Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#4651) Möhe válasza htc07 (#4646) üzenetére


Möhe
addikt

Nem kötekedni akarok de, mond meg mi lesz a köv héten? Ne legyen publikus de csinálj egy szjrínshotot a tervvel a mai topikhszeddel a háttérben és egy hét mulva mutassad meg. Ennyi lenne

(#4652) tom120514 válasza Fiddlestick (#4649) üzenetére


tom120514
őstag

Ja, hülyeség :)

[kép]

Never go full retard.

(#4653) Dr. Romano válasza Möhe (#4651) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Én csak az idő múlását tudom előre megjósolni, meg azt hogy mennyit fogok nyerni az 5-ös lottón :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4654) Pioneer válasza Möhe (#4651) üzenetére


Pioneer
senior tag

Bár nem engem kérdeztél, viszont én meg előre utaztam az időben és utána jártam a dolgoknak. :))

Nyár végére már nem lesz semennyire sem nyereséges a VGA kártyával való ETH bányászás. Ezért nyár elején az ETH eléri a 2000 USD-t. Őszre ez már egészen 5000 USD-ig fel fog szökni.

És ez még mind semmi, mert a BTC ez év decemberre már 100.000 USD álomhatárt is megdönti. ;]

PROFESSZIONÁLIS Delid / Relid Intel Processzorokhoz, garantált minőségben! LGA1150-től LGA1700-ig! Link: https://hardverapro.hu/apro/professzionalis_delid__re-lid_lga_1155_1150_1151_garantalt/friss.html

(#4655) htc07 válasza Studiossrác (#4647) üzenetére


htc07
addikt

(#4651) Möhe

ezeket a 9-11k hullámokat például, de persze simán lehet, hogy a következő teteje 15k lesz, az alja meg 4.

ha nem lambora gyűjt az ember és nem remeg a keze ha 3000 dollárral lejjebb van az árfolyam mint amikor vette, akkor szerintem nem lehet nagyon mellényúlni.

annyira már nem ölök bele sok időt, hogy elemezzem, hodl van.

[ Szerkesztve ]

(#4656) Dexar007 válasza Pioneer (#4654) üzenetére


Dexar007
veterán

Szoval az ETH folyamatosan felfele fog menni innentol? Legfokeppen azert mert mar nem eri meg banyaszni? Ez tetszik. Tu da moon! ;]

Give me your cum,bull!

(#4657) Pioneer válasza Dexar007 (#4656) üzenetére


Pioneer
senior tag

Mikor a BTC-t sem érte már meg VGA-val bányászni, csak célgéppel, onnantól ívelt fel csak igazán az árfolyama. :P

PROFESSZIONÁLIS Delid / Relid Intel Processzorokhoz, garantált minőségben! LGA1150-től LGA1700-ig! Link: https://hardverapro.hu/apro/professzionalis_delid__re-lid_lga_1155_1150_1151_garantalt/friss.html

(#4658) Dexar007 válasza Pioneer (#4657) üzenetére


Dexar007
veterán

Ez mondjuk a dogecoinra is igaz. :K

Give me your cum,bull!

(#4659) DzSimi válasza Pioneer (#4654) üzenetére


DzSimi
csendes tag

Biztos én vagyok a buta, de mi köze van a bányászási metódusnak az eth értékének!?

WDR 3600 - Vargalex 1.1.7

(#4660) Tocso76


Tocso76
tag

Coinomira valaki megkapta már a BTCP-t?
Mert én nem és már kezdek aggódni.

(#4661) Madwe válasza DzSimi (#4659) üzenetére


Madwe
nagyúr

Semmi az égvilágon. Maximum ha feltételezzük, h a vgaval bányászók gyakran adják el a rewardokat, a célgépekkel bányászók meg hodlolnak, akkor lehetne valami párhuzamot vonni, lévén kisebb lenne a kínálat...

