Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) #65313280 válasza pr1mzejEE (#10992) üzenetére


#65313280
törölt tag

Előbb a demót az átlag játékosok értékelik (mint mi), és ha azok egyhangúlag csalónak jelentik akkor megy tovább az akta a szakértőkhöz akik megfelelő jutalomban részesítik a csalót (vagy nem).

SamS20: Semmi logika nincs a virtuális gépes "okosságodban". :DDD Ugyan azon az accounton csalsz és ugyan azt az accountot vizsgálják meg, tökmindegy hogy virtuális gép vagy nem ha a falat túrod és rángat az aim, nem a VAC nézi meg a demót hanem emberek.

(#11000) lemusz: Overwatch ban = VAC ban, ugyanúgy feltüntetve a profilján. Azt hogy csak a CSGO-t érinti vagy sem azt nemtudom.

(#11002) Xero válasza lemusz (#11000) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem jelenik meg a profilon, tehát nem vac ban.
Szóval ez a csak haverral kipróbáltuk virtuális gépen duma is eléggé sántít. Jó pár report kell azért ahhoz, hogy overwatch-ba kerüljön.

[ Szerkesztve ]

(#11003) lemusz


lemusz
addikt

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem most kedvem támadt demókat nézegetni... :D :C
Most hogy itt van szemem előtt az eredmény, így már látom értelmét ezen időtöltésnek... mert ezidáig vagy 8-at megnéztem, de abból csak 1 volt olyan, ami tényleg csalt...

(#11004) Mate válasza Xero (#11002) üzenetére


Mate
nagyúr

Haverral kipróbáltuk virtuális gépen és 15 mm win lett az eredménye :D

(#11005) Xero válasza lemusz (#11003) üzenetére


Xero
nagyúr

Én is most pörgettem végig egyet. :DDD

Mondjuk egy ilyen bukásnál, azért a barátlistára is ránéznék, főleg akikkel gyakran játszik. Sosem lehet tudni. :U

[ Szerkesztve ]

(#11006) Mate válasza Xero (#11005) üzenetére


Mate
nagyúr

Én meg az ip-címére előtte és egy ideig utána is... Könnyen kijátszható de azért jó pár elhasalna.

(#11007) lemusz válasza Xero (#11002) üzenetére


lemusz
addikt

ZeroDK-ra is rá kellene nézni, fenn van neki friendsben... ;]

(#11008) #97716736 válasza SamS20 (#10986) üzenetére


#97716736
törölt tag

Gratulálok...
(#11007) lemusz Most töröltem ki, csalókat nem tartok fent ;]
Engem meg gyanúsíthattok, teszek rá magasról mivel tiszta vagyok, és semmi bizonyíték nem lenne :R De azért köszönöm Lemusz ;)

[ Szerkesztve ]

(#11009) Mate válasza #97716736 (#11008) üzenetére


Mate
nagyúr

Csak bulvárosított :D

Blikk: ZeroDK és baráti köre is érintett lehet a soha nem látott mértékű csalássorozatnak
Bors: A PH-sok mind csalnak!
Hot!: A nyomozás során M. 3553 és Mr. X-ről bebizonyosodott, hogy nagyüzemben farmolnak!
F1 magazin: Hová tűnt Damon Hill?
Nemzeti sport: Nem csak a Juve sáros!

Amúgy közületek nyomta már valaki Motel-en?

[ Szerkesztve ]

(#11010) #97716736 válasza Mate (#11009) üzenetére


#97716736
törölt tag

Viccesre fogtam, nem vettem komolyan nyugi. :P
Amit írtál az megér egy:

(#11011) Mate


Mate
nagyúr

Amúgy azon gondolkodtam, hogy ha valakit kitiltanak csalásért, az raktárában lévő itemeket eladhatja utána illetve cserélheti?

(#11012) SamS20


SamS20
senior tag

Nem haverokkal próbáltam hanem haverral fent nálam lakáson :)

Nem különösebben érdekel hogy ki mit gondol, egy fél napon keresztül csztunk így mert olyan állapotban voltunk és ki akartuk próbálni. Megkaptam a tanulo pénzt, többet nem próbálgatunk ilyet.

Amúgy meg több mint öt éves Cs- kitüntetésem volt és ez alatt most fordult elő először.

Nem védekezés, csak elmondtam h tudjátok a sztorit.

[ Szerkesztve ]

(#11013) Mate válasza SamS20 (#11012) üzenetére


Mate
nagyúr

Raktáradban itemekkel mi a helyzet?

