Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#4002) KilgoreTrout válasza Patry0t (#4000) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Te mindig megtalálod a legjobb altcoinokat...

Kapásból csak a 25%-a mögött lesz gyémántfedezet és van/volt már jópár arany/ezüst/drágakő fedezetű coin, amik annyira nem muzsikálnak fényesen. Gondolj bele, mitől menne feljebb az ára, mint a mögötte lévő fedezet értéke? Milyen egyéb értéke van, azon kívül, hogy elvileg visszavásárolják tőled a gyémánt árának negyedéért?

Ráadásul CARAT néven már van/lesz egy ICO, a roppant bizalomgerjesztőnek tűnő Nigeria Investment Platformé. Nem tudom ennek mennyire van köze az Izraeli gyémánttőzsdéhez. Elvileg carat.io az izraeli ICO weboldal címe, de az egyelőre egy domain kereskedő kezében van.

[ Szerkesztve ]

(#4003) KilgoreTrout válasza KilgoreTrout (#4002) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Elnéztem, ez az izraeli gyémánt weboldala: carats.io

Valamikor Áprilistól lehet venni Carat tokent, most a Cut-ot árulják, ami gyémántkereskedők közti elszámolásra van.

[ Szerkesztve ]

(#4004) YASKATIR


YASKATIR
aktív tag

Mennyi ido. amig a a MyEtherWallet-rol eljut a kraken-re az ETH? Olyan 11 oraja kuldtem, mar van 2779 block confirmation de az ETH meg sehol, pedig az Etherscan szerint az ETH mar a kraken-es cimen van

[ Szerkesztve ]

(#4005) r3dsnake válasza YASKATIR (#4004) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mennyit küldtél? Mert 0.05 ETH alatt nem fog megjelenni rajta.

(#4006) YASKATIR válasza r3dsnake (#4005) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Most kapok egyfaszt. 0.047 (ref linkekbol ennyi jott ossze). Ezzel a penzzel akkor most mi a szosz lesz? Venni ETH-t en nem akarok

(#4007) r3dsnake válasza YASKATIR (#4006) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Amíg nem teszel hozzá, addig "lóg a levegőben". Elveszni nem fog.

(#4008) syberia


syberia
veterán

(#4009) tom120514 válasza r3dsnake (#4007) üzenetére


tom120514
őstag

Fontos hogy ugyanarra a címre küldj, címenként 0.05 ETH a minimum jóváírás.

Never go full retard.

(#4010) Dalvik123


Dalvik123
újonc

Kérdés: A KRAKEN-en nyitottam számlát. Sikerült feltölteni EUR-al, de nem tudok vásárolni, mert folyamatosan azt közli a rendszer, hogy nincs elegendő letétem, pedig a minimum mennyiség felett szerettem volna vásárolni és van elegendő fedezet. Tudnátok segíteni, mi lehet a hiba ? Köszönettel: Dalvik123 :R

(#4011) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Sz-Sz-B-M-ben jövő hónapban szeretnék magamnak "kiutalni" 300K környékén Coint. Ha valakit érdekel ez az opció akkor... PM ;]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#4012) Dexar007 válasza Tamás9x (#4011) üzenetére


Dexar007
veterán

dollar?

Give me your cum,bull!

(#4013) Tamás9x válasza Dexar007 (#4012) üzenetére


Tamás9x
őstag

Evidens, hogy Euro ;]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#4014) DNReNTi válasza Tamás9x (#4013) üzenetére


DNReNTi
őstag

300K euro, az szep! :R

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#4015) Tamás9x válasza DNReNTi (#4014) üzenetére


Tamás9x
őstag

300.000HUF, csak Trollkodik a kolléga ;]
Havi 50KHUF nál többet nem érdemes kiutalni saját számlára, mert gyanús lehet, (Könyvelő)
A többi HODL

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#4016) muszurkefal


muszurkefal
aktív tag

Hali!
Az ilyeneket hogyan lehet elkapni? :U
Van ezekre füles vagy csak úgy random megindulnak noname altcoinok?