(#4662) Pioneer válasza DzSimi (#4659) üzenetére


Pioneer
senior tag

Lehet, de még fejlődhetsz! :DD

Majd figyeld meg amikorra már nem lesz semennyire sem profitabilis VGA bányászni az ETH-t (max félév) és rengeteg "versenyző" kiesik ezzel együtt megnövekszik az értéke is. ETH-val utána is, ugyanúgy lehet még kereskedni.

PROFESSZIONÁLIS Delid / Relid Intel Processzorokhoz, garantált minőségben! LGA1150-től LGA1700-ig! Link: https://hardverapro.hu/apro/professzionalis_delid__re-lid_lga_1155_1150_1151_garantalt/friss.html

(#4663) Pioneer válasza Madwe (#4661) üzenetére


Pioneer
senior tag

Tévedsz, túl szűk látókörű vagy és ezért nem gondolkodsz távlatokban, csak a jelent veszed alapul!

PROFESSZIONÁLIS Delid / Relid Intel Processzorokhoz, garantált minőségben! LGA1150-től LGA1700-ig! Link: https://hardverapro.hu/apro/professzionalis_delid__re-lid_lga_1155_1150_1151_garantalt/friss.html

(#4664) mepet válasza Pioneer (#4662) üzenetére


mepet
addikt

Így van. Kiegészíteném, hogy a versenyző itt eladót jelent. Azonos kereslet mellett csökken a kínálat. Innentől pedig Marshall bácsi kb 120 éve tudja mi jön.

(#4665) Yutani válasza mepet (#4664) üzenetére


Yutani
nagyúr

...és azzal együtt a VGA kártyák piaca is visszatér a normális kerékvágásba. Remélhetőleg, mert én nem adok ki egy 25k-s kártyáért 40k felett. Vagy egy 65k-s kártyáért 130k-t.

#tarcsad

(#4666) mepet válasza Yutani (#4665) üzenetére


mepet
addikt

Jaja, jobb felkészülni, bár elkapkodni szerintem nem kell. Előbb átállunk a pow-ről pow+pos-re, majd pos-re. Ugye most indult a testnet a pow+pos-hoz, nem rég. Szerintem egy-másfél év tesztelés és mehet is élesbe, majd pár év és jön a pos testnet, majd egy-másfél év és azt is élesítik.

(#4667) Madwe válasza Pioneer (#4663) üzenetére


Madwe
nagyúr

LOL. Te meg nem tényeket közölsz, hanem feltételezel :) Nem én vagyok szűk látókörű, hanem te nem fogtad fel, hogy amit leírtam, az ugyanazt jelenti, amit te írtál :P

Semmi köze nincs a bányászatnak az árhoz, nem így működik a piac. Az, hogy a múltban felfedezhető kapcsolat a kettő között, az csakis keresleti és kínálati okokból következik. Keresleti oldal egyrészt nem fix, uh az is torzítja az értéket. Kínálati oldalon pedig feltételezhető, hogy a már szűkebb bányászó réteg kevesebbet árul (ami mellett a kínálati piacot ugye a sima userek is befolyásolják, nem csak a bányászok árulnak) ami befolyásolta az értékét.

Azaz megint ott vagyunk, hogy amit leírtam, az 100% igaz, csak te biztosra veszed, h a kínálati piac droasztikusan csökkenni fog, ha kevesebb ember kap rewardot. Aminek az ellenkezőjét én sem állítottam sehol, csak én ok-okozatot írok, te pedig egy egyszeri megfigyelésből vonsz le logikai lépések nélkül egy következtetést.

Mert szerinted mi a piaci alapja az állításodnak?