2. Mások ellen cs-ztetek fél napon keresztül, más miatt nem lenne tiltás. Innentől kezdve személy szerint letojom, hogy milyen állapotban voltatok, vagy van bárki. Jó pár embernek tettétek tönkre a játékát ezidő alatt.

[ Szerkesztve ]

(#11014) sebkri25


sebkri25
tag

LOL!

Csináltam egy farmolós accot(eddig 2 mm volt rajt), esti sampionliganézés sörözgetés után gondoltam inkább nyomok azzal egy mm-et, ilyen állapotban inkább csak funolok. :B

Ellenfél 500h+ felhasználók, a csapat amibe kerültem valami amatőr "klán" utolsó 386h 1-1-22 stattal végzett. :DDD
Csúnya vereség lett a vége infin, de a meglepetés mindenki guardian rang valamelyikét birtokolta és az accomon nagyon max. 3 óra game van rangtalanul. Ez hogy lehet?

(#11015) #97716736 válasza Mate (#11011) üzenetére


#97716736
törölt tag

Ha GO-ra kapsz egy VAC-ot, azokat a skineket nem tudod eladni, cserélni, tehát semmit :)

(#11016) Mate válasza #97716736 (#11015) üzenetére


Mate
nagyúr

Na ez egy jó hír :) Ha valakinek olcsó skinjei vannak, az máris gyanús ;]

(#11017) Arkennys válasza mijos (#10983) üzenetére


Arkennys
addikt

"Tanulsag: soha senkinek ne kuldj elore semmit. Nem hiaba van hardverapron nagy piros betukkel feltuntetve! ;) ( bocsi ha valami nem ertheto, faradt vagyok )"

Hát ja, ez szép elmélet. Valóságban: próbáltam innen PH ról (eddig egyszer volt ilyen, nem is lesz több) venni IDE vinyót laptopba. Nos, vagy patthelyzet volt a vége, miszerint egyikünknek sincs sok pirosa, én nem küldök előre pénzt, ezt megmondtam. Ő meg hogy ő a cuccot nem adja előre, mert úristen. Ez lejátszódott 3 emberrel. Ezután meguntam, és egy délutánt rászántam, kerestem helyben, kp-ban megkapta az árát, azóta is használatban van a cucc. Szóval, ne utalj előre de akkor venni sem fogsz semmit, kivéve ha sok pirosad van. Amik megszerzéséhez muszáj ezt eljátszanod sokszor, hogy esetleg meg is kapd az értékeléseid, és ne te állj mindig a dolog szívó oldalán. Na mindegy, bocs az offért, csak ez már régóta bosszantott :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#11018) Spet válasza Mate (#11009) üzenetére


Spet
addikt

Jó pálya csak ritkán dobja be. Közelharcra illetve tunkolásra érdemes berendezkedni, illetve nagyon kell figyelni a párkányokat mert sok helyre el lehet rejtőzködni és aljas módon 2-3 embert is lelehet szedni egymás után ;] .

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#11019) betegphiu


betegphiu
senior tag

sziasztok.
Billentyűzet vásárlás előtt járok.
Tudtok-e ajánlani olyan billentyűzetet,ami extra halk?
Olyanra gondolok,mint ami a laposokra van szerelve,tehát ilyen gumiszerű.
Várom az ötleteket,ki milyennel tolja ?

(#11020) mijos válasza Arkennys (#11017) üzenetére


mijos
senior tag

Erdekes, hogy atveresem ota csak szemelyesen vasarolok. Okoskodtok itt nekem olyan temaban amiben talan tobb a tapasztalatom. Okoskodjatok pls CS:go-Ban, abban 100% hogy jobbak vagytok :D
Szerinted csak ph-n mukodik adasvetel? Mashol nem vethetnek at? Ha van megbizhatosag, ha nincs, eloreutalas vagy utanvet eseten is kaphtsz egy teglat dobozban. Az o eseteben olyan rendszer van ahol nincs megbizhatosag. Aprodon, expresszen, jofogadon nincs megbizhatosag, vateran gagyi, ne kelljen sorolnom. Phn is mibol tart atverni valakit jo megbizhatosaggal? Megveszel valamit es jelezned, hogy megvetted, de megse kaptad azt amit akartal vagy egyaltalan nem kaptal semmit. Az elado jelzi, hogy bizony te nem vettel tole semmit, a hirdetest archivalja. Te mesz panaszkodni forumon, hogy ez meg az arvert engem es ha van beszelgetes ( ha ugyes akkor telefonon rendezi le veled a bizniszt hogy ne legyen nyoma ) akkor talan kiharcolsz neki egy par fekete pontot. De! Meg mindig nem kapta vissza a penzed, es nem is fogod. En makacsul ragaszkodok a szemelyes vasarlashoz, ha nagyon muszaj csak akkor veszek ha az elado rettento sok pirossal/megbizhatosaggal rendelkezik. Kosz hogy meghallgattatok a velemenyem, de inkabb menjunk jatszani :D ;)

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#11021) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Ezt érdemes meglesni:
Stat Trak csere pénzre.
Egy újoncnak ennyit előreutalni, úgy hogy még egy steam profilja se látszik elég átk...ás jellege van.

