Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#3401) csaba951 válasza DeckardCain (#3399) üzenetére


csaba951
veterán

Na, végre valaki aki tájékozódni akar! :C
Elég, ha elolvasod a január 1-óta írt hozzászólásokat itt, meg a Bitcoin fórumban. Ezzel választ kapsz a kérdéseidre. Bár ez csak 3,5 hét, figyeld meg, hogyan változik a helyzet/vélemények pár nap elteltével!

#3358 butch3r
Augusztusban nem foglalkoztam ezzel, mert kb. 50 USD-nyit kaptam volna. Nem hajoltam le érte. Na ma, amikor megnéztem az árfolyamot akkor iszonyúan megbántam, hogy nem igényeltem!

[ Szerkesztve ]

(#3402) butch3r válasza csaba951 (#3401) üzenetére


butch3r
senior tag

én nagyon elégedett vagyok a döntésemmel, hogy igényeltem :D úgy voltam vele ajándék pénz, max elsörözöm. miért ne és legalább azt is kipróbáltam, hogy kell privát kulccsal aláírni. + bch miatt amúgy is elakartam mozgatni btc-imet másik címre, nehogy scam legyen a bch wallet.

aztán lusta voltam kivenni, most meg hodl, lesz ez még 1 usd is, remélem :)
(csak az egy évvel korábbi give away-t sajnálom, hogy arról lecsúsztam, próbálok nem telhetetlen lenni :D)

(#3403) da. válasza DeckardCain (#3399) üzenetére


da.
tag

Szia, SEPA EUR utalás pl GDAX-ra, vagy Coinbase-re (mondjuk a kettő kb u.az, de a többi EUR-t fogadó exchange vagy nem enged regisztrálni, vagy nincs user verification).
Innen kb bármire, csak nem BTC-re váltani, majd áttolni pl Binance-ra. Én ETH-ra szoktam váltani, de simán lehet, hogy van jobb megoldás. ETH tr. fee alacsony és gyorsan átér.

üdv

(#3404) da.


da.
tag

EXMO-val van valakinek tapasztalata? Vagy Bitsane?

Nagyon vonzó a sok egzotikus deposit és withdrawal lehetőség. Ha jól értem az AdvCash és OKPay azonnali ki- és beutalást tesz lehetővé, nekem ez nagyon jól jönne.
De fórumokon 100-ból 99 hozzászólás arról szól, hogy mindenféle coin és fiat ki-be utalás elakad, support hetekig nem válaszol. A valóságban az azonnali pénzmozgás jobb esetben heteket és rengeteg support nyaggatást jelent, rosszabb esetben eltűnik a pénz.

Szóval van vinek tapasztalata ezeken az exchange-eken?

köszönöm,
a.

(#3405) tom120514 válasza YASKATIR (#3398) üzenetére


tom120514
őstag

Olvastam, emlékszem, a ki a hülye lemeccselését csinálhatnátok privátban, eredmény jöhet :)

Never go full retard.

(#3406) Patry0t


Patry0t
tag

SolarCoin-t nyomassátok ha szép hasznot akartok év végére..
Ezúttal nem fogok belőle kilépni, mint az XRP-ből, hogy aztán megbánjam :D

(#3407) Zsoca_D


Zsoca_D
tag

Jelentem a kiutalás is megtörtént coinbase-ről bankszámlára. Gyors volt, és 0,5% fee. Emellett a bank a váltásnál 1%-ot vett le a középárfolyamhoz képest. Teljesen korrekt.
Névátírás nem számított sem a befizetésnél, sem a kifizetésnél.

Más...
Hogyhogy senki nem beszél a holnapi határidős zárásról? Én nem tudom pontosan melyik tőzsdén van az a holnapi határnap, de pár napja (1 hete) sok szó esett itt arról, hogy megint beborítják a BTC-t a jan.25-i határidős zárás miatt. Most akkor mi van? Kinek mi véleménye?

(#3408) gyuszi78


gyuszi78
tag

sziasztok!beregeltem a Binance-ra és midjárt problémákba ütköztem :W :W A 2 lépéses verifikációnál az SMS -re kattintottam,megadtam a telefon számomat aztán semmi,60mp után lejárt az idö majd újra megadtam a tel.számomat de ismét nem kaptam sms-t.Járt már más is így?Mit tehetek?Másik módszer bukó mivel a telóm se nem Androidos,se nem IOS-es. :)

[ Szerkesztve ]

(#3409) Zsoca_D válasza gyuszi78 (#3408) üzenetére


Zsoca_D
tag

Nem csak kínai telszámra hajlandó SMS-t küldeni? Én valamelyikkel így jártam. Vagy a hitbtc, de szerintem a binance volt az.
A másik mód, hogy chrome-ra (asztali gépen is megy) hozzáadsz egy authenticator nevű bővítményt, és voila...

