Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#3001) szekra


szekra
őstag

(#3002) YASKATIR


YASKATIR
aktív tag

Az a komoly, hogy 30 napos viszonylatban az ETH +13.46%, XRP +38.06%, NEO +85.37%, XLM +7.79%, mig a BTC -50.67%, BCH -22.44%, LTC -52.73%, ADA -15.56%.

Nem gondoltam vlna, hogy az ETH meg az XRP meg mindig igy fogja tartani magat (NEO-t nem ismerem)

(#3003) pigster


pigster
senior tag

Megy felfele egy ideje

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#3004) szabi__memo válasza pigster (#3003) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Azért én csodálnám ha már meglett volna az alja

(#3005) Dexar007 válasza szabi__memo (#3004) üzenetére


Dexar007
veterán

Give me your cum,bull!

(#3006) Fiddlestick válasza csaba951 (#2994) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Persze hogy bizom. Egy jo fel eve csak azt szedek. Bizom benne hogy ha nem is iden, de utol fogja erni az eth helyet (~1000$)

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#3007) Fiddlestick válasza bobalazs (#3000) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Jezusom ;] :Y

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#3008) icecave válasza Fiddlestick (#3006) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor most, hogy esés van, vegyek inkább LTC-t, mint hogy a meglévő ETH-mhoz vásároljak még? :D

(#3009) Fiddlestick válasza icecave (#3008) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

ETC-rol beszelek :R

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#3010) icecave válasza Fiddlestick (#3009) üzenetére


icecave
nagyúr

Bocsánat, igazából erre akartam reagálni,vagy valahogy neked lett válasz belőle: [link]

(#3011) csaba951 válasza icecave (#3008) üzenetére


csaba951
veterán

Most, per pillanat egyiket sem!

ETH árfolyamában benne van, hogy részben azért ment egyáltalán ilyen magasra, mert elkezdték használni a BTC helyettesítőjeként. Ha ez nem lett volna, nem lenne ennyire magasan az árfolyama. Ez egy bónusz felhajtó erőt jelentett. Ha eltűnik a mostani tömeg akkor nem lesz szükség erre a funkcióra, és akkor beáll a "valós" árfolyama.

LTC itt ha leesik az árfolyam 0.00600 BTC környékére, akkor érdemes figyelni. 0.00400 BTC-0.00500 BTC tartományban esetleg vásárolni is. Utána tartani, és megvárni amíg fellövik az árfolyamot 0.01200 BTC-0.01600 BTC tartományba. Itt meg eladni. Ez egy működőképes stratégiának látszik, de lehet, hogy évekig kell várnod az emelkedésre. Közben nagyon kell benne bízni, hogy "eljön még a te időd".

Percentage of Total Market Capitalization (Dominance)
Szerintem nemigen érdemes vásárolni semmit, amíg a spekulációs pénz jó része nem távozik a piacról. Ha az others rész részesedése 12% vagy az alá süllyed, akkor esetleg érdemes elgondolkozni újra a vásárláson. Addig semmi!

[ Szerkesztve ]

(#3012) Dexar007 válasza csaba951 (#3011) üzenetére


Dexar007
veterán

Az meg egy kicsit tavolinak tunik tekintettel arra,hogy szinte minden tozsde felfuggesztette a regisztraciot,mivel nem tudtak ennyi uj tagot kezelni. :D

Give me your cum,bull!

(#3013) szabi__memo válasza csaba951 (#3011) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mit értesz others alatt?? Minden ami nem btc?

(#3014) csaba951 válasza Dexar007 (#3012) üzenetére


csaba951
veterán

Szóval szerinted most a sok vásárló miatt kénytelenek új embereket felvenni?! :N

#3013 szabi__memo
Minden más, ami nincs nevesítve a grafikon alatti jelmagyarázatban.

[ Szerkesztve ]

(#3015) szabi__memo válasza csaba951 (#3014) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ja, látom már. Hát akkor még feleződnie kellene. Nem vennék rá mérget

(#3016) fraba


fraba
aktív tag

Sziasztok!

A Coinbase-re beregisztráltam már, és vennék is valamelyik kriptovalutát a felkínált lehetőségek közül. Itt olvasgatva a fórumot azonban látom, hogy bitcoin vásárlásával még várni kell egy pár napot.
Milyen más kriptovalutába érdemes most belefektetni, és ahhoz hova érdemes regisztrálni? Coinbasen csak kb 4 típus közül választhatok, így lépnem kell. Láttam, van itt egy pár szaki a témában. :D

(#3017) Árpi001 válasza fraba (#3016) üzenetére


Árpi001
senior tag

Ez engem is érdekelne.
Főleg ha van magyar...

