Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#9001) htc07 válasza Resike (#8994) üzenetére


htc07
addikt

Igen, ahhoz nagy expertnek kell lenni, hogy ne vegyél olyat, amit egy scammer húz a hátán. ;] Vagy elég 2 percet guglizni.

de legalább mEgY fEL a HoLdRa

(#9002) Casoli válasza #49155328 (#8998) üzenetére


Casoli
őstag

Csak nehogy beinduljon a panikeladas. Regen, kb 5 eve emlekeim szerint kb 15x szorzo volt az ETH javara igen sokaig. Ez azt jelenti, kb 200euro kellene hogy legyen most a normal erteke. Szerintem kb eddig fog emelkedni. Szegeny ETC az 51% attack ota gyengelkedett.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#9003) #49155328 válasza Casoli (#9002) üzenetére


#49155328
törölt tag

Elvileg Pump van már 5 napja.
Bár nem elvileg, hanem gyakorlatilag.
Május elsején jött a tipp, hogy venni kell. :R

(#9004) xbrbiz válasza #49155328 (#9003) üzenetére


xbrbiz
tag

És nem szóltál? :DD
A launch óta maradt egy kevés SafeMoon-om, most vettem észre, hogy megtáltosodott :D

(#9005) Tonyo válasza #49155328 (#9003) üzenetére


Tonyo
őstag

Ilyen bennfentes infók honnan jönnek? :)

(#9006) Solymi81 válasza Tonyo (#9005) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Jó lenne tudni igaz? :D
Én hülye meg itt egy hete figyelgetem a különböző coinokat és mindegyik kapaszkodott felfele.
Ha akkor van idő ezzel foglalkozni, mostanra minimum dupláztam volna a pénzem.
Mondjuk így se panaszkodom.
Igaz, hogy későn szálltam be az ETC-be, de így is jól hoz... lehet estére beállítok egy eladási megbízást, hogyha bezuhanna, akkor ne vigyék el az álommanók a nyereséget :D

(#9007) nort_on


nort_on
senior tag

Fontos információ PANTHERSWAP-en farmolóknak, május 8-án AMM váltás, kilövik a CAKE-LP farmokat és indulnak az új PANTHER-LP farmok. Nem tudom, hogy automatikus lesz-e az átállás, akinek lesz infója majd ossza meg itt a többiekkel.

link

[ Szerkesztve ]

(#9008) Phülöp válasza nort_on (#9007) üzenetére


Phülöp
addikt

Elolvastam a doksit, és nem úgy tűnik, mintha bármi beavatkozást igényelne az átállás felhasználói oldalról.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#9009) #49155328 válasza Tonyo (#9005) üzenetére


#49155328
törölt tag

Van egy vip csoport, ahol vannak tippek, elemzések, tanácsok.
Aztán bújni kell a redditet, twittert, telegrammot.
Van persze ami nem jön be, ott hodl vagy kiszállsz bukóval.
Tegnap 150-nél írták adjunk el.
Ok. Á mondom megy ez még feljebb belevettem megint én hülye mohó voltam és nem szálltam ki 178-nál.
Elmentem fürödni mire meg visszaértem...... :N

[ Szerkesztve ]

(#9010) bobalazs válasza nort_on (#9007) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

14-15.én reward csökkentés. Ha a bálnák lelépnek beszakad az árfolyam?

(#9011) nort_on válasza bobalazs (#9010) üzenetére


nort_on
senior tag

Jó kérdés, majd kiderül. Anti-Whale miatt nem tudom mennyi bálna lehet, vagy hogy azt ki tudják-e játszani valahogy.

[ Szerkesztve ]

(#9012) bobalazs válasza nort_on (#9011) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Amiket néztem simán röpködtek bele a 30-60 ezer dolláros tételek. Majd meglátjuk.

(#9013) almi válasza bobalazs (#8789) üzenetére


almi
senior tag

Szia!

És ha van egy ilyen "bedöglött" coin a walletemben, ki tudom dobni valahogy? Bosszant, hogy ott van és nem tudok vele mit kezdeni.. :D

(#9014) #49155328


#49155328
törölt tag

Zilliqa-ja kinek van és hol stakelitek? Nekem CEX.io-n van be stakelve de itt nem jár a gZil reward.
Áttenném Zillet.io-ra .
Írj rám ha van jobb ötlet! :R

[ Szerkesztve ]

(#9015) #49155328


#49155328
törölt tag

(#9016) Lmh


Lmh
őstag

Jól látom hogy binance-szen nem tudok euróért Litecoint venni?
Ilyenkor előtte Bitcoint kell vennem és utána abból bizonyos coinokat?