[ Szerkesztve ]

Live poor, die ritch.

(#11022) Coccolino_O válasza gyáliSanyi (#11021) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Volt itt is. Aztán el lett hajtva melegebb éghajlatra, hogy ne itt hirdesse a portékáját.

[ Szerkesztve ]

(#11023) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Én digitális cuccokat (MMO account) mindig úgy adtam el, hogy találkoztunk személyesen, és egy netcaféban szépen átírtunk együtt minden adatot az vevőére és aztán fizetett. Ezt CSGO itemekkel is meg lehetne csinálni, ha már 50-100 ezrekről van szó, abba belefér hogy akárhova elmenjen érte.

/s

(#11024) Radnix válasza Mate (#11009) üzenetére


Radnix
senior tag

Sajnos kevesen kedvelik a cimbik közül, mert "túszos", de én nagyon szeretem, szerintem kifejezetten fun map.
(kis érdekesség: középen ahol vannak a kocsik, van egy halott terrorista, és a keze mellett van egy glock a földön)

(#11025) Arkennys válasza Radnix (#11024) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát szegény mate kiakadt rajta, én el szoktam lenni motelen. :D Nekem favela amitől rámjön az agyhalál.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#11026) Mate válasza Arkennys (#11025) üzenetére


Mate
nagyúr

Amúgy se tudtam soha ki, hol van és mivel egyik ellen wh-zott és egyből tudta hol vagyok nem sok sanszom volt :D

Mondjuk ahhoz képest, hogy nagy szarok voltunk, alig kaptunk ki :D

(#11027) #57770240


#57770240
törölt tag

VP vs NiP? Szerintetek?VP-re tettem.Persze BO1

[ Szerkesztve ]

(#11028) sebkri25


sebkri25
tag

Ezt miért? Ez már a második ilyen alkalom, lehetséges, hogy a fő acc rangját nézi?

(#11029) pr1mzejEE válasza gyáliSanyi (#11021) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

"Az ár /most kapaszkodj meg/ 50.000 Ft ami ha úgy tetszik, irányár..."

Most megkapaszkodtam az ziher! Hogy lehet egy szaros játékban található buta skinért ennyi pénzt kiadni? Komolyan vannak ilyen élettelenek?

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#11030) Xero válasza #57770240 (#11027) üzenetére


Xero
nagyúr

Rákérdezek már hátha más is belefutott így a nagy fogadások közepette lounge-on.

Egyes account esete:
Látom a tárgyaimat a fogadás ablakban, de amint rányomok a fogadásra dob egy hibaüzenetet miszerint nem látja az inventorymat, lehet, hogy üres vagy tiltott bla-bla-bla. Nyilván egyik sem igaz. Ez azóta van, hogy átálltak az új rendszerre és már a fogadás elején ki kell választani a tárgyakat.

Kettes account esete:
Itt a lounge profilon látom az inventory tartalmát, viszont a fogadás ablak alatt nem jelenik meg semmi, így fogadni sem tudok, hiszen nem tudom kiválasztani az itemeket.

Találkozott már valaki ilyennel? Természetesen böngészők teljes hadseregét végigpróbáltam. Három OS-en és három gépen is néztem. Mindenhol ugyan az.

(#11028) sebkri25: Ez egy jó kérdés. A rang nélküli account egy érdekes állatfaj. Nyilván a fő accountot nem nézi, miért is nézné? Viszont, ha sorozatban nyertél, akkor benne van a pakliban, hogy a fő accounttól magasabb szintre sorol be. Nekem is supremeket dobált. Ott is nyertem a kettes accounttal, szóval simán benne van a pakliban, hogy legközelebb globalok lesznek. Nem is nagyon akarok most azzal játszani, mert a fő accountom meg elég régóta mélyponton van dupla ak-n. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11031) #57770240 válasza Xero (#11030) üzenetére


#57770240
törölt tag

Nekem ma már semmi bajom az oldallal.