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#3018) shteer válasza fraba (#3016) üzenetére


shteer
titán

Nem a Bitcoin Cash vásárlásával? BTC-t most is lehet venni Coinbase-en

..szerintem jónak tűnik

(#3019) szabi__memo válasza fraba (#3016) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem biztos az. Már 11e fele tart

(#3020) Danex válasza szabi__memo (#3019) üzenetére


Danex
addikt

11ezernél GDAX-on van egy 1200BTC-s fal, kíváncsi leszek rá, hogy reggelre átlépjük vagy visszapattanunk onnan.

(#3021) SLYM válasza Danex (#3020) üzenetére


SLYM
veterán

Ez kevesebb, mint a napi forgalom 1 ezreléke :D.

(#3022) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

kuszik itt minden szepen vissza :)

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#3023) Dexar007 válasza csaba951 (#3014) üzenetére


Dexar007
veterán

Nem most,hanem egesz januarban arrol volt szo,hogy a nagyobb tozsdek felfuggesztik a regisztraciot,mivel nem tudnak ennyi uj embert kezelni.En meg varok egy fellangolast januar vege,februar kornyekere. :K Foleg,hogy most a sok bozsi neni azt latja,hogy ,,o hat ez 20 ezer volt,most akcijos". :DDD

Give me your cum,bull!

(#3024) DNReNTi válasza Fiddlestick (#3022) üzenetére


DNReNTi
őstag

Eleg hullamzo, orankent 10% vagy fel vagy le. Mondjuk elnezve az elmult 30-35 orat, ez abszolut stabilnak mondhato. :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#3025) travix válasza DNReNTi (#3024) üzenetére


travix
aktív tag

ripple to the moon, először azt hittem bebukom 1.15nél vettem amennyit csak bírtam, mert 2 órán keresztül csak nőtt. Aztán 2 percre rá lezuhant 1 alá, de mondom én el nem adom most már. Jelenleg 1.27 (euro) :C

[ Szerkesztve ]

(#3026) YASKATIR válasza travix (#3025) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Nyugi, en 1,4 euronal vettem egy rakassal, es orultem mint valami hulyegyerek, hogy yeeee, megcsinaltam az evtized bizniszet, erre ra 12 oraval 0,7 eurora ment az ar :D

Most epp azon gondolkodom, hogy mivel lehetne nagyobbat szakitani... XRP vagy XLM

[ Szerkesztve ]

(#3027) travix válasza YASKATIR (#3026) üzenetére


travix
aktív tag

én meg eladtam 1,2-n :(
Lehet XLM-be kéne rakni vagy visszaveszem magasabb áron :D
nem szabad elsietni basszus

[ Szerkesztve ]

(#3028) szabi__memo válasza Danex (#3020) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

11.5
Mit gondolsz bemegy még 10 alá? :)

(#3029) pigster válasza szabi__memo (#3028) üzenetére


pigster
senior tag

Szerintem igen...

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#3030) Árpi001


Árpi001
senior tag

Ti hol veszitek,adjátok a "kisebb" coinokat?
Elsősorban ripplet vennék,illetve vettem volna ha találok ,vagy már találtam volna normális platformot.

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#3031) Because válasza Árpi001 (#3030) üzenetére


Because
őstag

Binance próbálj meg majd regisztrálni

(#3032) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Bitpandára utalnék.
Azt mondja a bitpanda: "payment reference"-t meg kell adni (nyilván ez azonosít engem náluk). Ezt most hova kell beírni? Közlemény vagy "Bankkal közlendő" /bankkal meg előzetesen megállapodott kódszó" (sosem láttam még ilyet).

(#3033) YASKATIR válasza Árpi001 (#3030) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Kraken

(#3031) Because: Binance-val semmit sem fog elerni mindaddig, amig valahol nem tud egy kezdo coint venni, amit majd elutal binance-ra (felteve, hogy olyan coin kell neki, ami nincs mondjuk kraken-en)

[ Szerkesztve ]

(#3034) szabi__memo válasza YASKATIR (#3033) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Kraken: "This feature is not currently available." - felhasználó verifikálás

(#3035) BoC1ka válasza Árpi001 (#3030) üzenetére


BoC1ka
senior tag

coinbase -> binance

YNWA

(#3036) mepet válasza szabi__memo (#3032) üzenetére


mepet
addikt

Természetesen közlemény, mivel nem a bankkal, hanem az utalás címzettjével szeretnéd megosztani az információt.