[ Szerkesztve ]

(#4017) Highend55 válasza muszurkefal (#4016) üzenetére


Highend55
tag

Pump and dump...
Könnyen bukhatsz inkább rajta minthogy nyersz.. Egy zàrt csoport felpumpálja az árat,majd ha eleget nyertek rajta kiszállnak,és visszaesik az árfolyam.

KilgorTrout: cV (Car Verical) vélemény ?

[ Szerkesztve ]

(#4018) mepet válasza Tamás9x (#4011) üzenetére


mepet
addikt

Fél órán keresztül gondolkodtam, mi lehet az az Sz-Sz-B-M. Megvan! De csak azért sem árulom el, szívjatok ti is vele!
Addig hamar eljutottam, hogy Szovjet Szövetségi, de a többi betű nehezebbnek bizonyult. ;]

(#4019) DNReNTi válasza mepet (#4018) üzenetére


DNReNTi
őstag

Latszik, hogy keleti gyerek vagyok a szomszed H-B-M-bol, nekem egybol megvolt. :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#4020) Dronte válasza Tamás9x (#4015) üzenetére


Dronte
aktív tag

Mert miért lenne gyanús 50k utalás? :D Ez úgy bullsh*t ahogy van. 500ezer felett esetleg már elgondolkoznék, abból magánszemélyek nem küldözgetnek feltétlen napi rendszerességgel

(#4021) Danex válasza Dronte (#4020) üzenetére


Danex
addikt

Ha kitalálják fent, hogy akkor menjünk a crypto után, ráadásul most jönnek a választások, tökéletes téma az, hogy rászálljanak a bányászokra, cryptosokra és eltereljék magukról a szót.

Az emberek meg majd hőzöngenek, hogy pazarolják az áramot a bányászok, emelkedni fog miattuk az áram ára, mert nem bírják majd a hálózatok stb.

Ha ez megtörténik, akkor nem lesz nehéz kiszűrni ki dolgozik vele, kb 2-3 nagyobb számlaszámot kell megnézni (Coinbase, Kraken), hogy ki küldött/kapott onnan pénzt és kész is.

Plusz hallottam már régebben, hogy a lakbért számlára kapta a kiadott lakás után és megkérdezte a NAVocska, hogy mi ez a havi fix utalás és miért nem látjuk ezt nálunk is.

(#4022) Dexar007


Dexar007
veterán

Kiszamolo : A bitcoin adozasa

Give me your cum,bull!

(#4023) Yutani válasza Dexar007 (#4022) üzenetére


Yutani
nagyúr

Sajnos semmi újat nem mondott nekem, és a vége megint az, hogy SZJA-t és EHO-t be kell fizetni a kiutalt pénz után (15%+19,%).

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#4024) Árpi001 válasza Yutani (#4023) üzenetére


Árpi001
senior tag

Hogy jutsz hozzá a végén?

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#4025) mepet válasza Dexar007 (#4022) üzenetére


mepet
addikt

(#4026) Yutani válasza Árpi001 (#4024) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nem marad más, mint a BTC automata, valamint a lesz újra kártya kibocsátója a CryptoPay vagy más cégeknek, akkor a feltöltőkártyás vásárlás. Bár ez utóbbi elvileg lekövethető, ha valós adatokkal kell regisztrálni.

#tarcsad

(#4027) Árpi001 válasza Yutani (#4026) üzenetére


Árpi001
senior tag

A btc automata hogy működik a valóságban?
Ha én pl a valamelyik tőzsdén tradelgatek,az ott gyűjtögetett pénzt,fiatot,eurót hogy veszem fel btc automatából?

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#4028) Dronte válasza Danex (#4021) üzenetére


Dronte
aktív tag

A lakosság 90%-a még mindig nem tudja mi az a crypto, az átlagos választónak elég annyit tudnia, hogy SOROS, ilyen szintű dolgokkal nem fognak foglalkozni politika terén itthon.

A lakbéres gondolatodnál pedig van egy lényeges eltérés, mégpedig ott könnyen beazonosítható állandó jövedelem érkezik a számlára (tehát rendszeres, és nagyobb összeg). Az, hogy rendszertelenül 2-3x kiutaltatsz magadnak pénzt, még nem fogja senki figyelmét felkelteni ilyen összegnél.

