Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#3651) Szőrös 


Szőrös 
veterán

8500 :Y és nincs píz a coinbase walletemen, hogy vegyek. Poloniexen lehet paypallal vásárolni vagy máshol?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3652) Yutani válasza Casoli (#3648) üzenetére


Yutani
nagyúr

Mindmeghalunk! :DDD

Egyébként tényleg gáz. Folyamatosan vonják ki a fiatot a kriptókból. Valakik nagyon befostak.

A nap kérdése: szálljunk ki most, és várjuk meg, amíg még lejjebb megy, hogy nyerjünk is a korrekción később, vagy fosunk attól, hogy amint kiszállunk, elindul az árfolyam felfelé?

Én ez utóbbit nem egyszer átéltem, és rendes üldözési mánia alakult ki olyankor, hogy az árfolyam csak arra várt, hogy én eladjak... :DDD

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#3653) travix válasza Yutani (#3652) üzenetére


travix
aktív tag

Engem is üldöz a balszerencse :D
Én most kivettem a ripple-t de ha megindul felfele visszaveszem, ez lehet a logikus döntés.

(#3654) Szilu válasza csaba951 (#3646) üzenetére


Szilu
tag

Szerintem akár 12k-ig felpattanhat úgy, hogy ha onnan lefordul marad az eső trendben sajnos. (Állítólag a 8300-as szinten érdemes várakozni. Talán most vagyunk a trend alján, innen az 1000 dolcsi/hét -nél gyorsabb esés nem valószínű, illetve ha mégis, talán akkor azt mutatja, nemsokára itt az alja.)

[ Szerkesztve ]

(#3655) Madwe válasza Yutani (#3652) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én decemberben kivettem a kezdőtőkémet, ráadásul akkor az kijött a vote rewardokbol, úh ugyanannyi liskem maradt (azóta több is) és 0huffal vagyok bent. Hátradőlve várom mi lesz 2 3 év mulva, addig ez nekem csak ingyen jatekpenz:)

Én tuti nem mernek eladni, holnap simán lemehetünk 2000usds btcig de vissza is pattanhatunk 15kra felolem:)

(#3656) Möhe válasza Yutani (#3652) üzenetére


Möhe
addikt

HODL!
reggel kiszálltam, szóval most mindenki megszedheti megát

este pont lefekvésnél még megnyugodtam,hogy 9,5k-ra felugrott, mondom jól indul, reggel látom hogy megint hol van :(((

(#3657) Szilu válasza Yutani (#3652) üzenetére


Szilu
tag

Aki nem üzletszerűen akar ebből pénzt keresni - és az itteni tudásunkat felmérve szerintem ez nem menne sokunknak -, azoknak kár az órás/napos változásokat figyelni. Nézzétek meg egy év múlva, mi lett abból amit vettetek. Gondoljátok meg jól, mit miért tesztek, és legyen meg előre, hogy mit szeretnétek elérni, mekkora veszteséget viseltek el. Ott viszont el kell adni, sírni egy napot, és élni tovább az életet. Higgyétek el, hogy ez komoly stressz tud lenni, ha állandóan a mínuszon kesereg az ember.

Amikor olvasom ezeket a kérdéseket, hogy most beszálljunk vagy kiszálljunk, akkor szeretném megkérdezni, hogy miért szállna be, miért szállna ki az illető. Amennyiben nem tudjátok rá a választ, akkor ne reménykedjetek, hogy fel fogjátok ismerni, mikor kezdődik az emelkedés. Maradjunk a BTC-nél. Jelenleg is 750%-os éves hozamnál tart. Pánikszerű pénzkivonás nélkül is teljesen érthető, ha sokan realizálják a nyereséget és eladnak, akár sokkal lentebbi szinteken is.

