Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#3451) Möhe válasza mézespálinka (#3450) üzenetére


Möhe
addikt

Bármilyen, már megszoktam hogy hétfőn nem veszek, pénteken meg figyelek mi lesz ha megindulna fel/le az árfolyam, talán bele tudok nyúlni. Bár mostanában kicsit idegesebb a piac.

(#3452) m4rc!


m4rc!
őstag

Mt.Gox-nal nagyobb merteku lopas tortent japanban, szamithatunk tovabbi esesre

We are analog players in a digital world

(#3453) Gh0sT válasza m4rc! (#3452) üzenetére


Gh0sT
addikt

Forrás?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#3454) m4rc! válasza Gh0sT (#3453) üzenetére


m4rc!
őstag

https://www.coindesk.com/coincheck-confirms-crypto-hack-loss-larger-than-mt-gox/
Bocsanat, mobilrol vagyok

We are analog players in a digital world

(#3455) bobalazs válasza Gh0sT (#3453) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Coincheck-ről van szó.
[link]
[link]

(#3456) Dexar007


Dexar007
veterán

Na ez jo moka lesz. PANICSELL! :DDD

Mondjuk..mar egy ideje kint van a hir. Eltunt par milka. Nagy cucc. A btc meg megy felfele:DDD

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#3457) butch3r válasza Dexar007 (#3456) üzenetére


butch3r
senior tag

nem tűnt el, nem is btc. az meg kit érdekel :DDD

(#3458) Dexar007 válasza mézespálinka (#3450) üzenetére


Dexar007
veterán

Give me your cum,bull!

(#3459) Möhe


Möhe
addikt

Binance iOS.Beta másnál is lehalt? Újratelepítettem de az meg kifagy.

(#3460) DeckardCain válasza csaba951 (#3401) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Igen tájékozódok.
Ezt a topicot végig olvastam már. Eszméletlen sok info van...
De abban sajnos van igazság, hogy 100eur-val játszani nem lehet.
Mivel totál kezdő vagyok daytrade kicsukva.
Ilyen olcsó coinokból vennék ugye hosszabb távra. Elsősorban XLM(közelgő fairx miatt), ADA, XEM coin, esetleg ETHLend, ami árban több az amit néztem az ICX.
XRP az olvasottak alapján kizárva.

Coinbase majd binance néztem.
Coinbase 2xSepa utalás 5200 ft OTP-ről. Meg mire váltok veszek lehet 20e lenne csak vásárlásra, nyilván ebből sok mindent nem veszek.

Nyilván mérlegelek, hogy megtoldom az összeget, amire ha azt mondom 80%-át elbukom 2 hét múlva nem fog érdekelni.
De ilyen 200-300e forintokat nem tennék bele jelenleg.
Úgy vagyok ezzel az egésszel hogy a betett pénzre nincs szükségem, és nem is lesz aztán bent tartom, ha kilő valami undorító mértékben WIN, ha nem akkor így jártam.
Tehetném BTC-be, de mondjuk ilyen 70-80e forint esetében ha négyszereződne(csak most mondtam valamit) az árfolyam nyernék valamennyit. ha meg ezek a kicsik közül valami kilő sokkal többet fogok. Ha meg nem így jártam, nem fogok a kardomba dőlni.

Másik út mivel kis pénzről van szó, jelenlegi VGA kártyámmal elkezdhetek ETH turni, aztán elkezdek belőle XLM-et venni. Ebbe jelenleg a villanyt kell belerakni, aztán meglátjuk mennyire kapok kedvet ehhez. De ez nem ennek a topicnak témája. Ez is csak betárolt olcsó coinok miatt.

(#3461) szekra válasza Möhe (#3459) üzenetére


szekra
őstag

Kb 2 hónapja már.