[ Szerkesztve ]

(#4029) shteer válasza Dronte (#4028) üzenetére


shteer
titán

ott könnyen beazonosítható állandó jövedelem érkezik a számlára

persze utalás.. az esetek nagy részében kp megy a kézbe

..szerintem jónak tűnik

(#4030) fogtunder válasza Yutani (#4026) üzenetére


fogtunder
nagyúr

egyik simerősöm mondta, hogy az epayments még ad ki kártyákat, UK based cég, Mastercardot adnak, nem érintette őket a WaveCrestes botrány (az ugye Visa volt).

I hate morning people. And mornings. And People.

(#4031) Danex válasza fogtunder (#4030) üzenetére


Danex
addikt

a kártyás megoldásnál a terminál nem menti hogy X Jakab itt meg itt mennyi pénzt vett fel?

Meg tán Január 1től nemzetközileg küldözgetik a bankok az adóhivatalnak az infókat.

(#4032) Yutani válasza Danex (#4031) üzenetére


Yutani
nagyúr

Regisztrációnál minden adatodat meg kell adni, szóval beazonosítható vagy, főleg hogy a verifikációhoz itt is kellenek hivatalos dokumentumok.

Marad az automata. :DDD

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#4033) fogtunder válasza Danex (#4031) üzenetére


fogtunder
nagyúr

technikailag ez úgy néz ki, hogy a számla, amihez a kártya tartozik nem a tiéd, hanem az epaymentsé, ez egyébként az összes hasonló cégnél így van. beazonosítható vagy, ha nagyon akarják, de nem olyan, mint egy rendes bankszámla.

azért jó lenne pár BTC automatás tapasztalat, hogy mennyi a sarc és mennyire gördülékeny, illetve hogy csak BTC, vagy megy egyéb coin is, aminek nem kerül egy vagyonba a gyors tranzakciója.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#4034) Danex válasza fogtunder (#4033) üzenetére


Danex
addikt

Én használtam már az ATMet, kb 5-8% + tranzakciós díj, de a neten látod hogy váltják.

A mostanival annyi bajom van,hogy vidékről heti 1szer tudok felmenni és ha éppen akkor nincs benne készpénz akkor megszivtam.

De elvileg már megvan az új automatajuk ami már ETHt is elfogad csak várnak bugfixre addig meg nem uzemelik be

[ Szerkesztve ]

(#4035) fogtunder válasza Danex (#4034) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hát az mondjuk teljesen vállalható. egyelőre úgysincs annyi pénzem, ami indokolná, akkor várok még, mire lesz ETH is.

azt amúgy írja, hogy van-e benne kp és hogy mennyi?

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#4036) Danex válasza fogtunder (#4035) üzenetére


Danex
addikt

Ha nincs benne akkor nem tudod a tranzakciót elkezdeni, az hogy mennyi van benne azt nem írja.

(#4037) Danex válasza Danex (#4036) üzenetére


Danex
addikt

GDAXon kb ingyen instant váltani így nem semmibe nem kerül átváltani, most azt nem tudom hogy HODL vagy realizaljam az előző hónapi bevetelemet a bányából.

(#4038) butch3r válasza Árpi001 (#4027) üzenetére


butch3r
senior tag

btc atuomatán ami 2 irányú (tehát adhatsz el cryptot) kiválasztod a támogatott cryptot közül melyiket szeretnéd eladni, majd hogy mennyi összegért (€ vagy huf) ekkor kiírja, hogy ez hány db a kiválasztott cryptoból és ha oké kiköp egy papírfecnit amin rajta vannak ezek plusz a cím is ahová utalnod kell.
Ekkor elutalod a címre a mennyiséget majd 1 confirmation után az autamata redeem vagy hasonló néven futó menüjére böksz. a megfelelő helyen beolvasod a kapott papírfecnin lévő qr kódot (amire a coinokat is utaltad) az pedig kiköpi a pénzt neked (€ vagy huf).

disclaimer: én csak külföldön használtam atm-et, general bytes gyártmányút. elképzelhető, hogy az itthoni, forint alapúak másképp vannak beállítva / másképp működnek

ha tőzsdéről utalsz akkor benne van a pakliban, hogy ki kell várnod még a withdraw jóváhagyását is. de amúgy tudtommal nincs akadálya hogy onnan vegyél ki és utald direktbe a btc atuomata címére de én csak saját tárcávalcsináltam.

