Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52651) benceman00 válasza szebe (#52643) üzenetére


benceman00
tag

Hát igen. 72ből egy kezemen meg tudnám számolni azokat akiket lehet csapatnak nevezni.
Lehet akármilyen mega szuper szervezett lan(icl még nem az) ha a játékosok nem tisztelik meg a versenyt azzal, hogy felkészüljenek rendesen.
2010es évekig azért mindig volt egy top15ös kemény mag úgy, hogy jóval kevesebben játszottak akkor mint most.

Üdv, ASZPi

(#52652) vzsryl válasza Vismajor01 (#52646) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Anno valaki valahol írta ezt a 3 ítéletes dolgot, szóval nem tudom. Csak emlékeztem erre a számra. Természetesen nem tényként közöltem, amit te is láthatsz, ha még egyszer elolvasod a hsz-om.
A csalásért kapott OW bann nem VAC bann, hanem OW bann, és örökös, mint a nyomorúság, amivel együtt jár a trade bann is. Ez 100%, mivel a smoke bugnál Xero kihasználta a helyzetet a smurjén, és másnap meg is kapta az OW bannt, és akkor el mondta nekünk, hogy a feljebb említett dolgokat írta ki neki a steam.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#52653) Redneck válasza Vismajor01 (#52645) üzenetére


Redneck
veterán

1. Nem rohangálok össze-vissza, de mixelve nem úgy spotolsz mint egy fix taktikkal felálló csapattal. Néha muszáj rohangálnod és rögtönözni mások miatt/helyett.
2. Lehet néha lejjebb tartok, de keveset is játszom. Szabi alatt 40 fölé ment a 2 heti számláló (ebből kb 8-10 óra Single játék volt), de átlagosan 18-24 óra/2 hét. Szerintem belefér, azért meglövöm.

Ez bukott meccs, végig prefire enemy, egyik elég gyanúsan tolta, főleg mindig a hátadat lőve. Az ilyenek miatt forgolódok sokat.

Szerk:
Sajna ennyit tudok, a veterán arcok még sosem szóltak be (ex FoP, nF, xDk klánokból).
Amúgy taníts mester! Hol nézhetem meg a magasabb szintet? Szeretek jobbaktól tanulni.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#52654) had423 válasza benceman00 (#52651) üzenetére


had423
aktív tag

Nem tudom, hogy mire gondolsz felkészülés alatt. Az fontos, hogy sokat játszanak egymással, és tudjanak együtt mozogni. Fullosan előre begyakorolt körök nem is nagyon kellenek. Aztán go-ban azért elég nagy pluszt ad az is, ha van jó aimod.
Másrészt lejött vagy 5-6 cseh/szlovák, akik szintén nem mixekkel neveztek hogy berúgjanak, hanem teljes lu-val hogy pozitívba jöjjenek ki lan végén a pénzt illetően.

(#52655) szebe válasza benceman00 (#52651) üzenetére


szebe
őstag

Valamilyen szinten jogos amit mondasz, de én most inkább a szervezésre gondoltam. Amíg meg csak icl van, ne is várjuk, hogy a 10-15 csapatos keménymag összejöjjön.

1 lanos csapatok pedig mindig is voltak, és lesznek is.

Ahogy had423 is mondja, itt már nincsenek olyan körök mint régen. Emlékszem, egy nuke-os noát sokszor el kellett próbálnunk, hogy minden flottul menjen, itt viszont (kis túlzással) a legösszetettebb kör a smoke-os A mirage-on. Arra meg felesleges praccolni 6-8 mapot naponta.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#52656) benceman00 válasza szebe (#52655) üzenetére


benceman00
tag

Tudom változott már a stílus de attól még gyakorolni ugyanúgy kell egy sima zóna kört is. Itt gyakorlás alatt nem azt értem, hogy üres szerveren rohangálunk hanem a rengeteg pracc meccset. Messzire megyek, meg kell nézni egy fnatic meccset. Elképesztő ahogy azok a srácok mozognak.