(#3462) KilgoreTrout válasza DeckardCain (#3460) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Nem 1 egység értékét kell nézni, hanem a kapitalizációt, a kiválasztott altok nagy része nem olcsó (5., 6., 10. legnagyobb kapitalizáció), annyi csak a különbség, hogy tíz vagy százmillió coin a total supply. Ettől függetlenül jó választások lehetnek, de az nem számít egyáltalán, hogy valamiből 0,5 cent vagy 500 dollár egy egység - ha az előbbiből 100.000 db van/lesz összesen, utóbbiból meg csak 50, akkor az utóbbi az "olcsóbb".
Amúgy az XLM a XRP forkja, annyira nagy különbség nincs köztük.

Ha olcsó coinokat szeretnél, akkor a coinmarketcap 20-150. helye között keresgélj, ezek jóval kockázatosabb befektetések, de itt - szerencsésen választva - jóval nagyobb az esély arra, hogy 5-10-szereződik az árfolyam.

[ Szerkesztve ]

(#3463) Madwe


Madwe
nagyúr

(#3464) golya87 válasza Madwe (#3463) üzenetére


golya87
őstag

Akkor szerintem a pH! megrendezi a bányász keresztrefeszítést. :DDD

(#3465) Dexar007 válasza Madwe (#3463) üzenetére


Dexar007
veterán

Meg szep. Holdraszallas kovetkezik minden minicrash utan. :K

Give me your cum,bull!

(#3466) gbela


gbela
senior tag

Este 7-kor (50 perc múlva) megint pump lesz a legnagyobb pump csatornán, ha valakit érdekel
Legutóbbiról pont nem írtam, mert dolgoztam amikor volt, eddigi legsikeresebb lett, 95%ot pumpáltak, sikerült botokat is kiiktatniuk. Sajnáltam eléggé, hogy lemaradtam.

[ Szerkesztve ]

(#3467) Yany válasza gbela (#3466) üzenetére


Yany
addikt

Min megy majd a pump?
Hol tudok feliratkozni a csatornára?

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#3468) FanTomasz21


FanTomasz21
tag

A NEM (XEM) nagyot erősödött ma, majdnem usd árban beérte az XRP-t

(#3469) gbela válasza Yany (#3467) üzenetére


gbela
senior tag

Binance-on ment eddig mindig, feliratkozni aláírásomban (Csak reflinkkel lehet, szóval másképp nem tudom adni).
Viszont köv pump coinexchange.io-n lesz, épp most jelentették be.
Mai pump elég biztonsági játék volt, 40%ot sikerült csak. Ha kell vkinek info vagy tanács priviben jöhet, tudom h sokan nem szeretik a pump groupokat itt (de azt is, hogy sokan csinálják:) )

(#3470) da. válasza gbela (#3469) üzenetére


da.
tag

Nem tudom lehet-e itt erről beszélni....

A mai BPS szerintem béna volt. Vagy csak nekem jön későn a coin infó? Nézd már meg plz, hogy te pontosan mikor vetted meg a BNT-t. Nemigen hiszem, hogy nálam gyorsabban lehet venni, ennek ellenére mire beértem már nagyon magasan volt. Nem működik rendesen ez a discord, nem véletlenül mennek a csoportok saját weboldalra.
A "Mega Pump" csoport bulija viszont elég komolyra sikerült ma.

(#3471) #64118272 válasza gbela (#3469) üzenetére


#64118272
törölt tag

Erről a pump dologról valaki egy kicsit tudna nekem mesélni, hogy mi ez pontosabban? Akár privátban is, kiváncsi vagyok, de nem igazán értem, mit is takar ez. :F

(#3472) gbela válasza da. (#3470) üzenetére


gbela
senior tag

Lemaradtam ma :S Telegramon szoktam én nézni.
Illetve Binance desktop app is segít. De még sosem sikerült igazán az alján vennem nekem sem.
Van valami módszered hogy nálad gyorsabban senki nem vehet, vagy csak a kezed nagyon gyors?:)
Én telegramon megjelenés után mintegy 4-5 mp-el "szoktam" a buy gombra nyomni. Ha valamiért elbénázom és ennél több akkor inkább nem veszek. Így eddig 3szor vettem csak.

(#3473) Árpi001 válasza #64118272 (#3471) üzenetére


Árpi001
senior tag

Engem is érdekelne.

