Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53051) Xero válasza kuLi_ (#53050) üzenetére


Xero
nagyúr

Kb stimmel a meglátás. Fentebb már vagy mindenki marha okos és sértődékeny, vagy nagyon hc hack fut.

Mi az előbbiekbe futottunk bele három meccsen is. :P

Ettől függetlenül most, hogy megint időm van/volt játszani továbbra is állítom, hogy a legnagyobb gondot nem a csalók-smurfök jelentik, hanem a hitvány serverek és netkód. Azt már megfigyeltem, hogy valamilyen csodás okból kifolyólag törököket szinte képtelen vagyok rendesen lőni mm-en. Általában EU East server, pingem 15-40 között, nekik 100+-os tartomány, az előny pedig náluk. Vicc, hogy kissé lutri az egész.

Persze faceit-en is meg lehet szívni, ha a teamleader benyom egy svéd szerverre, aztán pislogsz mint hal a szatyorban.

[ Szerkesztve ]

(#53052) vzsryl válasza kuLi_ (#53050) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Tényleg LEM-en legjobb. Az első rangrendszerben ilyen volt a DMG, de ugye most sokkal könnyebb lett felkerülni, ezért a LEM lett az új DMG.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53053) GabN73 válasza Xero (#53051) üzenetére


GabN73
addikt

+1, irgalmatlan f*s szerókra tud bedobni.
Egyik meccsen 40-be lövöm magam, tök jó ping volt mindenkinek, szóval fel is pörögtem.
Másik meccsen 2 fix 120+ pinges enemy, ellőhetetlenül... :U :(

(#53054) Arkennys válasza vzsryl (#53052) üzenetére


Arkennys
addikt

most legutóbbi rang cseszegetésnek nem épp az lett az eredménye, hogy többségében mindenkit visszavágott egy-kettővel elég hamar, és küzdd fel megint magad? Ezzel elmosva az előtte beindult mindenki minimum sasban ücsörög dolgokat. (csak kérdem)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#53055) Xero válasza Arkennys (#53054) üzenetére


Xero
nagyúr

Ő az eredeti rendszerre gondolt. Mi eredetileg dmg-lem vonalon mozogtunk a társaságban. Én talán ha kétszer jutottam el LE-ig. Majd jött a könnyítés és mindenki smfc-ge, de inkább ge lett. Erre jött a nehezítés, és a társaság visszacsúszott lem-ge vonalra. Tehát még így is el van tolódva legalább két szintet fölfelé a rang ahhoz képest ami az eredeti volt hosszú időn át.

(#53056) kretenallat válasza Xero (#53055) üzenetére


kretenallat
senior tag

Azért közben fejlődhettetek is... persze nem akarok megalapozatlanul "vádaskodni"... :P

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#53057) Gyula84


Gyula84
veterán

mi a franc az a smurf? :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#53058) vzsryl válasza kretenallat (#53056) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ja, azért dobott fel DMG-ből 3 win után LE-be, aztán még pár win, és jött a LEM. Annó 10! win, LE-LEM-ek ellen kevés volt, hogy feldobjon. Ez az új rendszer könnyebb, mint az első, ami 2 éven át tartott.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53059) DR|FTK|NG válasza Gyula84 (#53057) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Jól játszó ember, aki a gyengén játszók ellen játszik.
Smurf fiók: Tegyük fel, hogy Global Elite vagy. Készítesz egy másik Steam acc-ot, veszel erre is CS:GO-t, és a szintedet ezen szándékosan alacsonyan tartod, akkor ez egy smurf fiók(Te smurf vagy ilyenkor).

(#53060) Mezcal válasza vzsryl (#53038) üzenetére


Mezcal
addikt

A képen az van, hogy két seriffel van, ergo az ellenfélbe is berakhat seriffet, de a mai sorsolásokat látva keresztkalát is. Értem én, hogy itt szent dolog a smurfosok védelme és mindenki, aki megszólja-e csodás képet a még csodálatosabb statja miatt, az maga az inkvizíció.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#53061) Gyula84 válasza DR|FTK|NG (#53059) üzenetére


Gyula84
veterán

köszi :R :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#53062) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

CSGODouble-ről milyen kést érdemes kivenni? Olyat amiből kevés van fent marketen vagy inkább olyat amiből több van fent? Mely késekre nagyobb most a kereslet? Abszolút laikus vagyok a témában. Köszönöm a válaszokat előre is.