Egyébként mit jelent az egyes coinok mögött a 3x 5x 10x kis jelzések?

:R:R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#9017) nort_on válasza Lmh (#9016) üzenetére


nort_on
senior tag

Miért ne tudnál?

Markets > Spot > FIAT > EUR > LTC/EUR

Azokkal a kis x-ekkel meg inkább ne foglalkozz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9018) nort_on válasza nort_on (#9007) üzenetére


nort_on
senior tag

Fontos információ PantherSwap farmosoknak!

AMM LAUNCH!
-Smart contracts of PantherSwap AMM exchange have already been deployed on BSC. (Check the contracts here)
-The new swap interface will be deployed at May 8th, 5:00:00 AM UTC.
-New PANTHER-LP farms will be added one by one starting from May 9th, 5:00:00 AM UTC.
-No deposit fee for all PANTHER-LP farms.
-Tax-Free for PANTHER transfer from May 9th, 5:00:00 AM UTC to May 10th, 5:00:00 AM UTC.
-The multiplier of CAKE-LP farms will be reduced to 1/10 at the same time PANTHER-LP farms be added.
-All CAKE-LP farms will last for 3 days and then be removed at May 13th, 5:00:00 AM UTC.

Keep reading the FAQ here:
https://docs.pantherswap.com/amm-launch

Lesz videó is, hogy mit kell majd csinálni holnap:
https://t.me/PantherPro

Kb ez a lényeg:
1. PANTHER/BNB LP Farm unstake on PantherSwap
2. Go to Pancake. Remove liquidity.
3. Then go back to Panther site add liquidity again.
4. STAKE again. It will go to new farms

[ Szerkesztve ]

(#9019) Lmh válasza nort_on (#9017) üzenetére


Lmh
őstag

Sikerült Köszönöm szépen! Csak valamiért sosem akaródzott neki felajánlani az eurót, max usdt-ig jutottam... elèg sokat kellett erőszakoskodnom mire valahol megtaláltam az ltc/eur párost :R

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#9020) Agyrák666 válasza Lmh (#9019) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Megint vettem ebbol a BNB nevu shitcoinbol. ;]

(#9021) nort_on válasza nort_on (#9018) üzenetére


nort_on
senior tag

Bárki próbált már kivenni pénzt a farmolók közül az új PANTHER-LP-ből?

Eddig ugye a pancakeswap hátterében CAKE-LP tokeneket lehetett csinálni, és ezek mentek be a CAKE-LP farmokra (ezeket holnap ki lehet szedni a PancakeSwap oldalon). Most van a váltás, ma már az AMM az új PANTHER-LP tokeneket készíti, holnap indulnak az új PANTHER-LP farmok.

A trade > liquidity-ben csak az add működik, de a remove nem... Illetve elindul, de mindig hibára fut. Ami elég para, ha szeretnéd feltörni a tokent és szeretnél hozzáférni a pénzedhez. Vagy nagyon béna vagyok, vagy nem jó ez a sz@r (már a TG csoport adminokkal is leveleztem). Remélem holnapra megoldóik, mert így nem szívesen tenném át a pénzt az új rendszerbe...

[ Szerkesztve ]

(#9022) Phobion


Phobion
őstag

Sziasztok!

Totál kezdő vagyok a témában, bányászatra nincs opcióm. Elolvastam az első hozzászólást és gondoltam, hogy ide illenek a következő kérdések:

- Lehetséges-e az, hogy egy bizonyos oldalon kriptovalutát veszek és azt átküldöm a walletomra?
- Ha igen, hol érdemes kriptovalutát venni?
- Walletnak az Exodus megfelelő?
- A tulajdonomban lévő kriptovalutát hol lehet eladni? (Ahol vettem?)

Az adózásról egyelőre nem kérdezek, láttam itt ph-n vannak leírások az összefoglalókban, azokat később elolvasom.

Válaszotokat előre is köszönöm! :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#9023) Solymi81


Solymi81
aktív tag

No, mi történik itt hétvégén, mennek felfele a főbb coinok. Otthon ül mindenki azt invesztál bele ezerrel? Vasárnap meg jön a kasza vagy mi?