(Félreértések elkerüléséhez: nem tudom mi az a bitpanda, sosem használtam, nem akarlak a használatára buzdítani, csak el tudok indítani egy mezei banki átutalást, mert ugyanúgy kell akárhová utalsz, ahol automatikus feldolgozás van, innen tudom a választ a kérdésedre.)

(#3037) Árpi001 válasza YASKATIR (#3033) üzenetére


Árpi001
senior tag

Köszönöm,de a krakenen tegnap est sikerült regelni,de ma pl be sem enged...

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#3038) szabi__memo válasza mepet (#3036) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Szerintem is, de akkor a banki rész mihez kellhet :F
Sosem hallottam még erről

[ Szerkesztve ]

(#3039) Tilos az Á válasza szabi__memo (#3038) üzenetére


Tilos az Á
junior tag

Sziasztok ide küldtek engem az altcoin topicból, mert azon gondolkozom érdemes e most riplle-be menni át. S aztmonták, a riplle nem altcoin, de legalábbis nem bányászható.
Szépen kúszik felfele sokminden ellenben a riple 1-ről másfélre nőt, ez 50%-os növekedés. Bár ha a bitcoin 9ről 13.5-re nő az is másfélszeres növekedés lenne s közelit már ahhoz. Vajon a riplletől várható nagyobb növekedés mint a bitcointől?

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=735f.png

(#3040) radi8tor válasza Tilos az Á (#3039) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ripple jó cucc, sok ismerősöm azzal kereskedik. Van aki ősz óta 5x annyit szedett ki belőle. Bár a mostani zuhanás óta nem beszéltem velük. :D

⭐ Stella

(#3041) YASKATIR válasza radi8tor (#3040) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Az a jo az XRP-ben, hogy maris +41.69%-ban van, mig mondjuk a BTC meg csak +10.35% tegnap ota. Illetve ami a durva, az az, hogy 30 napos viszonylatban az XRP +121.44% mig a BTC -40.50%.

Szoval az bukott a legtobbet az elmult 30 napban, akinek BTC-ben volt a penze

[ Szerkesztve ]

(#3042) Smithy87


Smithy87
senior tag

Kellene egy tanács. Sajnos BCC-ben volt a lóvém úgy 320$ ami ugye beleállt a földbe. Most 70$ körül van. Mit kezdjek vele? A team felajánlotta, hogy BCCX-be beszámolja 150$-os áron de ma is annyit ugrált mint eg szeedezett bolha. Mit kegyek azzal a kicsivel ami van? Sajnos tegnap fölbosszantott, hogy 6$ra esett és elfelejtettem venni belőle :)

(#3043) mepet válasza szabi__memo (#3038) üzenetére


mepet
addikt

Amit írtál az alapján foglamam sincs. Vagy üresen kell hagyni, vagy a te bankod megtalálta a legértelmetlenebb fordítást a SWIFT (BIC) kódhoz. Ha IBAN formátumban kérte a bankszámlaszámot, akkor mindig kér SWIFT-et is hozzá.

(#3044) radi8tor válasza YASKATIR (#3041) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

BTC-ről már tavaly év végén is megmondták az okosok, hogy el fog hasalni 2018-ban.

⭐ Stella

(#3045) YASKATIR válasza radi8tor (#3044) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Es ez most kit erdekel? Senki nem mondta egy szoval sem azt, hogy a btc meghalt. Majd ha $1000 lesz, akkor lesz vege

[ Szerkesztve ]

(#3046) Tilos az Á válasza YASKATIR (#3045) üzenetére


Tilos az Á
junior tag

Ja, nem dőlt be?

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=735f.png

(#3047) htc07 válasza Tilos az Á (#3046) üzenetére


htc07
addikt

miért dőlt volna :D bár tudjuk, neked 500 dollár esés is elég hogy rákezdj a "kipukkantalufimeneküljetek" sztorira.

(#3048) szabi__memo válasza Tilos az Á (#3046) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ez remélem csak vicc :DDD

(#3049) Tilos az Á válasza szabi__memo (#3048) üzenetére


Tilos az Á
junior tag

Én is csak kérdeztem. :O

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=735f.png

(#3050) YASKATIR válasza htc07 (#3047) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Ma meg nem volt a chart, szoval megelozom! :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.