(#53063) Xero válasza Mezcal (#53060) üzenetére


Xero
nagyúr

A legnagyobb rankot veszi alapul a rendszer nagyobb súllyal. Az ellenfélben LE-LEM-ek voltak, ebből kettő smurf volt, csak nekik nem volt annyira szerencséjük a szerverrel.

Most néztem vissza a meccset egyébként. Nem volt semmi extra, csak kivételesen tényleg szerencsém volt a szerveren és amit fejre lőttem az fejre is ment. Általában ha nem wp-zek a hs arányom olyan 40-50% körül van. Most 60% volt. Egyszerűen beadta, mintha egy jó low latencys 128tick lett volna.

(#53059) DR|FTK|NG: Nem feltétlenül tartja szándékosan ott. Én sem tartom lent szándékosan, csak annyira komolyan nem veszem, plusz rendszeresen alacsonyabb szintű cimborákkal vagyok egy lobbyban, így ha bukunk nyilván nagyobbat harap az én pontjaimból is. Valójában ez a célja nálam a második accountnak.

(#53056) kretenallat: vzsryl és én is bőven 10-15 éve játszunk cs-al (még 1.5 publicról ismerjük egymást). Mi már réges régen elértük a skill tetőt. Lehet, hogy erre-arra még ráérzünk, de alapjaiban nem leszünk gyorsabbak, már csak lassabbak. :P Amikor kínkeservesen feldobott minket anno LE-be, az fejlődés volt. Ami utána jött az már csak a variálás a rendszeresen.

[ Szerkesztve ]

(#53064) Mezcal válasza Xero (#53063) üzenetére


Mezcal
addikt

Túlregáltam egy kicsit, de a smurfolásra ugrok. Én azt vettem észre, hogy általában az a csapat nyer, amelyiknek jobban adja. Lehet baromság, de ezt figyeltem meg.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#53065) Xero válasza Mezcal (#53064) üzenetére


Xero
nagyúr

A mostani rangok mellett igen. Engem is simán el tud picsázni egy dmg bármikor, ha olyan napja van a szervereknek. Hiába lövök én ugyan úgy ugyan oda mint máskor, ha az szerver oldalon nem ott lesz. Ő pedig lehet, hogy körbelő, de a szerver úgy dönt, hogy az márpedig hs. Erre mondtam, hogy lutri az egész és nekem is pl csak szerencsém volt.

Az egyik ace körben pl srác folyamatosan lőtte féltávolról a hátamat, miközben kiszedtem a társát, de bőven volt időm megfordulni és békésen fejbelőni. Lehet, hogy pontatlan volt, de nem ennyire.

(#53066) vzsryl válasza Xero (#53065) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Full random a szerver. Múltkor társam halott volt, és pont végignézte ahogy az m4-et beleraktam a csávó oldalába, egy tárat belelőttem, majd az rámfordult és fejbe lőtt. Effektíve a bordái közé beékelődött a fegyver hangtompítója és 94 in 4. Ezen nem volt mit magyarázni. Egy kis hatásszünet, majd röhögtünk egyet TS-en. Ennyire egyértelmű szerver fail még nem volt, pedig összesen kb. 1500 győzelmem van MM-ben, ami kb. 3000 lejátszott meccsnek felel meg.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53067) ReFleXx válasza zarayg (#53044) üzenetére


ReFleXx
addikt

:DD

most tegye fel a kezet akinek nincs smurf accja!

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#53068) Gyula84 válasza ReFleXx (#53067) üzenetére


Gyula84
veterán

;) :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#53069) had423 válasza kuLi_ (#53050) üzenetére


had423
aktív tag

Miből áll akkor pontosan ez a lenovo y levezénylés?
Gondolom a lan helyszín megvan, de az összes többit rátok bízták? :)

(#53067) ReFleXx:
A saját gamesensének árt az ember a legtöbbet vele, nem is az enemynek. Aki nagyon régóta nem tud fejlődni cs terén, az többek között ilyen smurföléseknek köszönheti szentem. De ilyen 4,5 ranggal lejjebbi mmekre gondolok csak.

[ Szerkesztve ]

(#53070) vzsryl válasza had423 (#53069) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ebben igazad van. Én ugyan nem a smurf miatt, de szoktam alacsonyabb rangúakkal játszani, mivel sok jó barátom van kisebb rangon, én meg megyek velük mindkét accommal (régen DMG, most LEM mindkettő), és valóban ront a gamesensen, de előtte is volt bő 1000 győzelmem, mégsem éreztem, hogy fejlődnék közben. Beálltam egy szintre, és onnantól annyi volt. Öreg vagyok én már ahhoz, hogy észrevehetően fejlődjek.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53071) DR|FTK|NG válasza Xero (#53063) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Akkor másodlagos fiók a neve. :P


ReFleXx(#53067)
Nekem nincs, de lehet, hogy lesz.