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#3474) da. válasza #64118272 (#3471) üzenetére


da.
tag

Nagy csoportokat szerveznek jellemzően a Discord nevű chat progin (vagymiez) keresztül. Több ezren vagyunk 1-1 csoportban, a BPS pl kb 200.000 user.
A szervezők napokkal előre meghirdetnek egy konkrét időpontot, pl ma este 19:00 volt az utolsó akció.
Az adott pillanatban meghirdetnek egy coint, így a csoport minden tagja nekiall vásárolni. Az ár baromi gyorsan magasra felszökik, jobb esetben még jön soksok külsős is. Aztán vérmérséklettől függően rövid időn belül eladja az ember a coint.
Ha gyors vagy, időben vettél és nem vagy kapzsi, szép profittal jössz ki. Ha lassú vagy, vagy később kapod meg technikai okok miatt a coint (szerintem ma így jártam), későn szállsz be, akkor szívás van. Természetesen minden alkalommal vesztesek is vannak.
Mivel a csoport akkor működik jól, ha sokan vagyunk, meghívásos rendszer van. Minél több meghívott embered van, annál feljebb lépsz a kb 5 fokozatú létrán, és annál hamarabb kapod a jelet. Nem nagy előnyrol van szó, a legmagasabb szint 3mp előnyt jelent. Ezért látni mindenhol ref linkeket, lásd pl én aláírásom is. :)

Kétségtelenül veszélyes és nagyon figyelni kell mibe megy bele az ember.
Erdemes első 1-2 alkalommal csak nézni, hogy mi történik, utána max kis pénzzel kipróbálni.
Első időkben baromi jól ment, mostanában kevésbé. Vmi nem stimmel a Discord appal, ma is 18 másodperccel később kaptam meg a coin nevét.
Minden csoportban sokszor van free for all pump is, amikor nem számít a rang.

Üdv

(#3475) da. válasza gbela (#3472) üzenetére


da.
tag

Telegram csak akkor jó, ha free for all akció van, ilyenkor mindenki egyszerre kapja a jelet és a Telegram gyorsabb / kiszámíthatóbb, mint a Discord. Ma elvileg ranked volt, ezt a BPs csoport discordon kezeli.
A BPS-en van némi rangom egyébként, de amíg nem volt jobban ment ez a dolog. :) Ma pl buktam, szerencsére csak kb 2%-ot.

(#3476) nyogo83


nyogo83
senior tag

Sracok, van valaki itt HitBTC-n?
1-2 oraja ismerosom accountjat "feltortek". 2F auth be van kapcsolva, Google auth-al hasznalja.
Ami biztonsagi intezkedest meg lehet tenni, az meg volt.
Belepett, vett ez-azt, aztan szabalyosan kilepett. Majd nemsokara kapott ey emailt hogy belepett Szentpetervarrol meg Amsterdambol.
Mire belepett, a coinok nagyresze eltunt, valamennyi ETH maradt(ami nem is volt neki, csak a nyomi aki feltorte vett ETH-t BTC-bol), na azt most kihuzza walletbe.
Mondtam irjon supportnak, de sokmindenre nem szamitok.

Hogy a p*csaba tudtak ezt igy megcsinalni? Mikozben rakerestem google-n, eleg sok hasonlo talalatot dobott ki HitBTC-vel kapcsolatban tavaly decemberbol.
Azt hiszem ezek utan en egy centet se utalok be oda :U

(#3477) csaba951 válasza nyogo83 (#3476) üzenetére


csaba951
veterán

Én ott vagyok. Nekem semmi bajom vele. 2FA nincs bekapcsolva. Szerintem az e-mail fiókját nyomták fel valahogy. Hivatalos Fórumon sok mindenre panaszkodnak, speciel erre nem. Egyébként a nagy része user error.

[ Szerkesztve ]

(#3478) nyogo83 válasza csaba951 (#3477) üzenetére


nyogo83
senior tag

Ez volt az elso amire gyanakodtunk, de semmi nyoma nincs gmailben. Pedig hasonlo esetet tucatjaval talaltam, decemberi datumokkal, most januarban pedig inkabb a withdrawal-al kapcsolatos parakat(foleg nagyobb osszegeknel, 20-25 napja pending, support nem reagal ra)
Itt "szerencsere" csak par szaz euro ment a levesbe, de van aki ezres nagysagrendbe bukott.
Mindenesetre en azt mondom, hogy erdemes ovatosnak lenni.