(#9024) nort_on válasza nort_on (#9021) üzenetére


nort_on
senior tag

Most működik, remélem így is marad. :U

(#9025) Phülöp válasza nort_on (#9021) üzenetére


Phülöp
addikt

"A trade > liquidity-ben csak az add működik, de a remove nem... Illetve elindul, de mindig hibára fut."

Nekem csak az add gomb jelenik meg, remove nincs is.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#9026) nort_on válasza Phülöp (#9025) üzenetére


nort_on
senior tag

Van már (csináltál) új PANTHER-LP tokened a tárcádban? Mert ha nincs, akkor nem fog megjelenni ez az opció.

De ma ne is csinálj, majd holnap, amikor nem lesz az 5% TAX.

[ Szerkesztve ]

(#9027) Agyrák666 válasza Solymi81 (#9023) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Mostanaban valamiert mindig het elejen nott durvan a bitkorn is.
Kivancsi leszek mikor lesz flippening. Az teljesen felboritana a piacot. :)

(#9028) Phülöp válasza nort_on (#9026) üzenetére


Phülöp
addikt

csak régi staked PANTHER-BNB LP van, holnap este tudok majd komolyabban foglalkozni a dologgal

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#9029) Phobion válasza Phobion (#9022) üzenetére


Phobion
őstag

Közben visszaolvasgattam Revolut, majd Binance lesz, csak a Binance képtelen kiküldeni egy verification emailt kóddal. :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#9030) Solymi81 válasza Agyrák666 (#9027) üzenetére


Solymi81
aktív tag

A DOGE meg folyamatosan szakad befele...biztos várják az emberek az SNL-t, hátha Musk tol valamit aztán megint elszáll az egész.

Daytradinghez alkalmas lenne amúgy a coin, de annyit kellene beleinvesztálni mint a fene. Ugyanez a helyzet a BTC-vel is, de ott azért ilyen "kisebb" mozgásoknál mikor 54-55-ről felkúszik 57-58 körülre, azért már szép bevételt lehet elérni.

Kíváncsi leszek, hogy mikor esik vissza...az április végi beszakadás érdekes volt, azóta volt két kisebb visszaesés magasabb szakaszon, de folyamatos a növekedés.
Kérdés, hogy a márciusi két tartósabb szakasz utáni beszakadás most is bekövetkezik-e...

Btw, redditen hol lehet a coinokkal kapcsolatban értelmes infókat olvasni vagy a telegramon?
Eléggé el lehet veszni a sok sub között

(#9031) #49155328 válasza Solymi81 (#9030) üzenetére


#49155328
törölt tag

Nem akarok vészmadárkodni, de ha a tőzsde beszakad az viszi magával a cryptot is.
A chart szerint közel állunk hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#9032) fireman123 válasza Phobion (#9022) üzenetére


fireman123
őstag

1. lehet
2. egyéni ízlés, atm (drága), kripto tőzsde (amelyik felülelet szimpatikus, illetve ahol van olyan pár amiből amit venni akarsz)
3. hardver wallet a legbiztonságosabb (nekem ledger van), persze összeg függő, hogy megéri-e venni, de ha komolyan gondolod a kriptót és hosszútávra akkor nem drága a biztonság
4. bármelyik tőzsdén ahol listázva van, vagy atm (ha btc,eth, ltc,.....de az drága)
Adózás: káosz a köbön

[ Szerkesztve ]

(#9033) HoppMaster válasza Solymi81 (#9030) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Igen a napokban voltak mélyrepülései aztán magára talált. valljuk be ez sem egészséges egy coinnál ilyen rövid időszakokkal.

(#9034) Solymi81 válasza #49155328 (#9031) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Nem teljesen értem a grafikont, mert nem tudom, hogy mit mutat vagy mire utal.
De ha hasonló mint ezek, még akkor se feltétlenül lehet baj, főleg azok után, hogy az amerikai bankok akár beleinvesztálhatnak a crpto-ba.

