Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#3801) Möhe válasza Dexar007 (#3800) üzenetére


Möhe
addikt

a szobai lámpa nem ér ;]
binance-n 7000.01-ről visszapattant 20perce

(#3802) csaba951 válasza Möhe (#3801) üzenetére


csaba951
veterán

Na, majd nézd meg reggel! :DDD
Ekkora esés után előbb-utóbb lesz egy kisebb korrekció is. Persze utána folytatódik a szabadesés...

(#3803) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Komoly szopoag ez most gyerekik :(

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#3804) Casoli válasza DNReNTi (#3803) üzenetére


Casoli
őstag

Egy hónap alatt az ETC 60%-t esett. Ez így nagyon nem jó. Már megint csak éppenhogy kitermeli a rig az áramot...

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#3805) htc07 válasza Casoli (#3804) üzenetére


htc07
addikt

jól van ez így :D
én nem sajnálom rá azt a havi pár ezer forint áramot, ha két év múlva annyit fog érni amit most bányászok, hogy repülő tengeralattjárót veszek belőle. :D

egyébként a hardverapró már most tele van rigekkel, pár héten belül szerintem élhető szintre esik a videokártyák ára, megnyugszik a pc mustardrace is, hogy vehetnek új használt kártyákat fillérekért hogy jól fusson a minecraft 57000 FPS-el.

[ Szerkesztve ]

(#3806) butch3r válasza htc07 (#3805) üzenetére


butch3r
senior tag

mivel nem vesznek bányász kártyát mert az fujj meg szét van hajtva és le van amortizálva így lesz min sírni utána is :)

(#3807) csaba951 válasza Casoli (#3804) üzenetére


csaba951
veterán

Sajna ez egy ilyen műfaj! Akkor kell bányászni, amikor nincs konkurencia. Kb. 3 év múlva megint lesz egy buborék, akkor majd beváltod. Addig meg szívsz vele. Amikor magas az árfolyam, akkor sokan rákattannak a bányászatra. Csak ugye ilyenkor még nincs mit eladni. Mire meg lenne, addigra meg leesik az árfolyam. :DDD

(#3808) Fiddlestick válasza csaba951 (#3807) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Most en is elkezdtem komolyabban parazni :(

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#3809) Yutani válasza Fiddlestick (#3808) üzenetére


Yutani
nagyúr

No para, már $7k alatt vagyunk, és csökken! :DDD

#tarcsad

(#3810) Because válasza Fiddlestick (#3808) üzenetére


Because
őstag

link

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#3811) Dexar007 válasza Dexar007 (#3791) üzenetére


Dexar007
veterán

;]

Give me your cum,bull!

(#3812) csaba951


csaba951
veterán

Nincs még vége! A BTC mempool-ban már látszik, hogy érkeznek a sürgős tranzakciók. Szerintem inkább esés várható, mint emelkedés. Dehát ki tudja?! :DDD

(#3813) lacos001 válasza csaba951 (#3812) üzenetére


lacos001
senior tag

Ne fokozd, most készülök vásárolni...... ;]

(#3814) Dexar007 válasza csaba951 (#3812) üzenetére


Dexar007
veterán

De azert egy dicseret kijarna bszkikam. HOGY eltalaltam! :DDD

Give me your cum,bull!

(#3815) davidvarga


davidvarga
tag

Sajnos egészen 10-12ezerig emelkedni fog

(#3816) syberia válasza davidvarga (#3815) üzenetére


syberia
veterán

Forrás? :U

https://howbad.info/

(#3817) davidvarga válasza syberia (#3816) üzenetére


davidvarga
tag

Jaaa nem mondtam, médium vagyok😉

(#3818) syberia válasza davidvarga (#3817) üzenetére


syberia
veterán

És hamarosan multimilliomos. :DDD

https://howbad.info/

(#3819) KilgoreTrout


KilgoreTrout
senior tag

Fent van a holnapi USA szenátusi meghallgatás szövege. Pozitív, semmi nincs benne a Tetherről.

[SEC]
[CFTC]

[ Szerkesztve ]

(#3820) davidvarga válasza syberia (#3818) üzenetére


davidvarga
tag

Hát rámférne :C

(#3821) Dexar007 válasza KilgoreTrout (#3819) üzenetére


Dexar007
veterán

Szoval azt mondod,hogy kijött ez a bizbasz,ami meg nem is terjedt el igazan,es megallitotta a zuhanast 6500-nel?
Amikor 7500rol ment 9500ig akkor mi tortent?

Give me your cum,bull!

(#3822) nyogo83


nyogo83
senior tag

Azert orom latni hogy nem csak itt van "drama" :DDD
US stock market’s worst day in over six years.
Ott se lesz ma Lambo ;]

(#3823) KilgoreTrout válasza Dexar007 (#3821) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Gondoltam számot tart némi érdeklődésre, hogy az amerikai felügyeleti szervek ennyire engedékeny hangnemben tanúskodnak erről és nem a betiltást szorgalmazzák.