(#3479) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Poloniexre utalt valaki az elmult 3 napban? Nekem a 2. Utalasom nem erkezik meg a hetvegen... Telefonrol vagyok nem tudtam mindent visszaolvasni, ha mar volt rola szo akkor bocsi.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#3480) r3dsnake válasza da. (#3475) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Telegram csoporthoz egy linket lehetne kérni? :)

(#3481) akela91 válasza Tamás9x (#3479) üzenetére


akela91
addikt

Igen, egyedül a ZEC nyögvenyelős, volt hogy 2 óra volt, de volt hogy 6 nap...

(#3482) Tamás9x válasza akela91 (#3481) üzenetére


Tamás9x
őstag

Zec... Akkor nem aggodom :) koszonom

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#3483) da. válasza r3dsnake (#3480) üzenetére


da.
tag

Íme.
Légy oly jó és az aláírásomban lévő 2 Discord és 1 weboldal linken is regisztrálj, hogy nekem is jobb legyen. :)

Mega Pump: https://t.me/mega_pump_group
Big Pump Signal: https://t.me/bigpumpsignal

(#3484) r3dsnake válasza da. (#3483) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi! :) Discordom nincs, nem is tervezem.

(#3485) YASKATIR


YASKATIR
aktív tag

Akit erdekel, hogy X coin mikor volt ATH-on es azota mennyi esett az leesen ide

(#3486) Danex válasza YASKATIR (#3485) üzenetére


Danex
addikt

Kár, hogy az ICO-nál a coinok jórésze mindig kiugrott az egekbe így a rendes trendre nehezebb következtetni bármit is.

(#3487) bobalazs válasza YASKATIR (#3485) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyenre kiváncsi voltam, köszi.

(#3488) Yany válasza YASKATIR (#3485) üzenetére


Yany
addikt

Csak ez épp semmire nem jó sajnos, de azért köszi a tippet. Akkor lenne értelme, ha BTC kereszt ATH-t listázna, mert az jelenti a coin valódi megítélését önmagához képest a legjobb pillanatban. Így az a baj, hogy akomplett kriptopiac és a BTC mozgása is benne van, ami nem releváns. Vagyis befektetési céllal akkor lehet jól kikövetkeztetni, hogy mennyire van "méltó" poziban az ára, ha BTC-hez mérten nézzük.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#3489) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

(#3490) Krix válasza YASKATIR (#3485) üzenetére


Krix
őstag

Na, ilyet én is kerestem, köszi.

If it is not broken then don't fix it!

(#3491) Árpi001


Árpi001
senior tag

[link]

Ebben lát valaki fantáziát?

[ Szerkesztve ]

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#3492) YASKATIR válasza Árpi001 (#3491) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Nem. Kiveve ha meszaros van mogotte, mert akkor +1500% / het

(#3493) Tamás9x válasza Árpi001 (#3491) üzenetére


Tamás9x
őstag

Ilyen kiírások után? NEM :D

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#3494) htc07


htc07
addikt

van itt még egy pumpos discord, ha valaki ebben utazik, itt tud belépni:
[White House of Pumps] (igen, reflink, de máshogy nem lehet :D )

[ Szerkesztve ]

(#3495) KilgoreTrout válasza htc07 (#3494) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

A nyilvános p&d csoportokon nagyon könnyű pénzt veszteni, a legtöbben addig csinálják, míg el nem buknak egy jelentősebb összeget. Kapásból vesztes szituációból indulsz, az egésznek az a lényege, hogy a csoporttagora dumpolhassák a csoportok vezetői a coint. Ráadásul a botokkal is versenyezni kell közben.
Minimális pénzzel izgalmas lehet, de sose tudod hol lesz a teteje (a targetek semmit sem érnek, csak arra jók, hogy ne ijedjenek meg a tagok) és nem a tetején vásárolsz-e valami értéktelen shitcoinból. Nem véletlenül tiltják a szabályozott piacokon.
Szóval csak óvatosan.