Aki pedig az esés alját keresi, az kezdjen el nézni technikai elemzéseket, állítson be vételt a támaszoknál, és eladást ha a támasz elesik. Lehet 10x veszít pár százalékot, de 11edszerre meg lesz az alja. Ha ehhez nincs türelme, ideje, felkészültsége, tőkéje, akkor meg ne is próbálja az alját elkapni, mert pl ha 8300on vesz, és felmegy 11k-ig, még mindig lehet hogy eső trendben van a btc, pedig már 30%-ot emelkedett. Kb ennyit tud tenni, mert hiába olvasgat híreket, meg utólag behúzott trendvonalakkal jóslatokat, a hitet és a nagybefektetők céljait nem a netről fogjuk megismerni.

ui: ha majd itt BUY jelenik meg, akkor érdemes hosszabb távon elkezdeni pislogni, hogy mi újság a heti, havi trendek esetében: [link] (De ezeket az indikátorokat ne tekintsétek jóslásoknak, csak információnak!)

[ Szerkesztve ]

(#3658) Casoli válasza Yutani (#3652) üzenetére


Casoli
őstag

Én reménykedek, hogy a "nagyok" csinálják most az esést, hiszen most sokan eladják csúnya bukóba a coinokat, azt ugye valaki megveszi a háttérben. Szerintem most a kisemberek pánikolnak, és a nagyhalak gyűjtik be olcsón az egységeket. Akármi történjen, én pl. nem adom el, kivárom mi lesz fél év múlva. A benne lévő pénzem nem kajára kell.

[ Szerkesztve ]

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#3659) Fiddlestick válasza Casoli (#3658) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

En is ebben bizom !

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#3660) Because válasza Casoli (#3658) üzenetére


Because
őstag

ez csak egészséges korrekció jót tesz a piacnak és az elmúlt évek ezen időszaki trendjét követjük, emelkedés jön :D

(#3661) gyuszi78 válasza Casoli (#3658) üzenetére


gyuszi78
tag

én szintén így gondolom.Ezt az esést teljes nyugalommal szemlélem ,bízom benne hogy lesz alkalom amikor még veszek BTC-t.

(#3662) Dexar007


Dexar007
veterán

A digixdao vagy mi a fene 80%os emelkedest produkalt 24 ora alatt. Latjak,nem a bitcoin hatarozza meg a piacot. ;]

Give me your cum,bull!

(#3663) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Most kicsit sajnalom, hogy kiutaltam az osszes cash-t. :O Vasarlasi lazban egek. ;]

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#3664) Madwe válasza Dexar007 (#3662) üzenetére


Madwe
nagyúr

A President Trump coin pedig 1 hét alatt meg11szerezte az értékét :P

(#3665) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

Mindenhol minden -22%, -30%-os eses.

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#3666) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Jon az a $8000, jon! :K
Lassan azon gondolkozok, hogy kartyas vasarlassal visszaszallok.

Szerk: typo

[ Szerkesztve ]

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#3667) mhmpista válasza DNReNTi (#3666) üzenetére


mhmpista
aktív tag

Én nagyon sok helyen hallom hogy 4-5k lesz a valódi alja.

Szerintetek akkor nem?

(#3668) DNReNTi válasza mhmpista (#3667) üzenetére


DNReNTi
őstag

Erre a kerdesre szerintem senki a vilagon nem tudja a valaszt.
Lotto az egesz.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#3669) Fiddlestick válasza mhmpista (#3667) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

En meg azt, hogy ev vegen akar 50-60k is lehet.

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#3670) Dexar007


Dexar007
veterán

7900. Falak mar nem leteznek csak teglak.

Give me your cum,bull!

(#3671) Alg


Alg
veterán

[link]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#3672) YASKATIR válasza Alg (#3671) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Crypto Hack Loss

Ezt valaki komolyan el is hiszi?

(#3673) tom120514 válasza YASKATIR (#3672) üzenetére


tom120514
őstag

Miért a Nicehasht nem elhitték sokan? Ellopták a pénzüket, amint újraindult, sorban álltak hogy felszállhassanak ugyanarra a rollerre megint :))

Never go full retard.

(#3674) Madwe válasza Dexar007 (#3670) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én csak csúzdákat látok huppanókkal, falakat sehol :D btc 7.6k következő support lvl, majd 6k talán :F

(#3675) Dexar007 válasza Madwe (#3674) üzenetére


Dexar007
veterán

Hol a zod gyertya?[link] ;]

..es ha meg figyelembe vesszuk azt,hogy hetvege kovetkezik,meg superbowl. Hetfore 5 ezer? Maradhat?