(#53072) errorcode06 válasza ReFleXx (#53067) üzenetére


errorcode06
őstag

Már nincs (fél éves acc volt, lvl3-as szintű).

Január elején odaadtam valakinek.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#53073) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Imádom az ilyet, amikor 13-2-vel fordulunk, kb lőni nem tudnak, aztán fordulás után mindenki hirtelen praou' lesz, és azt is vágják mikor ki hol bukkan fel...

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#53074) dugo_ válasza Shkiz0 (#53073) üzenetére


dugo_
veterán

A Mirage kiegyensúlyozatlan CT pálya (mint a legtöbb map), semmi meglepő nincs benne.

(#53075) szebe válasza dugo_ (#53074) üzenetére


szebe
őstag

Van erről valami "hivatalos" statisztika, amin a MM alapján mutatják a hozott ct-t körök arányát?
Érdekes lenne összevetni a profik százalékaival.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#53076) dugo_ válasza szebe (#53075) üzenetére


dugo_
veterán

Az interneten vagyunk, tehát kell lennie. :D

Egy ilyet találtam gyorsan pro meccsekről: CS:GO Statistics database - HLTV.org

Valószínűleg a rangrendszer felső részében ezek az eloszlások a kocajátékosok között is előjönnek, azalatt úgyis a makkosabb spray&pray a döntő.

[ Szerkesztve ]

(#53077) Xero válasza dugo_ (#53074) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem speciel inkább T pálya. Sokkal jobban támadom mint védem.

(#53078) Shkiz0 válasza dugo_ (#53074) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Hát jól van, de azért ennyire nem szoktam illetve szoktunk szarok lenni :)
Mondjuk lehet az volt a baj, hogy kiengedtem én is pl mint a többiek, és nagy mellénnyel mentünk a T oldalnak, hogy gyorsba elhozzuk az első kört, plusz az utána lévő 2 kötelezőt és készen is vagyunk.
18-5 K/D-vel fordultam, és utána meg sikeresen összehoztam össze vissza 3 fraget az egész T oldalon :W

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#53079) ReFleXx válasza kretenallat (#53056) üzenetére


ReFleXx
addikt

#cs.hu
[20:43:31] *** kretenallat (goodpriest@19.141-182-adsl-pool.axelero.hu) belépett a csatira!
[20:43:36] <kretenallat>- hi
[20:43:44] <kretenallat>- valakinek van egy ures servere warra?

miket nem talal az ember ezer eves hdd-n :D

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#53080) kretenallat válasza ReFleXx (#53079) üzenetére


kretenallat
senior tag

naigen, vannak, akik nem változnak... de megtippelni sem tudom, hogy mikor volt ADSLem, melyik évből van ez a log? :D

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#53081) ReFleXx válasza kretenallat (#53080) üzenetére


ReFleXx
addikt

2004 februar :)

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#53082) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Új Update, RIP SMURF

CS:GO is running an experiment to find out whether players will have a better matchmaking experience when they are matched with players who are using a phone-linked CS:GO account.
To join the experiment, you'll need to upgrade your CS:GO account to Prime status. Just click the UPGRADE button below, which will bind your Steam phone number to your CS:GO account (provided it qualifies, see the F.A.Q. below).
If you own multiple CS:GO accounts, be sure to upgrade your favorite one since you can only upgrade one CS:GO account to Prime status with your qualifying phone number.
Once there are enough Prime accounts, we will begin Prime Account Matchmaking and will start prioritizing matching Prime status players with each other.
There's nothing else you need to do (except convince your friends to click that Upgrade button too so we get enough players to start testing!)

:C

@ReFleXx, valahova fel tudnád tölteni ezeket a régi logokat? nekem ezer éve elvesztek format alatt, még az ircnetes #cs.hu időkből is :( .

[ Szerkesztve ]

/s

(#53083) Xero válasza wjbhbdux (#53082) üzenetére


Xero
nagyúr

Ez nem sok semmit fog megoldani, de az ötlet tetszik. Azért kiveszem a fiókból az öreg 4S-t és tolok bele egy prepaid kártyát biztos ami ziher. :P

(#53084) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Wow, update:

Leiras meg nincs de van Prime Account Matchmaking, az elgondolas - ha jol ertem - meg egesz jo is lehet es kiszurheti a mai temat: smurf

Nuke bekerult az activ dutyba, infi kijott :))

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53085) Xero válasza Zomb€€ (#53084) üzenetére


Xero
nagyúr

A legnagyobb dobás ez (coldzera grafiti :C ):

Amúgy smurföt még annyira nem is, de cheatet szűrni fogja. Smurfje általában van az embernek egy. Nem nagy kaland több telefonszám. Egy időben nekem is volt, magán, magán-céges, céges. Most is van kettő, de csak egyet használok aktívan. DE! Ha egy szám hullik cheat miatt, arra már nem lehet újra regelni remélhetőleg. Így azért költségesebb és macerásabb lehet.