Másrészt a Tether miatti aggodalmakat is eloszlatja (legalábbis ideiglenesen), hogy a CFTC nem is említi, annak ellenére, hogy dec. 6 óta vizsgálódnak a Bitfinexnél. Ha dől a tether, akkor az teljesen bedönti a két legnagyobb tőzsdén az árfolyamot, főleg most, hogy pánikol mindenki és ész nélkül adja el a BTC-t USD(T)-ért.

(#3824) Yutani


Yutani
nagyúr

Most éppen ki a t**köm ébredt arra, hogy el kell adnia a BTC-jét? :D

#tarcsad

(#3825) Dexar007 válasza Yutani (#3824) üzenetére


Dexar007
veterán

Give me your cum,bull!

(#3826) Vigilante


Vigilante
őstag

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#3827) KilgoreTrout válasza Dexar007 (#3825) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Kitiltottak 9gagről? Kicsit kezd elharapózni az értelmetlen mémposztok száma.

[ Szerkesztve ]

(#3828) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

6000 :Y

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#3829) Dexar007 válasza KilgoreTrout (#3827) üzenetére


Dexar007
veterán

Nincs mit tenni..ha bedol akkor a topik ugyis zarhato. :DDD

Give me your cum,bull!

(#3830) Yutani válasza Dexar007 (#3829) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ne aggódjatok, már elindult felfelé, következő megálló a Hold! Vagy HODL. :DDD

#tarcsad

(#3831) Casoli


Casoli
őstag

Kíváncsi lennék mennyi bróker dőlt most be, akik kriptovalutával próbáltak csencselni :DDD

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#3832) Madwe válasza Casoli (#3831) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én meg arra, hány idióta amerikai vett lakásfedezettel 15k felett btct :D

(#3833) pimmi


pimmi
senior tag

ma hallgatja meg a szenátus Jay Clayton-t - a SEC elnökét. A meghallgatás címe: Virtual Currencies: The Oversight Role of the U.S. Securities and Exchange Commission and the U.S. Commodity Futures Trading Commission - vagyis az Egyesült Államok Értékpapír- és Tőzsdefelügyeletének és az Egyesült Államok Árutőzsdei Kereskedelmi Bizottságának felügyeleti szerepe a virtuális pénzekkel szemben. Az alábbi 70 oldal pont erről szól.
https://www.banking.senate.gov/public/_cache/files/a5e72ac6-4f8a-473f-9c9c-e2894573d57d/BF62433A09A9B95A269A29E1FF13D2BA.clayton-testimony-2-6-18.pdf
Rátesz egy lapáttal az amerikai értéktőzsde váratlan zuhanása is, amely sosem látott mértéket öltött tegnap. Ez persze kihatással van minden más tőzsdére a világon, szóval ideje bekötni a biztonsági öveket,

(#3834) davidvarga válasza Casoli (#3831) üzenetére


davidvarga
tag

Én meg arra mikor lesz már 50 cent

(#3835) Dexar007 válasza davidvarga (#3834) üzenetére


Dexar007
veterán

Venni akarsz fifticentnel? En is. De sajnos legrosszabb esetben is 1-2 ezernel allunk meg. :(

Give me your cum,bull!

(#3836) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Az elmúlt 1 hónapban nem adtam el BTC-t, csak gyüttem, gondolva hogy majd eladom, ha megint felmegy.. Nem sok van, 0.03, de nekem ez is sok, pláne hogy ha eladtam volna időben 400$ lett volna belőle, most meg 200-at se ér. Ti mit tennétek? Érdemes még tartogatni? :F

(#3837) Möhe válasza Dexar007 (#3835) üzenetére


Möhe
addikt

pedig mintha most lenne egy kis lélegzetvétel

Nekem valami azt mondja meg (tuti egyszerű, és alap dolog,de nekem nem érthető) ,hogy ha a BTC felugrik 1-2-500$ ,akkor azt hogy a viharba követi le szinte másodpercre pontosan szinte minden?
Csak maga az hogy hirtelen mindent elkezdenek venni. Ez egy spéci megírt bot amire gondolni tudok. Mert kétkezi ember ilyent hogy a búba tud lekövetni?
Rakjatok helyre, köszi.

(#3838) davidvarga válasza Dexar007 (#3835) üzenetére


davidvarga
tag

Akkor majd marad a ripple 0,0010ért😉

(#3839) Fiddlestick válasza BRIKLY (#3836) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Tartanam a helyedben, en 13k-ert vettem, es nem adtam el 19-er. :((( :W

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#3840) bobalazs válasza Möhe (#3837) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

A tőzsdét is botok irányitják, akkor majd pont a kriptovalutát nem.