(#11032) Xero válasza #57770240 (#11031) üzenetére


Xero
nagyúr

Na csak nyígnom kellett és a kettes accounttal tudtam fogadni. :K

(#11033) gyáliSanyi válasza pr1mzejEE (#11029) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

OFF.
Tényleg vicc az egész.

5 dollárt nem ér, ezzel rögtön kiszúrnak. A másik meg az, ha meg is venné valaki lehet árulgatná egy darabig mire visszajön a pénze. Már ha egyáltalán tényleg nem kamu. Max. a steam walletet feltölteni lehetne jó.

Live poor, die ritch.

(#11034) Mate válasza pr1mzejEE (#11029) üzenetére


Mate
nagyúr

Ha valaki megengedheti magának miért ne? Nekem, neked, senkinek semmi köze, hogy ki, mit mennyiért vesz. Ha neki örömet okoz a skin és megteheti, hogy megveszi akkor mi a gond vele? Ha megveszi, eladja jó áron majd játékot vesz belőle és keres vele 20-30k-t akkor mi a helyzet?

Ismerősöm most vett felnit a kocsira 60k-ért. Élettelen amiért nem a gyári, rozsdás vackot használja? Vagy esetleg egy tárgy amit megengedhetett magának és jól esik neki ránézni, ezáltal örömet okoz?

[ Szerkesztve ]

(#11035) Xero válasza Mate (#11034) üzenetére


Xero
nagyúr

Azért egy felni kicsit más tészta mint egy sprite a játékban. ;)

(#11036) Arkennys válasza Xero (#11035) üzenetére


Arkennys
addikt

Az attól függ, de a hasonlat maga érthető :D Mondjuk engem sem 50 ezres skin, sem felni nem hoz lázba ;]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#11037) pr1mzejEE válasza Mate (#11034) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Magyarázd el légyszíves a felni hogy jön ide, amikor csak egy jelentéktelen skinről beszélünk?
Tudom, hogy csak példa volt, de elég szegényes. Én meg 35-ér vettem a foci cipőket, most meg motorra gyűjtök, de ezek azért össze sem hasonlíthatóak egy virtuális világban létező valami kis talicska szarral. Felőlem aztán veheti a barma 50-ért "olcsón" az asiimov-ot, ha az a jó neki, de szerintem egy darab csavarhúzó is többet ér annál a hülye skinnél..:D
Én nem azon vagyok kiakadva, hogy ki mire költi a pénzét (inkább csak az a fura, hogy van aki tényleg megveszi), hanem azon, hogy egy darab skin, amibe feltételezem nincs annyi munka, mint amennyit ér, hogy érhet ennyit? Majdnem egy fizetés fele.
Az már más kérdés, ha annyi pénze van az embernek, hogy meg sem kottyan neki.

Jah és no offense.

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#11038) Mate válasza pr1mzejEE (#11037) üzenetére


Mate
nagyúr

Számomra meg a felni jelentéktelen. Optikai tuning, ahogy a skin is. A mai világban meg hagyjuk már a virtuális vs. nem virtuális vonalat.

Az örömszerzés a lényeg. Ha örömet szerez neki, akkor vegye meg, nincs ezzel semmi gond.

"hanem azon, hogy egy darab skin, amibe feltételezem nincs annyi munka, mint amennyit ér, hogy érhet ennyit?"

Erről szól a mai világ :D Nagyon kevés dolog ér a mai világban annyit, amennyiért adják.

A másik, hogy továbbra se tudjuk milyen célból vette meg. Lehet üzletet csinál vele és pénzt keres. Lehet talál egy madarat ,aki előre utal neki és eladja 30x a fegyvert 40k-ért és lelép :D (Bár utóbbiról úgy is fogunk tudni, hisz majd jön ide fórumra, hogy miként tudja visszaszerezni a pénzét :D )

[ Szerkesztve ]

(#11039) Xero válasza Mate (#11038) üzenetére


Xero
nagyúr

Egy normális felni nem feltétlenül optikai tuning, persze az ilyesmi nem 50e-be kerül.

Én is elköltök utazásokra évente 3-500e-t, egy sílécre akár 150-200e-t is, tehát nekem is vannak beütéseim, de egy sprite-ért egy játékban kiadni 50e-t az azért erős. A semi-race síbakancsomat vettem közel ennyiért pár éve, ami azért már valóban ér is valamit. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11040) pr1mzejEE válasza Mate (#11038) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Igen ez jogos, én is azon az elven vagyok, hogy nekem legyen jó, de egy olyan dologra, amit úgy érzek, hogy nem ér meg 50 ezret (hanem max mondjuk 500 ft-ot), akkor sem költenék.
De ha belegondolsz, ha ezt valaki kiejtené a száján, hogy 50k-ért vett egy cs:go skin-t, tuti évekig ezzel poénkodnának a haverok :D
Mindegy, kinek a papné kinek a pap szűz lánya.