És még ott van a jó öreg demozás is ami még mindig nagyon hasznos.

Igen ez probléma, hogy az iclnek nincs konkurenciája. Régen évente legalább 3 különböző versenyre lehetett menni.

Üdv, ASZPi

(#52657) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Játszogatok a CS-vel, amennyire engedi időm és kedvem szottyan. Már addig eljutok, hogy körönként átlagban 1-1 embert leszedek. De persze minden körben meghalok még... :D Na jó, akad, amikor nem, meg volt, hogy sikerült túszt kimenekíteni. Na igen, úgy fejlődik az ember, ha erősebb emberekkel "edz". :D Viszont valamin agyalok, gondoltam megkérdezlek Titeket. A játékbeli rang, szint lépés jelent is valamit a játék szempontjából vagy csak az olyan kockaság mérő?

Sic Parvis Magna

(#52658) edgR válasza 30z.Samu (#52657) üzenetére


edgR
őstag

az XP-s ranggal 40-es szintet elérve kitűzőt kaphatsz. A competitive rang más, az jelzi (többé-kevésbé helyesen) a tényleges tudásodat (feltéve, hogy competitive is játszol, nem csak publikolgatsz).

(#52659) 30z.Samu válasza edgR (#52658) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezt kifejtenéd? :) Mert nekem ez még elég új. Mármint a zárójeles rész.

JA! És kipróbáltam fülessel a játékot, eddig csak hangfallal nyomtam. Ég és föld, sokkal jobban hallom a lépteket meg hogy melyik irányból jönnek. Nem kapnak le annyiszor, mint korábban.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#52660) mntn válasza 30z.Samu (#52659) üzenetére


mntn
tag

Ezt érdemes egyszer átolvasni.

(#52661) had423 válasza benceman00 (#52656) üzenetére


had423
aktív tag

Általában az iclek előtti egy hónapban lezajlik az összes meccs neten, mint pracc (bár ezek általában sosem tükrözik a lanos végeredményt :D ).

Nekem inkább az ilyen nagy "lanmesterek" szúrják a szemem. [link] (Videója a gyereknek)
Nyílván, ha lemegy valaki valami offline eventre, az ad valami presztízst neki, de itt már teljesen más megy.
És nem azt mondom, hogy ez a bigie rossz player, csapata se az szerintem, de hogy 5 perces videót teli rak alap fragekkel, ilyen címmel, hogy "bedurvultam lanra", csak hogy nyomhassa hogy "lehet jönni lanra akinek baja van", "netplayerek" szöveget...
Valaki rá is világított, hogy sz*r az egész, és jön is ez a "Fàbián azert gondolkozz mar kit flegmazol... szeretnel te igy loni" szöveg...[link]
De ez jellemző olyanokra is akik lemennek és 5 map alatt nem hoznak 16 kört.

(#52662) benceman00 válasza had423 (#52661) üzenetére


benceman00
tag

Most ez nagyképűen hangzik de pont az ilyen emberek/csapatok miatt égünk ki lanon. Reggel ezért felkelni, hogy 16-0ra verd a kezdő kis csapatokat aztán éjfélkor kezdődik egy komolyabb meccsed de b*szhatod, mert az agyad kifolyt a füleden, mert egész nap ilyenek ellen játszottál. Szép a 72 csapat de a mennyiség nem egyenlő a minőséggel. Ez az icl egyenlőre csak pénzbeszedés minden jött menttől aki véletlen megvette a cs-t és aztán kiírhassa a profiljára, hogy negyven valahanyadik lett.
Akinek nem inge... :R

[ Szerkesztve ]

Üdv, ASZPi

(#52663) Redneck válasza had423 (#52661) üzenetére


Redneck
veterán

Ismerem a srácot, ügyes kölyök. Többek között vele is sokat játszottam egy időben, de néha mostanában is beugrok egy mixre.
2 éve mikor kezdtem megmondtam neki hogy ügyes, és van benne fantázia, most ameddig még fiatal addig van értelme sokat tolni. Emlékszem sokszor inkább a tanulást választotta CS helyett, értelmes gyerek.