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#3676) Yutani válasza Dexar007 (#3670) üzenetére


Yutani
nagyúr

Érdekes, hogy Bitfinexen majdnem 8200 a BTC/USD árfolyam, míg GDAX-en 7800. Ha gyors lenne a BTC transfer, még keresni is lehetne rajta. De nem az. :)

#tarcsad

(#3677) Szőrös 


Szőrös 
veterán

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3678) gyuszi78 válasza Yutani (#3676) üzenetére


gyuszi78
tag

olyannyira lassú hogy két órája nincs megerösítve a tranzakcióm....félelmetes :W

(#3679) DNReNTi válasza Szőrös  (#3677) üzenetére


DNReNTi
őstag

:DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#3680) Patry0t válasza Madwe (#3664) üzenetére


Patry0t
tag

President Trump coin, befosok :D

(#3681) emvy válasza Yutani (#3676) üzenetére


emvy
nagyúr

Bitfinexnel nagyon sulyos csalast sejtenek az emberek, nem veletlenul van ott premium.

while (!sleep) sheep++;

(#3682) Yutani


Yutani
nagyúr

Kripto hittársaim, most legyünk erősek, hitünk próbára tétetik! :DDD

#tarcsad

(#3683) Dexar007 válasza Yutani (#3676) üzenetére


Dexar007
veterán

8100. megvolt az alja gyerekek 7400-nel. Viszlat,es kosz a raketat! Irany a Hold! ;]

Give me your cum,bull!

(#3684) csaba951 válasza DNReNTi (#3666) üzenetére


csaba951
veterán

Ez jó ötlet, de nem most!

Nagyon nehéz megbecsülni az altcoinok hatalmas részesedése miatt, hogy milyen BTC árfolyam lesz az alja. A legutóbbi nagy recsnél (2014) kb. 80%-os zuhanásnál volt az alja. Most ennél kisebb várható (kb. 70%). Viszont nagy különbség az, hogy 2014-ben szinte 100%-os részesedése volt a BTC-nek. Ma ez inkább 33% körül van, így érdemesebb inkább a teljes kripto piac összértékét kiindulási alapnak venni. Ez kb. 829 milliárd USD volt a csúcson. Ez 70%-os eséssel 248 milliárd USD. Pillanatnyilag ez az érték kb. 358 milliárd USD. Tehát bőven van még hova esni.

Szerintem a vásárlással érdemes várni addig, amíg a teljes kripto piaci összkapitalizáció eléri a 248 milliárd USD-s értéket. Ott majd érdemes elgondolkodni a vásárláson.

Egy másik megközelítés a BETI: Bitcoin Exponential Trend Index and technical analysis. (jl2012 írásait érdemes elolvasni) Ez nekem azért tetszett meg, mert 2014 októberében megjósolta a 2017 decemberi 10000 USD árfolyamot. Egyébként nagyjából az a lényege, hogy a BTC exponenciális növekvő pályát követ. Ehhez képest időnként felül, időnként meg alulértékelt.

Real-time expected (BETI 0) price

Ebből a logikából kiindulva jelenleg valahol 8414 USD körül "kellene lennie" az árfolyamnak.
Ettől a görbétől a 2014-es tapasztalatok alapján kb. -40%-os maximális eltérés várható. Ez most kb. 5048 USD.

(#3685) Plasticbomb válasza Yutani (#3676) üzenetére


Plasticbomb
addikt

bitstamp poloniex között is hasonló a diferencia...
Ethereumban is, csak ott ilyen 50 dollár, 200 helyett.
Viszont most meg hirtelen ugrott 2 perc alatt a BTC 400+$-t, de mitől? Nem látok semmi hirt, ami indokolná.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#3686) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Coinbase bekaphatja.
Az elobb 595 euroert lehetett ETH-t venni, na mondom oke, ideje visszaszallni. Ramegyek, fizetek. Azt irja: order canceled, kozben latom mar 650 euro az arfolyam... kb fel perc alatt. Ez igazan ciganymunka volt reszukrol. :(((

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#3687) YASKATIR válasza Patry0t (#3680) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Van Theresa May Coin is

(#3688) Dexar007 válasza DNReNTi (#3686) üzenetére


Dexar007
veterán

Nagyon keves kellett volna ahhoz,hogy elvidd a ,,Gyuriba' unokaja cimet". ;] En a btc arfolyamot kovettem eloben..7450 kornyeken volt gdaxon ,es par masodperc alatt ment 8000-8100-ra. Most eppen 8450. Gondolom az eth is lekovette ugyanezt.