Az utolsó mondatoddal is egyet tudok érteni.

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#11041) Mate válasza pr1mzejEE (#11040) üzenetére


Mate
nagyúr

"De ha belegondolsz, ha ezt valaki kiejtené a száján, hogy 50k-ért vett egy cs:go skin-t, tuti évekig ezzel poénkodnának a haverok"

Szerinted aki 50k-ért vesz skint milyen haverokkal veszi körbe magát? :D Simán lehet, hogy csak csorgatnák a nyálukat és irigykednének rá :D

(#11042) pr1mzejEE válasza Mate (#11041) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Igaz, de tegyük fel egy átlagos, netezős-filmezős haveri társaságban vajon mit mondanának..:D Nem lényeg igazából, de el lehet játszani a gondolattal.:DDD

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#11043) lemusz


lemusz
addikt

Ma olyan bioszban bóklászós napom volt, ki-be kapcsoltam dolgokat, stb... azon lepődtem meg, hogy van egy SVM mode, azaz cpu virtualizáció opció, amit ha kikapcsolok nagy mértékben leesik az FPS. 240->160. Ezek szerint nekem virtuális gépem van, vagy nemtom... a lényeg, hogy nem szabad kikapcsolni. :D

Most ezen a cTDP funkción agyalok, hogy hozzá merjek-e nyúlni. Automata, 45W vagy 65W a 3 opció és ha nem tévedek a proci fogyasztásával van kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#11044) betegphiu


betegphiu
senior tag

sziasztok.
Billentyűzet vásárlás előtt járok.
Tudtok-e ajánlani olyan billentyűzetet,ami extra halk?
Olyanra gondolok,mint ami a laposokra van
szerelve,tehát ilyen gumiszerű.
Várom az ötleteket,ki milyennel tolja ?

(#11045) maathe


maathe
senior tag

Ha veszek egy olyan skint amin van mondjuk 3 matrica, azokat le tudom szedni és külön eladni?

(#11046) Scale válasza maathe (#11045) üzenetére


Scale
őstag

Nem, letörlődik róla az összes matrica amint megveszed/eladod tudtommal, eladni nem tudod őket.

[ Szerkesztve ]

(#11047) Mate válasza maathe (#11045) üzenetére


Mate
nagyúr

Leszedni le tudod, külön eladni nem. (Lekaparni lehet)

(#11048) lemusz válasza betegphiu (#11044) üzenetére


lemusz
addikt

CS szempontjából talán a billentyűzet a legjelentéktelenebb periféria. Szerintem kb minden egyéb eszköz fontosabb ennél (még az egéralátét is), a teszkós ezer forintos is bőven megteszi. Én egy Genius G235 "gaming" billentyűzettel tolom immáron egy bő éve, de bár ne ezt vettem volna... van benne anti ghosting vagy mi a fene, tehát egyszerre több leütéssel sem gyűlik meg a baja, de CSben mi nem nyomkodunk egyszerre 3-4nél több gombot, szóval felesleges... ráadásul hangos, néha pedig beragad a TAB és CTRL...

[ Szerkesztve ]

(#11049) Arkennys válasza Mate (#11047) üzenetére


Arkennys
addikt

Leáztatja, csinál olyan opciót ;]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#11050) Slystyle válasza lemusz (#11048) üzenetére


Slystyle
őstag

Azért a jó billentyűzet is ad valamit a latba, persze ez is teljesen egyéni preferencia, hogy ki mihez van hozzászokva.
Nekünk volt itthon egy IBM Model M, amit a bátyám használt, ha leült az asztali gépe elé. Annyit mondok, hogy a nagy, Razer által gamernek beállított billentyűzetemet keresztbe pisilte és akkor még finoman fogalmaztam.
Régen amikor vettem, nagy volt a hype, hogy világít meg van rajta USB/Jack meg milyen szépen csillog a fekete kávája. Mára már megbántam... Eleve hogy lehet glossy felületet rakni egy gamer perifériára? Akarva akaratlanul ráizzad a kezed, a koszolódásról nem is beszélve.
Persze a mechanikus billek kicsit hangosabbak, de van belőlük csendesebb is és egy életen át kitart melletted. Egy hagyományos bill meg ígyis-úgyis hangos lesz egy idő után. A beragadó gombokról nem is beszélve. Ha nem tudsz mozogni rendesen a játékban a billed miatt, az már hihetetlen nagy hátrány.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.