[ Szerkesztve ]

(#3410) golya87 válasza gyuszi78 (#3408) üzenetére


golya87
őstag

Érdemes lett volna elolvasni az SMS-hez tartozó leírást, mivel ott ott van, hogy csak Kínára érvényes. A többieknek csak Google Authenticator.

(#3411) Elbandi válasza vizimento (#3367) üzenetére


Elbandi
aktív tag

ha walletba utaltal ki, akkor exportald a zec addresshez tartozo privkeyt, majd importald be zcl walletbe, es tied a coin! (dumpprivkey, importprivkey a parancsok, de csak esszel, ha valami megszerzi a privkeyt, akkor lottek a penzednek)

(#3412) YASKATIR válasza golya87 (#3410) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Nekem mukodik a szingapuri telefonszammal is illetve amikor indoneziaban voltam, akkor ott is ment rendesen a helyi szammal.

Mar elerheto szinte mindenhol az SMS autentikacio

[ Szerkesztve ]

(#3413) da. válasza gyuszi78 (#3408) üzenetére


da.
tag

En sms-t (is) hasznalok a Binance-on, mukodik magyar szamra. Picit talan kesobb er ide mint a tobbi oldalon, de max masodpercekkel.

(#3414) pigster válasza golya87 (#3410) üzenetére


pigster
senior tag

Nem igaz. Magyar számmal is működik. Azzal használom.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#3415) gyuszi78


gyuszi78
tag

Köszi mindenkinek a segítséget!Igen elolvastam mindent az sms-el kapcsolatban.Éjjel valamiért nagyon késön
jött meg az sms.De ma reggel megpróbáltam ismét és elsöre sikerült! :)

[ Szerkesztve ]

(#3416) da.


da.
tag

Na, kezdődik az újabb vérfürdő a futures para miatt?
Menekülnek a gyávák. (ahogy én is tettem kora reggel.... :) )

(#3417) mepet válasza golya87 (#3410) üzenetére


mepet
addikt

Ez jó! Én sem próbáltam, mert nem kínában élek. Ki a fene gondolta volna, hogy lesz aki kipróbálja a "china only" azonosítást... Erre kiderült, hogy a fél topic. :))

(#3418) Madwe válasza da. (#3416) üzenetére


Madwe
nagyúr

De ma járnak le a futuresök nem? azaz pont h emelkednie kéne :D?

(#3419) Gh0sT válasza da. (#3416) üzenetére


Gh0sT
addikt

Remélem leverik 8000 környékére, hogy be lehessen vásárolni rendesen.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#3420) gyuszi78 válasza mepet (#3417) üzenetére


gyuszi78
tag

mivel az itthoni pc-t többen használjuk,nálam csak az sms verify jött szóba,telóm meg Win10 fut :D

(#3421) gyuszi78 válasza Gh0sT (#3419) üzenetére


gyuszi78
tag

én is várom :C

(#3422) YASKATIR válasza mepet (#3417) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Nem china only az sms... Nem veletlenul van listazva szinte az osszes orszag.

[ Szerkesztve ]

(#3423) fireman123 válasza Madwe (#3418) üzenetére


fireman123
őstag

ha esésre játszik egy meghatározó nagy szereplő és van hozzá megfelelő számú BTC-je, akkor a prompt piacon úgy alakítja az árat, ahogy neki megfelelő lesz a határidőn :W

(#3424) Szilu válasza da. (#3416) üzenetére


Szilu
tag

visszaszámolósdi
:DD
Szerintem ezt a játékot nem lehet eljátszani kéthetente, remélem ma már nem lesz szabadesés. :F

[ Szerkesztve ]

(#3425) DNReNTi válasza da. (#3416) üzenetére


DNReNTi
őstag

En is erre varok. :DDD
Tegnap ota ott allnak a milliardok euro-ban, hogy visszavasaroljam a coin-okat 60%-os aron. Majd delutan hatha, ha az amerikaiak is felebrednek. ;]

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#3426) Danex


Danex
addikt

Azt lehet tudni, ha ez a mostani lejár utána mikor végződik a többi?

(#3427) YASKATIR válasza Szilu (#3424) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Mire szamitotok, esni fog vagy noni amikor lejar a futures?