Troll on: De egyebkent a btc nem piacmeghatarozo. ;]

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#3689) Plasticbomb válasza DNReNTi (#3686) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Kb egy fél perc alatt ugrott az előbb a 7600as árról a btc fel 8100ra. Ugyanez ETHben is megtörtént.

Érdekes, hogy az ETH/BTC arány is növekszik az ETH javára, elég szépen.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#3690) Madwe válasza Plasticbomb (#3689) üzenetére


Madwe
nagyúr

#3674ben megjósoltam h ott a support line. újratesztelhetjük mondjuk, lehet lefele áttöri a piac elöbb utóbb...

(#3691) DNReNTi válasza Plasticbomb (#3689) üzenetére


DNReNTi
őstag

Az oke, csak en ugy vagyok vele, hogy ha valamit kozeparfolyamon viszek, vallalom a fee-t, ramegyek hogy confirm, az oldal nem dobja vissza, kifizetem, majd a vegen kiirja, hogy fail... az cigany na. Aztan latom hogy 1 perc alatt 120 eurot kerestem volna per darab ... aze' felkur.

Azota 200/db. :W

[ Szerkesztve ]

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#3692) Dexar007 válasza Madwe (#3690) üzenetére


Dexar007
veterán

Ja,en is ha visszaolvasok,lattam supportfalakat 14-12-10-9 ezernel.De a lenyeg,hogy december ota folyamatosan lefele tartunk..es a falakat amint attorik,meg melyebbre süllyedünk.Most tegyük fel 1 het mulva visszamegyünk 10 ezerre. Kovetkezo lepes mi lesz? 10 ezernel irany 5-6 kornyeke? Majd vissza 7-8, hogy aztan 3-4re essünk? :DDD

Give me your cum,bull!

(#3693) Dronte


Dronte
aktív tag

Szép pumpot kapott az ETH az előbb, 740-ről szinte instant 930.. gyanúsak ezek :D

(#3694) Fiddlestick válasza Dronte (#3693) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Persze hogy az, minden fel fog menni.

Direkt szandekosan manipulalja ujra a piacot, mint par honappal ezelott mikor a btc 6k-n volt, aztan masfel-ket honappal kesobb 19k :)

CSAK A HODL!!!

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#3695) Madwe válasza Fiddlestick (#3694) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez a szép piros tenger 99%ban a decemberi idióta 19ks FOMO roham miatt van... szóval részemről én meglennék nélküle, köszönöm szépen :D

(#3696) Szilu


Szilu
tag

Sajnos jenben vagy jüanban szinte semmi sem történt, de dollárban is ez csak egy leszúrás a napon charton.
Bár nem olyan jelentős, de azért közben szép sunyin a forint is erősödött másfél hónap alatt majd 10%-ot a dollárhoz képest ...

(#3697) Dexar007 válasza Madwe (#3695) üzenetére


Dexar007
veterán

En nem.Szerintem jo moka volt. Bizsergeto erzes. A sportfogadasrol mar leszoktam,de ez meg jobb. ;]

Give me your cum,bull!

(#3698) Madwe válasza Dexar007 (#3697) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én se dőlök kardomba, de ha kimarad az év végi fomo, s nem jön sok moonkid gyenge kézzel hitelből vásárolva, akkor most tök szép stabil helyzet lenne sokkal feljebb :) Kb 2 hónapot kikukáztak ők, lehet többet is fognak, ki tudja hol a vége :D

(#3699) htc07 válasza Dexar007 (#3644) üzenetére


htc07
addikt

traitor!
(cries in doge)

(#3700) Dexar007


Dexar007
veterán

Itt is zajlott az elet: [link] Kicsit beletrafalt.. :DDD Sorosek itt vannak koztunk!

Give me your cum,bull!

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.