Plusz ez esetleg lehet valamiféle menekülőút, ha Biden valóban megadóztatja a szupergazdagokat. Ami most jól hangzik, de nem tudom mennyire reális.
Valószínűleg csak pozícióerősítés.

https://fred.stlouisfed.org/series/M2V

https://fredblog.stlouisfed.org/2014/08/m2-velocity-and-inflation/?utm_source=series_page&utm_medium=related_content&utm_term=related_resources&utm_campaign=fredblog

https://fredblog.stlouisfed.org/2016/04/a-plodding-dollar-the-recent-decrease-in-the-velocity-of-money/?utm_source=series_page&utm_medium=related_content&utm_term=related_resources&utm_campaign=fredblog

https://alfred.stlouisfed.org/series?seid=M2V&utm_source=series_page&utm_medium=related_content&utm_term=related_resources&utm_campaign=alfred

(#9035) Lmh


Lmh
őstag

Binance appban talalok vhol egy historyt hogy mikor mennyiert vettem a cryptoimat?
:R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#9036) sutszi válasza Lmh (#9035) üzenetére


sutszi
veterán

Ahol van a konkrét buy/sell rész, ott a képernyőalján van az Open Orders felirattal egy sorban oldal egy kis hajtott fülű papír ikon. Ott tudod nézni a különböző historykat.

Kicsit fura a leírásom. Dobjak egy képet inkább?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#9037) nort_on válasza Lmh (#9035) üzenetére


nort_on
senior tag

Binance Pro módban:
Home > More > Orders > Spot

Itt lesznek az ajánlatok meg a kereskedések is.

Lite módban nem találtam ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#9038) GabN73 válasza Solymi81 (#9030) üzenetére


GabN73
addikt

Mozgatják a bálnák rendesen...
Ilony meg nem mondott semmit :(
Jól járok még így is, 0.50-nél viszont megy el az összes, szebb lett volna a 0,7x-es kiszálló.

(#9039) Phülöp válasza Phülöp (#9028) üzenetére


Phülöp
addikt

Nem is olyan egyszerű a migráció, természetesen elakadtam vele.
És másoknak is van hasonló gondja: a remove liquidity nem működik, "No liquidity found".
Manuális imprtnál meg nics a listában a panther.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#9040) Agyrák666 válasza Agyrák666 (#9020) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Kiszalltam 200 dolcsi haszonnal. Remelem nelkulem megy a holdra. ;]

(#9041) szekra válasza Agyrák666 (#9040) üzenetére


szekra
őstag

Nemtom mikor szálljak ki, 60-on vettem bele. :F

(#9042) Phülöp válasza Phülöp (#9039) üzenetére


Phülöp
addikt

Uh, megvan, de nem volt egyszerű.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#9043) Agyrák666 válasza szekra (#9041) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

En 660-on adtam el. Az enyemet vetted meg. ;]
En most megint kivarasra jatszom, kene mar egy par piros nap 10-20-30-40 szazalekos esesekkel.

(#9044) nort_on válasza Phülöp (#9042) üzenetére


nort_on
senior tag

Nekem is, de én már tegnap előkészíttem a PancakeSwap-et, hogy ma már ne legyen gubanc. Végül kivettem a pool-ból is, ment minden a farmra, all-in! :DDD

(#9045) Phülöp válasza nort_on (#9044) üzenetére


Phülöp
addikt

Én nem mertem a migráció előtt vagánykodni.
Este viszont valószínűleg ráduplázok, van bizalmam a projektben.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#9046) nort_on válasza Phülöp (#9045) üzenetére


nort_on
senior tag

Én is gondolkozok, de elsőre lehet elég lesz ez is. :)
Szépen lassan kúszik fel az árfolyam, gyűlnek a tokenek is, megy vissza minden szüret a farmba, TVL is 0.2B, szóval tényleg jól alakulnak a dolgok. :U

[ Szerkesztve ]

(#9047) Pietrosz


Pietrosz
addikt

Binanceon a 90 napos usdt fix lekötéshez tudok közben hozzá adni? Vagy annyival megy végig amennyivel beszálltam. :B

(#9048) nort_on válasza Pietrosz (#9047) üzenetére


nort_on
senior tag

Az már annyi. Indíts egy újat mellé és lesz kettő. Vagy az elsőt feltöröd és együtt beteszed.

(#9049) Pietrosz válasza nort_on (#9048) üzenetére


Pietrosz
addikt

Még nem indítottam el csak gondolkozok hogy lenne a legjobb. Havonta akarok egy fix összeget rátenni. Akkor lehet jobban járok a 30 napossal? :F

(#9050) #49155328


#49155328
törölt tag

Dög coin megy a helyére. ;]
Grayscale meg shortolja erősen. :N

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.