[ Szerkesztve ]

(#4668) Möhe válasza Yutani (#4665) üzenetére


Möhe
addikt

most is vettél? ;]

(#4669) Pioneer válasza Madwe (#4667) üzenetére


Pioneer
senior tag

LOL ennyi sületlenséget össze írni, amit te itt összehordasz... :C Fogalmad se nincs a hatásmechanizmusról!
A butaságaidat próbálod most kimosni, de nem az én dolgom, hogy kitágítsam a beszűkült világnézeted! ;)
Részemről lezárom a témát, mert nem akarok lesüllyedni a te szintedre. A fene se akar meggyőzni egy vak embert, hogy az ég kék, mikor a vak csak feketének lát mindent. :P

PROFESSZIONÁLIS Delid / Relid Intel Processzorokhoz, garantált minőségben! LGA1150-től LGA1700-ig! Link: https://hardverapro.hu/apro/professzionalis_delid__re-lid_lga_1155_1150_1151_garantalt/friss.html

(#4670) golya87


golya87
őstag

Coinbase verifikációra 5 perc az mennyire rekordidő? :DDD

(#4671) Árpi001


Árpi001
senior tag

Elloptak egy kis NEM-et.
[link]
Megint vajon hol lesz az alja...

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#4672) Möhe válasza Árpi001 (#4671) üzenetére


Möhe
addikt

defsza

(#4673) Madwe válasza Pioneer (#4669) üzenetére


Madwe
nagyúr

Milyen hatásmechanizmusról:D? Mi határozza meg szerinted egy coin értékét ha nem a kereslet kinálat, illetve milyen egyéb hatása lenne a bányászatnak a coin értékére azon túl, h a kínálati oldalt befolyásolja? Ok, vegyük bele a keresetit is, tegyük fel, h pos-t jobban akarnak venni emberek mint powot. Vagy akár limitált powot, mint bárki által elérhetőt. De ez megint marginális különbség...
Az egyszerű válasz h te sötét vagy hülyeségeket beszélsz nekem van igazam mert csak de nem írom le. Csakh semmit nem írtál le az égegyadta világon, csak egy prognózist egy múltbeli esemény alapján, nulla indokkal, s senki nem érti miről beszélsz rajtad kívül, de biztos velem van a gond...

[ Szerkesztve ]

(#4674) KilgoreTrout válasza Árpi001 (#4671) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Ez Kripto-időszámítás szerint már több évszázados hír, január 26-án történt a lopás.

(#4675) Árpi001 válasza KilgoreTrout (#4674) üzenetére


Árpi001
senior tag

Akkor bocsi. Ezt ma találtam,pont ez esés kezdetekor.
Akkor mitől esik?

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#4676) KilgoreTrout válasza Árpi001 (#4675) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Nincs semmi konkrét hír, ami indokolná ezeket a hirtelen emelkedéseket és eséseket az elmúlt 24 órában. Valószínűleg nagybefektetők játszanak.

[ Szerkesztve ]

(#4677) KilgoreTrout


KilgoreTrout
senior tag

(#4678) Yutani válasza Madwe (#4673) üzenetére


Yutani
nagyúr

Hagyd.

#tarcsad

(#4679) Usery válasza Árpi001 (#4675) üzenetére


Usery
tag

Napixar.
[link]

(#4680) Krix válasza Árpi001 (#4675) üzenetére


Krix
őstag

NEM ma felment kb. 20%-ot aztán le is ment 10-et, de még így is jobb mint tegnap. Én örülnék neki ha minden nap ezt csinálná.

If it is not broken then don't fix it!

(#4681) Árpi001 válasza KilgoreTrout (#4676) üzenetére


Árpi001
senior tag

Aha,köszi.

Usery: köszi,ezt láttam,de nem gondoltam hogy komolyan kell foglalkozni vele.

Krix: Igen,ez a volatilitás amit amúgy szeretünk.
Amúgy tudom hogy benéztem ,köszi.:)

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#4682) Möhe


Möhe
addikt

NCASH-ba beleszagolt valaki? persze 300körül dobtam a dolgot, és így most vígan hasít 500felé :W :W

(#4683) krx21 válasza Möhe (#4682) üzenetére


krx21
nagyúr

Ilyen ez a szakma... :U

(#4684) Yutani


Yutani
nagyúr

Á gyerekek, innen már nem fog visszamászni az árfolyam, sosem lesz már lambo meg holrdaszállunk. Adjatok el mindent a csába, szálljatok ki ebből a humbukból!