[ Szerkesztve ]

(#3496) Danex válasza KilgoreTrout (#3495) üzenetére


Danex
addikt

Én azon nevetek mindig mikor az "admin" spameli a chat-et , hogy
- vegyétek, most jönnek a külsősök
- a gyengekezűek most adják el, vegyél még, jön a 2. hullám

Majd ,ha vége:

- nagyon sokat írtátok, hogy 300%-os profitokat értetek el stb :U

(#3497) nyogo83


nyogo83
senior tag

Csak okulaskent es elovigyazatossag miatt irom le a rovid storyt a HitBTC-vel.

Szoval elozo kommentemben leirtam, hogy feltortek rokonom accountjat. Kis keresgeles utan (HitBtc support, reddit) jopar emberrel felvettem a kapcsolatot akik ugyanigy jartak es a modszer mindekinel ugyanaz volt.

2FA engedelyezve, email fiokjuk erintetlen es nem is azt torik fel(lentebb kiderul hogy miert)
Kapjak az emailt, hogy sikeresen beleptek Oroszorszagbol, Ukrajnabol, Hollandiabol. Miutan beleptek, akkor szembesulnek vele hogy az osszes coinjuk lenullazva, withdrawal nem tortent.
Azt csinaljak, hogy az osszes coint ETH-ba atvaltjak, majd egy szinte 0 "forgalmu" coint kivalasztva gyarkoltatilag sajat magukkal tradelnek, amig a feltort szamlan egyaltalan marad semmi zse, mivel elvileg kiutalashoz szukseges lenne az email megerosites es ahhoz nem fernek hozza, de igy ezzel a modszerrel nem is szukseges.

Allitolag hiaba a Google Auth, ha a szerver oldalon szarul van megoldva/leprogramozva, akkor siman betudnak lepni igy. Az szinten megint kerdes, hogy ehhez kellett az email/password, de mivel tortent ilyen hekkeles 2FA nelkuli accountal is, ugy tunik nem akadaly valahogy megszerezni.
Ami meg jelzi hogy a 2FA korul valami nem lehet tiszta, hogy tobben hetek ota varnak ra hogy resetelni tudjak, de se valasz, se reset nem tortenik.
Rokonom Ipad/Iphone-rol hasznalta, szoval malware/egyeb jelszo lopas vagy valami kizarva 99%-ig.
December vegen kezdodott el ez es a par szaz/ezer euros ertektol a 30-40 ezres lenyulasokig terjednek.
Az support hivatalos valasza(mar ha valaszol), hogy lehetetlen feltorni mert 2FA van meg a levelezes titkositott csatornan megy.

(#3498) htc07 válasza KilgoreTrout (#3495) üzenetére


htc07
addikt

én tudom, hogy nem ezzel fogok 5 forintból milliókat csinálni, csak figyelni szoktam pop-cornnal, meg méregetem melyikben mi történik, hova érdemes a bot-ot irányítani, ha elkészülök vele végre :D

nyilván az lenne a legegyszerűbb, ha csinálnék egy n+1-edik pump groupot.

[ Szerkesztve ]

(#3499) Dexar007 válasza nyogo83 (#3497) üzenetére


Dexar007
veterán

Ez igy eleg kemeny. De, hogy torik fel az accountot?

Give me your cum,bull!

(#3500) KilgoreTrout válasza Dexar007 (#3499) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Nem lehet, h véletlenül phishing-oldalra lépett be egyszer az illető?

A bittrex-en loptak így ősszel (még google keresésekben is második helyen volt a hamis oldal). Okosan volt megoldva, mert elkérte a 2FA-t is, azzal beléptek, majd a fake oldal hibát dobott, így beírtad az új kódot, amivel engedélyezték a csalók kiutalást. Megint hiba, majd a harmadik alkalommal továbbirányított a valódi bittrex oldalra, ahol már csak hűlt helyét találtad a pénzednek.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.