(#3428) Madwe válasza fireman123 (#3423) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, de az ma fog lejárni. Azaz eddig iszonyat pénzeket vettek ki, h essen, meg a gyenge kezeket rávegyék h ők is meneküljenek, de kb mai határidőig tudják ezt kimaxolni, gondolom? azaz nem hiszem, h lejárta után megint shortolnának, mert ami pénzt már ki tudtak venni, azt már kivették? azaz most longra fognak menni, s visszateszik?
legalábbis én ezt várom, aztán majd meglátjuk :D

(#3429) fireman123 válasza Szilu (#3424) üzenetére


fireman123
őstag

szerintem meg simán, de az ellenkezőjét is, ...a lényeg, hogy szerintem a futuresek fogják ezentúl alakítani a prompt árakat (ha emelkedésre fogadnak, akkor annak érdekében fogják az azonnali piaci árakat befolyásolni....)

(#3430) Szilu válasza YASKATIR (#3427) üzenetére


Szilu
tag

Inkább csak figyelek, semmint oly bátor legyek, hogy tippelgessek :)
Én az első esésben sem hittem először, aztán tessék. Ami számomra ilyesztő, az a lassú lecsorgás amit látok. Sajnos ez szerintem nem pánik, hanem egy medve, amit lehet, hogy a futures megsegít néha, de nagyon sok támasz megdőlt, sok coin (-om :((( ) van még eső trendben.

(#3431) Szilu válasza fireman123 (#3429) üzenetére


Szilu
tag

Igen, de ezt eljátszod egyszer vagy kétszer, majd oké itt nem törvénytelen (illetve az, csak nehéz az elkövetőt elkapni), így nem vagy védve, ami bizony a nagyoknak is veszélyes lehet. Egyszer jöjjön csak egy még nagyobb hal, aknek az érdeke ellentétes, és a teljes kezelt vagyonát lenullázza az áttétellel sortolóknak.
A short túloldalán longosok vannak, akik ugyanúgy áttételes nyereséget realizálhatnak, ha van erejük befolyásolni a piacot. Így előbb utóbb mindenki azt érezheti, hogy tudja mi fog történni, mi meg csak bámulunk :-)
Remélem idővel kisebb mértékkel, óvatosabban próbálják ezt meg előadni.

[ Szerkesztve ]

(#3432) Gh0sT válasza Madwe (#3428) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ez a logikus, a kérdés az, hogy mennyi BTC van még a prompt piacon, amit ki lehet szórni. Én nagyon maxra azt gondolom, hogy 5500-6000 dollárig tudják leverni amihez hozzájöhet még egy kisbefektetői pánik, de annak hatását minimálisnak gondolom, mivel ezen az árszinten már nem sokan maradtak.
Tippem szerint azért nem volt itt most nagy mozgás a legutóbb lejárat óta, mert a CBOE oldalon is kivárnak és a nagyobb szereplők ott sem mertek bevásárolni egyelőre a CME lejárat miatt. Hétvégén lesz érdekes a helyzet, mivel a futures piacok a hétvégén zárva vannak és lehet hogy ha esünk tovább, akkor nem lesz semmi, ami megállítsa az árat lefelé... Majd elválik...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#3433) fireman123 válasza Szilu (#3431) üzenetére


fireman123
őstag

persze, mindig az erősebb győz, ....de nekünk nem is ez a lényeg, hanem hogy nagy valószínűséggel a BTC árát a futuresek belépésével most már nem az azonnali piacokon lévő "normál" kereslet-kínálat fogja alakítani mint eddig, hanem a futures zárásra valamilyen irányba el tudják téríteni a "normál" árat, ...tehát az "árképzés" átkerül a futuresen kereskedő hedge fundokhoz, akik hatalmas pénzek felett rendelkeznek és ezt fel tudják használni érdekük szerint.
Tartok tőle, hogy ide-oda hintáztatás lesz jelenleg 2 hetente, ha meg még több futures lesz (NYSE, NASDAQ) akkor még sűrűbben.

[ Szerkesztve ]

(#3434) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Ide is lehet menkiteni nemi BTC-t. :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#3435) mhmpista válasza YASKATIR (#3427) üzenetére


mhmpista
aktív tag

Én úgy látom ezt hogy a futures nem csak felfelé tartja meg az árfolyamot hanem lefelé is. Tehát nagy esésre nem számítok. Persze 8k akkor is benne van.