[ Szerkesztve ]

(#4039) Árpi001 válasza butch3r (#4038) üzenetére


Árpi001
senior tag

Uhh,köszi :)

Más : nem tudjátok,lesz mostanában fontos dátum btc szempontból amire érdemes figyelni?

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#4040) fraba


fraba
aktív tag

Sziasztok!

Segítésget szeretnék kérni.
Coinbase-en van összesen ~40 eurónyi BTC-m és ETH-m. Szeretném őket valahogy forgatni egy kicsit, de nem sok ötletem van rá. Leginkább ezeket a hullámokat lovagolnám meg (amikor olcsó akkor vesz, amikor drága elad). Coinbase-en van a kerekedésre fee, de ha GDAX-on csinálom (ahova be tudok lépni a coinbase-es accounttal), akkor ott nem kell fizetni, ha valami limitet beállítok. Itt írta korábban egy kolléga, de nem volt teljesen tiszta.
Mit és hogyan lenne érdemes elkezdeni/csinálni ezzel a kis mennyiségű cryptovalutával?

(#4041) Danex válasza fraba (#4040) üzenetére


Danex
addikt

Hogy ez nem ilyen egyszerű. :U

GDAX Limittel kell venni / eladni olyankor valóban 0% a fee, de zöldfülűként hiába próbál az ember logikázni nem nagyon jön majd össze, talán 1-2%-ot lehet fogni azon, hogy az EUR árfolyam az USD-hez igazodik és van néhány másodperced lépni.

De mivel Limit-tel kell kereskedned, hogy ne legyen fee így azokról valszeg le is maradsz. Meg lehet próbálni lehet ráérzel, de könnyen le lehet morzsolni a kis pénzt is, nem fogok tudni mikor van az alja vagy mikor van a teteje.

(#4042) Szilu válasza Danex (#4041) üzenetére


Szilu
tag

Egész pontosan nem a limit a lényeg, hanem hogy az ajánlatunk bekerüljön a könyvbe. Limitként is megadható olyan ár, hogy a megbízás egyből teljesüljön. A piaci árnál alacsonyabb vételi, és magasabb eladásit kell megadni.
40 dolcsi talán pont jó gyakorlásra, de tanulás nélkül senki se higgye, hogy ez menni fog, több millió tapasztaltabb ember próbálja majd az ő pénzét megszerezni.

(#4043) Danex válasza Szilu (#4042) üzenetére


Danex
addikt

Igen, bár ezt azért nem jegyeztem meg mert hibauzenettel elszáll , ha olyat adnal

(#4044) Árpi001


Árpi001
senior tag

Ti használtok 2fa hitelesítőt?

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#4045) Krix válasza Árpi001 (#4044) üzenetére


Krix
őstag

Van aki nem?

If it is not broken then don't fix it!

(#4046) Möhe


Möhe
addikt

cryptopia meddig ül az ellenörző email-en?
szerk: visszaigazoló email regisztráció után

[ Szerkesztve ]

(#4047) Árpi001 válasza Krix (#4045) üzenetére


Árpi001
senior tag

Én nem mertem eddig,mert igen sok negatív vélemény van róla.és nem szeretném bukni az accuntomat-befektetésemet..

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#4048) mepet


mepet
addikt

FINOM ICO: LOL, nem elég nekik 41millió dollár, inkább még harácsolnak egy kicsit...

(#4049) Yutani


Yutani
nagyúr

Jöhetne már egy jó kis korrekció... ;]

#tarcsad

(#4050) DNReNTi válasza Yutani (#4049) üzenetére


DNReNTi
őstag

Lefele. :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.