Lement, meglőtte, és lehet érzékenyen érinti ha valaki aki ott se volt, beszól. Ez a videó nem is arról szól hogy ő mekkora frageket lőtt.. Csak egy kis válogatás, van benne szép jelenet is, amiből látszik hogy tud játszani. Egyébként nem ő válaszolt hanem valamelyik ismerőse vagy csapattársa.

Lehet hogy nem a legjobb megnyilvánulásokat láthattuk a kommentekben, de fiatalok még, szerintem nem volt annyira gáz. Hol van a régi flamelős fiatalokhoz képest? :D rmL vagy d$t már szájkaratézott volna.

benceman00:
A w.I.w.-es fiúk csoportjukban csak a csoportelső shit gyülekezetétől kaptak ki, a rájátszás második körében a Pixel ellen maradtak alul, majd alsó ágon búcsúztak.
Első LAN-hoz képest nem rossz.

mod:
3. lett a Pixel - DEv; mat1; plum; 7Ruv3; 1337;
5-6. lett a shit gyülekezete - MelGabson; FoDa; Barcode; tömli; koloRRR =DD;

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#52664) Redneck válasza had423 (#52661) üzenetére


Redneck
veterán

Egyébként értettem mit írtál, így rakta fel a facebookjára, amit az ismerősei néznek. Biztos sok fiatal beszólogatott neki előre hogy úgysem lősz semmit ezért így rakta ki, erre tudok tippelni.

Durvábban is lő, itt ennyi jött össze.

Szerk:
Megvédem mert ismerem és velem mindig tisztelettudó volt, nem nagyképű majom.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#52665) mobal


mobal
MODERÁTOR

Hogy működik pontosan a FaceIT? Belépek a neten, join és tolom, vagy kell valami kliens-, egyéb?

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#52666) zarayg válasza mobal (#52665) üzenetére


zarayg
aktív tag

beregelsz, join, játszol, megy... ESL-hez kellett kliens a wire :) ehhez nem kell semmi.

btw: érdemesebb volna csapatosan mennetek, szörnyű társakat droppol be 90%-ban a bot :(

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#52667) had423 válasza Redneck (#52664) üzenetére


had423
aktív tag

Ez ilyen facebookos magyar csoport.
Nem ez volt az első lanja neki, de tényleg nem rossz teljesítmény, nem is azt mondom. Csak amikor más kirak magáról valami highlight-ot iclről, ott azért tényleg történik valami legalább, még ha csak 30 seces videó is. Itt meg 5 percig megy a nemtudommi, és akkor jönnek ezek a kommentek (lan így, lan úgy nyenyenye)... Nagyon rosszul jön ki.
A lényeg hogy szerintem ciki, és zavar ha ilyeneket látok néha.

(#52668) benceman00 válasza Redneck (#52663) üzenetére


benceman00
tag

Rosszul fogalmaztam bocsi.
Nem konkrétan rájuk értettem hanem csúnya módon általánosítottam.

Üdv, ASZPi

(#52669) Redneck válasza benceman00 (#52668) üzenetére


Redneck
veterán

Én meg túlreagáltam és benéztem... Azt hittem első lanos videó és saját profiljára rakta fel, elnézést nem facebookozok!

Ettől függetlenül ha az ismerőseim közül választani kéne négy embert, ő lenne az egyik akivel csapatoznék. Megvan a kellő játékintelligenciája, jól lő, és értelmes. Nyilván nem mindegy milyen emberek veszik körül!