Ha nekik a 10k jó akkor annyi lesz, ha 8k lesz akkor vásárolnak, ha 12k akkor eladnak. És a következő futurest pedig úgy fogják meghatározni, hogy ebből a mozgásból következtetnek mit is akar valójában a piac.

Tehát ha nehezen tudják letörni akkor a következő magasabban lesz, hogy hozható legyen.

Nekem fogalmam sincs hogy 3000-5000 dbal mennyire lehet megmozgatni, mekkora esést vagy növekedést lehet előidézni. De Ők tudják.

(#3436) DNReNTi válasza mhmpista (#3435) üzenetére


DNReNTi
őstag

GDAX-ot megnezve, 4000 BTC-vel most 8500$ kore lehetne leutni az arat, plusz a kisbefektetoi panik amit kivaltana.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#3437) fireman123 válasza DNReNTi (#3436) üzenetére


fireman123
őstag

szerintem nem kell a mozgatáshoz túl nagy mennyiség, mivel a jelenleg kibányászott ~16,5 millió BTC-nek állítólag kb. jóval kevesebb mint 10%-a "mozog-forog" a sok crypto tőzsdén összesen (a többi HODL-ol a walletekben), ...tehát aránylag kisebb tétellel (ami lehet hogy több 100 millió USD, vagy még több, ...de ez nem okozhat gondot a nagy befektetési alapoknak, hedge fundoknak) is el lehet mozdítani az árat ha az egyirányba hat, ...és bizony ehhez jönne hozzá a kisbefektetői pánik egy bizonyos szint alatt (főleg aki a hype-ban bevásárolt 16-19e között, mert a "BTC megy a holdra" és azt hitte, hogy mindig így lesz)

[ Szerkesztve ]

(#3438) P3Dr0 válasza Dexar007 (#3400) üzenetére


P3Dr0
senior tag

:K

(#3439) Szilu válasza P3Dr0 (#3438) üzenetére


Szilu
tag

[link]
..érdekes :) Hátha nem lesz mészárlás, ha ez okozta a napi esés 2/3-át. Mindenesetre még 4 óra, de az irány ettől függetlenül továbbra is adott.

[ Szerkesztve ]

(#3440) Szilu


Szilu
tag

Addig is érdekelne a véleményetek ezekről az ICO-król:
AdHive
Abyss

[ Szerkesztve ]

(#3441) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem érdemes lesz zencash-t bányászni és/vagy venni, a naptárban van egy két terv vele.

(#3442) mepet válasza mepet (#3348) üzenetére


mepet
addikt

ZCL H&S scenario failed. Hála égnek... Ez volt az esélyesebb, de jobb félni, mint megijedni, főleg, ha sok hét bányászbevételéről van szó...

(#3443) Möhe válasza YASKATIR (#3427) üzenetére


Möhe
addikt

felment 11k fölé(+500 binance alapján) , akkor ez most minek minősül?
vagy a para majd este 6-7 körül jön?

(#3444) DNReNTi válasza Möhe (#3443) üzenetére


DNReNTi
őstag

En se igazan erre szamitottam. :U

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#3445) kem


kem
addikt

Ez egy nagyon tartalmas kis hozzaszolas menet volt, koszi sracok a sok infot. :R

Köszi!

(#3446) Dexar007 válasza DNReNTi (#3444) üzenetére


Dexar007
veterán

Belsö info.: arra fogadtak,hogy 18 ezer lesz 1 honap mulva. buybuybuy!

Februar mindig is egy erös crypto honap volt. Lesz meg egy fellangolas ne aggodjatok! Majd tavasszal fog szepen meghalni az egesz.Nyaron pedig mar a kutya nem fog foglalkozni vele,mert ennyi ideig nem lehet fenntartani az erdeklodest. ;]

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#3447) Yany válasza Dexar007 (#3446) üzenetére


Yany
addikt

Ezt a hsz-t mentsd el magadnak. Esélyesnek látok egy arcon nyomot hagyó facepalmot decemberben, mikor visszaolvasod. :DDD

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#3448) Madwe válasza Yany (#3447) üzenetére


Madwe
nagyúr

ironikus volt nyilván :) 2017es nyár pl elég intenzív volt :D

(#3449) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Stocks.exchange-l vannak fura dolgok.

Link As you can clearly see, the entire missing amount has been withdrawn and labelled as "Admin Deposit",

[ Szerkesztve ]

(#3450) mézespálinka válasza Möhe (#3443) üzenetére


mézespálinka
senior tag

Milyen para?
Ha jól tudom, már lezárták a decemberben indított futureseket gmt 16:00-s árfolyamon.

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.