(#3841) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Azert valami korrekcio johetne mar, csak, hogy legyen feny az alagut vegen. :K

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#3842) Yutani válasza bobalazs (#3840) üzenetére


Yutani
nagyúr

Oké, hogy bot, de vajon hogy van beállítva? Figyeli a BTC árfolyamot, és ha emelkedni kezd, a bot elkezd vásárolni több kriptoból is, ami meg van neki adva?

(#3841) DNReNTi: Ember, korrekció van hetek óta! :DDD

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#3843) bobalazs válasza Yutani (#3842) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Azért bot mert nem beállítva van, hanem szinte önálló életet él.
Ha elolvastad a cikket ha nem ezt kiragadnám belőle:

These sudden drops are now routine, and it’s often impossible to determine what caused them. But most observers pin the blame on the legions of powerful, superfast trading algorithms—simple instructions that interact to create a market that is incomprehensible to the human mind and impossible to predict.

Bankoknál ugyanez van, olyan sebességű, forgalmú tranzakciók vannak, hogy követhetetlen, ha leszipolyoznak hackerek x mennyiségű pénzt, utána sem tudnak járni, járulékos veszteség néven elkönyvelik. Nem véletlenül keresik a helyüket a blockchaines megoldásban.

(#3844) DNReNTi válasza Yutani (#3842) üzenetére


DNReNTi
őstag

Nezopont kerdese :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#3845) Because válasza DNReNTi (#3844) üzenetére


Because
őstag

visszakorrigálunk, mert azért ami az előző hónapokban volt se normális. bár én sem örülök, a befektetésem a 18000-es BTC árával megegyezően csökken :DDD

(#3846) Danex válasza Möhe (#3837) üzenetére


Danex
addikt

Mert sok bot spekulál, hogy ha esik ez is akkor elad mást is, de szerintem ugyan ez, hogy ha a BTC a dollárhoz képest erősödik, akkor az EUR is erősödhet ezért egyből vesznek.

Illetve sok coint meg szerintem a legtöbb helyen YourCoin - > BTC -> USD árfolyamon számolják, így a BTC változásával az értékük is változik.

(#3847) mhmpista válasza Danex (#3846) üzenetére


mhmpista
aktív tag

Szerintem is ez a lényeg. : Illetve sok coint meg szerintem a legtöbb helyen YourCoin - > BTC -> USD árfolyamon számolják, így a BTC változásával az értékük is változik.

(#3848) htc07 válasza DNReNTi (#3841) üzenetére


htc07
addikt

ez a korrekció épp, ami húzza lefele 5 ezerre. :)

(#3849) Fiddlestick válasza htc07 (#3848) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Sajnos igen, az is az :(((

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#3850) Madwe válasza Möhe (#3837) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egyrészt a botok. Másrészt maga a piac így alakult ki. Eth kb kivétel, mert azt usdhez is pároztatják a legtöbb helyen. De a cryptotrader oldalak 99%ban az altok btcben vagy esetleg ethban és vagy usdt-ben vannak megadva, de jellemzően minden btcben. Azaz ha a btc ára ugrik, zuhan, hirtelen az altok fiatos ára is leköveti. De nem azért, mert hirtelen mindenki korrigált fiatos árat ad meg, hanem pont az ellenkezője, azért, mert nem követi le a btc mozgását az altokra adott btc-s buy vagy sell order. Ameddig az altokat is forgalmazó oldalakon a btc-s ár lesz a mérvadó, addig ez nem is fog változni.

Azaz ha egyik pillanatról a másikra a btc 2x annyit ér mint 1 pillanattal ezelött, az összes altra leadott buy/sell ordereknél nem fogják a btcben megadott konverziót lefelezni a mozgás miatt, így gyk az altok is vele duplázódtak.

Ezen túl van még ugye az 1-1 adott alt híre, hypeja s teljesítménye, ami esetenként feljebb/lejjebb tudja vinni a btc-s árát.

(#3848) htc07 Igen, azért ami november után történt az nagyon nem volt egészséges :) Ezért sem értem sose a moonkideket, sok bika sok medvét vonz :D Persze amikor valós hírre, történésre megy valami normálisabb mértékben az ok, de az h a semmi hírre csak hypre hirtelen megnő 500milliárd dollárral a piac értéke, az nagyon nem az, s annak nyögés a vége :) De biztos sokan vettek hitelre is 19kért btct, hiszen moon, maholnap 100k lesz, holnapután meg millió usd :D Nekik gyorsan kell sokszoros haszon, hiszen tuti ez lesz, kicsi pirostól már beszarnak, persze lakásra felvett hitellel lehet én is ezt tettem volna :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.