Az tény hogy vannak olyan arcok akik nagy pofával lemennek és a nagy 0-ra verik hogy ott voltak. Szánalmas dolog, ez tény. Mikor két éve lementünk 3 hónapja játszottunk (duplakala rangon). Többen éveket hagytunk ki multis játékokból, azt hittük hogy a jó öreg CS tudás elég lesz legalább a csoportól kijutásra. Hamar rájöttünk hogy fogalmunk sincs még a CS:GO-ról... Legalább csendesen viseltük a hatalmas nyalókákat és tisztelettel álltunk mindenkihez.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#52670) he7edik. válasza Redneck (#52669) üzenetére


he7edik.
addikt

Szerintem mindenki így volt/van a GO-val aki régen sokat 1.6/source-zott.

Égő szöveg a flém vázon

(#52671) Redneck válasza he7edik. (#52670) üzenetére


Redneck
veterán

Az elején meg is voltam lepődve hogy miket nem ad be, meg kellett szokni. Plusz rájöttem hogy a magas pingesekre MM-en máshogy kell lőni. 128 tick offline vagy alacsony pinges online azért más tészta, ott ritkább a hitbox keresés! :)

Még így is nagyon kevés órám van, kb 2 év alatt lett 1000. Idő hiányában ennyi fér bele.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#52672) kuLi_ válasza Redneck (#52671) üzenetére


kuLi_
tag

A számomra legszomorúbb a CS:S -> CS:GO váltásban az volt, hogy a korábban viszonylag okénak számító awp-s tudásom repülhetett a kukába, annyira máshogy "működött" minden. :)

Ez itt a reklám helye.

(#52673) mobal válasza kuLi_ (#52672) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Tegnap mit szenvedtem az első légpuskás Operation mission-nel :DDD

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#52674) kretenallat válasza kuLi_ (#52672) üzenetére


kretenallat
senior tag

és mire az ember megszokta, jött az awp update és megint lehetett kezdeni újra... (számomra nagyon szomorú volt az awp nerf, de azért érthető.)

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#52675) gtamate2 válasza vzsryl (#52652) üzenetére


gtamate2
veterán

Van több féle OW ban. A griefengelésest is ow bannak szokták hívni, de az igazából nem az, hiszen nincs kiírva a profilra, csak ott a sárga kiírás hogy kaptál 30 nap eltiltást, a profilban nem látszik.

Amúgy én azt olvastam hogy mindenki aki tagja az ow-nak, annak is van bizonyos döntési rangja, ami attól függ hogy mennyi helyes ítéletet hoz az illető. Tehát ha valaki mindenkire rányomja hogy csal akkor annak nem lesz akkora súlya mint annak aki megnézi figyelmesen és az ítélete helyes.

3 ember ítélete pedig 100% hogy nem fog egyből bannolni.

*Sn0w

(#52676) Redneck válasza kuLi_ (#52672) üzenetére


Redneck
veterán

Ne is mondd. Valahogy az elején állandóan mellé drageltem. Zavart a GO viewmodel. Visszaraktam klasszikusra, úgy jobban éreztem. Aztán játszottam többet, azóta meg tökmindegy, megszoktam a mozgást és a recoilt. A legjobban akkor ment amikor gyors AWP+gyors CZ volt. Akkor gyakorlatilag mindegy volt hányan honnan rusholnak. :D

Mikor mixelgettünk Cobain bácsi furcsállotta az elején az AWP-t. A megszokásból lövöldözés valahogy nem ment neki sem, sokszor durrantott gyorsan mellé. Azért megvette sűrűn és aprított is vele...

Ami még mindig csak 128 ticken megy az a deagle. Azt 64-en szinte nem is veszem.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#52677) mouzrr


mouzrr
őstag

Akinek lenne kedve MG1 felett premade-ben játszani az vegyen fel Steam-en: mouzrr (MGE vagyok)
18+, TS3 :R

(#52678) _-ORANGE-_ válasza gtamate2 (#52675) üzenetére


_-ORANGE-_
senior tag

Valszeg 10 körül lehet, abból már igazságosan el lehet dönteni, hogy tényleg csalik-e.