;]

#tarcsad

(#4685) butch3r válasza Yutani (#4684) üzenetére


butch3r
senior tag

ha te veszed meg az csak tovább fog rontani :DDD

(#4686) Möhe válasza Yutani (#4684) üzenetére


Möhe
addikt

bármire készülsz eszedbe ne jusson ;] :P

(#4687) Fiddlestick válasza Möhe (#4686) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

+1 :C

[ Szerkesztve ]

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#4688) Yutani válasza Möhe (#4686) üzenetére


Yutani
nagyúr

:)) :C :R

#tarcsad

(#4689) Árpi001


Árpi001
senior tag

[link]

Ez szerintetek merre fogja vinni az árfolyamot?

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#4690) szekra válasza Yutani (#4684) üzenetére


szekra
őstag

Csak a hullám kell.

(#4691) mepet


mepet
addikt

Bejelentették a Binance Chaint, ami nem más, mint egy olyan DEX és CEX keverék, ami abban újszerű a meglátásom alapján, hogy technológiai alapra helyezi a hibrid megoldást, nem egy DEX, aminek olyan a felülete, mint egy CEX, mert abban nem lenne semmi újdonság. A DEX alapja maga a BNB lesz, aminek így most bejelentésre került a mainnete. BNB +30% másfél órán belül... köszi, hogy munkaidőben... Tanulság: A Binance Announcements telegram channel soha ne legyen muteolva!

(#4692) KilgoreTrout válasza Árpi001 (#4689) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Attól függ, ki az erősebb. A szerződések egyik résztvevőjének az az érdeke, hogy a kötési árnál minél alacsonyabb legyen az árfolyam, a másiknak meg az ellenkezője.

(#4693) fireman123


fireman123
őstag

Sziasztok,...reggel 7óra 20-kor a Krakenről küldtem ki Zcash-t a Ledger nanora és még nem érkezett meg, ....a zcash.blockexplorer.com-on megtaláltam a tranzakciót is és Ledger Zcash addresst is, már 2018 confirmation van :(( , .....többször is küldtem már erre az addressre, korábban kb. 1 órán belül megérkezett a Ledgerre, de most már fél nap eltelt és semmi...... a zcash.blockexplorer.com-on az addressben a teljes mennyiségben is benne van a ma kiküldött db is, de a Ledgeren nem jelent még meg, pedig már nagyon meg kellett volna :W
Van még esély, hogy egyszer csak megérkezik, vagy erre már keresztet lehet vetni, eltűnt a bináris űrben?

[ Szerkesztve ]

(#4694) htc07 válasza fireman123 (#4693) üzenetére


htc07
addikt

szerintem csak a ledger szervere vacakol, ha a block exploreren látod, akkor az ott van.

(#4695) fireman123 válasza htc07 (#4694) üzenetére


fireman123
őstag

igazad volt, .....1 napos késéssel, de megérkezett :C

(#4696) Árpi001 válasza KilgoreTrout (#4692) üzenetére


Árpi001
senior tag

Közben megint gyengült btc.
Ha még tovább esik ,és esti jelentés pofon lesz, (félek az lesz) az eléggé nagy érvágás lesz...

Más, a conibase frissítette ma a felhasználó feltételeket .

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#4697) Dexar007 válasza Árpi001 (#4696) üzenetére


Dexar007
veterán

Nem esik,csak oldalra novekszik. ;]

Give me your cum,bull!

(#4698) zichie válasza fireman123 (#4695) üzenetére


zichie
senior tag

Hasonló problémával találkoztam Zcash kapcsán a Crypto Trader Hungary facebook csoportban. Ott is ugyan ez volt a probléma, de ma reggelre megoldódott.

[ Szerkesztve ]

(#4699) Dr. Romano válasza Dexar007 (#4697) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Monjuk úgy hogy lefelé nő mint a növények gyökerei :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4700) Möhe válasza Dexar007 (#4697) üzenetére


Möhe
addikt

Szélesebb mint magasabb :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.