(#53086) gtamate2 válasza wjbhbdux (#53082) üzenetére


gtamate2
veterán

Köszönöm Istenem. Már szinte minden második játékban csalókkal találkoztunk.

*Sn0w

(#53087) Xero válasza gtamate2 (#53086) üzenetére


Xero
nagyúr

Ennyit ér sajnos...

Nem csak én rohangálok több számmal, szóval ez azért így még nem sok. De a csalókat idővel(!!!) talán tényleg megszűri kicsit. Viszont amint vzsryl is írt, ezt meg lehetne fejelni havidíjjal, vagy egyszeri nagyobb összeggel és 128tick, szűrt, komolyabb vac-es MM. Ne kelljen faceiten és esea-n szórakozni.

[ Szerkesztve ]

(#53088) htc07 válasza Xero (#53085) üzenetére


htc07
addikt

mi ez a coldzera téma? :)

szerk. a google a segítségemre sietett :D [link]

[ Szerkesztve ]

(#53089) dugo_ válasza htc07 (#53088) üzenetére


dugo_
veterán

(#53090) Zomb€€ válasza Xero (#53085) üzenetére


Zomb€€
őstag

Szerintem az otlet maga zsenialis. Termeszetesen nem fogja megoldani teljesen a helyzetet, de szerintem erezhetoen jobb lesz.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53091) GabN73 válasza wjbhbdux (#53082) üzenetére


GabN73
addikt

és RIP fps.

Cobblen a fix 160-200 közötti érték most így néz ki: 40-250 között ugrál helyenként :U

Amúgy infit miért vették ki? :U

[ Szerkesztve ]

(#53092) Zomb€€ válasza GabN73 (#53091) üzenetére


Zomb€€
őstag

Renovaljak (befejezik vegre constructiont ;] )

Amugy ezt nem ertem miert kellett:
Adjusted Spectator Graphs: Replaced HSP and economy stats with Enemies Flashed and Utility Damage.

MM kozben nem fogod sehol latni a hs ratiod...

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53093) Arkennys válasza Xero (#53087) üzenetére


Arkennys
addikt

fene tudja, ahogy mondod is, valamit csak érni fog, a törekvés maga azért biztató. A sok telefon szerintem annyira nem gyakori azért, nekem is egész ismerettségi körben talán két emberről tudok, akinek több telefonja is van használatban. Azért kicsit leszűkíti a dolgokat szerintem :C mondjuk havidíjas dolgot nem támogatnám

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#53095) mobal


mobal
MODERÁTOR

Prime account-tal kapcsolatban: egy percre jutó "cyka blyat"-ok száma csökkent? Továbbá számomra nem világos, hogy jelen esetben csak prime arcokkal tolhatom a továbbiakban?

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#53096) gtamate2 válasza mobal (#53095) üzenetére


gtamate2
veterán

A notes szerint ha összegyűlt a kellő mennyiségű prime accos akkor fogja engedni. Gondolom egy négyzetet be lehet pipálni hogy prime only vagy hasonló.

*Sn0w

(#53097) regener válasza gtamate2 (#53096) üzenetére


regener
veterán

Énis erre gondoltam, azzal kiegészítve hogy ha van nálatok a lobbyban nem prime akkor nem mehettek csak prime ellen, lennie kell az elennben is olyanbak aki nem prime.

[ Szerkesztve ]

(#53098) po1son


po1son
addikt

Nem tartott sokáig az amerikai álom link... Ezek után evvel a luval a Liquid sem lesz nagy falat az eu topnak.

Xero - Szerintem 1-2 éven belül f2p lesz a cs:go, mint anno ahogy a tf2 lett.
Persze csak olyan korlátozásokkal, hogy nincs mm és drop csak ha prémiumod van...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#53099) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

(#53100) expander


expander
senior tag

ez az elhamarkodott nuke nem nagyon tetszik a proknak sem... en csak akkor jatszottam rajta ha muszaj volt, 40fpssel annyira nem meno :/ remelem adnak ki hozza valami updatet a kozeljovoben...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.