(#52679) ReFleXx válasza benceman00 (#52662) üzenetére


ReFleXx
addikt

ezt jol megaszontad Aszpi :D egyet ertek

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#52680) Xero válasza kuLi_ (#52672) üzenetére


Xero
nagyúr

Nálam ez hatványozottan igaz volt 1.6-GO váltásnál. Kellett egy laza év, hogy azt mondjam nagyjából ok jobb napjaimon. Utána a scopeolt lassítást megint két hónap alatt szoktam meg.

(#52676) Redneck: Desi már teljesen jó, de a gagyi server bele tud valóban szólni. Ahhoz képest amilyen az elején volt, most jó.

[ Szerkesztve ]

(#52681) vzsryl válasza gtamate2 (#52675) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Tudom. Azt írtam, hogy a "csalásért kapott OW bann".

AWP témához: Nekem kb. ugyanolyan, mint 1.6-ban, csak annyi vele a problémám, ami az egész játékkal; sokszor nem fogja a hitreget a golyó, és ez 128 ticken is igaz. Amikor elkezdtem a GO-t, akkor csak praccoztam és csak 128 ticken, de ugyanolyan fos, mint 64-en. A hitreg update sem segített semmit.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#52682) jonnyjoker01 válasza vzsryl (#52681) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Latency mindig is volt és (valószínűleg) mindig is lesz.

Üdv. Johnny

(#52683) vzsryl válasza jonnyjoker01 (#52682) üzenetére


vzsryl
nagyúr

1.6 kb. 10x jobban adta. Ott is volt latency, oszt'?!

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#52684) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Tegnap sikerult eletem leggyorsabb retakejet letolnom (2sec).
(Ebbol el is keszitettem eletem elso videojat :)) )

[link]

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#52685) ReFleXx válasza Zomb€€ (#52684) üzenetére


ReFleXx
addikt

Tudom már ki a kindertojasba bújt afro amerikai :DDD

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#52686) Zomb€€ válasza ReFleXx (#52685) üzenetére


Zomb€€
őstag

Jah. De te ki vagy? :D

Illetve ki nyomott a nem tetszikre??? :((( :D

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#52687) Redneck válasza Xero (#52680) üzenetére


Redneck
veterán

Desi tényleg jobb lett, na jó néha MM-en is veszek, exit fragekre jó szokott lenni! :D Én is 1.6-ból jöttem csak volt pár év kihagyás, de a klasszikus wp mozgást onnan hoztam. Nekem az volt valahogy a bajom hogy nem éreztem a célkereszt közepét ahogy gyorsan drageltem. Fejre azóta sem lövök vele, mert még mindig félek hogy fölötte szikrázik a pixel.

Gagyi szervereknél így is előfordul hogy a karakter mögött csattog a golyó. Mondjuk ehhez a jó kis latency kell. DM-en nagyon hamar látható hogy kire tök fölösleges lőnöm, egy bizonyos ping után (leginkább 50 fölött) olyan szinten gáz szokott lenni némelyik szerveren hogy jaj!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#52688) Zomb€€ válasza Zomb€€ (#52686) üzenetére


Zomb€€
őstag

Nah de tenyleg, mi a rossz a vidiben? Legalabb tudjam min kell javitani :K

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#52689) benboi


benboi
csendes tag

Üdv!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy a több FPS elérése érdekében inkább procit vagy videokártyát érdemes fejleszteni ehhez a játékhoz? AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz és AMD Radeon HD7850 van jelenleg. (Full low grafikán játszom, minden offon, kis felbontáson)
Előre is köszönöm a segítséget!

