam, bányásztam, megtérült, öröm volt. Nem szálltam ki a 2013-as 1200-os csúcson, de a 2015-ös 200 USD-s padlón ismét vettem pár coint.
Ha most nem így lennék és eljön valóban a 3-4K-s padló, akkor tuti bevásárolnék ismét. Így már nem tervezem, érthető okokból, de én most is úgy érzem, hogy lesz még innen igen erős emelkedés, de türelem az gazdagon kellhet hozzá.

(#5041) krx21 válasza sparks (#5040) üzenetére


krx21
nagyúr

Mi tartott vissza, hogy tavaly decemberben ne vedd ki???

(#5042) DNReNTi válasza krx21 (#5041) üzenetére


DNReNTi
őstag

Honnan tudta volna, hogy januarban nem e lesz 50k a BTC? :)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#5043) sparks válasza krx21 (#5041) üzenetére


sparks
senior tag

Nem tartott vissza semmi. Vettem ki belőle minimálisat, de csak biztosíték volt egy projektemhez, végül is nem kellett felhasználnom. Van saját vállalkozásom 23 éve, ma is azt csinálom, megélek belőle. Van egy kitűzött célom, ha elérem, akkor forintosítom a 10%-át, az elég lesz életem végéig a családommal együtt, a többi meg majd dolgozik és ha elkapna a luxus gépszíj, akkor kiveszek többet. De nem az a fajta vagyok, akit megbolondítana a pénz, ma is 18 éves verdával járok, asszonyt sem cseréltem újabbra :DDD Szeretem az életem, amit kiveszek azt inkább szüleimnek adom, mert az ő nyugdíjuk már igen karcsú. Jobban élvezem, hogy őket támogathatom, mint hogy magunkra költsem. Kb. ennyi. Jó ez így. Vehetnék sok-sok lambót, de az kizárólag az egómat szolgálná, azt meg éppen lefaragni akarom, nem építeni... :R

(#5044) DNReNTi válasza sparks (#5043) üzenetére


DNReNTi
őstag

:R

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#5045) tom120514 válasza sparks (#5043) üzenetére


tom120514
őstag

Nem véletlenül mondják, hogy a pénz meghülyíti az embert :))

Viccelek persze, bár furcsa. Ha megtehetném hogy nem kell, akkor is dolgoznék persze de pl. házra, autóra, utazásra jelentős összegeket költenék.

Never go full retard.

(#5046) Möhe válasza sparks (#5043) üzenetére


Möhe
addikt

Irigyellek!
Nem a befektetésed miatt,meg hogy mi lett belőle. Hanem ,hogy viszed tovább azt amit eddig. A háttered meg tutira be van biztosítva. Egy szóval azt,hogy nincs stressz/gyomorideg és egyéb vele járó szövődmény. Gratulálok!

(#5047) sparks válasza tom120514 (#5045) üzenetére


sparks
senior tag

Dolgozom egyelőre. Igaz már csak heti 4 napot, naponta nem is sokat, de dolgozom. Szeretem a munkám, én egyedül hoztam létre egy komoly vállalkozást, nem szívesen dobnám el. Megélek belőle, de ha eljön az ideje, akkor nyugdíjazom magam. Illetve áttérek a teljes függetlenségre, építem az okos otthonom, csinálgatom a masternode-jaim, a ház körül is sok a munka mindig, szóval unatkozni nem fogok. De ez a jövő jelenleg, és én nem a jövőben élek.
Amúgy meg nyaralok én eleget így is :D Kocsim nem izgat, lassan kirohad alólam, akkor majd lecserélem, ház meg rendben van nagyjából :)

(#5048) sparks válasza Möhe (#5046) üzenetére


sparks
senior tag

Tudod mi a vicc? Hogy megszoktam 2 évtized vállalkozói lét alatt, hogy stresszelek :DDD És egyelőre nem tudok róla lejönni, mint a susogós mackók a mézről :D
De ez is leginkább egy lelki gyakorlat, majd ezt is elérem egyszer.

(#5049) Möhe válasza sparks (#5048) üzenetére


Möhe
addikt

Én hasonló helyzetben most kezdenék neki vállalkozni, de csak kikapcsolódás céljából. Fejben megvan minden, azért élnék amit szeretek,és nem azért mert muszáj,hogy legyen valami.
respect
...és gyere le a cuccról,nem ér annyit :DDD

(#5050) Huha81 válasza sparks (#5048) üzenetére


Huha81
tag

Megertelek :). En ugyan nem vallakozom, de az otthoni hajtos melot felcsereltem egy kinti nyugisabbra. Az elejen eleg nehez volt visszaallni arra, hogy van idom szepen kitalalni, lefejleszteni mindent es nem surget senki a munkamban. Itt megtanitottak ra. Ki volt adva a melo, ha hamarabb megcsinaltam, akkor utana unatkoztam egesz nap. Direkt nem adtak masik feladatot, tanuljam meg...

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.