(#52690) ReFleXx válasza benboi (#52689) üzenetére


ReFleXx
addikt

proci a gyenge, en hd 7790-et csereltem gtx960-ra es nem nött erezhetoen az FPS (mas gameben persze nott), fx 6300 mellett, ez a game az intel procikat szereti jobban

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#52691) benceman00 válasza benboi (#52689) üzenetére


benceman00
tag

Szia

VGA elmegy.
Cs-ben a legtöbb fps eléréséhez intel proci ajánlott mivel a CS nem használja ki az AMD 6-8 magját (szar az engine). Az intel egy szálon sokkal erősebb + még ott van a hyper threading is (főként emiatt lesz több fps-ed). De ha nem csak a CS a lényeg hanem más új játékok pl.: SW battlefront, sokkal jobb választás(ár/érték) az AMD.

Gondolom olcsóbban ki akarsz jönni és nem akarsz alaplapot cserélni ezért az AMD lesz a befutó.
Aki jön azzal, hogy szar az AMD Intelt vegyél annak a véleményére ne adj, mert akkor az teljesen tudatlan a CPU-k terén.
Én amúgy AMDt használok tuningolva és 400+ fps-em van.
Arra kérlek, hogy töltsd ki az adatlapod teljesen a hardvereiddel és gyere át ebbe a fórumba. Itt minden kérdésedre segítséget kapsz.

Üdv, ASZPi

(#52692) 30z.Samu válasza benceman00 (#52691) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én anno játszottam vele a 2 magos APU-val is. Már akkor sem volt nagy eresztés, amikor megvettem. De a CS ment rajta azért 720p-ben max grafikán. A jelenlegi konfiggal pedig megy FHD-ben is. Szóval nem lehetetlen, csak ugye az is kérdés, hogy neki mi lenne a megfelelő.

Sic Parvis Magna

(#52693) ReFleXx válasza benceman00 (#52691) üzenetére


ReFleXx
addikt

en nem mondtam hogy szar az AMD , hisz nekem is az van :D (ar/ertek aranyban jobb összessegeben, legalabiss 2 eve mikor vettem igy volt, foleg tuningolva ami nalam 4.4Ghz / 6 modul/mag) de teny hogy CS:GO jobban fut az Inteleken, mert egy regi fos engine mar, ami nem használja ki a sokmagvas/szálas procikat rendesen

ha csak csgo-ra epitenek gepet, akkor valszeg egy Intel pentium Gxxxx procit vennek egy olcso Asrock lappal , lap + proci 26k.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#52694) kretenallat válasza ReFleXx (#52693) üzenetére


kretenallat
senior tag

kíváncsi vagyok, mikor áll át a CSGO is a source 2 engine-re. az elvileg jobban kihasználja majd a magokat.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#52695) Mezcal


Mezcal
addikt

Én amd után tértem át i5-re csgoban ég és föld a különbség. amd-vel egy borzalom volt.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#52696) zarayg válasza Mezcal (#52695) üzenetére


zarayg
aktív tag

AMD 10 éve volt valami... most meg :U

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#52697) dugo_ válasza benceman00 (#52691) üzenetére


dugo_
veterán

Ha -thread 4-6-8 paranccsal indítod a játékot, az nem pont ezt a hiányosságot küszöböli ki manuálisan?

(#52698) RECSKA válasza dugo_ (#52697) üzenetére


RECSKA
veterán

Akkor sem terheli normalisan...

6 magos fxen gyerebbul fut, mint egy i3on...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#52699) ReFleXx válasza Mezcal (#52695) üzenetére


ReFleXx
addikt

pontosan milyen AMD-rol (tulhajtva volt?) milyen i5-re valtottal?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#52700) RECSKA válasza ReFleXx (#52699) üzenetére


RECSKA
veterán

En fx6300 4.8ghzrol valtottam i5-4590re.

A videokartya gtx770.

Amdvel be-beesett 200fps ala is, az atlag egy mm-en valahol 250 kornyeken lehetett. I5el ritkan esett 220-240re. Szepen tartotta a 300at.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.